Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és bulimia fórum

Anorexia és bulimia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
9840. bordó körömlakk (válaszként erre: 9839. - Judusz77)
2011. júl. 25. 13:06

Szió!

Úristen! Ezt hogy csinálod? Mennyit eszel? Én is ilyen energikus akarok lenni! Mi a varázstitkod? Akkor ezek szerint tiszta izom lehetsz... Elárulod hogy csinálod?

9839. Judusz77 (válaszként erre: 9836. - Bordó körömlakk)
2011. júl. 25. 08:10
Amíg nem ettem rendesen én sem tudtam edzeni. Ma már napi 10 km-t görkorizok heti 2x, és 3x 40 km-t biciklizek. És tök energikus lettem tőle!
9838. Elisaa
2011. júl. 24. 14:29

Szija :)

Nyugi mindenkinek vannak ilyen időszakai. Lesz majd lazább időszak, és majd véget ér a nagy hajtás akkor majd több időd lesz arra hogy odafigyelj magadra. Ha semmiképpen sem tudod beilleszteni a napodba a tornát, csinálj rövid de hatásos gyakorlatokat, otthon vacsi előtt, pár felülés, pár lábemelés. Vagy ha van otthon szobabicó akkor mondjuk csak 10 perc. stb. Hétvégén is dolgozol? ha nem, legalább akkor kapcsolj ki, menj el a barátokkal valahova.

Hát én nem tudok neked megfelelő tanácsot adni a pasik ügyében :D azt hiszem én még kicsi vagyok -.-" :D De azt tapasztalatból, általánosságban tudom hogy ha nagyon görcsölsz valamin akkor rosszul alakul de ha hagyod hogy alakuljanak, spontán a dolgok minden jobb ,) fel a fejjel! :)

2011. júl. 24. 09:56
Ja, azt elfelejtettem hogy mindenki azt mondja, hogy akkor jön mikor nem számítok rá. EGYÁLTALÁN NEM jön úgyhogy nincs is mire számítani...
9836. bordó körömlakk (válaszként erre: 9835. - Elisaa)
2011. júl. 24. 09:43

Sziijja!

Az van hogy tegnap egy kicsit nagyon depis napom volt. Belemerültem egy csöppet az önsajnálatba, mert olyan durva látni, hogy 3 gyerekes anyák tök gyakran járnak edzeni. Én meg amióta le vagyok terhelve naponta melóval, egyszerűen estére elmegy a kedvem az edzéstől. Reggel meg még túl korán van. Szóval se így se úgy nem jó. Pedig valami megoldást kellene kitalálnom. A pasik meg, komolyan! Mintha rá lenne írva a homlokomra "vigyázat, ne szólj hozzám és kerülj". Komolyan mondom elegem van mindenből...

9835. Elisaa (válaszként erre: 9828. - Bordó körömlakk)
2011. júl. 23. 23:26

Szia :)

Mesélj, mi a baj?

Eszel rendesen?

mi jött elő? a nem evés, a hánytatás vagy a túlzott edzés?

pasik..-.-" akkor jönnek mikor a legkevésbé számítasz rá. ;) Fel a fejjel, itt mindig szívesen látunk ;))

9834. Elisaa
2011. júl. 23. 23:25
Fallen, irónikusan mondtam, tudom hogy igazad van ;)
9833. Fallen02 (válaszként erre: 9828. - Bordó körömlakk)
2011. júl. 23. 22:22
szegenykem, hidd el megertelek, meselj meg magadrol!
9832. Fallen02
2011. júl. 23. 22:21
..meg annyi hogy tapasztalatbol beszelek, rettegtem megenni ezeket, foleg hogy Mo-n a feherjen alapulo dieta volt a divat,,,itt mas...es fordult az agyam egyszercsak hogy ezek nem hizlalnak es tenyleg..regen meg nem ettem volna
9831. Fallen02
2011. júl. 23. 22:19
....es ez azert van mert ezek rostok, amik segitik az emesztest es gyorsitjak az anyagcseret, raadasul lugositanak,mig a szehidrat nelkuli taplalkozas, ami feherjeke tamaszkodik, lelassitja az emesztest, atkapcsolja ehezo uzemmodra...es elsavasit...lehet hogy utana mar egy szelet sajttol is hizol mert a szervezet bekattan a savassagtol es nem emesszt!
9830. Fallen02
2011. júl. 23. 22:17
mondtam hogy nem hiztam tole Elisa, 2 eve eszem kb napi szinten meg kenyeret is...es most kevesebb a sulyom mint ket eve..neha meg fogyok is ha este azt eszem! (vizzel fozom, es egy lottyintesnyi tejet adok neki mior mar kesz, keverem a zabpelyhet es az arpat)
9829. a14deb9047 (válaszként erre: 9828. - Bordó körömlakk)
2011. júl. 23. 19:55
Szia! Mi baj van?
2011. júl. 23. 18:38

Sziasztok!

Nagyon régen írtam már ide, épp itt az ideje h megint megosszam élményeimet. Folyton úgy szerepeltem itt mint egy jótündérke, aki segíteni akar. Most viszont én nekem kellene a segítségetek. Sajnos visszaestem, nem tudtam tartani azokat a dolgokat amiket megbeszéltem magammal. Rendszeresen edzek, de a kötelező elfoglaltságok miatt nem jut már rá mostanában időm. Így eltunyultam egy kicsit. Ja ami a legjobban kikészít. A legnagyobb közösségi portálon próbálok beszélgetni emberkékkel, érdekes pont akkor nem ér rá senki. Tökre úgy érzem mint akit kerülnek. Ennek tetejében még a pasik is kerülnek, mitha be lennék szórva pasielleni szerrel. Annyira nem boldogulok mostanában, hogy bármikor eltudnám magam bőgni...Segítsetek!

9827. Elisaa
2011. júl. 23. 14:27
Fallen hány kg-ot híztál mióta mézes zakását eszel?
9826. Fallen02
2011. júl. 23. 07:39
:DDDD
9825. Judusz77 (válaszként erre: 9821. - Fallen02)
2011. júl. 23. 07:13
Hát ne is haragudj, inkább egyen az ember 0 szénhidrátos rendes kaját, mint mézet, meg kását. És pont ez a cél, hogy ezeket a hülye tévhiteket eloszlassuk.
9824. Judusz77 (válaszként erre: 9822. - Fallen02)
2011. júl. 23. 07:11
Én azért ennek utánaolvasnék a helyedben. Mivel cukorbeteg lettem , ezért nagyon tisztában vagyok a kaja dolgokkal. A teljes kiőrlésű liszt szénhidrátja 70 gramm, míg a Norbi liszté 40gr. A szénhidrát cukorrá alakul, és raktározódik. Minden kaja eltt és után mérnem kell a cukrom, és amíg a teljes kiőrlésű borzalmakat ettem napi 5 inzulin kellett, ami mára napi 1 lett!!!! A kalória nem számít, de a szénhidrát igen.
9823. Elisaa
2011. júl. 22. 23:28
:)))
9822. Fallen02
2011. júl. 22. 22:15

persze nem a cukros mezrol beszelek, hanem az igazirol ami 100 pure honey :)


Meg 1 valami, Judusz emlekszem regen mondtad hogy Norbizol...csak mondom hogy a Norbi dieta pont azon alapul amit en mondok, hogy nem szamit a kaloria hanem az hogy a vercukorszintet hogyan bef a kul. etelek...ezen alapul a buvos "norbiliszt" ami haromszor annyiba kerul mint a teljeskiorlesu, de ugyanaz mint a teljeskiorlesu :)

9821. Fallen02
2011. júl. 22. 22:10
nem hulyeztelek le Judusz, de lehet hogy nem en vagyok a szemellenzo hanem te, aki gondolod meggyogyultal, kozben pedig nem eszel mezet mert szerinted tele van cukorral...etc. meg annyi hogy en rengeteg mezet eszem, es zabkasat minden nap, SOT a kettot egyutt, ESTE...ha tenyleg hizlalna, mar 100 kg-t hiztam volna es nem 45 kg lennek....de tudod mit..ha tenyleg hizlalna sem kellene ilyeneket irni egy oldalra ahol az embereknek mar az is nehezere esik hogy egyaltalan egyen...szeretned ha ezek utan mar mezet sem ennenek az ide latogatok, mert te "megdumalod" oket? nem hiszem hogy celod ez...
9820. Elisaa (válaszként erre: 9818. - Agónia)
2011. júl. 22. 18:54
Agónia, olyan jó hogy nagyjából rendbe jöttél :) szerintem kicsit mindig is az életünk része marad. Mostanság miket eszel? Sportolsz valamit?
9819. Elisaa (válaszként erre: 9817. - Judusz77)
2011. júl. 22. 18:53
? senki nem hülyézett le. Ezek tények.
9818. agónia
2011. júl. 22. 18:32

Jó hát nem volt egyszerű életem , de nem panaszkodhatok mert vannak nálam sokkal rosszabb helyzetűek , most annyira jól vagyok és boldog minden egyenesben van az életemben kezdek összejönni egy sráccal , szüleimmel is kijövök , úgyhogy ilyenkor nem aggódok annyira. Most olyan 54-5 körül ingadozok , de legalább nincsenek vesés panaszaim :) meg ugye a mensim is megvan és pontosan megjön , de hát egy hét múlva lehet már megint kétségbeesve fogok sírni , hogy mennyit ettem ... :S Igen ez a legrosszabb , hogy az életünk mindenegyes percét megtudja keseríteni , De mi csak várjuk azt a bizonyos súlyt mikor érjük el és közben meg elfelejtünk élni... :S

Sajnálom , hogy még nem találkoztál még megfelelő sráccal :( de ami késik nem múlik , őszintén remélem ,és szurkolok , hogy találkozz vkivel ,mert aki szeret az segít és veled lesz jóban rosszban :).

Am. valóban gyártottak olyan mézet aminek köze nem volt a mézhez csak szimplán cukor volt , de már évek óta betiltották és szabályozták a cukor mennyiségét benne.

9817. Judusz77 (válaszként erre: 9812. - Fallen02)
2011. júl. 22. 17:47
Örülök, hogy az eü diplomámmal lehülyézel, de akkor biztos igazad van, nem vagyok hajlandó szemellenző emberekkel vitázni.
9816. Elisaa
2011. júl. 22. 15:47

Jól vagyok, köszönöm :) Bár ma eddig csak egy főzött, édesítős kakaót, egy sárgabarackot meg egy főtt tojást ettem. De mindjárt kész az ebéd. Rakott tarhonya. :/ utána torna.

Szóval így vagyok én. De mikor ma nem mutatott többet a mérleg a tegnapi zabálásomtól független. :) hála a jó égnek.

ha van időd írj hogy hogy vagy és hogy miket eszegetsz :)

;)

9815. Fallen02
2011. júl. 22. 14:55
Agonia, amint elkezdtem olvasni a torteneted, emlekeztem hogy olvastam mar, mert akkor is nagyon meghatott. Szegeny, mennyi mindenen mentel keresztul, es milyen fiatalon, szornyu :( Mostansag amugy hogy vagy, mar viszanyerted a "versenykepes" sulyod vagy nem, tudom nem mulik el, en is kuzdom nap mint nap , csk vannak jobb napok, vannak rosszabbak amit persze az hataroz meg hogy reggel mennyit mutat az a merleg a szoba kozepen :( butasag es ebben elunk ...ami masnak termeszetes, nekunk lelkiismereti kerdes, szenvedes...nem volt meg baratom...neha hianyzik, aztan lehet jobb is igy...
9814. Fallen02
2011. júl. 22. 14:52
:) Remelem jol vagy Elisaa, en csak nagyon nagyon el vagyok foglalva az egyetemes dolgaimmal, ami nem is baj :) Irj hogy telt a napod!
9813. Elisaa
2011. júl. 22. 12:17

Szija Judusz!

Egyet kell értenem Fallennel.

Nézz után itt a neten bárhol. A méz, nem "tömény cukor", ugyanis egyrészt természetes anyag, másrészt nem véletlen használják sokan cukor helyett.

[link]

valamiért nem engedi bemásolni, de itt megtalálod hogy mit ír a mézről. A méz hízlal, menüpontnál.

Tévhitek nélkül. Javítja az emésztést.

Elég ha a kcal tartalmat is megnézed, de a teljes kiőrlésű kenyérről nem tudok mást leírni, mert teljesen igaz, amit fallen írt.

Szóval, attól még hogy anorexiás voltál, nem biztos hogy tisztában vagy ezekkel.

9812. Fallen02
2011. júl. 22. 10:57

Judusz , ne haragudj de amit mondasz nem igaz.

1. mez, maskepp szivodik fel, nem raktarozodik hanem azonnali energiava alakul, nezz utana!

2. teljes kiorlesu kenyer: mivel nagyobb a rosttatrtalma, nem emeli meg hirtelen a vercukoszintet mint a feher, igy egyensulyban tartja, hosszabb ideig a vercukorszintet, vagyis nem hizlal mert nem ugral a vercukorszinted, hanem folyamatosan eloszlo energiava alakul.

3. a barnacukor ugyanolyan mint a kenyerbol a teljes kiorlesu, vagyis finomitatlan, alacsingy glikemias indexu!


meg tudnam tovabb ragozni de nem fogom! de butasag amit mondasz :D

9811. Judusz77
2011. júl. 22. 07:45
Ne haragudjatok, de hülyeség amit csináltok. Én is anorexiás voltam, úgyhogy leírhatom. A zabkása hízlala. A teljes kiőrlésű kenyér semmivel nem jobb, mint a fehér, ugyanannnyi a szénhidrátja. A barna cukor szépen be van színezve, de nem jó. A méz az tömény cukor, teát hízlal. Ezek csak fokozzák az éhségérzetet.
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook