Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra - Hol? Milyen? Mennyiért? fórum

Akupunktúra - Hol? Milyen? Mennyiért? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
177. szompi
2009. nov. 20. 08:30
sziaztok,gratulálok jó úton vagytok.Lesz olyan is hogy pár napig áll,nincs jelentősége,időnként a szervezet visszatartja a vizet. Egy kis grépfuit lé(gyümölcs) azonnal segít. drukkolok Nektek.
176. ryta (válaszként erre: 175. - KINGABRINGA)
2009. nov. 20. 08:18

hali,

köszi a tippet,amit írtál,kipróbálom.

Nem követek konkrét diétát,csak odafigyelek én is, hogy ne vétkezzek túl nagyot.

Belekezdtem egy naplóba, hogy nyomonkövethessem,hogy haladok,mit eszek stb.

Most éppen a recepteket nézegetem itt a hoxán,főleg a Updatesban találtam jókat.

Ma megyek bökésre,büszkén fogom bediktálni a fél kg fogyásomat:-)

175. KINGABRINGA (válaszként erre: 174. - Ryta)
2009. nov. 20. 07:45

szia!!

gratulálok...látod nálad is kezd beindulni- kitartás és biztos, hogy sikerülni fog neked is:))

én most reggel értem el a -2 kg-ot tehát nálam is elindult valami.. Egyébként rátaláltál valami diétára ami tetszett?? már a szűkös kalórián belül gondolom:)))))én nem számolgatok- de nagyon odafigyelek mindenre- és persze csak zöldséget gyümölcsöt- csirkét, halat eszek.

174. ryta
2009. nov. 19. 10:35

sziasztok,

jó hírem van,reggelre fél kg-al kevesebbet mutatott a mérleg:-))

azért ez is valami...

173. ryta
2009. nov. 18. 12:15

Hálás köszönet nektek a bíztatásért:-)

Nagyon sokat jelent nekem.

172. KINGABRINGA (válaszként erre: 168. - 7aab4d3657)
2009. nov. 18. 11:02
köszi aranyos vagy.. és hát gyere azonnal ha levizsgáztál.. támogassuk csak egymást:))) huu, hogy én milyen boldogan támogatnálak benneteket -12 kg val vékonyabban:)))))))))))))Itt ücsörögnék egész nap és önteném belétek a lelket:)))) na közben felébredtem és megyek vissza melózni!!
171. KINGABRINGA (válaszként erre: 169. - Ryta)
2009. nov. 18. 10:59
szia- ne ess kétségbe- nekem sem történt semmi a második bökés után azonnal.. pont tegnap írtam, hogy -1 kg lement és még nem mentem a harmadik kezelésre. igaza van szompinak- nyugi- szép lassan nálad is megindul majd lefelé. én arra figyelek most nagyon- ha azt érzem elég a kaja azonnal abbahagyom az evést. kitartást neked- és sztem nem lesz semmi gond-beindul nálad is:)))) Szompi is 6 hét alatt adta le a 10 kg- az azért nem kevés idő:))) szia szép napot !!
170. szompi (válaszként erre: 169. - Ryta)
2009. nov. 18. 08:19
szia, adj egy kis időt a szervezetednek hogy észre vegye a változást,mind a diéta ,mind a kezelések tekintetében.Ne parázz,nyugi,gondolj arra,most valami jó történik veled. A mértéktelen kajálás helyett,most egy jól átgondolt egészséges menniséget kap a szervezeted,a tűk harmonizáló hatása segíteni fog a méregtelenítésben,és a végén ajándékba ott lesznek a mínusz kilók is.Legyél elszánt, a feleslegeidet sem pár nap alatt szedted össze, lemenni sem egy hét alatt fog. üdvözöllek.
169. ryta
2009. nov. 18. 08:03

Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat,akkor keresek valami élvezetes 1000 kcal körüli fogyókúrát.

Tegnap megvolt a második bökésem,de súlyom változatlan:-((

Valamit rosszul csinálok?

2009. nov. 17. 18:21

Kingabringa, örülök, hogy megindult nálad is a folyamat! Nem mindenkire hat egyformán.


Csütörtökön remélhetőleg levizsgázom, és akkor belevágok én is! Most arra ügyelek, hogy lehetőleg már ne hízzam, mert nem fogok beleférni a kosztümbe, és nem mehetek szakdolit védeni farmerban :-(((


Hajrá, lányok!

167. 7aab4d3657 (válaszként erre: 165. - Szompi)
2009. nov. 17. 18:17

Szompi, gratulálok!!!!!!!


És tényleg azt kell csinálni, amit írsz: ha megindulnak vissza a kilók (ne induljanak!!!), akkor azonnal menni kell emlékeztető szúrásra.

166. 7aab4d3657 (válaszként erre: 161. - Ryta)
2009. nov. 17. 18:16

Nem tudom, rólam anno lejött 14 kg, de nem kellett káposztaleves kúrát csinálni. Nem hiszem, hogy feltétlenül szükséges, főleg, ha nem bírja az epéd. Szólj, hogy ez neked nem jó. Én kétszer próbáltam belevágni a káposztleves kúrába életemben, de mindkét alkalommal a wc-ben végezte a leves. Nem bírtam megenni.


Amúgy is az lenne a lényeg, hogy megtanulj a tűk segítségével másként és kevesebbet enni. Különben visszajön az egész.

165. szompi (válaszként erre: 164. - KINGABRINGA)
2009. nov. 17. 16:04
nem reméltem és terveztem ennyit,csak kihasználtam hogy nem volt éhség érzetem.nem volt ennyi feleslegem.Most belekezdek a sportba,mert úgyan élvezem hogy gebe vagyok,de kissé formátlan.Most izom növelésre hajtok. Szerintem könnyű lesz megtartani,mert tudom mit rontottam el.Ha felszedek 3kilót,és nem tudom magamtól leadni,azonnal megyek az akupunktőrhőz.Nem várom meg hogy 7kiló felesleg legyen rajtam. A karácsonyi ünnepekre betetetek tartós tűket,egy egész hétre. Csak okosan,fog sikerülni neked is.
164. KINGABRINGA (válaszként erre: 163. - Szompi)
2009. nov. 17. 15:24

teljesen igazad van, a kitartás a lényeg és ehhez sikerélmény kell. én sem hiszek a sanyargató-hányinger keltő diéták sikerében- mert túl hamar feladja az ember..annak meg semmi értelme. ízletes egészséges étrendet kell összehozni- ami persze kalóriában kevés de ehető..

ja és hát újból nagy gratula neked...a 10,3 kg-hoz. mennyit szeretnél még fogyni?- ez elég soknak tűnik nekem..vagy már csak a súlytartásra kell odafigyelned?? ügyes vagy nagyon tényleg!!!!:))))

163. szompi (válaszként erre: 160. - KINGABRINGA)
2009. nov. 17. 14:10
Ha van siker élményed,nem fogsz félre lépni.Én ma reggel léptem át a büvős tíz kiló minuszt,pontosabban 10kg és 30dkg-o fogytam hat hét alatt. most neki állok sportolni.hajrá mindenkinek,szorítok
162. szompi (válaszként erre: 161. - Ryta)
2009. nov. 17. 14:07
A napi csökkentett kalória bevitel a lényeg,nem az hogy egy hétig olysmit egyél amit utálsz.Ezért szimpi az a hely ahová járok,mert közösen választjuk ki azt a konkrét diétát amihez leginkább fülik a fogam. és a köv hétre választhatok másikat.Az nem igaz hogy csak egyféle diéta hatásos.Ne aggódj,fogyni fogsz káposzta hegyek nélkül is,csak napi ezer kaloriából legyen a napi betevőd elosztva,sok folyadékkal.
161. ryta
2009. nov. 17. 09:45

sziasztok,

még új vagyok az akupunktúrás fogyás területén és nagyon örülök,hogy rátok találtam.

Én a múlt héten pénteken voltam először kezelésen.Mivel egy kis városban lakom,nálunk ezen a téren sok válogatási lehetőség nincsen,de a hölgyről,akihez járok,nagyon sok jót hallottam.Egészen elcsodálkoztam, hogy mennyien járnak,köztük férfiak is.

Kaptam listát is,konkrét diétákkal,hetente 2 alkalommal kell járnom.

Szombattól egy tisztító kúrát kell csinálnom,aminek holnap lesz vége.Örülök, hogy az első napok hétvégére estek, mert nagyon gyenge voltam és fájt a fejem is.Büszke is vagyok magamra,mert a családnak úgy főztem, hogy bele sem kóstoltam és a vasárnapi ebédet a szemem láttára falták fel, míg én zöldségleveket ittam egész nap.Mostanra már jól vagyok és a jóval kevesebb kajával is elvagyok.A következő kezelés ma esedékes.

A lista szerint viszont holnaptól 5 napos káposzta leves diétát kellene tartanom,amihez nem igazán fülik a fogam.Két évvel ezelőtt csináltam és nagyon gyenge voltam tőle egész nap,az epémről nem is beszélve.Arra gondoltam, hogy átugorván ezt a részt,elkezdeném a listán lévő valamelyik diétát.

szeretném tőletek megkérdezni, hogy szerintetek nagy baj lenne e ,ha kihagynám ezt a káposztaleves kúrát?Másik kérdésem:

ki milyen diétát kapott a tűk mellé?

Légyszi segítsetek!

160. KINGABRINGA (válaszként erre: 159. - 7aab4d3657)
2009. nov. 17. 07:41
...igen könnyű félrecsúszni:)))- nekem sikerült- bár ez csak egy pici szelet csokiban nyílvánult meg. tegnap nagyon dühös voltam mert lemondta a kezelést a hölgyemény- így csak szerdán tudok menni ismét. vasárnap már szenvedtem időnként- de a lényeg, hogy végre beindult valami. 1kg minusz ma reggelre. tudom ez másoknak talán kevés -de én örülök, mert már olyan régen nem mozdult lefelé semmitől a mérleg, hogy a laza hétvégém után nem is álmodtam róla. de már sokkal tudatosabban eszem- és próbálok sok zöldséget enni- bár nem vagyok vega egyáltalán:)))- de az nagyon jó egyébként, hogy nem is tudok sokat enni- bármennyire is úgy állok neki, hogy baromi éhes vagyok... pár falat után.. tele vagyok- vagy legalábbis úgy érzem. veszek ma egy mérőszalagot- mert igazad lesz abban is, hogy a centiket is figyelni kell.. már most érzem itt ott,hogy "karcsúsodom". annyira jó lenne ha tavaszra kinéznék valahogy... csak egy 12 kg szeretnék leadni.. jó tudom ez is rengeteg.. de akkor is ez a vágyam...
2009. nov. 13. 12:20

Sziasztok!


Szompi, szerintem ne másokhoz hasonlítsd magadat, nem verseny ez! Nagyon klassz, amit elértél. Egyébként méritek a derekatokat pl.? Mert nem csak a súlyban mutatkozik meg néha a szuri, hanem leviszi a hasi domborulatot.


Nagyon ügyesek vagytok mind a ketten! Kingabringa, ha nem kaptál étrendet, akkor keress a neten egyet, mert nehéz úgy, hogy neked kell kitalálgatni a kajákat, úgy könnyen félrecsúszik az ember lánya. Nálam is csak akkor működött a dolog, amikor kaptam étrendet.

158. szompi (válaszként erre: 157. - KINGABRINGA)
2009. nov. 12. 19:30
Szia! Csodálkozom hogy nem kaptál precízebb támpontot csak ho gy 6-700kal. Nem mindegy a szénhidrát és a fehérje arányai stb.Itt konkrét étrendek közüll lehet választani. több féle van,és így nem nekem kelll agyalni rajta. Ítt kb,1000 kal.a napi összeállítás, és egyébb utasításokat is kapok időnként,de heti étlapok közül választhatunk. Kérj pontosabb segítséget. Biztos megértenek.hajrá drukkolok.
2009. nov. 12. 14:56
szompi! inni próbálok- mert azt mondta a nő, hogy legalább 3 litert igyak.. de a sóról nem beszélt. nem eszem nagyon sósan- de akkor ezentúl erre is figyelek. jó lett volna ha ad valami leírást,hogy még is mit szabadna enni- de azt mondta rámbízza- kb 600-700 cal.legyen max. nagyon sok mindent kipróbáltam én már és az utóbbi időben nem igazán volt sikerélményem. valahogy nálam nem úgy működik ahogy másnál:))))- de tényleg nem akarok hisztizni, mert végül is csak egy hét telt el..Ahova te jársz, ott mindenkinek működik a dolog? mert azt írtad, hogy te a "sor végén kullogsz"- ami persze túlzás- mert nagyon szép a 6 kg minusz:))))
156. szompi (válaszként erre: 155. - KINGABRINGA)
2009. nov. 12. 10:06
Lehet hogy nem tartod be a folyadék mennyiség bevitelét,és nem szabad sót használni a füszerezésre. két három kezelés után,nem tapasztalsz éhség érzetet.Ha éhség ellenére is meg tudod állni a nem evést,akkor Te vagy igazán csúcs,és megérdemled hogy jöjjenek az eredmények. Lesznek is!
2009. nov. 12. 09:48
lányok! aki ezzel a módszerrel fogyózik hogyan értékelné az éhségérzetét egy 10 es skálán? azért kérdezem, mert én elég gyakran érzem, hogy éhes vagyok, és elég nagy energiámba kerül, hogy ne egyek. nem tudom mi lehet az oka annak ha nálam ez sem működik:((((
154. szompi (válaszként erre: 150. - KINGABRINGA)
2009. nov. 11. 10:45
Én is leálltam az intenzív sportolásról most(heti három volt). De ha idő engedi,heti kétszer sétálva megyek el valahova,tehát lábbal.min.egy órát.Muszály valami kis izomzatot megtartani,némi formaság miatt.Senki nem akar aszott padlizsánnak kinézni.
153. szompi (válaszként erre: 151. - KINGABRINGA)
2009. nov. 11. 10:41

Hét kezelésen vagyok túl,még van három alkalom.Jól esik a gratula,én is örülök,de be kell valljam majdnem az utólsok között kullogok

az eredményemmel,azok között akik most ott vannak velm a rendelőben.

2009. nov. 11. 07:40
tudom azt mondtam, hogy nem állok mérlegre- de ma reggel még is.. -30 dkg. nagyszerű:( pedig legalább 1kg-ra gondoltam- annyira másképp éreztem magam. persze semmi pánik- elvégre még csak ma egy hete, hogy elkezdtem. de azért voltam már feldobottabbbbb:)))
151. KINGABRINGA (válaszként erre: 148. - Szompi)
2009. nov. 10. 15:21
Szompi- te mióta csinálod? egyébként meg nagy gratula a hat kiló miatt:)))) ügyes vagy nagyon...
2009. nov. 10. 15:20

egyébként ti tornáztok - mozogtok valamit??? mert nekem azt mondta a nő, hogy ne nagyon álljak neki semmi komoly edzésnek.. természetesen betartom:)))- pedig nekem ez egy örök probléma- mert baromi lusta vagyok.. ülök egész nap- és még este sem tudom rávenni magam semmilyen mozgásra..

Évek óta küzdök magammal- de a lustaságom erősebb nálam..sajnos. lehet hogy emiatt vagyok olyam kerekded...bármit is csinálok.

149. KINGABRINGA (válaszként erre: 147. - 7aab4d3657)
2009. nov. 10. 15:16

....alakulok mint púpos gyerek a prés alatt..:)))- tegnap voltam szerda helyett- mert szabira ment a héten.. így még az 1 hét sem telt le a két kezelés között- de sokkal jobban érzem magam egyébként iszom a cs.zsuzsa teát- ezt is ő ajánlotta-

az is bejött- de még mérlegre nem álltam- majd menses után. éhes nem igazán vagyok- sőt ha eszem kevéssel is beérem..

148. szompi (válaszként erre: 146. - 7aab4d3657)
2009. nov. 10. 14:04
Szia! Most hat kilónál tartok,négy napig állt a súlyom,mire szép lassan megint haladok a fogyásban.Az a jellemző,hogy az elején gyorsan megindul.Ami persze jó is,mert a siker élmény feldob.A vizsga időszak alatt sok kilót fel lehet szedni,vigyázz.szia
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook