Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezünk (2022) fórum

Babát tervezünk (2022) (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
7797. ManóBubi (válaszként erre: 7796. - Pillangó28)
nov. 28. 08:47
Igen én is így vagyok vele.. becsap ez a teszt. Szerintem ez a baromi halvány csík álpozitív ennél a tesztnél. Én legalábbis így gondolom.
nov. 28. 08:29

Én megfogadtam.. soha többet nem veszek predictor tesztet.

És ha előbb akarnék tesztelni.. mint ahogy meg kell jönnie,.és nem 25-ös teszttel.. akkor verjetek meg! 😄

Viccet félretéve.. nem akarok több kémiai csíkot látni.. csak olyan csikot szeretnék látni aki itt marad Velünk.❤❤❤

7795. Halacskaaa (válaszként erre: 7792. - Pillangó28)
nov. 28. 08:18
Úgy bizony!😉
7794. pillangó28 (válaszként erre: 7789. - Zia2013)
nov. 28. 07:01
Én is valami gyulladásra gondolnék,.de inkább menj orvoshoz vele. Remélem azóta jobban vagy kicsit ❤ Szegény.. mindig van valami :(((
nov. 28. 07:00
ManóBubi, megjött végül rendesen?❤
7792. pillangó28 (válaszként erre: 7787. - Halacskaaa)
nov. 28. 07:00
Halacska ❤ Megyünk tovább! ❤
7791. pillangó28 (válaszként erre: 7788. - BostonC)
nov. 28. 06:58
Nagyon sajnálom BostonC :((( Együtt megyünk neki az új hónapnak ❤ Remeljük a jövőhónap sokkal szebben alakul ❤
7790. ManóBubi (válaszként erre: 7789. - Zia2013)
nov. 28. 03:52
Nem tudom sajnos, gyulladásnak hangzik. Menj mindenképp orvoshoz! 🥺 szorítok, hogy minden oké legyen! 🤞
7789. zia2013
nov. 27. 23:20

Sziasztok!

Megint tanácsért jövök, nagyon pocsékul vagyok, holnap szerintem orvoshoz megyek...

Addig is aggódom, szerintetek mi lehet ez? Barnázást mintha elvágták, helyette jött olyan heves petefészek fájdalom, hogy alig állok a lábamon. A jobb fáj, sugárzik minden felé... Gyulladás, ciszta? Vagy egy méhen kívüli terhesség?

Nagyon megijedtem.

7788. BostonC
nov. 27. 22:15
Nekem is megjött. :(
7787. Halacskaaa (válaszként erre: 7779. - Pillangó28)
nov. 27. 19:16
Akkor egy nap eltéréssel, de együtt kezdjük a hónapot.
7786. ManóBubi (válaszként erre: 7782. - Ágio8405)
nov. 27. 19:07
Délutánosnál nem mindig tudok elaludni éjfélig. Délelőttösnél meg 4-kor kelek 😕 Most holnap délelőttre megyek, ilyenkor az átállás is szar, vasárnap (ha másnap 4-kor kelek), sosem alszok 4 órát 😆 (mert persze ilyenkor már fel is idegesítem magam, hogy miért nem tudok elaludni..🙂)
7785. ManóBubi (válaszként erre: 7780. - Kiskacske)
nov. 27. 19:05
Na igen, én is ezt hallottam
7784. ManóBubi (válaszként erre: 7776. - Ágio8405)
nov. 27. 19:04
Nem javasolták, mert hogy kell X idő alvás hozzá. Így nem lesz pontos az eredmény állítólag.
7783. ManóBubi (válaszként erre: 7779. - Pillangó28)
nov. 27. 19:03

Nekem még mindig csak kezd…

Barna maszat.. alig valami. Mensim mindig rögtön megindul. Szóval lehet, hogy hamarabb kellett volna tényleg abbahagynom a progit.. most már mindegy 😕

7782. Ágio8405 (válaszként erre: 7780. - Kiskacske)
nov. 27. 15:32
De éjszaka nem dolgozik. Mondjuk minden nap akkor mérné mint mikor reggelre megy és kelnie kell.
7781. kiskacske (válaszként erre: 7779. - Pillangó28)
nov. 27. 13:43
Sajnálom. :( De új ciklus új esély ☺
7780. kiskacske (válaszként erre: 7776. - Ágio8405)
nov. 27. 13:43
Viszont, ha nincs fix időpont, akkor semmit se ér. Hőmérőzni mindig kb ugyanakkor és min 4 óra alvás után kell, hogy beálljon az alap testhőd. Ha nincs ilyen, hogy fixen tud aludni mondjuk 0-4 között akkor bukta. :/ (pl műszaknál már bukik a dolog)
nov. 27. 13:18

Sziasztok!

Nekem ma reggel megjött.

7778. zia2013
nov. 27. 13:18

Első gyermekemnél volt hasonló, nagyon kiadós rozsdabarna valami, aztán semmi, de akkor csak bő fél napon át, rá kettő napra készítettem valamilyen gyengébb tesztet, ami erős pozitív lett...

Jó is lenne... De ebben a hónapban elvileg vigyáztunk, így erre minimális az esély. Csak mégis, milyen jó lenne...

Ha nem változik a helyzet, holnap azért veszek egy tesztet, biztos, ami biztos.

7777. zia2013
nov. 27. 13:12

köszönöm. Áh, már nekem is barna! Nekem ilyen mensi előtt sosem volt, csak utána egy darabig. Nekem legtöbbször "derült égből villámcsapás" mód jött meg, ritkán voltak előjelei, ilyen három napja tartó pedig sosem.

Akkor úgy néz ki, a progeszteron hiányt is megnyertem magamnak.

7776. Ágio8405 (válaszként erre: 7769. - ManóBubi)
nov. 27. 13:07
De mérheted hajnalban és alszol tovább. Én mindig így csináltam. Fèlalomban az egészet.
7775. Ágio8405 (válaszként erre: 7771. - Zia2013)
nov. 27. 13:06
Nekem barna volt.
7774. zia2013 (válaszként erre: 7772. - Sziszkusz)
nov. 27. 10:10

Köszönöm szépen! Visszamegyek még az orvoshoz, hogy biztos, tuti javul-e.

Tavaly pont ilyenkor volt nekem is egy nagyon durva, még januárban is az urológiára jártam, sajnos... :( Na azt soha többé nem szeretném megismételni!

Először én is gondoltam rá, hogy lehet húgyutakból jön, amit látok, de törlésnél egyértelműen látszik, hogy hüvelyváladék.

Köszönöm a tanácsokat, megszívlelem, nem akarok úgy járni, hogy még jövőre is ezzel kínlódjak.

7773. ManóBubi (válaszként erre: 7771. - Zia2013)
nov. 27. 10:04
Nekem barna volt.
7772. Sziszkusz (válaszként erre: 7771. - Zia2013)
nov. 27. 09:59
Szia! Nekem anno mikor volt pecsételés valami miatt menstruáció előtt az valóban barna volt. Ellenben mikor fel voltam fázva akkor előfordult még a viszonylag gyenge fázisban, hogy pisilés után (bocsánat én is a részletekért) még pár csepp rózsaszín jött. Nem lehet ez nálad is? Vagy egyértelmű folyás? Bár nekem utána nagyon hamar mindig átváltott rendes vérbe meg eldurvult antibiotikumig. Én ezzel jártam meg kórházat, szóval ha a tőzegáfonya nem segít vagy újból vissza-visszatér és elfogadsz egy tanácsot inkább kezeljétek ki rendesen. Borzasztó dolog a hólyaghurut.. :( jobbulást..
7771. zia2013
nov. 27. 09:45

Sziasztok!

ManóBubi, Pillangó, sajnos tudom milyen ez, velem is megtörtént. Tudom, nem vigasztaló, hogy ez viszonylag gyakori, megesik, sőt, ebbe szerintem nem is szabad beletörődni, igenis említeni kell az orvosnak, hátha pl. valami könnyen kezelhető hormonális oka van. Talán annyit tudok mondani vigasztalásképp, szintén sajnos tapasztalatból, ha gond van, akkor inkább az elején történjen, mint ha később valamikor az első trimeszterben... Tudom, hogy ez is fájó és azt is, nem lehet könnyedén venni, ilyet már én sem mondanék senkinek. Helyette annyit, bárhogy fáj, kezelni kell az érzelmeket és valahogy megpróbálni nem beletekeredni a gondolatba.

Szeretnék kérdezni tőletek, mert megint furcsaságot tapasztaltam. Pénteken kellett volna megjönnie (ha a normál ciklusnapokkal számolok, utóbbi időben sajnos az abnormális verzió volt, az az össze-visszaság...) Nem jött meg, csak enyhén görcsölt a hasam és elindult egyfajta halvány rószaszínes folyás, nem bő, de minden nap van pár pecsét azóta. Ez lenne az a bizonyos barnázás mensi előtt, ami a progeszteronhiányra utal??? Tudom, ezt így lehetetlenség megmondani, inkább rákérdezek nyíltan, még akkor is, ha ez az ún. "túl sok információ" kategória és nem illik. Akinek volt már progihiány okozta barnázás, akkor az a dolog tényleg barna volt? Vagy ilyen halvány rózsaszínes, kicsit narancsos. Mert attól is tratok, ez valami fertőzés lehet, sikerült felfáznom a napokban, amire az orvos egyelőre nem adott antibiotikumot, mert vizeletvizsgálat szerint annyira nem vészes, mint érzetre, így teázom és nyomom a tőzegáfonyát. Közben pedig, hogy ne legyen annyira rózsás a helyzet, beteg is vagyok, arcüregem, fülem gyulladhatott be, most kezelgetem "házi praktikákkal", remélem itt is megúszom az antibiotikumot.

No csak ennyi van, amúgy jól vagyok! 😂

7770. ManóBubi (válaszként erre: 7769. - ManóBubi)
nov. 27. 08:42
De az tuti, hogy innentől kezdve leghamarabb kb. a 14. dpo-n fogok tesztelni. (Azt is csak a progeszteron miatt).
7769. ManóBubi (válaszként erre: 7768. - Kittyce)
nov. 27. 08:24

Aranyos vagy. Azóta már elfogadtam. Megyünk tovább! 🙂

Hőt nem tudok mérni, mert 6-14, 8-16, és 14-22 dolgozok heti váltásban. A nyákot szoktam figyelni, még egy kicsi szokott lenni pe után is. Szóval nálam nem az utolsó termékeny nyákos nap a peteérés. Méhnyakam helyzetét figyelgetem, de nem mindig érzek különbséget.

7768. Kittyce (válaszként erre: 7763. - ManóBubi)
nov. 27. 07:13

Ne add fel és ne keseredj el! Neked is teljesülni fog az álmod, de lehet kicsit várat magára..

Első körben szerintem próbáld vizsgálni magad és a tested, így szinte majdnem pontosan (utólag) tudni fogod, hogy mikor volt ovulációd. Nem tudom hallottál-e a termékenységtudatról?! 3 fontos dolgot kell nézni és figyelni magadon! Az ébredési hőmérsékletet, a méhnyakákot és a méhnyakat. Hidd el nem bonyolult és sokat segíthet! Hozzászokik az ember és annyira jó érzés, hogy éppen tudod hogy hol tartasz. Így a progeszteront is határozottan tudod használni! Illetve nem tudom milyen kúpot kaptál, de nagyon jó termék és természetesek a progeszteron krémek! Ciklusbarát krém néven rá tudsz keresni! Azt szintén a ciklus második felében kell használni és bekenni vele a hasad. Bőrön keresztül szívódik fel, ezáltal azonnal hat!

Pár tippet szerettem volna adni, remélem azóta már újra lelkes vagy és új reményekkel teli!!! :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2022, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook