Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az illúziók vagy az illúziók nélkűli életet vállasztod? fórum

Az illúziók vagy az illúziók nélkűli életet vállasztod? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. 9f86e86d50 (válaszként erre: 4. - 2a69f78972)
2012. júl. 27. 15:28

Szerintem van élet az illúziókon és a kegyes hazugságokon kívül.:) Semmi gond nincs ha egyenes kérdésre egyenes válaszokat adunk, és ha valami nagyon zavar azt nem hordozzuk hanem megbeszéljük.

Ha megkérdezed tetszik-e a pólód és nem, minek hazudjak? az én véleményem kérdezted.

5. 9f86e86d50 (válaszként erre: 3. - C22ca7f12f)
2012. júl. 27. 15:26

Igen egy párkapcsolatban ez különös jelentőséggel bír szerintem. És itt most nem a bunkóságról beszélek hanem a valódi figyelemfelhívásról.

Őszintén, szeretetben. Félretéve az egot, és nem megsértődni. Viszont sokan inkább elhallgatnak dolgokat mert nem akarnak bántani. Ez is lassan ölő méreg, szerintem.

2012. júl. 27. 15:26

Illúziók nekem kellenek (csak a magam nevében beszélek) ez a selyempapír, amibe az élet realitásai csomagolva vannak.


A kegyes hazugságra pedig szükség van !

Ez egyfajta tolerancia a másik fél teherviselő képességével szemben.

2012. júl. 27. 15:23
szia. őszinteség párti vagyok, és a párom is.
2012. júl. 27. 15:23
Nem pártolom még a kegyes hazugságot sem, de szerintem nem muszáj azt mondani egy vendégség után, hogy rossz volt a sütemény, hanem nyugodtan megdicsérhetjük, hogy finom volt. Az ok, hogy égbekiáltó jelentőssége nincs, és legalább jó emlékkel marad a vendéglátó is a vendégségről.
2012. júl. 27. 15:18

A téma ma már mindenkinek ismerős. Hazugságok, apró vagy nagyobb titkok, később vagy kiderülnek vagy nem. Ki hogyan számol el önmagával, és mennyire igazságos?

Tehát ha Ő megteheti hogy nem egyenes, félrevezeti a társát, barátai, környei embertársait, vajon ezt fordítva mennyire kultiválja?

Számtalan dolog felbukkanhat eme kérdéskörre.


Számomra mindez azért érdekes, mert ha nem használom az illúzió eszközeit, akkor én leszek a kirívó, a "gáz". Akiben nincs meg az a játékosság, akivel a másik nem lehet ilyen téren "titokzatos".


Nem vagyok tökéletes, naponta törekszem arra, hogy ne használjak számomra rossz elemeket. Ti hogy vagytok ezzel?

Kik azok közületek akik szerint kellenek a "kegyes hazugságok" füllentések, és kik akik ennek totális ellentétét képviselik, még ha néha bukdácsolnak is?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook