Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Áttétes vastagbél rák fórum

Áttétes vastagbél rák (beszélgetős fórum)


1 2
45. 55903e6e20 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 27. 22:16
Szia.Van uj információ ? Hogy vagytok ?
44. kzoll (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 26. 08:43
Csak a c vitaminból is több száz féle van . Van ami 50 mg -os és 8000ft /100 db az ára , és van ami 1000 mg-os és 3000 ft /100 db az ára .Senki nem mondja meg melyik a jobb pedig nem mindig a nagyobb c vitamin a hasznos . Sőt azt sem szokás megmondani hogy pl az astaxanthin 12 mg-os mire jó és anyagilag honnan érdemes venni.Olyan ez a téma mintha különböző hitrendszerű szekta hívők a hitük, és anyagi érdekeik szerint ordibálnának.
43. kzoll (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 26. 08:24
Ha már eldöntött tény hogy az orvos dönt akkor mi a beszélgetés témája ? Mellesleg egy egy csodálatos spontán gyógyulás mögött szinte mindig pár millió ft kiadás is látható lenne ha lenne olyan hülye valaki hogy ezt is leírja. De erről sem véletlenűl hallgatnak a túlélők .Mert pl meggyógyúl valaki aki nem az orvosi protokoll szerinti életet választotta , elkezd kiabálni? Ekkora hülye nem létezik ! Semmi nincs ingyen, sokszor még az is pénzbe kerül hogy szóba áljon veled egy orvos .
2021. okt. 24. 23:23

gyorsan fel kell nőnöd... :( a sulit mindenkepp fejezd be! (en nem fejeztem, felnottkent erettsegiztem es diplomaztam gyerek mellett, probald megcsinalni) 🙏🙏

irj nyugodtan nekem barmikor privat ha ugy erzed 🙏

2021. okt. 24. 23:07
Suli… végzős évem de ha így haladunk akkor muszáj leszek suli mellett dolgozni mivel anya táppénzen van a minimálbér nem sokra elég
2021. okt. 24. 16:11

😪😪😪

Suli v dolgozol?

2021. okt. 24. 10:34
Ketten vagyunk. barátom van 1,5 éve de az a kapcsolat is elég ingatag ő nem egy empatikus ember neki nem voltak szülei szóval nem érzi át a dolgot.
38. Csillagszem38 (válaszként erre: 23. - 55903e6e20)
2021. okt. 23. 23:12
a betegseg lefutasara, annak megelesere, csaladra valo hatasara, lehetseges kimenetelere
2021. okt. 23. 23:06

ez egy nagyon nehez dolog es tul fiatal vagy ahhoz h ezt at kelljen elned.


ilyenkor minden kokler megprobalja eladni a csodaszeret penzt remelve. Az ember pedig megvesz mindent mert nem akarja elveszteni a szerettet, en is ezt tennem.


Remelem van melletted legalabb egy szemely, barki aki segit. Ha nincs, irj. en 17 evesen maradtam arva....

36. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 23. 23:00
ketten eltek? van meg vki a csaladbsn v kozeli jo ismeros aki segiteni tud? pasid fix van?
35. 55903e6e20 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 23. 22:06
Aki nincs benn egy ilyen szituban az nem tudja mi elkeserítő ,hogy semmit nem tehet az ember .A tehetetlenség ,a rettegés ,a bizalmatlanság ,és a düh….én össze roppantam benne pedig ha valaki -én nagyon erős személyiség vagyok .Az anyu kezelőorvosa egy elég érdekes nő volt -mindent megtett állítása szerint ,de azért minden alkalommal elmondta hogy ez egy halálos betegség és végülis úgyis meghal ….csak azt éreztette hogy széllel szemben repülünk ! Semmilyen kiegészítő kezelést nem javasolt -mert hát ugye kb azt nem mindta kár belé :undorító volt!!! Elvittem több onkológushoz -több városba ,több véleményt meghallgatni .Egytől egyig minden orvos azt mondta ,hogy igenis meg kell próbálni mindent mert bármi beválth.
2021. okt. 23. 21:58

Az én rokonom úgy ment az orvoshoz, hogy előtte feltérképeztük, hogy milyen kiegészítő kezelések vannak, és kikérte róluk a véleményét. Az alábbi listából egyik se szerepelt a mi listánkon.

Csak azért írom, hogy mindenképp kérdezzétek meg az orvost, hogy mit gondol.

Pl kemo alatt nem biztos, hogy szabad az antioxidáns.

Rokonom esetében szabad, neki olyan agresszív a tumor, hogy ha nem kap tápanyagot, az egészséges sejtekből "eszik".

Minden eset más.

Mi hiszünk a gyógyulásban.

Kívánom Neked, hogy még sok szép évet tölthess el Anyukáddal.

2021. okt. 23. 07:37
Hogy egy ilyen komoly témában is veszekedés van, szomorú:(
32. NomNom (válaszként erre: 31. - NomNom)
2021. okt. 23. 07:33
*vitaminra
31. NomNom (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 23. 07:33
Ezzel nincs gond, biztos vagyok benne hogy a jószándék vezérli őket. De egyrészt nem tudhatják, hogy az segített vagy valami egyéb gyógyszer amit kaptak, vagy pusztán a csoda. Másrészt gondolj bele, hogy mindenfélét szedetsz vele mert X ezt mondta, Y azt. Orvosi konzultáció nélkül semmi ilyesmit nem adnék neki mert gondolj bele, hogy csak a kemo hogy megterheli a szervezetet. Nem biztos, hogy még egy marék vitamintartalma van szüksége az amúgy is megterhelt veséknek vagy egyéb más szerveknek. Pont a veseelégtelenség az egyik lehetséges mellékhatása.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - 55903e6e20)
2021. okt. 23. 07:20
Na igen pontosan erről van szó hogy nyilván érdekel az is hogy kinek mi vált be de előtte a (21,16)-os válaszoló koborított ha valakinek az agykontroll vagy a c vitamin vagy a kemo vagy bármi segített én elfogadom mert ha a kemo nem válik be mi is más szakorvos véleményét kérjük majd. De picit zavaró az hogy valaki azt mondja hogy c vitamin erre más meg visszaír hogy ez nevetséges hát basszus ha neki az vált be had ossza már meg.
2021. okt. 23. 07:13
Na igen erre voltam kíváncsi köszönöm, hogy kultúráltan leírtaf s vélrményed és nem pedig máséval foglalkoztál
2021. okt. 22. 09:12

Más típusú, de szintén áttétes daganattal küzdő családtag jövő héten kezdi a kemót.

Leírom, amit tegnap mondott neki az orvosa:

Cbd olaj- orvosilag nem igazolt, de jók a tapasztalatok

D vitamin

C vitamin, 100 mg

Búzafűlé

Napi 3 liter víz


Ezeket én abszolút segítő szándékkal írom. Elismert onkológus mondta a fentieket.


Nem azért írom, hogy ez anyukádnak is tuti jó lesz, hanem azért, ha ő élni akar, hátha valamelyik segít neki.

Én hiszek abban, hogy a lélek betegíti meg a testet, és abban is, hogy a legszarabb helyzetekből is lehet visszaút.


Meddő vita, hogy az agykontroll, különböző kiegészítő kezelések érnek-e valamit, vagy sem. Tény, hogy sokan meggyógyulnak, akik ezekhez fordulnak, ennek nyugodtan utána lehet nézni az interneten.


Veszekedni senkivel sem fogok. Aki vitatkozni jön egy ilyen fórumra, kicsit csendesedjen el, és nézzen magába, hogy vajon valóban a segítő szándék vezette-e ide.

27. 55903e6e20 (válaszként erre: 25. - Globus)
2021. okt. 22. 08:15
Erőszakos ???? Te totál hülye vagy ??? Olvasd végig mi a téma …mert én az elejétől itt vagyok .Ha az volt írva kinek mi a tapasztalat ,mi vált be -az volt a gond ,ha meg az hogy mi nem segít akkor meg az ! Ezért is kérdeztem hogy mit szeretne pontosan tudni ! Ez nem erőszakosság .Amúgy meg egyenlőre ha jól olvasom olyan ember nem irt sajnos vissza aki ilyen betegségben szenvedett és fel gyógyult ☝🏾
26. 55903e6e20 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 22. 08:12
Én leírtam nekünk mi vált be .Erre itt többen leszólnak másokat.Normálisan ír az ember és be van támadva ! Akinek van/volt rákbeteg a családban mindent megpróbál -mi is voltunk kemón ,be tartottunk mindent amit az onkológusok mondtak -amikor már szét tárták a kezüket hogy semmit nem tudnak adni akkor meg homeopátia és egyéb gyógymódok :és akkor volt anya a legjobban sajnos ….ezért is írtam hogy kár hogy nem előbb .
25. globus (válaszként erre: 23. - 55903e6e20)
2021. okt. 22. 07:48
Miért vagy erőszakos? Lehet normálisan is kommunikálni.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - 55903e6e20)
2021. okt. 22. 07:37
Ahogy korábban írtam tapsztalatokra. Milyen volt megélni a rákot közben/előtte/utána ha valaki küzdött ilyen problémával neki mi vált be. nem arra h a kemo szar a c vitamin szar meg minden szar mert ez nem tul nagy segitseg egyreszt masreszt meg ezt dontse el egy ORVOS
23. 55903e6e20 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 22. 07:08
Akkor most pontosan mire is vagy kiváncsi ?????????
2021. okt. 21. 20:53
Ne haragudjatok de a kezelést döntsék el az orvosok. Én tapasztalatokat véleményeket várok leginkább és nem netes gyógyítást mindenféle ismeret nélkül. Értem hogy ez az nem vált be ennél meg annál de mint említettem minden szervezet más DE MAGA A TÉMA NEM EZZEL KAPCSOLATBAN LETT FELTÉVE hogy mi nevetséges mi nem. Ha neki/szerinte az vált be ez van de nem kell rögtön egymás torkának ugrani úgy hogy valószínűleg senki sem orvos/onkológus a válaszolók közül
2021. okt. 21. 18:01
A c vitamin is csak illúzió. Agykontroll? Ne nevettes..
20. 5236d12e25 (válaszként erre: 3. - Havanesekutyus)
2021. okt. 21. 18:00
Varga gomba semmit se segít. Tapasztalat.
19. levarosbukta (válaszként erre: 15. - 55903e6e20)
2021. okt. 21. 15:30
Tünetmentes rákbeteg vagyok! A rákos beteg soha nem lesz gyógyult, csak tünetmentes!
18. 55903e6e20 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 20. 21:56
Azért írtam le a saját tapasztalatot ! Erre más ebbe bele köt -nem is értem ….
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - 55903e6e20)
2021. okt. 20. 21:46
Én értem hogy mindenkinek megvan a saját meglátása van aki a kemora van aki a c vitaminra vagy gyógynövenyekre esküszik. Ez mindenkinek a magán dolga és véleménye. Minden ember más mindenkinél más válik be. Viszont a kérdés elsősorban nem erre irányul inkább a tapasztalatokra lennék kíváncsi nem egy értelmetlen vitára. Ne haragudj :)
16. 55903e6e20 (válaszként erre: 9. - Aszparagusz)
2021. okt. 20. 21:34
Ha hatásos lenne a szar kemo akkor aki kapja nem halna meg háromnegyede !
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook