Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Alvászavarok fórum

Alvászavarok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
5. éva* (válaszként erre: 1. - Virág3)
2006. nov. 6. 21:06
Ez egy borzasztó probléma, világéletemben nagyon jó alvó voltam, imádtam is. Én korán elalszom általában, de éberen, forgolódva alszom, minden forgolódásra felébredek. Reggel 4 körül már kelek is, pedig fáradt vagyok, de ott már nem tudok visszaaludni. Én tudom, hogy a hülye főnököm készíti ki az idegeimet, azon rágódok éjjel is. Nálad nincs valami fezült helyzet? Ami talán meg tudsz oldani.
4. mti
2006. nov. 6. 20:55
Jó forró fürdő lefekvés előtt, lehet kapni nyugtató hatású illóolajokat, azt tehetsz a vízbe.
2006. nov. 6. 20:52
Segithet a lefekves elötti seta,vagy az alaposan kiszellöztetett haloszoba is.
2006. nov. 6. 19:28
Én is hasonló gondokkal küzdök, nekem semmit nem segítenek a régi módszerek: pl. mézes tej..de az, ha az ágyban olvasgatok, ellazít és ha nem is alszom el időben, legalább addig sem vergődöm..
2006. nov. 6. 19:12
Nem tudom ki hogy van vele,de én az elmúlt pár hétben szörnyen alszom!Nem tudok elaludni,ha mégis sikerülne,már fél óra múlva fent vagyok,és kezdődik elölről!Van valakinek valami praktikája a problémámra!...na nem altatóra gondolok!:)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook