Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az ideális testsúly tanulható fórum

Az ideális testsúly tanulható (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az ideális testsúly tanulható

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2010. febr. 10. 07:32

Jó reggelt!

Gyöngyi feliratkoztam egy NLP hirlevélre:) még nem tudom miért, .......csak!Dolgos szép napot.

2010. febr. 10. 07:00
Jó reggelt! Szép napot mindenkinek! :)
2010. febr. 9. 07:58

Eszembe jutott:

Tudományos Ismeretterjesztő Társulat

2010. febr. 9. 07:22

Jó reggelt! Szép napot mindenkinek! :)


Ericika! Igen friss voltál ma reggel! :)

2010. febr. 9. 07:01

Jó reggelt,

Gyöngyi, ma megelőztelek.


Tegnap voltunk először egy masszázstanfolyamon. 5 alkalom kezdőknek, 2 óra hossza egy "Volkshochschule"-ben Tullnban -és márciustól 5x 2 óra a folytatás majd. (Nem tudom, vannak-e ilyenek Magyarországon, régebben, a 80-as években legalábbis voltak, a nevére nem emlékszem, ahol nyelvtanfolyamoktól kezdve mondjuk hastáncig vannak különbözőtanfolyamok.)

A párom is jött szívesen, nem "szelíd erőszakra".

Tavaly vettem egy masszázsasztalt, mert elegem volt az ágyon masszírozásból, ahol az embernek saját magának fájdul meg a háta a hajlástól. Viszont abból is elegem volt, hogy csak én masszírozok.

Nagyon szuper volt, most a hátmasszázs alapjait tanultuk meg, és nem elméletben, hanem a bemutatás után mindenknek csinálni is kellett, illetve a másik félnek élvezkedni.

Teljesen el voltam ájulva, Toniban-a "még" élettársam- egy őstehetség veszett el. És nagyon igyekvő, mondta hazafelé, hogy már másnap csináljuk meg a "házifeladatot", nehogy elfelejtsük a tanultakat, meg a hétvégén is.

Holnap lesz az első táncóránk, már azt is alig várom. (Azt hiszem, rumbát tanulunk először.)

Ami még nagyon jó volt, hogy Toni mondta este, hogy mennyivel jobb így, mintha a tévé előtt ücsörögnénk csak.

Még angol felfrissítő nyelvtanfolyamra akartam menni, de azt hiszem ezt autodidaktaként fogom otthon, néha azért otthon lenni is kell. 20 éve idegenvezettem is angolul, felsőfokom volt anno, de passzívvá vált igencsak. Az olasz és a német aktív, de még az oroszt kellene újra elővenni. Abból is felsőfokúm volt, orosz tagozatra is jártam, idegenvezettem is, Csehovot, Dosztojevszkijt olvastam eredetiben, most meg gondom lenne egy pohár vizet kérni. Szégyen.

Fontos, hogy az ember ne engedje elsatnyadni a már megszerzett képességeit, tudását, úgy a testieket, mint a szellemieket.

Élvezem a visszatért energiámat. (Sőt a megsokszorozódott energiámat.)


Mindnyájatoknak legalább ilyen szép napot kívánok.

2010. febr. 8. 10:35
Szép hetet, mindenkinek:) és egy csepp napfényt kékeget..... a tavasz nem siet.Kár!
1233. gólyahír (válaszként erre: 1232. - B4a3a4979d)
2010. febr. 8. 10:03

Ericika, megnéztem én is a képeidet. Akkor ti is a természet lágy ölében éltek:)


Tőlünk az Ipoly folyó kb 15 perc biciklivel, sokszor bicózunk arrafelé tavasszal.

Vác kb 60 km-re van a falunktól.

1232. b4a3a4979d (válaszként erre: 1231. - Gólyahír)
2010. febr. 8. 09:34

Megnéztem Gólyahír a képeket, nagyon idillikus. Akkor te arra valamerre Vác környékén laksz? Csak hogy láttam az Ipoly táblát.

Most kedvet kapva tőled, én is tettem fel egy pár képet a környékünkről. Itt is rögtön kinn vagyunk a szabadban, nagyon szeretem.

1231. gólyahír (válaszként erre: 1229. - B4a3a4979d)
2010. febr. 8. 09:27

Szia Ericika!


Sebaj, majd bepótoljátok valamikor a kiruccanást. Valóban nem volt bíztató az időjárás előrejelzés.

2010. febr. 8. 09:26

Természetesen ezek a fotók még tavaly készültek, de idén is biztos sokat fogjuk kattogtatni a gépet:)


Nagyooooon várom már a tavaszt:)

2010. febr. 8. 09:18

Energiával ás örömökkel telei új hetet kívánok én is mindenkinek!!


Hát, nem voltunk termálfürdőben, miután mindenféle rémísztő híreket hallottunk a szombati időjárásról, de ami késik, nem múlik. Vasárnap pedig nálunk havazott, így még a szokásos szaunába sem mentünk el.

Cha-cha-chát gyakoroltunk a hétvégére, meg olyan tötyörőszős hétvége volt, az orrunkat nem dugtuk ki a péntek délutáni 6 km futás, illetve az ezt követő bevásárlás után.

Gyöngyi, örülök a sikereid/tek)-nek.

2010. febr. 8. 09:05

Sziasztok!

Szép új hetet mindenkinek:)


Gyöngyi örülök, hogy jó sikerült a hétvége.


Katthy hajráááá!


Ericika, hogy vagy? Kipihented magad? Voltatok a termálfürdőben?


Dundolka, azt hiszem nekem is van egy olyanfajta érzékem, hogy a körülöttem lévő dolgokat megfigyeljem, memorizáljam, felidézzem. Nagyon szeretem a természetet, az állatkákat. Hála Istennek olyan helyen lakunk, ahol nagyon közel van a természet, van a közelben tó, folyó. De szívesen bíbelődök a saját kertünkben is hétvégéken, tavasszal szoktunk ültetni mindenféle zöldségeket, és vannak virágaink is.


Töltöttem fel az adatlapomra néhány tavaszidéző képet, amit én és a párom fotóztunk otthon és a szűk környezetünkben. Néha tényleg úgy érzem magam, mintha a mesebeli százholdas pagony kellős közepén laknánk:O)

2010. febr. 8. 06:52

Jó reggelt! Szép napot mindenkinek!

Tegnap szerencsésen hazaértünk Visegrádról. Nagyon remekül sikerült a hétvége! Annyira jó volt látni a résztvevőkön a változást!! Rita (a program gyógytornásza) nem volt velünk a múlt alkalommal, s így neki még sokkal szembeötlőbb volt a változás. Megnézegettük az első alkalommal készült fényképeket. Mindenkinek kikerekedett a szeme, amikor szembenézett vele a saját két hónappal ezelőtti fényképe. Mondom én, hogy nagyon hasznos az "út" elején készített fotó! :)

Most ez a hetem még igen "programdús" lesz. De minden szabad másodpercemben nagyon örülök a sikernek. :)

1226. Katthy
2010. febr. 7. 10:56

Szép hétvégét mindenkinek!

Kezdem feladni a súly-apátiát (szintentartás úgy tűnik, megyeget, nálam ez is nagy szó), a suli rendeződni látszik, otthonról meg azt az örömteli instrukciót kaptam, hogy próbáljam minél távolabb tartani magam a dolgoktól (nem fog nehezemre esni), így elkezdhetek megint a saját egészségemre koncentrálni.


Remélem, mindenki jól van, mindenkikre nagyon büszke vagyok, Gyöngyi, neked meg kellemes tréningezést!

2010. febr. 7. 06:54
Jó reggelt szép napot mindenkinek. Még indig Visegrádról. Remélem, estére gond nélkül hazaérünk.
2010. febr. 6. 07:31

Jó reggelt! Szép napot mindenkiknek!

Itt vagyok Visegrádon. Nagyon jó volt a tegnap esti beszélgetés. Nagyon tanulságos.

Most megyek a zöldségesbe reggeliért! :)

1223. 809c62b982 (válaszként erre: 1222. - Gólyahír)
2010. febr. 5. 12:00

Igen még mindig tavasz van:)márhogy a keleti részhez képest. Párom kijár dolgozni ausztriába, de ott se keménykedett a tél.Nem volt nagy csapadék a héten sem, volt kis hó de olvadt is el, havaseső... stb.De ma elmenőben hallottam madáréneket,tökéletes pillanatokról csinálok belső képet. Megnéze szagolom izlelem a körülöttem levő doglokat és hihetelen pontossággal tuom felidézni.Ez jó képesség.:) De nem pazarolom, pl gyerekekel kapcsolatos balcisn voltunk strandról hazafele öltöztunk a pici úgy 3 lehetett, ült a parton eg édes sapi a fejében és csak a sziluettje látszott a naplementében. A ngyobbik fiam 5 volt őt törölgettem:9 de még a lángos illata is az orromban van:)

VAN ELTÉVE A TAVASZRÓL IS EGY PILLANATKÉP, MA FELIDÉZTEM:))))) VÁROM, DE NAGYON.

2010. febr. 5. 09:42

Sziasztok:)


Ericika, tegnap csak jelet küldtem,de most írásban is fogadd gratulációmat. Nagyon izgi lehet ez az egész:) És valóban jó motiváció a csinosodáshoz.

A hétvégi programod, az a termálfürdős nagyon jól hangzik,ilyen borzongós, hideg időben különösen jól eshet a testnek. Érezzétek jól magatokat.


Mi egyelőre kocsival semerre sem tudunk mozdulni, ugyanis a havat csak a járdáról volt kapacitásunk ellapátolni, az udvarunkban pedig kb fél méter magas hó van. Így jár az, aki a százholdas pagonyban lakik és a nagykapu az egyik végén van, a garázs meg a másik végén:P

Munkába eddig is busszal jártunk, hétvégén pedig maradunk otthon, jól befűtünk a cserépkályhába, hogy legalább hétvégén ne tekerjen annyira a gázóra:X


Katthy, na ha hiányoltad az éjszakai műszakot, úgy látom a naplódból, hogy kaptál belőle egy kis ízelítőt. Tudom ez még nem az "igazi" éjjeli műszak, csak gondolom a suliügyek intézése miatti ráhúzás. Hétvégén már tessék pihenni, regenerálódni:)


Dundolka, felétek még mindig tavasz van??? Szombatra megint országos, egész napos csapadékot mondanak :( Szerintem felénk az elmúlt 20 évben nem volt ekkora hó. A táj amúgy gyönyörű, csakhát ha ez egyszer elkezd olvadni, akkor lesz nagy dogonya az utakon, meg árvizek.


Gyöngyi, neked jó munkát a hétvégére:) Ez ugye a téli tanfolyam utolsó hétvégéje? Akkor ez érdekes lesz, hogy ki honnan indul és hová jutott, meg hogy hogyan folytatja az útját tovább:)

Aztán ha majd hazaérsz te is pihenj, töltődj fel, regenerálódj kicsit.


Szép hétvégét mindenkinek!!!

1221. b4a3a4979d (válaszként erre: 1220. - Bányai Gyöngyi)
2010. febr. 5. 08:21
Gyöngyi nagyon sok szép pillanatatot, a jól végzett értelmes munka örömét kívánom a hétvégére.
2010. febr. 5. 07:26

Jó reggelt! szép napot mindenkinek!

Most megyek dolgozni, aztán Visegrád.

Ott is benézek majd egy-egy pillanatra.

Gondoljatok rám! :)

2010. febr. 5. 07:22

Dundolka, Gólyahír, Gyöngyi, köszönöm.


A súlyomra visszatérve naponta 10-30 dekákat megyeget szépen lefelé. (Lekopogom.)

Semmi kenyér, szénhidrát csak gyümölcs és krumpli vagy rizs formában, sok fehérje, és kb. kétnaponta mozgás. Egyelőre csak intervall biciklizés és fél óra torna.-Bár előző pénteken futottam is, meg ma is tervezem.

Vasárnap szaunában voltunk, holnap pedig a győri termálfürdőbe megyünk. Voltunk már ott többször, nagyon tetszik.

A szégyenteljes 77,3 kg-ról mára elértem a 74,3-at, a jövő szombati bálra 73 a cél, március 18-ra 70 mínusz legalább 10 deka, hogy a 70 alá kerüljek, és május közepére pedig 65. Ezt aztán tartani a továbbiakban.

A ruhámat is akkor akarom megvenni, valami laza, lágy esésű, repülős muszlinra gondoltam, - olyanra, amiket a filmeken lehet látni, amiben a tengerparton mezítláb abban mondják ki az igent- ekrü, pezsgő vagy bézs színben. Amit biztos, hogy nem akarok az a merev kosztüm, meg mondjuk a habos fehér csicsás abroncsos, uszályos költemény.

Mindenesetre inspirálónak nagyon jó egy ilyen cél.

Mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánok.

1218. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1216. - 809c62b982)
2010. febr. 4. 20:53
Dundolka! "De, politika vallás. . . inkább nem témázok ezen mindig okozhat bajt." :) Én is így vagyok ezzel nagyjából...
1217. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1214. - B4a3a4979d)
2010. febr. 4. 20:51

Ericika!

Sok boldogságot kívánok nektek. És szép napokat addig is.

1216. 809c62b982 (válaszként erre: 1214. - B4a3a4979d)
2010. febr. 4. 07:43

Szép napot és Gratulálok Nektek ericika!

Tényleg van valai ami hatlamasabb nálunk, én hívő embernek tartom magam..... de vannak dolgok amik túlutatnak a katolikus hitemen:)De, politika vallás... inkább nem témázok ezen mindig okozhat bajt.

De hinni hogy nem vagyunk magányosak, jó. Érdekes élményem hogy az első fiam születésekor voltam a legmagányosabb,halálosan féltem. A másodiknál, meg pikk pakk ment minden.De megtapasztalni az egyedül létet erőt adó élmény volt!

2010. febr. 4. 07:27

Gyöngyi, köszönöm a jelet.

Lehet, hogy a dolgok jó alakulásába belejátszott.


(Egyébként én néha félek azoktól az erőktől, amiket felfedezek magamban, illetve körülöttem. Az ezotéria, a felsőbb erők, a mostani divatos "Titok"-kal kapcsolatos gondolatok naponta jelen vannak az életemben, csak sokszor behunyom a szemem, de ennek ellenére az antenna működik.)


Az a másik új jel, ami wodoo-babára khasonlít, az mit jelent?

2010. febr. 4. 07:11

Sziasztok, jó reggelt!


Tegnap lett az esküvőnk pontos dátuma kitűzve, június 5-e. (Hét éve élünk együtt, most már itt az ideje, az "igazi" kézkérés tavaly májusban volt.) Persze addig rengeteg bürokratikus elintézendő van, a különböző állampolgárság miatt.


Akkorra a 65 kg a cél, tehát 9 kg kell még hozzá. Hálistennek egy hónap és itt a tavasz, akkor már lehet futni kinn, biciklizni - ami szintén alátámasztja a fogyást.

Májusig ruhát sem nézek- mondjuk nem habos fehérben gondolkodom, azért ez 48 évesen túlzás lenne.

Csak a legközelebbi hozzátartozókkal lesz, tehát semmi hétországra szóló lagzi.

De nagyon jó dolog várni valamire, előre kiszínezni magunkban a dolgokat.


Szép napot mindenkinek.

2010. febr. 4. 06:52

Jó reggelt! Szép napot mindenkinek!


Ma reggel ezt olvastam. Megosztom veletek:


Szeretet nélkül a kötelesség elkedvetlenít,

Szeretet nélkül a felelősség kíméletlenné tesz,

Szeretet nélkül az igazságosság keménnyé tesz,

Szeretet nélkül a kedvesség képmutatóvá tesz,

Szeretet nélkül az okosság kegyetlenné tesz,

Szeretet nélkül a rend kicsinyessé tesz,

Szeretet nélkül a becsületesség kevéllyé tesz,

Szeretet nélkül a tulajdon kapzsivá tesz,

Szeretet nélkül a hit fanatikussá tesz,

Szeretet nélkül az élet értelmetlen,

Ám szeretetben élni: boldogság és öröm!

2010. febr. 3. 13:06

:O)


Gyöngyi, tetszik a 7 pontba szedett önéletrajzod.


és


Katthy, ez az idézet épp most nyerte el az első helyezés díjat a kedvenc idézeteim között.


Hát ma is érdemes volt fölkelni :)

2010. febr. 3. 06:33
Jó reggelt, szép napot mindenkinek! :)
1210. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1209. - Katthy)
2010. febr. 3. 06:33
:)“Hű barát az idő: felnyitja a szemeket, meghozza a tisztánlátást..." Úgy legyen! :)
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook