Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az ideális testsúly tanulható fórum

Az ideális testsúly tanulható (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az ideális testsúly tanulható

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. febr. 13. 22:49
Érdemes benézni a főzős blogmra. Ha nem tudod a címét, megírom priviben.
1478. 384d4bd35b (válaszként erre: 1477. - Bányai Gyöngyi)
2011. febr. 8. 11:25
Én megköszöném a cimet:) kösz
2011. jan. 3. 20:08
Érdemes benézni a főzős blogmra. Ha nem tudod a címét, megírom priviben.
2010. dec. 30. 21:02
Már csak 2...
2010. dec. 28. 06:40

Visszaszámlálás

Már csak 4 nap, és indulunk!

Nyit a pszichowellness-konyha karcsúsító klubja!

1474. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1473. - Ericika2)
2010. nov. 19. 19:26
Ó Ericika!! Most látom csak, hogy mi történt! Ez nagyon szörnyű!! Nem is tudom, mit mondjak. Nagyon, nagyon sajnálom! Sok erőt kívánok mindannyiotoknak. Ilyenkor nem lehet igazán okosat mondani. Remélem, támasza tudsz most lenni annak az embernek, akinek most nagy szüksége van rád.
1473. ericika2 (válaszként erre: 1472. - Bányai Gyöngyi)
2010. nov. 17. 22:07

Kedves Gyöngyi,

ma egy szörnyűség történt. Azt várom, hogy felébredjek.

A párom 22 és fél éves fia ma öngyilkos lett, a vonat elé vetette magát, az kb 400 métert tolta maga előtt.

Semmi előjele nem volt, mára enni küldtem neki, együtt járt dolgozni az apjával, ma estére a húgával közös bevásárlást terveztek, Audispray-t kellett neki vennem, tegnap este 8-kor még telefonáltunk, ----és ma reggel 10-kor jöttek a rendőrök, hogy ez történt.

Semmit nem tudunk, nem értünk, miért.

Talán pénzproblémák, talán drog is hozzá.


Mindenesetre Isten tudja, mikor kell a böjtöt csinálni.

Talán ezért kellett elkezdenem, hogy az összes energiám az élettársamnak, a lányának, az elintézendőknek szentelhessem, és ne az emésztésre herdáljam el.

Félek az éjszakától, az elalvástól, és minden erőmmel védeni akarom azt az embert, akit szeretek.

2010. nov. 17. 19:39

Ericika! Sok erőt és kitartást kívánok. A léböjthöz pedig sok sikert és örökökre okot adó eredményt.

Szép estét!

1471. ericika2
2010. nov. 15. 19:57

Szia Gyöngyi,

sajnos, összetorlódtak a dolgok.

Amióta nem jelentkeztem, apukámmal voltam elfoglalva, ugyanis öt hete agyi embóliája volt, a motorikus központ sérült, járni és beszélni nem tudott, most már kezdi mindkettőt gyógytornász és logopédus segítségével.

Nekem nincs testvérem, anyukám kilenc éve meghalt.

Az élettársa, akivel hét éve van együtt, sokat segít, de hát az nem ugyanaz.

Mindketten nyugdíjasok, és azt hiszem nem kell mondani, hogy milyen terheket ró az emberre a hosszas kórházi tartózkodás.

És 400 km-ről nem lehet annyira kézben tartani a dolgokat.


Viszont mától elkezdtem egy kéthetes léböjtöt.

Depresszió ellen, megtisztulásért, feltöltődésért.

Szép estét.

2010. nov. 3. 19:43
Változatlanul itt vagyok ám! :)
2010. okt. 18. 19:59
Sok szertettel köszöntöm, aki erre jár. A naplómnál mindig megtalálsz. :)
2010. szept. 30. 06:30

Ericika! Úgy örülök, hogy "látlak". És annak is, hogy "alapjában véve" jól vagy. :) Tényleg jó, amiket írsz.

És is jól vagyok, az van velem, amiket írok.

Kíváncsi vagyok, hogy melyiktek nyer. Bár a kiírás jó, így együtt nyertek. :))))

Én is minden szépet és jó kívánok neked.

1467. ericika2
2010. szept. 30. 06:15

Szia Gyöngyi,

néha erre járok azért, meg a honlapodra is be-benézek. Az aktív részvételre most valahogy nincs igényem.

A testsúly azért állandóan napirenden van, most például a párommal csinálunk egy versenyt, illetve van egy fogadásunk, hogy adott időn belól százalékosan ki fogy többet. Október 3-a a határidő, és nagyon úgy néz ki, hogy ő nyer, ami azt jelenti, hogy két héten keresztül, ahányszor csak akarja, 50 perces masszázst kap tőlem.

Én annó 85-ről fogytam 70 körülre, és nem akart a 60-as tartományba lekerülni a súlyom. Most egy pár kiló visszajött, 75 körül vagyok.

De alapjában véve jól érzem magam a bőrömben. Tánciskolába járunk továbbra is, a bronzfokozatnál járunk, tavaly a masszázs alapjait tanultuk meg mindketten, idén a talpmasszázs van soron. Milyen jó is lesz a télen, ha teát iszogatva élvezünk egy jó kis talpmasszázst az illatmécses mellett.....

Sajnos munkahelyem június 1-től továbbra sincs, most egy intenzív angoltanfolyamra járok november közepéig.

Egyelőre ennyit magamról.

Remélem Gyönygyi, neked jól mennek a dolgaid, és szép napot kívánok.

2010. szept. 30. 06:00
A mai nappal a szeptember is véget ér.
2010. szept. 16. 06:53

Ma Edit napja van. Isten éltesse őket (is)!!!

:)

2010. szept. 15. 19:38
Láttátok már a főzős blogom? A holnapomról meg lehet találni.
2010. szept. 14. 06:23

Jó reggelt, szép napot mindenkinek!


Itt 15 fok van, és borult idő. De attól süthet napközben a nap! :)

2010. szept. 13. 20:31

Sziasztok! Tényleg régen nem kattintottam ide. De ma megígértem egy itteni beszéltetőtársnak, hogy írok ide pár sort, hátha benéz valaki, s akkor tudjátok, hogy jól vagyok, megvagyok. A naplómba szinte minden nap írok legalább egy-két sor. Fogyis gondolatokat meg a honlapom blogjába. Ja, és csinálom a főzős blogomat is. A honlapomról oda lehet találni.


Éppen ma reggel jutott eszembe, hogy lehet, hogy el kéne indítani egy virtuális klubot a honlapomon. Úgy, hogy minden nap írnék valami támogató dolgot, ha valaki a karcsúsodás mellett dönt, s akik csatlakoznak a kommentekben hozzátennék amit gondolnak. No, ezt még nem részletezem, mert ezt még ki kell találnom rendesen.


Örülnék neki, ha adnátok hírt magatokról. Kivel mi van? Járok erre néha? Adjatok életjelt magatokról. :)

2010. aug. 14. 12:59

Szia Gyöngyi :-)


Mi újság, mi van veled? :-)

Dolgozol a fogyi projektel?

1460. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1459. - Ericika2)
2010. jún. 22. 21:40
Ericika, üdv. Az élmények fontosak, de tényleg jó hazajönni. Sokszor gondolok rá, hogy milyen jó, hogy Európában élünk, s ráadásul itt (minden nehézség ellenére). Nagyon sok szépség van a világban, de azért a szívünk végül idehúz. :)
1459. ericika2
2010. jún. 22. 14:57

Látom, nem nagy a tumultus, de ahogy ígértem, jelentkezem.

Megjöttünk ma Egyiptomból, ahol árnyékban volt 42 fok, erre itthon a bécsi landoláskor ma hajnalban 12. Brrrr.... Fantasztikusan szép volt egyébként, nagyon barnák lettünk.

Holnap reggel mérlegelek majd, mennyi jött föl a két hét alatt. Biztos lesz 2-3 kiló hála az édességkölteményeknek.

Naponta fél órát hastáncolni tanultam, nagyon tetszik, szerintem folytatni fogom.

Rengeteg halat láttunk, meg a korallokat is merüléskor.

Luxort, a Karnaki tenplomegyüttest, és a Királyok völgyét látogattuk meg (még a fejbőröm is leégett a több mint 50 fokban.)

Valahogy azért nem vonz annyira az egyiptomi kultúra, nagyon jó a tengernél kényeztetni magunkat két hétig, de itthon a sok zöld minden kincset megér, meg a jó öreg európai világ azért mégiscsak közelebb áll.

Lelkileg is nagyon jó volt- sokat gondolkodtam, relaxáltam, és egymáshoz is újra közelebb kerültünk.

Remélem, ti is jól vagytok, és nem fagytatok meg a jó meleg nyárban.

2010. jún. 5. 07:26

Ericika! De jó, hogy jelentkeztél! Épp az előbb gondoltam rá, hogy vajon ír-e még ide valaki. S íme! :)

Nagyon szép utat kívánok, jó pihenést, élményeket, és minden jót a következő jelentkezésedig (és utána is! :)) )

1457. ericika2
2010. jún. 4. 19:21

Sziasztok!!!

Régen jelentkeztem, még május közepén.


Azóta gyógyulgattam, meglátogattam apukámat Magyarországon, - pont előttem egy órával zárták le az M1-est a lyuk miatt, aminek következtében a 4 és fél órás útból majd 9 óra lett-, aztán meg ők is eljöttek ide hozzánk pünkösdölni, kertészkedtem, futottam továbbra is, finomakat főztem (és egészségeseket is, jelentem), nyirokmasszázsra jártam az arcommal, olvastam, mostanában meg elkezdtem munkahely után nézni.


Sajnálom, hogy mindenkinek kevés ideje van ide látogatni, de ez nyáridőben természetes, meg azért biztos vagyok benne, hogy mindnyájan be-benéztek errefelé, mint ahogy én is tettem, csak az írást hanyagoltam.


Hétfőn utazunk Egyiptomba 2 hétre, Hotel Imperial-Abu Soma (Hurghadától 60 km-re délre), ez a rész van a legközelebb Luxorhoz, meg a thébai, karnaki "búcsújáróhelyekhez". Azt hiszem, írtam, hogy ez lett volna a nászutunk, holnap lett volna az esküvőnk, de elhalasztottuk a baleset meg "piszkos anyagiak" miatt- többet lehet kapni munkakeresési támogatást, ha az ember nem házas.


A pincénkben tegnap óta van talajvíz- de ahogy nézem a híradókat, még mondhatom, jól jártunk.

Nektek volt-e gondotok a sok eső miatt?


A testsúlyom beállt 73 kg-ra, úgy látszik, ez a mostani egyensúlyi állapotom. A kórház után 71 volt, de aztán szépen feljött erre a szintre.

Kíváncsi vagyok, mennyi lesz az all inclusive ellátás napi 6 étkezése után.

De itthon is nagy a veszély, most nyitnak ki a (saját szedésű) eperföldek, lesz a cseresznyeszezon, dinnyeszezon-hmmmm....


A legközelebbi jelentkezésig mindenkinek végre nagyon szép nyarat kívánok.

1456. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1455. - Gólyahír)
2010. máj. 26. 15:41

Gólyahír! Köszönöm ezt az idézetet. Bár olvastam már, de most nagyon jókor "hozta elém az élet", azaz TE. :)


Holnap elmegyek Visegrádra, hogy Tom Best szavai nyomán színesítsem, gazdagítsam a térképemet, s ezzel együtt bővítsem NLP-s ismereteimet.


Vasárnap este érek haza. Addig is minden jót minden idelátogatónak.

2010. máj. 26. 10:35

“Rálátásunk a valóságra olyan, mint egy térkép, melynek segítségével igyekszünk eligazodni az élet területén. Ha a térkép jó, rendszerint meg tudjuk határozni helyzetünket, s ha tudjuk, hova kívánunk eljutni, rendszerint azt is leolvashatjuk róla, mely útirány vezet el célunkhoz. Ha a térkép rossz, többnyire eltévedünk.

Mindez nyilvánvaló, az emberek mégsem mindig látják be. Nem látják be, mert a valósághoz vezető út nem könnyű. Először is, az ember nem a térképpel együtt született, előbb meg kell rajzolni, ez pedig erőfeszítést kíván. Minél nagyobb erőfeszítés megtételére vagyunk hajlandóak, annál nagyobb és pontosabb térképünk lesz. Ám sokan nem hajlandóak semmilyen erőfeszítésre. Mások befejezik a rajzolást kamaszkoruk végére. Az ő térképük kicsi marad és vázlatos, a világról alkotott képük egyoldalú és félrevezető. Életük delén az emberek rendszerint fölhagynak térképük rajzolásával. Úgy érzik, térképük teljes, világnézetük helyes (sőt: szent és sérthetetlen), és semmi szükségük nincsen újabb értesülésekre. Mintha kifáradtak volna.

Csak viszonylag kevés ember elég szerencsés ahhoz, hogy élete végéig folytassa a valóság titkainak feltérképezését, hogy a világ és az igazság megértését újra és újra felülvizsgálja, térképét nagyobbítsa, vonalait finomítsa, egy-egy vonalat újrarajzoljon.

A térképezés legnagyobb problémája nem az, hogy a semmiből kell kezdeni, hanem az, hogy állandóan felül kell vizsgálni a munkát. Maga a világ állandóan változik.”


(M. Scott Peck)

1454. gólyahír (válaszként erre: 1452. - 809c62b982)
2010. máj. 26. 10:34
Dundolka, én is sajnálom, hogy elmentél, de azért igazad is van, hogy néha bizonyos dolgokat el kell engedni, vagy ki kell hagyni a napi feladatokból, hogy más dolgok, új dolgok beleférjenek:) Eredményes munkát kívánok neked, bármerre visz is az élet. Leld örömöd abban amit csinálsz:)
1453. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1452. - 809c62b982)
2010. máj. 25. 22:14

Dundolka! Sajnálom. Remélem, azért még összefutunk. Minden jót! Köszönöm, hogy eddig itt voltál.

Ha lehet, halljak rólad. :)

2010. máj. 24. 15:19
Búcsúzom kislányok:) törlök itt.. sok munka vár rám. Ideje.
1451. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1450. - Gólyahír)
2010. máj. 23. 21:27

Gólyahír! Jó az idézet. Szerintem is így van. Örülök, hogy "kertészkedsz". :)

Nekem nagy vendégséges, ünnepi eseményes ez a pünkösd.


Majd jövök. Addig is szép maradék ünnepet. :)

1450. gólyahír (válaszként erre: 1452. - Bányai Gyöngyi)
2010. máj. 21. 10:23

Sziasztok!


Gyöngyi ehhez mit szólsz?


“Az önmagunkról alkotott kép és a szokásaink, jellemzően együtt mozognak. Változtasd meg bármelyiket és a másik automatikusan változni fog.” (Maxwell Maltz)


Amúgy megvagyok, ügyködök magamon, próbálom kiszabadítani a kavicsból a gyémántot:)

Nem semmi amúgy, hogy elkezdtem magammal foglalkozni a súlyom miatt, s ennek kapcsán mindenféle téren változgatok, néha gyomlálgatok magamban, aztán stagnálok még megemésztem a "felfedezéseimet" aztán ültetgetek néhány szép virágot a belső kertembe, néhány idézettel megsímogatom a lelkemet stb..:) Jó nekem ez a tempó, nem sietek, s így bízom benne hogy a változás nem csak idény jellegű és fogyóKÚRA szerű lesz, hanem maradandó és tartós. Azért néha fáj ez a folyamat, de meg vagyok róla győződve, hogy ez is hozzá tartozik. Néha kell hogy fájjon.


Az áradások nálunk nem okoztak gondot, bár az Ipoly vízállása nagyon magas volt, s a faluban bizony néhány helyen a kertek is víz alá kerültek, s volt ahol homokzsákoztak is. A mi házunk és kertünk megúszta, de rengeteg a szúnyog és azok engem kifejezetten kedvelnek:( És sajnos a víz azt a hidat is elsodorta ahol át szoktunk biciklizni szép helyekre, így most azon az útvonalon nem tudunk kirándulni, esetleg csak vizibiciklivel:X De hát ez legyen a legnagyobb gondom, hisz néztem a hírekben, hogy sok embernek odalett az otthona :(


Ericika merre vagy? Voltál itthon ?

Dundolka látom te megvagy:)


Mindenkinek szép hosszú hétvégét, jó pihenést kívánok!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook