Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az ideális testsúly tanulható fórum

Az ideális testsúly tanulható (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az ideális testsúly tanulható

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2010. jan. 28. 06:56
Jó reggelt! Szép napot mindenkinek.
1178. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1176. - Ericika2)
2010. jan. 28. 06:55
Ericika! Az idő nekünk dolgozik! :) Minden nap közelebb a nyár! :)
1177. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1175. - 809c62b982)
2010. jan. 28. 06:54
Dundolka!!! Gratulálok!!! Nagyon örülök a sikerednek. :)
1176. ericika2 (válaszként erre: 1175. - 809c62b982)
2010. jan. 27. 22:12

Gratulálok!!!!!


A telet én sem szeretem, ma reggel mínusz 17 fok volt.


Jó éjt!

2010. jan. 27. 20:15

Szia mindenki:)

remélem jól vagytok, hideg van és tél. Annyira vároma tavaszt... sóhaj nagy sóhaj:)

89,8 kg lettem ma ......ez nagy szó egy éve 130 voltam.

Szép estét nektek!

1174. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1173. - Babyjuly)
2010. jan. 27. 15:36
babyjuly, örülök, hogy jöttél! :)
1173. babyjuly (válaszként erre: 1170. - Bányai Gyöngyi)
2010. jan. 27. 07:56
Ez jó! Tényleg sokszor így van....
2010. jan. 27. 07:07

A Mester gyakran hangsúlyozta, hogy az életszentségben nem az a döntő, hogy valaki mit cselekszik, hanem, hogy mit enged megtörténni.


Néhány tanítványnak, akiknek ez fejtörést okozott, a következő történetet mesélte el:


Volt egyszer egy egylábú sárkány, s az így szólt a százlábúhoz:


- Hogy tudod elrendezni a lábaidat? Nekem ezzel az eggyel is sok bajom van.


- Az igazat megvallva - válaszolt a százlábú - egyáltalán nem rendezgetem őket.

A. de Mello

2010. jan. 27. 07:04
Jó reggelt! Szép napot mindenkinek!
2010. jan. 26. 06:51

A tanítványok, akik azt akarták tudni a Mestertől, hogy miféle meditációt végez reggelenként a kertben, így válaszolt:


- Amikor figyelmesen nézem a rózsabokrot, akkor teljes virágzásban látom.


- Miért kell valakinek figyelmesen néznie, hogy lássa a rózsabokrot? - kérdezték.


- Mert máskülönben nem a rózsabokrot látja az ember, hanem a saját előregyártott gondolatát a bokorról.

2010. jan. 26. 06:45
Jó reggelt! Szép napot mindenkinek!
2010. jan. 25. 17:17

Sziasztok!


Örülök nektek! Jó ez így, hogy néha adunk hírt magunkról. Úgy gondolom, én benézek ide minden reggel és délután.


Ha erre jártok köszönjetek be, mondjatok pár szót, hogy hogyan alakulnak a dolgok! Persze el lehetne olvasni mindenki naplóját is, aki itt hozzászólt és vezet naplót, de az azért elég időigényes lenne.


Katthy, Ericika, Gólyahír nagyon kíváncsi vagyok a dolgaitok alakulásra. És azt is várom, hogy aki eddig nem szólt, de erre járt, egyszercsak megszólaljon.


Én NLP-zni voltam a hét végén. Megint nagyon jó volt. Most a modellezés volt a téma. A modellezés az NLP alfája és ómegája. Azaz adott módszerrel meg lehet úgy figyelni embereket (természetesen az ő tudtukkal és beleegyezésükkel, sőt aktív közreműködésükkel), hogy el lehet tanulni hatékonyan dolgokat másoktól, amiben jobb szeretnék lenni. Ennek kapcsán szeretnék minél több olyan emberrel beszélgetni, aki elégedett a testalkatával, úgy, hogy soha nem voltak evési gondjai. Most egy kicsit meg vagyok akadva, mert nem túl sok ilyen ember van a környezetemben. Hogy van ez?


Most meg már arra is kell koncentrálnom, hogy a tavaszi tanfolyamot szervezzem. Még a téliből is van egy hétvége. Nagyon várom az új jelentkezőket. Ez a mostani nagyon jó csapat. Kíváncsi vagyok a következőkre. :)

2010. jan. 25. 11:20

Sziasztok :O)


Gyöngyi, Katthy jók ezek a bölcsességek és idézetek amiket írtatok. Tetszik.


Ericika örülök, hogy Te is újra jelentkeztél, és hogy jól vagy. Életmódváltásom célja, azaz a céljának a kikristályosodása nekem is március közepe tájára van bepöccintve. Ekkorra már reményeim szerint észrevehető lesz rajtam a fogyás. Nem mondom, hogy addigra kész is leszek végleg, amúgy is ez egy everlasting projekt mostmár nálam, a legjobbat kihozni magamból minden nap. Sokkal jobban tetszik így az élet:)


Mérlegre csak január 31-én állok és akkor centizek is. Mindenféle függőségem lazult kicsit, a netfüggőség is, meg a mérleg függőség is:) Ennek örülök. De azért ide benézek néha. Nem felejtettelek el Titeket. Jó volt itt lenni :)

2010. jan. 25. 07:45

Sziasztok, jó reggelt!


Mostmár újra azzal válaszolnék Gyöngyi az egykori kérdésedre, hogy nagyon jól érzem magam a bőrömben.


Sajnos a karácsony utáni két hétben elég erős depresszió volt rajtam, voltaképp abszolút nem ettem, elég sokat ittam (és nem turmixot, vagy frissen préselt narancslevet), akkor lefogytam 5 kilót a 2 hét alatt.

Utána azt mondtam, inkább legyek 100 kiló, de egészséges.

A szervezet ki volt éhezve a vitaminokra, meg úgy egyáltalán mindenre.

A magamhoz térést követően az első egy-két nap a gyomorsav miatt nem nagyon tudtam enni, mert rögtön égett a gyomrom, de szép fokozatosan minden rendben lett.


Olyan szívesen mozognék intenzíven, de sajnos nem lehet futni menni sem, vagy biciklizni, vagy hó van, vagy mínusz 10 fok. A szobakerékpár meg nem ad olyan feelinget, mint a kinti kerekezés.


A diétát illetően jövő hét végén megyünk haza apukámhoz Magyarországra, addig nem akarok intenzívebb dolgot elkezdeni, de utána héten, vagy legkésőbb nagyböjt kezdetétől, hamvazószerdától(febr. 17.) mindenképpen. Addig 1-2 kilót azért ledolgozok, remélem, pontosabban biztosan.

Március 18-ra (születésnapom) azzal akarom magam megajándékozni, hogy a 65-öt elérem. Egy hónap alatt elvileg a 6-7 kiló mínusz lehetséges.

Na, röviden ennyi, szép napot mindenkinek.

2010. jan. 25. 07:17

Egy asszonynak, aki végzete ellen panaszkodott, ezt válaszolta a Mester:


- Te alakítod a végzetedet.


- De arról nem én tehetek, hogy nőnek születtem.


- Hogy valaki nőnek születik, az nem végzet. Az a sors. A végzet az, hogy hogyan fogadod el női mivoltodat, s mit hozol ki belőle.


Anthony de Mellp

2010. jan. 25. 07:15
Jó reggelt! Szép napot mindenkinek!
1163. Katthy
2010. jan. 24. 09:59

Én ma találtam egy jót: "Míg egy ujjal mutogatsz valakire, másik négy ujjad magadra mutat."


A tükör törvényeivel remekül passzol :))

2010. jan. 22. 14:40

A Mester a tanulásnak és a bölcsességnek is pártfogója volt.


- Tanultságra úgy teszünk szert - mondta, mikor erről kérdezték - , hogy könyveket olvasunk, vagy előadásokat hallgatunk.


- És bölcsességre?


- Önmagadat olvasod, mintha könyv lennél.


Utólag még hozzátette.


- Egyáltalán nem könnyű feladat, mert a nap minden perce újabb kiadását hozza a könyvnek.


(Anthony de Mello)

2010. jan. 21. 07:19
Jó reggelt! Szép napot mindenkinek!
2010. jan. 20. 20:34

Kedves Gólyahír és Katthy!

Örülök, hogy eddig itt voltatok. Remélem, azért néha benéztek, s mondtok egy-egy szót.

El kellene kezdenem hirdetni a tavaszi tábort.

Ha felteszik a hirdetést, lehet, hogy jönnek majd ide megint emberek beszélgetni.

Most nem akarok új cikket írni. Vagy talán az lenne a legjobb?

No, nem ez a pillanat a legalkalmasabb arra, hogy erről döntsek.

n azért majd szólok itt alkalmanként. Lehet, hogy látja valaki.

Érdekes a fórumok természetrajza. Most ismerkedem velem. Lehet, hogy tényleg csak ennyi. Majd kiderül.

Szép estét! :)

1159. Katthy
2010. jan. 19. 22:03
Csatlakozom gólyahírhez, nagyon sokat segítettél nekem, és még biztos, hogy fogok tanácsot kérni - de mostanában már "csak" olyan problémáim vannak, amiket meg kell tudnom oldani egyedül :)
2010. jan. 19. 09:32

Szia Gyöngyi!


Úgy látom mostanában nem túl pörgős a fórum. Nem tudom, hogy ez mostmár így marad-e, vagy még feléled, de a magam részéről azt mindenképp szeretném elmondani neked, hogy hasznos volt az ittlét, a tapasztalatcsere. Én mostmár mendegélek az utamon, összeraktam magamnak azokat a dolgokat , ami a mindennapjaimban élhető, tartható és elvisz a célomig, és tudom lelkesedve csinálni életmódszerűen.

Úgy gondolom nincsenek örök életű fórumok. Vagy betöltik a küldetésüket, vagy ugyanabban a témában indul egy újabb, ebből nincs hiány. Biztosan vannak olyan emberkék, akiknek maga a fórumozás fontosabb ( a társaság kedvéért ) mint maga a téma, vagy annak gyakorlati kivitelezése. Az ilyen fórumok is jók lehetnek, szoros barátságok köttetnek és maga ez a tény viszi tovább éveken keresztül az egész fórumot, már nem is az alaptéma kapcsán, hanem minden egyébről.

Nos én inkább az a kategória vagyok, aki a baráti kapcsolatait inkább priviben ápolgatja, és fórumszinten inkább az inkognitós oldalam van. Az itteni jelenlétemmel nekem a tanulás volt a célom és tanultam is sokat Tőled és a többiektől is. Köszönet érte.

És tényleg szép Tőled, hogy a sok elfoglaltságod mellett megpróbáltál segíteni így fórum szinten is másoknak. Bár írtad hogy például az NLP sem egykönnyen adható át fórumozós stílusban, de azért szerintem átjöttek a gondolatok így is, és klassz mindegyik. Neked még van egy csomó más hely is, ahol megnyilatkozhatsz, ahol talán szerencsésebb a személyes kontaktus ( táborok, tanfolyamok) de az egyéb írásaidból is meríthet infót aki szeretne, és aki akar segítséget kérni. És biztos vagyok benne, hogy továbbra is segítesz szívesen, hisz ez nálad hivatásszerű.

Hát ezeket mindenképp szerettem volna elmondani.

2010. jan. 18. 06:30

Jó reggelt, szép napot mindenkinek! :)

Új hét, új lehetőségek.

Itt esett a hó, megint tél van. De hát most van itt az ideje. :)

2010. jan. 16. 08:39
Jó reggelt, szép napot mindenkinek! :)
1155. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1149. - 809c62b982)
2010. jan. 15. 12:08
Szia Dundolka! Én mindig tanulok tőled valamit. Pl. most erről mondhatnál valamit bővebben: "ott a csodanő online fittneszteme"
1154. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1148. - Gólyahír)
2010. jan. 15. 12:07
Hogy mennyi idő alatt alakul ki egy új szokás? Ez mondjuk függ a motiváltságtól, az ellenható céloktól és sok mindentől. Pl. a következetességtől mindenképpen. Minél következetesebbek vagyunk annál hamarabb érünk el eredményt. De azért 21 nap az kell! :)Ennyit minimum érdemes rászánni a következetes kialakításra. Van olyan is, amire nekem még így öt év után is figyelnem kell, de az alapdolgok már persze régen beépültek. Csak van ugye a kísértés, a könnyebbik ellenállás felé. Kísértés arra, hogy ne gyalog járjak, arra, hogy egyek egy kis rántott húst vagy palacsintát, miközben sütöm. :)))
1153. Bányai Gyöngyi (válaszként erre: 1147. - Gólyahír)
2010. jan. 15. 12:00
Igen, sok okunk van arra, hogy ne legyen jó kedvünk. De legalább annyi van arra is, hogy legyen. Ha igyekszünk ezeket a szűrőket használni, néha egész jól sikerül. :)
2010. jan. 15. 11:58

Sziasztok!

Itt vagyok, csak reggel úgy alakult, hogy nem került rá a sor, hogy benézzek ide. Akkor most kívánok mindenkinek szép napot! :)

1151. gólyahír (válaszként erre: 1150. - 809c62b982)
2010. jan. 15. 11:43
Köszönöm szépen a jótanácsokat mind itt, mind priviben:)
1150. 809c62b982 (válaszként erre: 1148. - Gólyahír)
2010. jan. 15. 10:39
Ment egy üzenet priviben:)
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook