Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátokat keresek! fórum

Barátokat keresek! (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1103. Kerolin76 (válaszként erre: 1084. - Nonoka3)
2021. nov. 9. 13:06
Sziasztok! Mit edzetek?
1102. Kerolin76
2021. nov. 7. 08:31

Sziasztok! Kulfoldon elek, budapesti szuletesu vagyok. Sokat jarok haza! Szeretnem frisseteni barati koromot, uj embereket megismerni. Edzem heti 3x,imadok beszelgetni, bármilyen programban bennevagyok. A kapcsolat tartas barmely forumon manapsag egyszerubb, mert sokan csaladi problemakra, munkara stb...-re hivatkozva ki sem nozdulnak.

45 eves vagyok, de joval fiatalabbnak latszom es barkivel el tudok beszelgetni.

Szeretek szorakozni, kavezni, setalni, mozizni, koktelozni! Nyitot vagyok mindenre.

Kerolhungary1976@yahoo.com

Irj ram, beszeljunk!🙂

1101. wdori (válaszként erre: 1100. - Reno70)
2021. okt. 29. 11:34
Szia. Megadom az elérhetőségemet privátba. Ha gondolja a fiad, nyugodtan írjon rám messengeren. Általába gyorsan válaszolok :)
1100. Reno70 (válaszként erre: 1090. - Wdori)
2021. okt. 28. 20:24

Kedves Dóri!

Fiamnak (19) szeretnék segíteni lány barátot találni. Vannak laza barátai, fiúk/lányok, de ez fekületes. Mondtuk neki, hogy próbálkozzon ismeretlenül is csak úgy szóba elegyedni olyan fiatalokkal, lányokkal, akik szimpatikusak számára.

Fiam szenvedélye az utazás. Sokat utazik vonaton bel- és külföldön. Szeret fényképezni is. Jólelkű, 175 cm magas, barna hajú.A BAH csomópont közelében lakunk.

Nem vagyok ebben jó. Egyelőre ennyit tudok írni.

Üdv

Ferenc

1099. Lali1979
2021. okt. 28. 14:55
41 éves, budapesti férfi vagyok. Évek óta szorongással küzdök, szociális fóbiám van. Gyógyszert nem szedek, mert én azoktól csak rosszabbul lettem. Szorongva nehéz megnyílni. A barátaimat elvesztettem, és még az sincs, akivel beszélhetnék az ilyen jellegű gondjaimról. Nem barátnőt keresek, hanem női barátot. Olyat, aki hasonlókkal küzd és szívesen telefonálgatna, hogy gyakorolhassuk az oldódást. Lehet, hogy hülye ötlet, de szerintem működne. E-mail címem: cs.lajos@gmai.hu (tehát .hu és nem .com!)
1098. Lili9876
2021. okt. 15. 02:50
*Fejér megyében.
1097. Lili9876
2021. okt. 15. 02:46

Sziasztok!

Lili vagyok 41 éves. Koról és nemtől függetlenül egy igaz, őszinte ember barátságára vágyok.

Én fejér megyében élek, gyermektelen, de élettársi kapcsolatban. Hirtelen nem is tudom mit írjak ide.

Ha te is hasonló helyzetben vagy, akkor írj nekem nyugodtan, ismerkedjünk meg.

katonalili000@gmail.com

2021. szept. 26. 10:32
Sziasztok Barátokat keresek Budapestről
1095. Dodi7447 (válaszként erre: 1092. - Fenyev)
2021. szept. 22. 17:55
Szia Fenyev, csak a kiskutya és a futás nem közös bennünk, a többi egyezik:-) Felnőttként kerültem Szegedről Budapestre és a távolság miatt nehéz a barátnőimmel a találkozás és nagyon hiányoznak a “csajos” programok. A 3 fiam (férj szintén beleértve) ezt nem tudja pótolni, így kötöttem ki én is ezen a fórumon.
1094. fenyev (válaszként erre: 1093. - 5d8fd6c5cb)
2021. szept. 20. 19:58
Pedig nem is egy van :)
1093. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1092. - Fenyev)
2021. szept. 20. 11:35

"Pest megye legszebb városában élek,"


két napja töröm a fejem, hogy melyik lehet Pest megye legszebb városa?


Üdv: egy másik Pest megyei...

1092. fenyev
2021. szept. 18. 14:18
Sziasztok, 44 éves vagyok Pest megye legszebb városában élek, 3 fiammal(ebben a férjem is benne van) és kiskutyámmal.Futok mindennap ha tehetem.Szeretek csajos napokat tartani.Koncertre menni, színház, vagy mozi. Ha van kivel. Szivesen ismerkednék velem egy korúakkal, levelezni is szeretek.
1091. Dudu4
2021. szept. 11. 09:44

Sziasztok!

Olyan párokkal szeretnék ismerkedni,akiknek fontos egy jó baráti társaság.

34 éves anyuka vagyok,akinek van egy 11 éves lánya.

1090. wdori
2021. szept. 10. 19:03

Sziasztok. :)

Dóri vagyok (18). Budapest mellett lakom, viszont bent tanulok a városban.

Szeretek, kimozdulni itthonról, kirándulni, sétálni, beszélgetni. Szinte bármilyen programra kapható vagyok. Sokat olvasok, érdekel a történelem, a pedagógia, imádom a gyerekeket. Hamar megtalálom másokkal a közös hangot. Szeretek minél több időt másokkal tölteni. Nálam inkább jó pár évvel idősebb barátaim vannak, de velem egy korúakkal is nagyon szívesen ismerkedem :)

1089. Barbó
2021. szept. 2. 15:26

Sziasztok!

Sose gondoltam hogy majd egyszer én is "megszólalok" itt, dehát mindent ki kell próbálni. 😊

A nevem Barbi. 20 éves vagyok, Budapesten élek. Jelenleg barátokat keresek mert ilyen és olyan okok miatt de végül eltűntek az életemből. Nagyon közvetlen és barátságos, zene- és művészet kedvelő ember vagyok. Imádom a rock-ot, a koncerteket, nagyon szeretek bulizni, táncolni vagy csak sétálni, leülni és beszélgetni amíg jól esik. 😊

Nem is tudom hogy jó ötlet e leírnom a horoszkópomat, mert sokan elítélik de remélem ti nem borító alapján fogtok ítélni 😊

Ikrek vagyok.

Szeretem a nyarat, a meleg őszt, szeretem a természetet és igen, hihetetlenül jól tud esni leülni egy parkban. 😊

Nagyon szeretek írni (történeteket és többségében romantikusokat), olvasni, rajzolni, beszélgetni, zenét hallgatni, filmet nézni és kibeszélni azt másokkal.

Igazság szerint még nyitogatom a szárnyaimat és kíváncsi vagyok az életre.

Ha úgy érzed hogy tudsz azonosulni velem vagy tetszik a személyiségem írj bátran. 😊

2021. aug. 13. 10:37

KERESEK EGY KEDVES FATAL FIÙT


Aki szivesem meg ismerekedni vellem


Nemetben elek


engem nem érdekel Gazdas vagy vagy szegeny


Részemre fontos ne legy Lányos ,


Legy Kedves és legyen célod



Nem vàgyom én egy hercegre millio aranyal kezébe, feher ló val, meg elégszem en egy vitézel ló nélkül.


A szived legyen arany


Ha magadra ismersz irj ,❤❤❤❤

2021. aug. 4. 09:45

KERESEK EGY KEDVES FATAL FIÙT


Aki szivesem meg ismerekedni vellem


Nemetben elek


engem nem érdekel Gazdas vagy vagy szegeny


Részemre fontos ne legy Lányos ,


Legy Kedves és legyen célod



Nem vàgyom én egy hercegre millio aranyal kezébe, feher ló val, meg elégszem en egy vitézel ló nélkül.

A szived legyen arany

Ha magadra ismersz irj ,❤❤❤❤

1086. József (Sheriff) (válaszként erre: 1059. - Simpleyred)
2021. júl. 1. 20:36

Szia.

Okozna neked problémát ha egy 60-as férfi szeretne veled baráti kapcsolatot kezdeményezni?

1085. Máté91
2021. jún. 23. 13:35

Sziasztok!


30 éves sokat dolgozó, irreális ambíciókkal eláttot budapesti férfi vagyok. Párommal élek Kelenföldön, Budán.

Elsősorban én keresek barátokat, de akár közösen is lehet programunk. Sok társasjátékunk van, szóval ha valaki szereti azt, akkor bőven el lehet szórakozni velük. Most is várok még külföldről kettő nagy dobozt.:)

Pár hete hétvégén voltunk Velencei tó körtúrán biciklivel, szóval akár ilyen biciklis túrákban is benne vagyunk. Annyit tudni kell, hogy a 19 óta tartó home office kicsit meglátszik, szóval türelem kell egy ilyen túrához és hozáznk is.:D


Ha a társas, biciklizés, társalgás, pubozás vagy szabadulószobázás nem a Te kosarad akkor videojáték még az amivel szolgálni tudunk. Én elég sok mindennel le tudok ülni játszani, párom kevésbé nyitott bizonyos típusú játékokra, de szerintem rávehető társaságban.:)


Én egyébként rendszergazda vagyok egy ismertebb magyar/nemzetközi szoftverfejlesztő cégnél, illetve itthon hobbiból programozok. (egyébként mindketten járunk egy szoftverfejlesztő képzésre)

Játékfejlesztés sem egy utolsó cél nálam, szóval erről biztos tudok dumálni.

Nem szempont a nemed, korod, etnikumod, vagy bármi más ami felsorolható még ide. Tudd magad elengedni és beszélgetni, az sem baj, ha csak idővel.


Ami fontos:

Se én, sem párom nem keresünk romantikus kapcsolatot semmilyen formában.

Nagyobb társaságokat nem szeretnénk.


Ha érdekel akkor keress nyugodtan, de akkor is ha csak beszélgetni szeretnél: tygra1991@gmail.com


Máté

1084. Nonoka3
2021. jún. 11. 18:03

Sziasztok!

30-as pár vagyunk Budapest és vonzáskörzetében keresünk hasonló korú párokat közös kirándulás,biliard,vagy csak úgy ismerkedni barátkozás céljából .

Sajnos az élet úgy hozta,hogy megfogyatkoztak a barátaink 😬

Szeretünk edzeni ,jókat kávézni ,borozni,utazgatni.


Köszönjük 😌🙂🙃

1083. Metzgera
2021. máj. 31. 20:55

Sziasztok,


angolul beszélő, 17-23 éves budapesti lányt keresek egy amerikai fiúval való barátkozáshoz a nyáron. A fiú látogatóba fog jönni kb. 10 napra, és jó lenne ha lenne egy kis társasága. Nagyon okos (matek, informatika szakos) most érettségizett srácról van szó, aki szeptembertől egyetemre megy. Ha valaki szeretné gyakorolni az amerikai angolt, akkor remek alkalom. :)


Elérhetőségem: andrea.metzger2@gmail.com


Köszönöm, Andi

1082. erica8888
2021. márc. 20. 17:34

Sziasztok! 🙋🏼‍♀️


30-as éveim elején járok, Budapesten lakom. Kerékpár túrákhoz, kirándulásokhoz, pár napos utazásokhoz (belföld) keresek barátokat. Ha szereted a mozgást és gyakran van kedved kimozdulni akkor várom üzeneted itt vagy emailben (krerika03@gmail.com).

1081. Mr.Right
2021. márc. 14. 22:23

Sziasztok!


Egy 24 éves férfi vagyok Budapestről, és új barátokat szeretnék találni! :) Bizonyos okokból kifolyólag az életem az elmúlt egy hónapban kicsit...fenekestől felfordult, ami azt is magával hozta, hogy a baráti köröm jelentős részét elvesztettem. Azért szeretnék új embereket megismerni, hogy egymást feltölthessük pozitív energiákkal, és értékes emberi kapcsolatot teremtsünk. Mert minden új értékes ember megismerése - akár csak minden elolvasott könyv - Hozzánk ad valami pluszt. Imádok kirándulni és utazni, az egyetemi tanulmányaim legvégén vagyok, ezért próbálom magamat minden nap motiválni, több-kevesebb sikerrel. Szeretek sportolni, és igyekszem figyelni arra, hogy minden káros szenvedélytől mentesen, egészségesen, nyitottan, pozitívan éljek. Ez mind nem kis feladat, de a barátok arra vannak, hogy egymást mindezekben kölcsönösen támogassák. Nagyon szeretek érdekes és izgalmas, magas érzelmi intelligenciájú emberekkel beszélgetni, mert akkor közösen szárnyalunk és egy pillanatra elfelejtjük a gondokat. Zenei ízlésemet tekintve nem vagyok válogatós, talán a heavy metal az, ami távol áll tőlem. Szeretek tanulni, (kivéve vizsgákra :D) és új dolgokat felfedezni. Az állatokat nagyon szeretem, kutyusom mindig is volt, és mindig is lesz, nagyon szeretem őket.

Ha felkeltettem az érdeklődésed,

a következő e-mail címen megtalász:

probayx@freemail.hu


Szép reggelt/napot/estét Mindenkinek! :)

1080. Donna14
2021. márc. 14. 10:19

Sziasztok! 24 éves lány vagyok pécsi lakos és barátnőket keresek akivel/akikkel lehet jókat beszélgetni,kávézni,borozgatni, akinek kiönthetném a lelkemet és aki nekem is kiöntheti a lelkét ha arról van szó.


A régi barátaim mára csak ismerősök. Szóval elég magányosnak érzem magam nincs akivel bármit megtudnék beszélni.

Ha van kedved akkor írj a dorcsy96@gmail.com e-mail címre.

1079. aivilo
2021. febr. 27. 17:10
Sziasztok! 24 éves lány vagyok, szívesen beszélgetnék bárkivel kortól és nemtől függetlenül a jelenlegi helyzetre való tekintettel egyelőre online formában. Nagyon sok mindent szeretek ezért rengeteg dologról tudok beszélni és bármilyen témára nyitott vagyok. Szeretek zenét hallgatni, lényegében bármilyen műfajban. Szeretek olvasni, sportolni, szabadban lenni, sétálni, szórakozni, főzni, filmezni. Nagyon érdekel a spiritualitás is. Ha “érdekellek” ezen az e-mail címen várom az üzeneted: muzlihercegno@gmail.com 😊
1078. Asavire
2021. jan. 15. 18:59

Sziasztok!

Életem egyik fordulópontját követően, most jutottam el odáig, hogy elfogadom, hogy nem mindig személyesen ismerkedik meg az ember a barátaival. Úgyhogy, úgy döntöttem, használom az online teret is, ismeretségek, főként barátságok kialakítása céljából.

40 éves egyedülálló, saját döntés értelmében gyermektelen, kimondottan fiatalos kinézetű és szemlélető nő vagyok. Szinte minden érdekel és bármi le tud kötni, ha jó hozzá a társaság, de némi támpont azért: filmek, zene, könyvek, túra, kirándulás, utazás, sörözegetés, lazítás. (Ennek megfelelően: mozi, koncert, bulik, kirándulások). Zenében elsősorban a jazz, az elektronikus és alternatív, valamint másodsorban az elektronikus pop/popzene áll hozzám a legközelebb. Szinte mindent képes vagyok meghallgatni, a mulatóst és a heavy metal-t kivéve. (Pedig már voltam heavy koncerten is, még azt is élveztem). Kimondottan nyitott vagyok a Világ dolgaira, magas érzelmi intelligenciával rendelkezem. Amit nem tolerálok, az az emberi rosszindulat, a "rögtönítélő bíróság", a hazudozás/mások megtévesztése, a kiismerhetetlen, túl zárkózott jellem, amivel nem lenne baj, de ha őszintétlen is, akkor nem egymás emberei vagyunk. Imádom az állatokat, nagyon ügyelek a környezetemre. Nagyjából ennyit szántam bemutatkozásként.

Hasonló szemléletű, akár nő, akár férfi barátságát keresem - semmiképp sem levelezőpartnert, hanem barátságot, amelyet személyesen is ápolunk majd.

Ide írhatsz, ha érdekellek: asavires@gmail.com

2021. jan. 4. 18:44

Sziasztok!


Egy ideig éltem Budapesten, de nemrég visszaköltöztem Borsodba. Sajnos Budapesten nem igazán találtam barátokat, az itteni barátok többsége meg sajnos már elkopott. Viszont nem tudom, hogy a későbbiekben hová vet a sors, nem tervezek sokáig itt maradni. Így elsősorban (a mostani helyzetre való tekintettel is) netes beszélgetésre keresek barátokat. Természetesen a későbbiekben benne vagyok találkozásban, közös programokban is, valamint szívesen utazok is. Számomra a nagy távolság nem akadály, ha barátságról van szó :)

Szeretek még olvasni, sorozatozni, filmezni, jókat beszélgetni, különféle programokra járni (mozi, színház, múzeum, interaktív programok, stb.). Kijárogatós fajta vagyok.

Hasonló beállítottságú barátokat keresek, nemtől függetlenül.

Akinek esetleg felkeltettem az érdeklődését, az írjon privátban, vagy mail-en: ranett90@gmail.com


Üdv:

Anett

1076. Depi (válaszként erre: 1070. - Monno)
2020. dec. 21. 14:34
Szia! Nem vagyok nagy bulizós, de a kirándulás és a lazulás érdekel. Ha még aktuális a keresésed.
2020. dec. 11. 16:41

Sziasztok.


Vidéki ámbár most budapesti(áprilisban költöztem fel) 28 éves srác vagyok. Szeretnék barátkozni,akár helyivel,akár interneten kortól és nemtől függetlenül.



Barátságos,kedves,megértő,őszinte(ami a szívemen az a számon) tulajdonságaim vannak. Imádok túrázni,nagyon érdekel és szeretem a természetet,nagy utazó vagyok,imádok fényképezni(második elgnagyobb hobbim) íjászkodtam,szeretem az autósportokat,és könnyen nyitok mindenre. Szeretek leülni lelkzni,meginni egy üveg bort,vagy sörözgetni,max csak becsiccsenésig!!



Van egy párom,akit nagyon szeretek így ha tudom minden szabad időmet vele töltöm,de hiányzik nekem egy barát az életemből,még igaz barátom se volt. Szóval várom a jelentkezőket,akik komolyan gondolják a barátkozást.


Email-cím: tothattila91.12@gmail.com

2020. nov. 22. 15:40
Sziasztok! Valaki esetleg Tolna-megyéből? :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook