Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Áttétes vastagbél rák fórum

Áttétes vastagbél rák (beszélgetős fórum)


1 2
15. 55903e6e20 (válaszként erre: 10. - Levarosbukta)
2021. okt. 20. 21:33
Én csak azt tudom hogy az anyu mikor járt hozzá -konkrétan futott olyan jól volt ! Mi is mindent kipróbáltuk hátha segít -annak ellenére hogy 3 hónapot adtak neki /kis sejtes tüdőrák -máj ,agy áttéttel /és 21 hónapot élt és ezt aktívan ,nem fetrengve szenvedve -ezeknek a kezeléseknek köszönhetően ! Szóval saját tapasztalat alapján írtam .Azért kicsit más ám a szitu mikor az ember maga van benne -mert minden fűszálban kapaszkodik egy beteg ember .Nem egyszerű egy rákkal való küzdelem sem a betegnek sem a hozzátartozónak .
14. Borian
2021. okt. 20. 20:20

Biztosan rossz olvasni, hogy nincs remény, azért én picit árnyalnám a képet.

Őszintén szólva valóban rosszak a kilátások, ha távoli áttét van, az 4. stádium és ilyenkor a teljes gyógyulás nagyon ritka. Viszont egyes esetekben, ha az onkoteam úgy dönt, ilyenkor is lehet próbálkozni a műtéttel, akár az áttéteket is ki lehet műteni és kis szerencsével ekkor gyógyulás is elérhető. De ezt csak akkor kísérlik meg, ha kevés, és jól műthető áttét van, olyan típusú a daganat, stb. Mindig vannak új, kísérleti gyógyszerek, pl. most az immuerápiának vannak nagyon bíztató eredményei, ennél a daganattípusnál is. Érdemes lenne körülnézni, be lehet-e kerülni egy kísérleti progamba.

Mindenképp beszélned kellene az orvossal, mondja el részletesen, mit terveznek, milyen lehetőségek vannak, milyenek a kilátások.

Ajánlom, hogy nézzétek meg ezt, nem hókuszpókusz:

[link]

13. Pipi57
2021. okt. 20. 19:42

Kitartást kívánok ,mert nagyon nehéz,kemény ez az út....:(

Saját tapasztalatból írom ,a férjemnek vastagbél daganata volt ami,a vakbélről lett áttét és áttét lett az egész hashártyára is.....

Nem szívesen írom ide le, ,de ha gondolod írj privit és ott megosztok veled egy pár dolgot....

2021. okt. 20. 18:46
Köszönöm az eddigi válaszokat, őszintén én nagyon reménykedem a gyógyulásában, de realistának tartom magam ami nèha átmegy egy ponton pesszimizmusba. Nagy csodát nem várok de próbálom segíteni amiben tudom háztartás vezetés számlák kórház… az orvossal még nem tudtam beszélni anya viszont valószínűleg nem mondja el hogy mekkora is a baj de az élni akarás benne van.
2021. okt. 20. 18:04

Kedves F.I!


Kivánok nektek sok erőt, kitartást.

Sajnos alattomosak a rákos megbetegedések, mire a tünetek jelentkeznek sok esetben késő.

De vannak csodaszámba menő gyógyulások. Ebben bizakodj és támogasd édesanyádat.

Én amit még pluszban mondanék, ha hiszel Istenben, imádkozz. Sokat.

10. levarosbukta (válaszként erre: 6. - 55903e6e20)
2021. okt. 20. 17:03

Enyhén sarlatánság amit a hölgy művel a vitamininfúzióival.

[link]

9. aszparagusz (válaszként erre: 6. - 55903e6e20)
2021. okt. 20. 16:14
Ha hatásos lenne a nagy dózisú c vitamin, megy egyéb csoda infúziók, akkor nem azzal kezelnék a betegeket?
8. aszparagusz (válaszként erre: 7. - Levarosbukta)
2021. okt. 20. 16:08

Egyet kell értenem veled.

Abból, amit a f.i leírt, semmi jó nem várható.

Hagyjuk már ezt a gyógygomba, agykontroll és más dolgokat.

A gyógyulás esélye ilyen diagnózis mellett nulla.

Persze vannak csodák.

2021. okt. 20. 14:47
Kedves Fórumnyitó! Lehet nem leszek népszerű a hozzászólásom miatt, de itt mindenki gyógyulásról hadovál és különböző csodaszereket ajánl. Nagyon sok anyag van fent a neten az áttétes vastagbélrákkal kapcsolatosan világosan és érthetően leírva. Valószínűnek tartom, hogy a kezelőorvos is mindenre kiterjedően tájékoztatta anyukádat. Sajnos ennek a betegségnek főleg hogy áttétes nagyon rossz a prognózisa. Minden sárkányfű és drága csodaszer helyett a legtöbb amit tehettek, hogy teszitek amit az orvos mond és a lehető legtöbbet vagy édesanyád mellett amíg lehet.
6. 55903e6e20 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 20. 13:27
Szia.Rettenetes hir mert nagyon fiatal 😰-ez egy undorító betegség ,tőlem mindenkit elvett .Az anyukámat 5 éve -ő is csak 55 éves volt ,papám ,mamám és 4 nagybátyám és a 29 éves barátnőm ! Mind rák sajnos -de csak egyik volt ugyanolyan mint édesanyádé -és 15 éve volt amikor nem volt még ilyen fejlett az orvostudomány .Én láttam már sok embert lehetetlen betegségekből fel gyógyulni .Mi az anyuval jártunk Budapestre egy kutató dr nőhöz ,nagy dózisú c vitamin és egyéb infúziókra kezelésekre -nagyon nagyon jó volt és mist is ezt mondom ha előbb találunk rá lehet még mindig élne az anyum 😰.Balaicza Erika a neve a neten mindent megtalálsz ! Marha drága ellenben iszonyú nagy koponya a nő 💕.Nagyon sok kitartást kívánok nektek .A kemo nem lesz egyszerű sajnos -az első 1-2alkalom után nem lesz rosszul de majd igen . Nincs ilyenkor jó tanács mert mindenkinek más válik be .Egyen igyon és ha lesz ereje sok séta ha lehet erdőben .Én ezt tudom javasolni es azt hogy készülj fel bármire -akár milyen nehéz is mert érted fog gyógyulni …veled fog élni 💕
2021. okt. 20. 11:01
Orvosi kanabisz cseppek is nagyon jók állítólag.
2021. okt. 20. 10:56

Nagyon sajnálom és rengeteg kitartást és erőt kívánok!

Van kiút, meggyógyulhat, és nagyon nehéz, de most NEKED kell lenni a támasznak. Előtte mindig legyél erős és próbáld segíteni mindenben!

2021. okt. 20. 10:39

Van, akinek sikerül meggyógyulni az áttétes rákból is.

Agykontroll, Varga gyógygombák, a kemo, műtét mellett ezekről hallottam jókat.

Nehéz lesz, mindkettőtöknek. Remélem, sikerülni fog!

Ismerősömnek kb 15 éve volt végbéldaganata, azóta is jól van, dolgozik, bár sajnos most a tüdején van áttét.

Azt tudatosítsd anyukádban, hogy ma már ez a diagnózis nem egyenlő a halálos ítélettel. Bízzon, és gyógyuljon!

2021. okt. 20. 10:23
Szia. Nagyon sajnálom, jobbulást neki, és mindkettőtöknek kitartást kívánok! Ajánlom a Lenkei vitaminokat, rokonomnak sokat segített, nem épült le annyira a kemótól, mint a többiek! Hosszú út lesz és nehéz, de higyjen benne, hogy igenis le fogja győzni a rákot!
2021. okt. 20. 10:16
Sziasztok! Anyukámnál (51) áttétes vastagbélrákot diagnosztizálnak (máj tüdő nyirokcsomó) az első kemot megkapta egyenlőre jól van de aggódom miatta. Valakinek van tapsztalata ilyen téren vagy ismerőse aki felgyógyult ilyenből? Próbálom támogatni mindenben de ez 18 évesen elég nehéz mert csak ő van nekem és borzasztó ez a bizonytalanság.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook