Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az ideális testsúly tanulható fórum

Az ideális testsúly tanulható (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az ideális testsúly tanulható

9. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 8. - 843f6cdad8)
2009. okt. 27. 09:53

Kedves Éva001!

Nagyon sok mindenben egyetértünk, nagyon hasonló dolgokra találtál a magad példájával, mint én az enyémmel. Ez csak megerősít abban, hogy valóban az ilyen tanácsok segítenek. Köszönöm, hogy mindezt megosztottad velünk. Gratulálok! :)

2009. okt. 27. 09:40

nincs titok,csak attól nem hizol amit nem eszel meg,sok folyadék és mozgás

az emberek töbsége egyiknapról a másikra akar lefogyni

én 1 éve csinálom és megszokássá vált

ahány év alatt hiztunk meg,annyi alatt fogunk lefogyni is:)

nincs titok

ez az agyban döl el és sem könyv sem welnes nem segit ezeken,sem a fitnes guruk könyve ételei

döntsd el magad mit akarsz ennyi

------------------------------

Tapasztalataim a fogyókuráról!

Most novemberbe lesz 1 éve,hogy elkeztem fogyókurázni,78kg-val keztem és ma tartok 65-nél

Az havi 1 kiló ami mellett nem ettem kevesebbet csak más ételeket

Nem rendeltem sehonnan semmit, hanem magam határoztamel,hogy véget vetek a súlyfeleslegemnek

Rögtön azzal keztem,hogy (szószerint) kidobáltam mindent a hütöböl és elmentem vásárolni

A kosaram tartalma:párolnivaló zöldségek,hal,konzervhalak,gyümölcs minden mennyiségbe

Azt hozzáteszem,hogy továbra is zsirral csináltam mindent mert az olajat kinem állhatom

Naponta 2 szelet rozsosbarba kenyért irtam elö ( megrakva)mit csak akkor fogyasztottam ha nem volt fötétel

A reggelim fantázia keverék meggyes,ezt ugy 10órafele ettem

Az ebédem 1óra és 4 óra közé esett és itt bármit ehettem de csak fél adagot,mind 1,hogy mit ettem lényeg a féladagon mult

4óra után csak gyümölcsöket ehettem,és mivel éjjel 2-3 ig is fent voltam elég sok gyümölcs fogyott (dolgoztam a számgépen)

Ezzel megnött a folyadék bevitelem

Naponta 4liter folyadékot ittam + gyümölcsök

Az elsö hetekbe lement 4 kg amit kiüritésnek mondok de ettöl még nem fogytam le 1 dekát sem:)

Tudtam,hogy itt a neheze és ezenkivül mást is kell csinálnom

Mivel természetjáró vagyok igy beiktattam heti 2x gyalogturát intenziv

Itthon van 1 eliosgépem amit naponta 5x20 peret használok meghatározott idönként

Kihagytam a délutáni alvást és helyette a kertbe tevénykedtem vagy leséltáltam a hegyröl,vagy fent sétálgattam a hegyen ami tudvalevö,hogy felfelémenet több zsirt égetünk

Nem kapkodtam el semmit hanem megvártam mig beáll a napi ritmusom

Voltak honapok amikor megsem mozdult a mérleg de ha abba hagytan volna biztos,hogy nem sikerült volna

Nem mondtam senkinek az elhatározásomat igy biztatást sem kaptam

Még 3 kg szeretnék fogyni,hogy 62kg legyek,ez nekem a tökéletes,bár a verseny súlyom 52kg de azt 20 éve nem tudom vissza szerezni

Megszüntek a csipö fájdalmaim,nem dgadnakbe a lábaim se a kezem

Jobban birom a házi és kerti munkát

Nem fájnak az izületeim és nem szedek semilyen gyógyszert sem

Most voltam nagy rutinon és minden a megfelelö szinten mozog +,- eltéréssel

Csontritkuláson is voltam,eddig monden oké

Továbra is tartom az elöirásaimat de ma már meg engedhetek magamnak hetente 2 kiskocska csokit is

A gyömölcsök elsödleges élelem forrásaim, de pl.gombapöri is jöhet rizsel,persze a meghatározott mennyiség és idö betartásával

Sok leves eszek,1 kondérral csinálok:) eltart 3-4 napig,1-1 tányér a megengedett

Nyáron azért ettem fagyit amikor utamba került,nem hagytam ki

Ma ott tartok,hogy ha többet eszem akkor jelzi a szervezetem,hogy elég

Vannak napok amikor nagyon éhesvagyok és eszem is de másnap duplán le dolgozom

Nem hajtom tul magam nehogy kifáradjak

Ezekre a dolgokra már nem kell odafigyelnem mert életritmussá váltak

Hát kb ennyi a fogyókurás történetem

7. afb21f7623 (válaszként erre: 3. - Cyntia)
2009. okt. 22. 15:55
.....a vonzás törvénye......,de hogyan vonzzuk be a soványságot?Mégis hogyan higgyek?
2009. okt. 22. 15:16
igen, a fogyókúra nagyfokú önvizsgálatot von maga után. mi jó a szervezetemnek, mire hogy regál, van akinél ez a diéta bejön, én csak hízok tőle. szóval egy élet- és pszichés váltással is jár. hogy higgy abban h meg tudod csinálni. de ehhez stratégia kell, mint a nagy hadvezéreknél. Tehát legyünk Napoleonok és igázzuk le a zsírsejteket, amik körbefognak minket, mint vmi ellenség. Hisz befolyásolnak minket fizikailag, mentálisan is. Ezt a falat kell megszüntetni...nálam ezt jelenti a pszichowellness. most én is írhatnák ilyen könyvet, de ennek mindenkinek magában kell lezajlania.
5. giorcub (válaszként erre: 4. - Sirga)
2009. okt. 22. 14:05
pedig van es tok egyszeru. csak epp akarat es kitartas kell hozza. a tobbi modszer meg csak ezekenek a kivaltasarol szol, azaz nem er semmit...
4. Sirga (válaszként erre: 2. - Zena01)
2009. okt. 22. 09:15
Számomra a "titok" azt jelentette, hogy rá kellett találnom arra a módszerre, ami működik nálam. :) Őszintén? Nem hiszek az általános módszerekben!
3. Cyntia (válaszként erre: 2. - Zena01)
2009. okt. 21. 19:59
A Titok.. :D!
2009. okt. 21. 18:22
Több tucatnyi fogyókúra után jó lenne rájönni a titokra.
2009. okt. 21. 10:03
Ma már annyi minden olvasható a fogyókúrákról, az elhízásról, testsúlycsökkentésről, hogy ember legyen a talpán, aki ebben a hatalmas információáradatban kiigazodik az egymásnak sokszor homlokegyenest ellentmondó tanácsok között. Olyan ez, mintha egyszerre ezren akarnának hozzánk beszélni egymást túlkiabálva. És mindenki csak a maga igazát bizonygatja, s közben, aki információt keres, csak kapkodja a fejét, és áll tanácstalanul, magányosan a tömeg közepén. Én is ismerem ezt az érzést. Amikor rádöbbentem, hogy vagy lefogyok, vagy nagy baj lesz, még nem gondoltam, hogy milyen különös dolgokra bukkanok, ha ezzel a témával kezdek foglalkozni.

Ugrás a teljes írásra: Az ideális testsúly tanulható

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook