Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba nélkül... fórum

Baba nélkül... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Baba nélkül...

1 2
52. bettike2007 (válaszként erre: 50. - Bekomi)
2010. dec. 21. 20:58
sajnálom:(Borzasztó érzés lehet neked,próbálj a gyerekek miatt kicsit erőt venni,tudom magyarázni könnyű,csak kell valami kapaszkodó ami kihoz ebből az állapotból.
2010. dec. 21. 20:55

ilyenkor érzem hogy milyen szerencsés is vagyok hogy ilyen fájdalmat nem kellett eddig átélnem!a mai napig félve lépek a kiságyhoz ha átalussza az éjszakát!Görcsbe rándul a gyomrom pusztán a gondolattól hogy elveszíthetem valamelyik gyermekem!

nem tartom valószínűleg hogy épp ésszel fel tudnám dolgozni a dolgot!Túl lelkis vagyok!Szívből sajnálom azokat akik elvesztették a kis angyalkájukat!nem csodálkozom hogy 8 éve "depis vagy! sok erőt kívánok nektek !

50. Bekomi (válaszként erre: 42. - Bettike2007)
2010. dec. 21. 20:19

3 gyerkőcöm van,mikor meghalt a kislányom akkor már volt egy 3,5éves kislányom-akit ugyan úgy megviselte mint engem(azt játszotta az oviban hogy terhes, és meghalt a baba,és eltemeti-pedig nem is volt ott a temetésen sem...)

most van 2 kislányom és egy kisfiam.

Lassan 8 éve depis vagyok, hol jobban hol kevésbé előtörnek belőlem a szomorú érzések.

halottak napja óta még inkább előtörnek belőlem ezek az érzések, sajnos

49. bettike2007 (válaszként erre: 48. - KékZsebElefánt)
2010. dec. 21. 15:52
mert ő csak egy éjszakát akart nem egy gyereket,ő elvetette volna és nem is vállalta a babát.
2010. dec. 21. 14:40
Apuka miért ilyen ?:O
47. bettike2007 (válaszként erre: 46. - KékZsebElefánt)
2010. dec. 21. 14:01
hát az apukát biztos nem bántja sőt még örül is,barátnőm szíve viszont megszakadt.Köszönöm a nevében is.
2010. dec. 21. 13:54

Nagyon sajnálom... Mindenki szomorú ilyenkor, csak talán Isten nem: Vissza kapta egyik legcsodálatosabb kis angyalát.

Grétának gyújtottam egy gyertyát, itt pislákol mellettem.

Szüleinek kitartást kívánok. És ne adják fel. És sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok szerencsét :)

Szeretettel: Zsebi.

45. bettike2007 (válaszként erre: 44. - Extraordenery)
2010. dec. 20. 14:51
sajnálom biztosan rossz volt ezt utólag hallanod,az a lényeg hogy egészséges és jön a kistesó!!Biztosan nem lesz gond,sok sok egészséget!
44. extraordenery (válaszként erre: 40. - Bettike2007)
2010. dec. 20. 10:43

Na igen, az orvosok...:@

Az én lányom csigolya záródási rendellenességgel született, tisztán látható volt, de UH-n mégsem vették észre, aztán meg amikor megszületett (császárral) senki nem szólt semmit, 3 nap után tudtam meg, hogy baj van a lánnyal. 8 hónaposan műtötték, de szerencsére végül nem lett baja, egészséges.

2010. dec. 20. 10:41
Most olvastam ezt a szomorú történetet és majdnem sírva fakadtam. Én most várom a 3. gyermekemet, és nagyon aggódom, nehogy valami baja legyen. 34 éves vagyok, elvileg minden rendben, de annyi rosszat hallottam, olvastam már.
42. bettike2007 (válaszként erre: 41. - Bekomi)
2010. dec. 18. 14:41

értem.Szóval van 2gyermeked,az nagyon jó,gondolj rájuk hogy ha magad alatt vagy ők számítanak rád!Emiatt vagy padlón most?

Gréti is pont 1hónapja ment el,ma 1hónapja..

41. Bekomi (válaszként erre: 39. - Bettike2007)
2010. dec. 18. 14:37

miután meghalt a kislányom utána még volt egy méhenkívűli terhességem majd egy vetélésem, aztán lett még egy kisfiam, és egy kislányom is szerencsére. Nagyon nehéz, még mindig. November 1 óta megint a padlón vagyok, sajnos:-((((

Én még a mai napig bőgök,ezt nem könnyű feldolgozni, feledni pedig sosem lehet.

40. bettike2007 (válaszként erre: 38. - Magdi1985)
2010. dec. 15. 22:36
Köszi a nevében is,borzasztó lehetett neked is főleg hogy már szinte a kezedben tarthattad volna!Nagyon kell figyelnünk magunkra mert sajnos ezt az orvosok nem teszik meg,nekem is az az egy szerencsém volt hogy addig zaklattam a helyettes orvost még meg nem vizsgált,ha nem néznek magzatvizet ki tudja,nagynéném kislánya is emiatt halt meg már 18éve.Sok szerencsét a terhességedhez és sok boldogságot!
39. bettike2007 (válaszként erre: 37. - Bekomi)
2010. dec. 15. 22:33
Részvétem ilyen távlatban is.Nem lett újabb gyermeked?Nagyon borzalmas érzés az ilyen,nem szeretném én sem átélni és másnak sem kívánom,ez így a közvetlen környezetemben is borzasztó érzés volt,napokig bőgtem ha rájuk gondoltam.Köszönöm a hozzászólásod és minden jót kívánok!
2010. dec. 15. 12:46

Sajnos ez a magyar egészségügy az én kisfiam is azért halt meg, mert hiába volt rossz az nst-m de nem küldtek be a kórházba, mert jött aug. 20-a. Így már vissza sem rendeltek másnap újabb nst-re, biztos azért mert nem pénzeltem a dokit. talán ez lett volna a dolga, de már kár ezen tűnődni. 2009 08 24-én halva született a kisfiam 36+6 hetesen. A köldök zsínor fojtotta meg, ezért sipolt az nst-m de utána éppen jó volt az áramlás amikor nézte a doki. Hálát adva az égnek idén szeptemberben ismét terhes lettem már ma a 14. hetet töltöm. De teli vagyok félelmekkel még nagyon sok van hátra.

Nagyon sajnálom a barátnődet az biztos, hogy nagyon nehéz lesz ez az egy év, de utána már jobb lesz. Van egy oldal ahol nagyon sok ilyen szülő van akinek meghalt a babája az ANGYALOK SZÜLEI VAGYUNK nekem nagyon sokat segített ez az oldal. Bocs, hogy ilyen hosszú lett.

37. Bekomi
2010. dec. 15. 07:52

nagyon együtt érzek É. vel, tudom mit érez,nekem sajnos a 28.héten kellett megszülnöm a kislányomat HALVA orvosi gondatlanság miatt.-ez nálunk orvosszakértő által bizonyított tény, sajnos.A Bíróság mellénk állt, de sajnos nem eléggé, az orvos azóta is vígan él, és dolgozik.....(A leírtak alapján ÉN úgy gondolom, hogy nála is megtörtént az hogy az orvos nem a legnagyobb gondossággal járt el)

Kívánom a barátnődnek hogy próbálja túlélni a túlélhetetlennek tűnőt. AZ én kislányom lassan 8 éve hogy meghalt, de a szívem, és a lelkem mind a mai napig fekete:-((((

Légy mellette, és támogasd, és segítsd az útján, s talán akkor ő könnyebben túljut a dolgokon.

36. bettike2007 (válaszként erre: 35. - Ice kuszi)
2010. dec. 10. 18:32
igen így van.Egyébként volt annál a dokinál azóta,és azt mondta a vese a vese azért történt!Mossa magát
2010. dec. 10. 14:33

Őszinte részvétem...

Nekem is volt vér a vizeletemben a terhesség elejétől a végéig. De ennek semmi köze a toxémiához. A baba nyomta a vesémet, amiből egyfolytában ürült a homok és az apró kövek (amit egyébként éreztem is), ez okozta a vért a vizeletben. Nekem azt mondta a védőnő, hogy ez normális, be sem utaltak az urológiára.

2010. dec. 10. 08:59
Őszinte részvétem a barátnődnek! Légy mellette és vigyázz rá!
2010. dec. 10. 06:07
Öszinte részvétem!
2010. dec. 9. 23:26
Részvétem és sok kitartást kívánok a barátnődnek.Legyél mellette amíg kell.Rettenetes fájdalom lehet ez.
2010. dec. 9. 23:13
őszinte részvétem:(((Borzasztó, hogy milyen kegyetlen tud lenni a sors emberekkel, sok erőt és kitartást kívánok a barátnődnek!A szomorúságban van egy kis vigasz, mert Te ott vagy Neki, vigyázz rá!!!
2010. dec. 9. 22:06
Mindenkinek köszönöm a hsz-kat a nevében is!
29. Manon
2010. dec. 9. 18:56
Őszinte részvétem :(
28. Tota76
2010. dec. 9. 18:34
Öszintén sajnálom, nagyon szomorú történet :(
2010. dec. 9. 17:55
Rettenetesen sajnálom.....erre nincs is megfelelő szó:(
2010. dec. 9. 14:51

Szomorú történet :(

Bárcsak megelőzhetőek lennének ezek a tragédiák!

Kitartást és sok-sok erőt kívánok a barátnődnek,és természetesen neked is!

2010. dec. 9. 12:58
köszönjük!
2010. dec. 9. 12:12
Sok erőt kívánok a barátnődnek, ahhoz hogy tovább tudja élni az életét! És újra tudja kezdeni egy ilyen borzasztó tragédia után! Kívánom, hogy találja meg élete párját és együtt építhessenek majd fel egy családot!
2010. dec. 9. 11:54

Nagyon sajnálom:(

Borzasztó amit el kell viselnie, sok erőt kívánok hozzá.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook