Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)


3269. 0bc15d9cef (válaszként erre: 3267. - Emmababa)
2009. jan. 5. 09:02
Most olyan soknak tűnik az az egy hónap, pedig hipp-hopp az is elszáll. Nekem az első mens után középidőben eléggé fájt-szúrt, a méhem vagy a petefészek környéke, nem tudom. Mindenesetre azt mondták teljesen normális, csak "megráncigálták". Szóval én várnék, de persze ti döntitek el. Mi 3. mens. után mentünk élesre, azóta 23. hétben vagyok:)))
3268. anya83 (válaszként erre: 3267. - Emmababa)
2009. jan. 5. 08:52
Szia!Nekem is két hónapot mondott a doki!A te döntésed, de én mégegy menstruációt várnék!Hallottam már olyat aki teherbe esett , és megmaradt neki, de olyat is hogy az is elment!Gondoldd meg!Sok sikert!
3267. emmababa
2009. jan. 4. 22:27

Sziasztok!

Nagyon régen írtam, de mindig olvastalak benneteket!

Sajnálom az újonann csatlakozókat...Nekem most jött meg az első a missed ab után és folyamatosan azon morfondírozok, mi lenne ha már ebben a hónapban próbálkoznánk?a doki 2-3 hónapot mondott, ez végül is csak 1-2 héttel lenne kevesebb az álatala mondott minimumnál....(peteérésig még kb. 10 nap)szerintetek nagyon felelőtlenül gondolkodom?

3266. kiandi (válaszként erre: 3265. - Judy55)
2009. jan. 4. 21:17

Szió!

Nem tudom emlékszel-e rám,szerintem mi már leveleztünk szeptemberben. Nekem akkor, szeptember végén, 8 hetesen kellett befejezni a terhességem.:(

Szívből kívánom én is neked, hogy sikerüljön újból!Mintha magamat olvasnám, meg tudlak érteni teljesen. Nekem még csak 1 napja késik, de már most megfordult a fejemben, hogy hátha... :) Bár csak jan. végére kaptam "engedélyt" a dokimtól és végül is védekeztünk, azért eljátszom a gondolattal. :) Persze tudom, hogy még várni kell, de már csak 3-4 hét!

Remélem megerősödik a csíkod!

Drukkolok!

3265. Judy55
2009. jan. 4. 20:02

Sziasztok!


Láttam, hogy még írtatok, köszönöm a gratulációkat, de hogy még az orvos mit mond, az a lényeg, addig még bármi lehet. Ez az egész dolog, ami velünk/veletek is megtörtént, azért óvatossabbá tesz. Most egyenlőre izgulok, hogy mi lesz, ugye meg holnap kezdődik a munka, a munkával sem tudom még, hogy mi lesz...

Ugye amikor az első terhességemet megtudtam, az volt az igazi úgymond meglepetés, és akkor meg voltam győződve arról, hogy lesz egy babánk, azután megtörtént az, ami sajnálatosan itt sok mindenkivel. Most meg egyenlőre aggódom, még el sem hiszem igazán és arra kell gondolnom, hogy mikor menjek orvoshoz, hogy minél hamarabb fel tudjon írni gyógyszert. Biztos ti is olvastatok már róla, hogy vetélés után írnak fel ún. hormontartalmú gyógyszereket (utrogestan, duphaston) ezért mennék is minél hamarabb orvoshoz, hogy ha a bajt esetlet ilyen jellegű dolog okozta, akkor legalább ezt az egyet ki lehessen zárni.

Valószínűleg a családnak is el fogom mondani, ismerve az előzményeket.

Persze ettől függetlenül örülök nagyon, akkor mikor volt a műtét, el se tudtam azt képzelni, hogy majd lesz még velem valami, akkor teljesen depressziós voltam, nagyon rossz volt terhes kismamákkal találkozni, stb. stb.

Meg hát ugye hallottunk már olyat nem is keveset, hogy mindezek ellenére megjön.

Úgyhogy izgulok ezerrel most, hogy mi lesz a 2. halvány csíkomból....

puszi mindenkinek

3264. Jutca
2009. jan. 4. 17:57

sziasztok,

egy ideje nem voltam és látom ismét többen vagyunk.Sajnálom!Nekem most jött meg a 2. mensi és ha vége újra próbálkozunk..hú ezt fura még leirni is.Holnap kezdődik a munka úgyhogy mindenkinek csupa jót,+++++teszteket és erőt kívánok!...majd benézek

3263. HLivia (válaszként erre: 3252. - Judy55)
2009. jan. 4. 17:38

Sziasztok!

Judy tiszta szívből gratulálok!!!

Bár azért bevallom,hogy kicsit irigyellek ám :-)

Vigyázz magadra nagyon!

3262. nemetherika (válaszként erre: 3252. - Judy55)
2009. jan. 4. 17:34
gratulálok
3261. 376ca6d064 (válaszként erre: 3257. - Judy55)
2009. jan. 4. 13:47
Teljes szivembol gratulalok.Szerintem a halvany csik is pozitiv eredmeny.Nekem 5 nap keses utan volt a csik eroteljes.Vigyazz magatokra....
3260. pitemaci (válaszként erre: 3252. - Judy55)
2009. jan. 4. 11:33
Gratulálok, vigyázz magadra:-)
3259. fiamette (válaszként erre: 3257. - Judy55)
2009. jan. 4. 11:25
Gratulálok, vigyázz magatokra :)
3258. angyal 79 (válaszként erre: 3257. - Judy55)
2009. jan. 4. 10:57
Az a teszt ami negatív az később is csak ugyanazt mutatja.Szóval ha erősödik 5 bperc után az azért van mert akkora itatódik át teljesen a papír.
3257. Judy55
2009. jan. 4. 10:34

Sziasztok!


Aranyosak vagyok, köszi szépen.

Csak amiatt aggódtam, hogy a tesztre rá volt írva, hogy 5 perc után nem szabad értékelni, nekem meg jóval 5 perc után lett erős, 5 percen belül csak halvány.

Megfogadom a tanácsokat, meg vigyázok is, de ugye mint oly sokan tapasztaltuk, nemcsak ezen múlik, most nem élem bele magam egyáltalán, majd kiderül, hogy mi lesz.

vigyázzatok magatokra, majd írom a fejleményeket...

3256. jpne (válaszként erre: 3252. - Judy55)
2009. jan. 4. 10:04

Ez nagyszerű! Gratulálok! Nálam a mensi elmaradása utáni 4. napon is még olyan halvány volt a második csík, hogy nagyon erősen kellett néznem, hogy lássam. Pár nap múlva már élesen látható volt. Valószínű később történt a fogamzás mint a félidő vagy a teszt nem annyira érzékeny.

De a halvány csík is csík! :)

3255. riti72 (válaszként erre: 3252. - Judy55)
2009. jan. 4. 10:02

Hány napja késik? Lehet hogy még nagyon kevés e Hcg a vizeletben, de az napról napra nő, és a teszt is egyértelműbb lesz! Próbáld meg kibírni, hogy 3-4 napig nem tesztelsz, csak utána, és akkor biztosan szembetűnő lesz a különbség.

Szorítok neked!!!

3254. anya83 (válaszként erre: 3252. - Judy55)
2009. jan. 4. 10:02
Szia!Gratulálok!És ha pozitív , akkor már csak erősödni fog!Vigyázz magatokra!!!
3253. angyal 79 (válaszként erre: 3252. - Judy55)
2009. jan. 4. 09:24
Az már Pozitív!!!!!! Örülj neki és vigyázz nagyon magadra.Nekem is így volt majd 2 nap múlva már ehgyértelmű lesz, egy hét múlva pedig már erősebb lesz a terhescsík a kontrollnál is.Bizakodj és csak pozitív gondolatok.
3252. Judy55
2009. jan. 4. 09:13

Sziasztok!


Csak azért írok ide, mert tegnap reggel is ma reggel is teszteltem. Az eredménye: halvány +

A teszt azt írta, hogy kb. 5 perc eltelte után megjelenik vagy a negatív, vagy a pozitív eredmény. Letelt az öt perc, és ekkor még csak egy halovány vonal jelent meg, azután ahogy telt az idő, még jobban besötétedett, volt olyan teszt, amit pl. tegnap csinálta, először teljesen halvány, délutánra már ugyanolyan erős színű lett, mint a controll csík.

Ezért nem értem, mert tavaly az első terhessségemnél, ami nem sikerült, rögtön egy 1 nap csúszással megcsináltam a tesztet és ott egyértelműen nagyon erősem kiadta a 2. csíkot, itt meg csak halványan, azután sötétedett be, most már jó élesen látható, pedig most több időt is kivártam. Szóval egyenlőre van egy halvány, majd erősödő tesztem. Még bizakodok, hogy erősebb lesz...

Először el sem akartam hinni, ez most az első próbálkozásunk volt a miss ab után....

3251. vov (válaszként erre: 3248. - 376ca6d064)
2009. jan. 3. 19:54
Bár nekem elég korán mentek el a babák, de én konkrétan éreztem, hogy minden ok, és mielőtt elkezdtem volna vérezni, már tudtam, hogy vmi nem stimmel.... Érzi azt az ember mindenféle műszerek nélkül is... szerintem! Túlságosan is az "orvostudományra " támaszkodunk, nem szabad elfelejteni, hogy a Természetnél nincsen bölcsebb, és nem véletlen nem születtek meg ezek a babák...
3250. kiandi (válaszként erre: 3190. - Cina83)
2009. jan. 3. 19:41

Szia Cina!

Nekem szeptember 26-án volt a beavatkozás és október 23-án jött meg, bár csak 2 napig tartott 5 helyett, de a dokim szerint ez normális.

3249. anya83 (válaszként erre: 3243. - Riti72)
2009. jan. 3. 18:22
Szia riti!Rég jelentkeztél az biztos!Örülök hogy jól vagy!Hétfőn meg tuti rendben lesz minden!Sajnálom hogy betörtek hozzátok!Hétfőn azért jelentkezzél!
3248. 376ca6d064 (válaszként erre: 3247. - Vov)
2009. jan. 3. 18:11
Szerintem manapsag mar az is ,,gond,,hogy tul jol informaltak vagyunk.Szinte a kismama vegig idegeskedi a 9 honapot.Ven egy 10,5 eves lanyom es emlekszem nala osszesen 4-szer voltam uh-n.A mostani picinel osszesen 6-szor.Minnel kivancsibb az ember dolgokra annal inkabb retteg,hogy mi is tortenhet.Igy is sokat aggodtam,hat nem tudom mi lessz ha majd adj Isten ujra teherbe esek.
3247. vov (válaszként erre: 3242. - 376ca6d064)
2009. jan. 3. 17:56

Ez elég elkeserítő., mert én szinte csak a jónás-napra hagyatkozom már...

Régebben is volt biztos sok vetélés, csak akkor nem vették észre. Akkor tudtak biztosat, ha már mocorgott, a korai vetélést biztos csak a mensi késésének vélték.

Az egyik ismerősöm anyukájának 9! vetélése volt, volt amelyik babát 7 hónaposan szülte meg élettelenül, de kitartó volt, és lett 2 gyermeke....

3246. fiamette (válaszként erre: 3241. - Anya83)
2009. jan. 3. 15:51
1-2 napot csúszott
3245. riti72
2009. jan. 3. 15:24

Rinike!


Talán már túl vagy a nehezén, remélem lelkileg is hamar magdra találsz!

3244. riti72 (válaszként erre: 3240. - Fiamette)
2009. jan. 3. 15:21

Szia !


Ne keseredj el rögtön, az első hónap csalódása nekem is nagyon rosszul esett, de fel a fejjel, szorítok, hogy következőre sikerüljön.

3243. riti72
2009. jan. 3. 15:17

Sziasztok!


Karácsony óta most vagyok itt újra,és sajnálattal látom, hogy szaporodtunk! Együttérzek minden új taggal, és biztatásképpen rögtön le is íom,hogy én azok közé tartozom, akiknek a kötelező pihenő idő után a 3. próbálkozásra újra sikerült. Legalábbis úgy most tűnik, de biztosat hétfőn, orvos után tudok mondani. Remélem hamarosan minél többen jó hírről tudtok beszámolni.


Képzeljétek, amíg nem votunk itthon (6 nap pihenés Auszriában) betörtek hozzánk! :(((( Laptomomat, ékszereket, és egyéb apróságokat elvittek, úgyhogy ezentúl csak akkor tudok bejelentkezni, ha apa laptoja itthon lesz. Szóval hétfőn rendőrségen,meg a bizotsítónál indítjuk a hetet. Na mindegy, ez nem tartozik a fórum témájához, csak baromira bosszant muszáj volt leírnom.

3242. 376ca6d064 (válaszként erre: 3235. - Judy55)
2009. jan. 3. 14:03
Szia.koszi szepen a segitseget.En sem gondoltam volna,hogy ilyen sok a veteles.Azt mondta az orvosom,hogy a terhessegek 10%-a igy vegzodik.Hat szerintem sokkal tobb.De legalabb lehetne tudni,sejteni,hogy miert is.Nekunk a Jonas fele modszerrel sikerult a baba 0-as rizikofaktorral es sajnos megsem maradt meg a babocka.Igy,akkor most hogyan fogjon neki az ember 0-nal nagyobb rizikofaktorral?Szerintetek lehet benne valami?Az igaz,hogy a teherbeesesnel segitett....
3241. anya83 (válaszként erre: 3240. - Fiamette)
2009. jan. 3. 13:02
Szia fiamette!Fel a fejjel!Majd most sikerül!Neked a 2.mensi régi ütem szerint jött?
3240. fiamette
2009. jan. 3. 12:59

Sziasztok csajok!

Látom megint többen lettünk.

Nagyon sajnálom, hogy mással is történik szörnyűség.

Én is azt hittem, hogy kevés embernél történik vetélés, vagy egyéb más, ahogy hazaértem a kórházból (szeptember végén) rögtön az első volt hogy beírtam a googleba hogy missed ab. és kiadta ezt a fórumot, akkor tudatosult bennem, hogy mennyi hasonló cipőben járó nő van... és hogy nem csak én vagyok így.

Nekem műtét után 6 hétre jött meg.

Most próbálkozunk már, de ugye nem jött össze...

Kicsit elkeseredtem, tudom nem szabad, úgyhogy igyekszem túltenni magam azon hogy nem skerült

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook