Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés után, baba nélkül fórum

Szülés után, baba nélkül (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szülés után, baba nélkül

1 2
2010. nov. 27. 17:58
Büszke lehetsz magadra, hogy ilyen kitartással végigcsináltad! Nem semmi, ez egy embernek nagyon sok. De te nagyon ügyes voltál! Gratulálok a gyerekekhez! Sok boldogságot kívánok!!! :)
2010. nov. 25. 15:30
Erő és kitartás az megvan!!! Gratulálok!!!! Szívből!!!
40. Anya81
2010. nov. 23. 22:23

szioka sok szerencsét az életben Nektek,és sok boldogságot.Én tudom mit éreztél akkor és ott.Mi is megjártuk a korát ,az intenzívet a nagy fiammal.Fertőzést kapott.Ma már 8 éves.:-)Sok puszi

így ismeretlenül is.

39. runnic
2010. nov. 22. 21:39
Húúú...ez őrület :) gyönyörű!!!! Nagyon gratulálok nektek :)
38. csigu77 (válaszként erre: 37. - Dalya)
2010. nov. 20. 20:23

Szerencsém volt, mert egyiknél se nyílt szét a seb, pedig 20 centis függőleges vágásom van. Ugyanaz az orvos műtött a 3.-nál, és a 4.-nél. Azért volt veszélyes, mert 8 hónapos volt Robi, amikor teherbe estem. Nagyon féltem, mivel kevés idő telt el, azt mondja az orvos, hogy nem tarthatom meg. De azt mondta, ő varrt össze, tudja mi a helyzet odabent, és bírni fogom. Nagyon sűrűn nézte ultrahangon a heg vastagságát, és végig jól bírta.

Írtam egy cikket az 5.császárról, amiért kaptam ezt-azt. A legkisebb elmúlt 4 éves, és ha sikerül a bébi, az is még időbe telik (a lekötés miatt lombikra járunk). Nem túl sűrű az 5 császár, de több orvossal megbeszéltem. Természetesen a felelősség az enyém.

37. dalya (válaszként erre: 29. - Csigu77)
2010. nov. 20. 13:48
Azt olvasom hogy 4 császárod volt, és szeretnél egy 5-dik babát. Állatába nem engednek ill nem javasolnak 3-nál több császárt. Neked ez hogy sikerült hogy 4 császár lett.
36. syria
2010. nov. 20. 08:54

Atyaég, belegondolni is rossz, min mentetek keresztül. :(

Ilyenkor összeteszem kezem, lábam, hogy egészséges gyerekeim születtek.

35. csigu77 (válaszként erre: 34. - Psziche)
2010. nov. 19. 16:11

Köszönöm, jól.

A lélegeztető gép 2 hét után roncsolta a tüdejét, ahogy befújta az oxigént. Be tud fulladni, de évről-évre sokkal jobb lett neki. Az első 3 év volt a legrosszabb, de hála az égnek, hogy kitalálták, ne várjuk meg amíg befullad, hanem kapott megelőző gyógyszert. Sokat számít, hogy nem kapott agyvérzést, és nem károsodott semmilyen szerve az oxigénhiány miatt. Szépen lassan behozta a lemaradását, hiszen 6 hónaposan mondták rá, úgy számoljunk, mintha akkor született volna. Rengeteget vizsgálták az évek során, de a tüdején kívül más gond nem maradt vissza. Erősödik a tüdeje, és egyre jobb lesz. Az elmúlt években 1-szer fulladt be.

És már elmúlt 12 éves.

2010. nov. 19. 15:01
A legnagyobb fiacskád azóta hogy van?
33. katus3 (válaszként erre: 17. - Sly001)
2010. nov. 19. 11:11
Nekem azt hiszem szerencsém volt ilyen téren, én Kistarcsán szültem mindkettőt, 7 koraszülöttes nővérke volt,és nem tudnék olyat mondani közülük,aki nem maximálisan végezte volna a munkáját. Hozzáértésből,emberségből jelesre vizsgáztak mindannyian, ha gondom volt az éjszaka közepén is segítettek, 3 óránként jöttek ébreszteni az etetéshez,pedig az egész épületet át kellett sétálni,többen még a mobilszámukat is megadták,ha itthon gond lenne. A tisztaságra,fegyelemre is nagyon odafigyeltek. Ilyen ott nem fordul elő.
32. syria (válaszként erre: 30. - Csigu77)
2010. nov. 19. 11:10
Ez volt a legkevesebb, amit megérdemelt.
31. maya80
2010. nov. 19. 09:45

Gratulálok a gyermekeidhez és a kitartásodhoz!

Sok sikert az ötödik babához, és legyetek nagyon boldogok!

30. csigu77 (válaszként erre: 15. - Loch ness)
2010. nov. 19. 09:01
Fegyelmivel azonnal elbocsájtották.
2010. nov. 19. 08:59

Köszönöm a hozzászólásokat, gratulációkat, elnézést kérek, de tegnap este nem volt net-ünk.

Tobzocskának puszi!

Sok szülés-történetet elolvastam már, és azért írtam meg ezt a cikket, mert szerettem volna megosztani mindazt, amit átéltem.

És azért, hogy az én történetemen keresztül megmutassam másoknak, hogy vannak olyan anyák, akiknek szülés után nem az a legfontosabb, hogy milyen színűre fessék a körmüket, hanem az, hogy életben maradjon a babájuk...

Nem tudom hogy volt annyi erőm, hogy végigcsináltam azt a 6 hónapot, és még másoknak is, akik hasonló helyzetben voltak, és túlélte a pici, vagy át kellett élni azt, ami egy szülőnek a legborzasztóbb, hogy elveszíti a gyermekét.

Soha nem fogom megérteni azokat az anyákat, akik megölik újszülött csecsemőjüket. Inkább odaadnám az én életemet bármelyiknek, mintsem hogy ártsak nekik. Nem mondom hogy könnyű volt. És senki se segített. De nekem az egész életem ,,ilyen,,. Volt, van, és lesz.


Nagyom köszönöm, aki megosztotta velem és másokkal ami vele történt.

28. d0b7178f40 (válaszként erre: 21. - Dalya)
2010. nov. 18. 21:10

igen mind a 4 babája császáros volt És szépek és életvidámak. És most szeretnének egy 5-et. Szurkolok nekik.

Én egy nagyon jó fej és odaadó nőt ismertem meg benne. Csak kár, hogy ennyire messzi lakik.

puszi neki.

2010. nov. 18. 20:02
Én nemrég irtam cikket ide Derült égböl pokol cimmel és nem tudtam elmerjem e olvasni ezt a cikket,de most már látom jol tettem.Én elvesztettem a kislányomat 3 honaposan sajnos.Nektek öszintén gratulálok a nagy családodhoz és tudom min mentél át.Nem mondom,hogy én nem birtam volna ki ezt 3szor vagy 4szer,mert igenis kibirtam volna.Mi ezt amit átéltünk,ténylegesen pokolnak nevezem.És az ember mindent kibir,mert muszály.Nagyon megértelek és nagyon boldog jövöt kivánok nektek és a gyerekeiteknek!!
26. Re87 (válaszként erre: 1. - Csigu77)
2010. nov. 18. 19:59

Szia!

Minden elismerésem a Tiéd!Nem semmi,amin keresztülmentetek!Jó egészséget kívánok Nektek!

2010. nov. 18. 19:49

Gyönyörű családod van!

Legyetek nagyon boldogok!:)

24. syria
2010. nov. 18. 19:42

Ritka erős nő vagy, s mellé még szerencsés is. Gratulálok. :)

A férjed megérdemelné, hogy legyen közös babátok. Szívből kívánom, hogy a sors ne tegyen keresztbe.

23. katic
2010. nov. 18. 19:37
Nagyon sok szeretet, boldogságot, minden jót kívánok nektek! :-)
2010. nov. 18. 19:21
Nagyon erős vagy, és felnézek Rád. Jó cikk!
21. dalya (válaszként erre: 1. - Csigu77)
2010. nov. 18. 19:14

Te egy csodálatos és nagyon erős nő vagy. Ugyan ezt mondhatom el a gyermekeidről is, hisz ők aztán tényleg harcoltak a kis életükért. Nagyon megindító volt a történet ami a kis angyalkákról szólt. Nagyon boldog gyermek kórt kívánok a gyermekeidnek és neked pedig boldog anyaságot.

UI: Neked mind a 4 baba császáros volt?

2010. nov. 18. 18:48
Hát szívszorító volt a cikk,én a 34.hétre szültem,csak simán elfolyt a magzatvíz!2 hétig voltunk a győri korán,nem könnyű,az biztos!!!
2010. nov. 18. 18:39
Gratulálok a kitartásodhoz és jó egészséget kívánok Nektek!!!
18. Sly001
2010. nov. 18. 18:14

Azt még nem is mondtam,hogy nekem van olyan fényképem a fiamról(én készítettem),amikor az inkubátorban a kék fény alatt kvarcoltatták háton fekve szembe a fénnyel,szemtakarás nélkül...

Ha akármi lett volna a szemével,ez bizonyíték lett volna.

A szakorvosi rendelőben meg olyan szemfertőzést kapott a kontrollvizsgálaton,(amire két hetente kellett hordani),hogy az egész család kötőhártyás lett,én majdnem megvakultam,álhártya alakult ki a szememen.Később tudtam meg,hogy minden gyermek megfertőződött aznap,benne volt a kisalföldben is 2004-ben.Felelős persze nem lett,csak vizsgálatok folytak az ügyben...

17. Sly001
2010. nov. 18. 18:08
Szia!Az én kisfiam is koraszülött volt,29. hétre született.Ő is több súlyos kórházi fertőzésen esett át a két hónap kórház alatt,ugyanezekből az okokból...A nővérek annyian vannak,úgysem derül ki,ki volt ilyen felelőtlen.Számoljon el a saját lelkiismeretével.Ha az Ő gyermeke feküdne ott,másképp állna hozzá.Némelyik olyan bunkó,szólni sem lehet hozzá,mert magas lóról beszél a halálra rémült és aggódó anyukákkal.Az orvosok sokkal barátságosabbak voltak Győrben,mint némelyik nővér.Jó,hogy megírtad ezt a cikket!
2010. nov. 18. 18:08

Szia Olvasva a cikked nagyon szörnyű dolgokon mentél te is keresztül. Ilyen nővért aki ilyet tesz nem szabadna alkalmazni

Kívánok nektek sok boldogságot

2010. nov. 18. 17:45
És azzal a nővérrel mi lett? Remélem, aki így áll hozzá, minimum szigorú büntetést kap és eltiltják az egészségügyi pályától.
2010. nov. 18. 17:32

Nagyon is megértem mit érzel.

Nekem az első babám, streptococcust kapott tőlem, /mint nekem utóbb kiderült/, vele két hétig voltam kórházban.

A második terhességem elejétől rettegtem, hogy újra így lesz.De szerencsére az orvosom nagyon odafigyelt és a gyerekorvos is születése után.

Így Fruzsi végig velem lehetett.

2010. nov. 18. 17:22
Gratulálok Gyermekekhez! Nagyon megszenvedtél értük! Engem első babámmal 36 hétre császároztak, és tüdőgyulladással került az intenzívre. Mi "csak" összesen 5 hétig voltunk kórházban, de ez is nagyon megviselt. Nagyon bátor vagy, és erős!!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook