Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra - Hol? Milyen? Mennyiért? fórum

Akupunktúra - Hol? Milyen? Mennyiért? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. nov. 10. 09:44
Kingabringa, veled mi újság? Hogy alakulsz?
146. 7aab4d3657 (válaszként erre: 145. - Szompi)
2009. nov. 10. 09:42

Szia!


Nekem is szúrtak hasba, sőt a térdem alá is, de nem fájt. Most éppen nem járok sehová, de nagyon szeretnék, csak előbb levizsgázom Még a szakdoli védés hátravan.


Utána keresek majd jó helyet, azért olvasgatlak Benneteket, gyűjtöm a tapasztalatokat. Engem már fogyasztottak régen tűvel, nagyon hatásos volt és jó volt, sokáig tartott a hatása. Totál magamnak köszönhetem, hogy elkezdtem csokoládékat tömni magamba, előbb bánatomban, utóbb a szakdoli meg a vizsgára készülés miatt. Sajna azt ahelyet, hová én anno jártam, már bezárták. Ezért nagyon klassz, hogy megírod a tapasztalataidat, nagyon-nagyon hasznos!!


És kérlek is, hogy továbbra is tudósíts bennünket az eredményeidről, nagyon szurkolok neked!

145. szompi (válaszként erre: 125. - 7aab4d3657)
2009. nov. 8. 23:03
Szia,én a Nyugati tér 9.be járok.Ítt is van doki.Nem tudom hogy máshol hogy megy,itt a méregtelenítésre nagy hangsúlyt fektetnek.Van aki meséli hogy vannak rendelők ahol a hasba is szúrnak tűket,de az fájdalmas.Mindenesetre amig fogyok, én megelégszem a fülbe kapott tűkkel.Neked is jó a tapasztalatod?
144. buboka
2009. nov. 8. 22:50

van egy dr. nő. itt is rendel.


drkbk. a neve. Orvos Természetgyógyász segít.

akkupunktúrával fogyaszt, és kezel

143. szompi (válaszként erre: 142. - Pintyőke72)
2009. nov. 8. 22:22
Én délután járok,de kedden reggel nyolctól már vannak.Drukkolok neked,majd írj hogy haladsz!
2009. nov. 8. 20:01
Szompi!Kedden megyek. Délelőtt mennék,gondolom 10 körül már nyitva vannak (?)
141. szompi (válaszként erre: 137. - KINGABRINGA)
2009. nov. 8. 14:37
igen,nagyon jól és könnyen használható étrendet kaptam, nem kell kalóriát számolnom.több étrendből válszthattam.bevált nekem,de ha megunom a köv héten másikat is választhatok. a feldobottságott imádom benne a legjobban. a pasik akik oda járnak nagyon fogynak,micsajszik csak irigykedünk,de húzzúk egymást.
140. szompi (válaszként erre: 139. - Pintyőke72)
2009. nov. 8. 14:31
1x kell 30-40 percig ott ülni,a második alkalommal tartós tűt kapunk, ami egész hétvégén a köv hét kezeléséig benne marad. ez öt percet vesz igénybe és már rohanhatunk,ha muszály.Ha barátnővel mész további kedvezményt adnak a bérlrtből.azt hiszem akkor csak 20ezer egy tiz alkalmas bérlrt.
139. pintyőke72 (válaszként erre: 134. - Szompi)
2009. nov. 8. 09:28
De jó! Csak 1x, az annyit jelent,hogy tartós tűket tesznek belém?
138. KINGABRINGA (válaszként erre: 135. - Szompi)
2009. nov. 8. 07:48
visszaolvastam.. és látom hogy nálad működött- akkor hát nagy gratula neked!!!!
137. KINGABRINGA (válaszként erre: 135. - Szompi)
2009. nov. 8. 07:46
kitartok:)))- és várom már a második kezelést- mert addigra már elmúlik a mensesem. Kérdezte, hogy szedek -e fogamzásgátlót mert ha igen az kissé megnehezíti a folyamatot. most kellene elkezdenem szedni- egy jó 4 hónapos szünetet tartottam- de ennek fényében most nem tudom mit tegyek- mert szívem szerint még most ráhagynék egy hónapot- nehogy emiatt ne történjen semmi. neked akkor jók a tapasztalatok?? működik?
136. KINGABRINGA (válaszként erre: 132. - 7aab4d3657)
2009. nov. 8. 07:40

Nagyon aranyos vagy köszönöm szépen:))) egyébként nem vertem nagy dobra- mert utálom ha lépten nyomon azt kérdezgetik, hogy "na mennyi ment le"? meg hogy bírod még?- na meg a legrosszabb- mióta is jársz?- nem látszik semmi változás..stb.

Akkor amikor elmentem erre a testkezelésre anno- nekem nagyon szép volt a bőröm- hamvas 25 éves voltam kb.. csak dagadt voltam, viszont utána szintén dagadt voltam-csak már a bőröm is csúnya lett:))) Az viszont tény, hogy az évek során mint minden ez is fejlődött és ha lenne pénzem ilyen dolgokra elmennék az biztos. mert strandot-vizet évek óta nem láttam.. Anyum szerint már gyerekként is buggyant voltam- mert állandóan magammal voltam elfoglalva- és túl kritikus voltam feleslegesen. na ez mára is megmaradt- ritkán érzem magam elégedettnek:))) Egész életemben fogyókúráztam kisebb nagyobb sikerekkel, de hogy ezt most minek írtam le - fogalmam sincs:))) azt hiszem az éhség...

135. szompi (válaszként erre: 124. - KINGABRINGA)
2009. nov. 8. 00:57
hali,tarts ki a második kezelés után már tényleg müködni fog a tűk áldásos hatása.a menszesz be szokott kavarni,de utána müködik.
134. szompi (válaszként erre: 126. - Pintyőke72)
2009. nov. 8. 00:53

Szia,Nyugati tér 9. tel: 354 -12 -27

csúcs csapat,és csak egyszer kell egy héten ott ülni.

2009. nov. 7. 17:15
Barátosném lánya is volt ilyen testtekercslésen (én meg sem próbáltam, mert allergiás vagyok), és nagyon látványos is volt neki - amíg tartott. Mert utána rekord idő alatt visszament rá minden :-(((
132. 7aab4d3657 (válaszként erre: 131. - KINGABRINGA)
2009. nov. 7. 17:13
Szorítok neked!!!! Azért írj néha, hogy hol tartasz, mert nagyon érdekel!!!!
131. KINGABRINGA (válaszként erre: 130. - 7aab4d3657)
2009. nov. 7. 09:20
évekkel ezelőtt elmentem egy akkor még aránylag újnak számító testkezelésre - volt benne tekercselés- masszázs stb.. na a csaj aki csinálta, hát enyhén szólva is dundi volt. gondolkoztam, hogy meg kéne említenem neki, hogy ő vajon miért néz igy ki.. na aztán rájöttem: mert szart sem ért az egész- ott töltöttem az ifjuságomat- betekerve- izzadtan- égő bőrrel- és egy rahedli pénzt otthagytam.. már annyira mérges voltam, hogy az utolsó alkalomra el sem mentem. azóta sem voltam ilyen szalon környékén sem- pedig a bőröm addig nem is volt dráma.. most már az((( de mindegy most már pénzem se lenne rá:)))egyébként most már nem vagyok éhes.. ez a 3. napom és elég jól vagyok. próbálok egészséges könnyű dolgokat enni. mérlegre majd két hét múlva állok-mert nem akarom hogy az élettől is elmenjen a kedvem:))
2009. nov. 6. 17:52
Ja, és egyszer elmentem a munkahelyem mellett egy fülakupunktőr csajszihoz, ő nem volt orvos (kölönben a Margit körúti sem az), hát az meg nagyon siralmas volt. Főleg amiatt, hogy maga a csajszi, aki szúrt, kövér volt... Hát hogyan járjak valakihez, aki saját magát sem tudja lefogyasztani? :-)
2009. nov. 6. 17:47
Egyébként jártam a Margit körútra is egy ideig, de nem tetszett. Egyrészt nem volt rám semmi hatással, másrészt agyamra ment, hogy feküdni kell egy ágyon és valami hajhullasztó zene szól relaxáció címén. Engem nem relaxált. Ettől föggetlenül sok ismerősöm szívesen járt oda, és hatásosnak érzte, de nekem pont az nem jött be.
128. 7aab4d3657 (válaszként erre: 127. - KINGABRINGA)
2009. nov. 6. 17:45

5 éve voltam, 14 kg-ot fogytam, és nagyon sokáig tartottam is. Sajna, amikor éreztem, hogy vissza kellene menni emlékeztető kúrára, akkor a szalon bezárt (a belvárosban volt). Jó dolog évente egyszer visszamenni egy kis emlékeztetőre.


Most egy műtét után, átmeneti munkanélküliség után, és szakdoli írás meg tanulás közben szépen felhíztam ugyanoda vissza. Nagyon bosszant. A vizsga és a védés után keresek valakit. Valószínűleg a Moszkva térre megyek majd, mert nekem az jól elérhető. A mammutosban van rendelő.

127. KINGABRINGA (válaszként erre: 125. - 7aab4d3657)
2009. nov. 6. 07:41

Szia!

igen tudom, hogy nem hat mindenkire ugyan úgy- főként én vagyok nagy kivétel:))), de ez igaz akár egy hashajtóra is. egy olyn hölgyhöz járok a X., ker.be aki a Nyugati téren is "rendel" ellentétes időben. nem érzem egyébként a mardosó éhséget, de azt sem éreztem azért amit nekem is mondott, hogy el ne felejtsek enni- hát én azért nem felejtettem el:)))- de vicc nélkül- nagyon kevés kajától is jóllakottság érzetem van- és mivel csak zöldséget-gyümit meg csirkét eszem- talán -talán nálam is működni fog. reggel és este kell a fülemben lévő tartós tűket nyomkodni és utána mintha éreznék is valamit. egyébként te mikor voltál? régen vagy mostanában? neked hatásos volt???

126. pintyőke72 (válaszként erre: 123. - Szompi)
2009. nov. 5. 20:51
szompi megírnád a szalon nevét priviben? Köszi.
2009. nov. 5. 20:48

Szia!


Én emlékszem az első napra: délben majdnem elájultam a munkahelyemen, mert elfelejtettem enni is és inni is előző nap délután óta! Akkor mondta a doktornő, hogy mindenképpen egyem meg, ami a papíromra fel van írva, mert nagy bajok lesznek. Pedig nem is kaptam tartós tűt.


Úgy tapasztaltam, hogy nem mindenkire hat egyformán, és az sem mindegy, ki csinálja. Amikor orvoshoz jártam, hatásosabb volt, mint a fülakupunktőr szurija. Az orvos több helyen is szúrhat (és szúr is), mint a fülakupunktőr.


Te hova jársz?

2009. nov. 5. 08:09

Jó reggelt mindenkinek!

szeretnék azoktól segítséget kérni- akik még emlékeznek az első kezelés utáni napra. én tegnap voltam előszőr- és a kezelés után tartós tűt kaptam. ma reggel igen csak éhesen keltem, ettem egy kisebb darab sült tököt- és hát mardos az éhség. ez normális?- el kellene hogy múljon pl.holnapra, vagy esetleg nekem ez most nem jött be???. köszönöm előre is a válaszokat.!!

123. szompi (válaszként erre: 113. - 2d5a00656a)
2009. nov. 3. 14:39
A Nyugati tér 9.be járok fülakupunktúrára,nagyon kedvesek és 24ezer most nov.végéig a 10 alkalmas bérlet. tel 354 12 27. örülök hogy segíthettem. nekem most test tekercselés kellene,mert kicsit gyorsan fogyok a doktornő szerint is és ez látszik a börömön is.
122. szompi (válaszként erre: 109. - Gabibabi)
2009. nov. 3. 14:33
Helló, a Westendben dolgozom,a nyugatinál van egy nagyon kellemes rendelő,én négy kezelésnél tartok és négy és fél kilót fogytam.még hármat szeretnék és hat kezelés van hátra. az a legjobb a fogyás mellett, hogy állandóan feldobott vagyok. hali telefon:3541227
2009. szept. 28. 21:13

XIII.ker. Hegedűs Gyula utca.A kínai házaspár 15 éve ugyanazon a helyen rendel, nem kuruzslók.

Kellemes környezet.10 kezelés 50 000 Ft.Tényleg profik.Hagyományos kínai orvosságokkal egészítik ki a kezelést és jelenleg egy fiatal magyar orvos is dolgozik velük, aki Kínában tanult.

2009. aug. 22. 16:32
Engem a barátnôm fogyasztott le akupunktúrával és homeopátiával.
119. fogyi7
2009. aug. 13. 11:22
ÚJ infó, a báziskeveréket, amit a gyógyszertárban lehet kapni kiderült, hogy nem mindegy hogy mikor isszuk. Állítólag de. 10-ig kell meginni, és evés előtt után, (azt sajnos nem tudom, hogy mennyi ideig) nem lehet, mert állítólag, étel emésztéséhez sav kell, és ugye ez éppen az ellenkezőjét csinálja, lúgosít, ha valaki tudja, hogy mennyi időnek kell eltelni, hogy issza a port és előtte-utána ne egyen (mennyi időnek kell eltelnie), meg hogy mennyi ideig lehet folyamatosan szedni. Köszönöm Szép napot mindenkinek!
118. fogyi7 (válaszként erre: 117. - Fogyi7)
2009. aug. 13. 11:16
Sziasztok! nem tudom, miért vették ki a honlapot, amit tegnap írtam, hiszen az alattam lévő beírásba név, telefonszám is van. Mindegy akkor leírom a telefonszámát, hiszen pont azért nem akartam, hogy ne legyen reklám, de sajnos én is kerestem cím szerint de egy másik rendelőt ad ki, ahol semmit nem tudtak a hölgyről. Jámbor Szilvia 06-62-444-341. Remélem tudtam segíteni, írj, hogy rólad mennyit faragott le, én is megyek, és beszámolok, hogy hol tartok:)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook