Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

❮❮ ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... ❯❯
478. Shally
2007. márc. 26. 08:32

Szia Shilaila!

Mit jelenthet az, hogy álmomban párommal az esküvőnk volt. Borzasztóan izgultam. És ami a legfurcsább volt nem voltunk kiöltözve, rajtam csak egy farmer meg pulcsi volt, és úgy vonultunk a templomban az oltár elé....

477. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 472. - Kisgé)
2007. márc. 26. 08:29
Vágyak fokozása.Igy izgalmas csak igazán!
476. Rika1 (válaszként erre: 470. - 3b4055e2b2)
2007. márc. 25. 05:18
Nagyon köszönöm a válaszodat,hát mit mondjak super egy érzés,igen mostanában egy kicsit más,mint régen volt.Ezzel én tisztában is vagyok,hogy miért,talán a múltkori elemzés is benne van a dologba.De ha őrangyal,hát neeeem rossz.:))DD
475. gota
2007. márc. 23. 16:29

Hát, Shilaila, most bajban vagyok. :) Szükségem lenne a segítségedre.

Valamelyik nap tök fura álmom volt és csak egy részét tudtam értelmezni. Gondoltam, hátha együtt kiokoskodunk valamit. :)

Szóval: álmomban férfi voltam, volt feleségem, gyerekeink és még arra is emlékszem, h Portugáliában éltünk. (A dolog lényege az, h ez most biztosan nem egy előző élet, tudod, volt már korábban olyan álmom, mikor pl. megtámadott a medve. Ez most más volt.)

Egyszercsak meghalt a feleségem. Ezután mindenkivel nagyon utálatos és agresszív voltam, valószínűleg kicsit beleőrültem a feleségem elvesztésébe. Ezután megjelent a feleségem szelleme és valami listát húzogatott ki és azt mondta, hogy ha nem javulok meg, nem tud tovább velem maradni... A következő kép, amire emlékszem, h a születendő babám (mert éppen úton van :)) mosolyog rám, nevet és játszik...

Hogy látod? Kíáncsi vagyok a véleményedre. Előre is köszönöm. :)

2007. márc. 23. 15:38

Sziasztok!


Kiskoromban volt egy visszatérő rémálmom, ami így leírva nem túl rémisztő de akkoriban többször előfordult, hogy fizikailag is rosszul lettem tőle. Van valami ötletetek, hogy mit jelenthet, mi okozhatta? Az álmom:


A föld alatt vagyok. Sötét, levegőtlen helyen ami pince vagy barlang, de talán leginkább bánya lehet. Hatalmas fogaskerekeket látok, amelyeken vastagon áll a porlepte, megfeketedett gépzsír. A kerekek lassan forognak, nagyon nyomasztó érzés fog el. Fulladni kezdek, az álom olyan rémisztően rám telepedik, hogy valóban alig kapok levegőt.


Még mindig a föld alatt vagyok; kicsi fehér virágokat látok a sárban, egy sorban, pár centire egymástól. Lassan, egymás után eldőlnek, elpusztulnak a virágok, miközben a fogaskerekek tovább forognak. Nem kapok levegőt, öklendezni kezdek.


A felszínen vagyok, kicsit jobban érzem magam, felgyorsulnak az események. Éjjel van, egy szűk sikátorban állok, körülöttem bádoglemezekből készült viskók, omladozó, lyukas kerítések. Az út szélén és a kerítések tövében mindenfelé sok a szemét, a lom és a gaz. Nem vagyok egyedül, emberek vannak körülöttem, talán ketten-hárman. Gyerekek, mint én. Nem látom az arcukat, de tudom, hogy ismerem őket.


Elindulunk, átvergődünk néhány szemétkupacon és kiérünk egy szélesebb utcára. Fenn az égen felragyog valami de olyan erősen, hogy az ég színe kék lesz, szinte nappali világosságban úszik minden. A fényből kétoldalt vízszintesen kondenzcsíkhoz hasonlón nyúlványok indulnak el. Az egész fény fenn van valahol nagyon magasan és mintha egy alak állna a közepében…


Felébredek, reszketek, szakad rólam az izzadság de megpróbálok visszaaludni.

473. tünde733 (válaszként erre: 471. - 3b4055e2b2)
2007. márc. 23. 15:33
Shilaila!Tudod én nagyon szeretem ha ilyen dolgokról beszélsz,mert ez érdekel engem!:)Köszönöm a válaszod!:)
472. kisgé
2007. márc. 23. 09:23
Jaj! Exszel csókolóztunk és megint összejöttünk. Az eszem nem akarja, viszont a héten már 3* voltunk együtt valahol. Ő sem akarja. Valami azt súgja, mi még mindig együtt vagyunk, csak nincs intim kapcsolat, de az álmom az most lehet, hogy kinyilatkoztatta vágyaimat???????? Nem akarom ezt a pasit, olyan éretlen még!!!!
471. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 469. - Tünde733)
2007. márc. 23. 09:14
Kedves Tünde!Meg kellene ezt a nénit látogatnod lehet,hogy gyengélkedik.Az álmod leírásából olyannak tünik mintha készülődne haza és anyósod az aki várja.Bocs,hogy földöntúli dolgokról beszélek!
470. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 468. - Rika1)
2007. márc. 23. 09:07
Kedves Rika! Az álmod sok mindenről szólhat.Próbáld megvizsgálni az érzéseidet, amit az álom után érzel.Lehet,hogy ez egy vágy a megfelelő partnerről akivel harmóniában élhetnél.De lehet az őrangyalod is, stb...Szóval sok mindenről szólhat.
2007. márc. 23. 08:53
Ma éjjel hatalmas nagy tóval ,vizzel állmodtam,aminek csúnya sáros szine volt!Kocsival mentünk el mellette,a férjemmel,és egy gyerekkel.A szélén már benne is voltunk,mikor egy ház előtt megláttam kint ülni anyósom testvérét,és oda mentünk hozzá.Beszélgetni kezdtünk,azt nem tudom miről,szerintem a vízről,mert közben azt néztük.Ekkor a partnál játszott 3 gyerek,és az eggyik beleesett,és teljesen elmerült!Nem tudtam mit csinálni elfordultam,hogy ne is lássam,hogy kapálodzik.A nagyobbik gyerek meg a parton járkált le-föl,és kereste.Egyszer csak felbukkant a vízből,és a nagy gyerek kihúzta.Ekkor vettem észre,hogy anyósóm testvére helyett ,már anyósom űl.(ő 2 éve halott)Valamit mondott,amit meg is jegyeztem,de mire felébredtem elfelejtettem:(
468. Rika1
2007. márc. 22. 23:59
Kedves shilaila! Mit tudnál arról mondani nekem,hogy nagyon sokszor álmodom tengerpartról,ott sétálok a parton,és van mikor nem egyedül,természetesen egy férfival,de nem a párommal:)
467. iz_eniko (válaszként erre: 463. - 3b4055e2b2)
2007. márc. 22. 22:17
Halasan koszonom hogy valaszoltal,holnap kuldok Neked egy uzenetet,kerlek olvasd el!
466. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 461. - Picipó)
2007. márc. 22. 12:11
Kedves Picipó! A jelentése benne van az érzésedben.
465. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 460. - Bagica)
2007. márc. 22. 12:09
Kedves Bagica!Szeretnél közelebb kerülni kedvesed anyukájához,fontos a számodra,hogy elfogadjon.Majd idővel ha jobban megismeritek egymást,ez még sikerülhet is.
464. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 459. - Ginwloss)
2007. márc. 22. 12:05
Kedves!Ha jól átolvasod amit írtál akkor rájössz,hogy a valós helyzeteket álmodtad meg, vagyis azt ami körül vesz.A vágyaidat tükrőzi vissza az álmod azt,hogy kiélj egy reménytelen szerelmet,hogy édesanyád jobban dorgál de viccesen és, hogy édesapád sosem ér rá semmire mert sokat dolgozik.
463. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 458. - Iz_eniko)
2007. márc. 22. 12:00
Kedves Enikő! Édesapád üzenete való igaz.Ő nem halt meg csak másik dimenziót váltott.Mindannyian megyünk tovább,senki sem fog itt maradni.A földi ruhánkat hátrahagyva a lélek tovább él.Csak a testközeli kapcsolat szünt meg köztetek.De a szívedben mindörökké ott marad.Légy hálás és ne emészd magad,nagyon jó édesapát választottál magadnak!Neki és neked is az a jó, ha szeretettel elengeded és az emlékeit megőrződ szívedben.Az üzenete a Te megnyugtatásodul szolgál,éppen ezért csak annyí a dolgod amit leírtam.
462. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 457. - Kenzol)
2007. márc. 22. 11:50
Igen...igen...igen!!!
461. Picipó
2007. márc. 22. 09:04
A kisbabánkkal álmodtam,nem tudom mit jelent,de jó volt.:)))))
460. bagica
2007. márc. 22. 01:38
Kutyákkal álmodtam, de nem bántottak. A Kedvesem Anyukájával is álmodtam 2x, mind a két alkalommal a konyhában voltunk - egyébként nem szeret - és beszélgettünk, de én nagyon féltem, mit fog mondani, hogy ott talált. Nem tudom mit jelenthet, vagy jelent-e egyáltalán valamit.
2007. márc. 22. 00:17

Én álmodtam már olyannal akibe remémnytelenül szerelmes vagyok,és vagy összejöttünk, vagy maradt az eredeti helyzet.Álmomba volt olyan hogy cigiztem.(élőben is cigizek).Mondjuk most leszokóban vagyok.

Álmodtam már olyanról,hogy pl anya meg akart máglyán égetni, és felhívtam apát,hogy jöjjön már értem.Ő meg aztmondta várjak jön, de most nem ér rá.Anyámmal azért sose volt ilyen rossz a viszonyom:),apa viszont tényleg sosem ér rá semmire.Szerintem csak akkor nem dolgozik ha alszik.

2007. márc. 21. 22:25

Meg mindig sokat almodok edesapammal,aki harom napon belul,hirtelen tavozott kozulunk ,most januarban mult 1 eve.Tavozasa utan 1 honappal almomban azt mondta nekem(a hangjat hallottam,de nem lattam ot):"Latod,latod,Eniko,mondtam en neked hogy nem haltam meg".Akkor reggelre el volt lapatolva,seperve a fel meteres ho a hazunk elol,ami azon az ejszakan hullott.

Apukamat a szomszedok is szerettek,tiszteltek mert mindig mindenkin segitett ahogy tudott.Lehet valamelyik joszomszed takaritotta el a havat,ezt amig elt,O szokta csinalni.

Nagyon szeretnem tudmi mit jelent ez az almom,amely azota is (mar 1 eve) emeszt.

Nagyon kerlek,segitsetek nekem is ennek a megfejteseben!

Elore is koszonom,Eniko.

457. kenzol
2007. márc. 21. 18:19
még álmomba is dolgozok, lehet hogy az a baj hogy több mint 2 éve nem voltam szabadságon?!
456. tünde733 (válaszként erre: 455. - 3b4055e2b2)
2007. márc. 21. 18:01
Igazad lehet:)Sokat sétáltunk kint a jó időben:)Köszi
455. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 452. - Tünde733)
2007. márc. 21. 08:43

Kedves Tünde!

Talán egy kicsit több időt töltöttél a szabadban mint eddig tudtál és a tudatalattid játékosan adta vissza a téged napközben foglalkoztató gondolataidat.

2007. márc. 21. 07:27
Azt álmodtam az éjjel,hogy fenékig érő ,göndör feketés,vöröses hajam volt.olyan szép volt...
453. Shally (válaszként erre: 451. - 3b4055e2b2)
2007. márc. 19. 11:01
Most olvasom a "Kérd és megadatik" című könyvet, az tutira nagy hatással van rám! Talán ezért álmodtam? hmmm :))
2007. márc. 19. 07:57
Kedves Shilaila!Olyan hülyeségeket álmodtam az éjjel!Pontosan nem emlékszem minden részletre,de azt tudom,hogy fákat metszettem egy ismerős rokon háza előtt,és benéztem az udvarába(tyúkudvar)és két hatalmas béka mászott ott.De a békák akkorák voltak mint egy macska.Ezt onnan tudom,hogy egy macska állt melletük(fehér,szürke volt).Ami még furcsa volt ,hogy a néni,rámszólt,hogy nézzem csak ,kakil a béka!:)
451. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 449. - Shally)
2007. márc. 19. 07:32
Kedves Shally!Valaminek nagyon a hatása alá kerültél és ez váltotta ki az álmot.
450. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 448. - Bixy)
2007. márc. 19. 07:30
Igen,az álmod erről szól.
449. Shally
2007. márc. 18. 10:46

Kedves Shilaila!


Azt álmodtam, hogy rákos beteg voltam(hónaljmirigy rákom volt).Már a kórházban kezeltek, és én arra gondoltam még fiatal vagyok, nem akarok meghalni....Borzasztó álom volt!


Mi a vélemyényed?

pusz:

Shally

❮❮ ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook