Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra - Hol? Milyen? Mennyiért? fórum

Akupunktúra - Hol? Milyen? Mennyiért? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
117. fogyi7 (válaszként erre: 85. - Mesmer)
2009. aug. 12. 17:05
Sziasztok! A barátnőm 6 hét alatt fogyott 13 kg fülakupunktúrával+ colonhydroterápiával. Ő Szegeden volt egy természetgyógyásznál a Korda u. 6-ban. Nagyon örült, mert már többször próbálkozott a fogyival, de valahogy sehogy sem sikerült. Ide elment, megnézték, hogy mit ehet egy biorezonanciás géppel, beszúrták a fülét, meg kitisztították a beleit. Brutális volt, ami elment tőle, utána tök jól érezte magát. A férje állandóan hajtogatta, hogy úgy sem tud már lefogyni stb. Hát mégis csak sikerült neki. Nagyon boldog. 1 hónap múlva újra megnézték, hogy milyen ételeket vehet vissza az étrendjébe, és azóta jól tartja, még csak nem is éhezett, mert, amit ehetett abból annyit evett, amennyit akart. Sajnos rajtam van 32 kg plussz, kíváncsi vagyok, hogy velem mit tud csinálni?! :)Remélem tudtam segíteni:)
116. kyra72 (válaszként erre: 112. - Annie2007)
2009. aug. 4. 09:54
Bocs mindenkitől de sajnos ritkán van időm hoxázni, beírom ide a veszprémi doktornő telszámát, akupunktúrás kezeléseket végez: 06703797105 Dr. Végh Anita. Én december óta járok hozzá, nagyon jó.
115. wicca10
2009. máj. 19. 11:06

Köszi!

Lehet, hogy megpróbálkozom vele.

114. wicca10
2009. máj. 18. 12:59

Sziasztok!


Nem tudnátok javasolni Miskolcon egy akupunktúrás orvost? Fogyni szeretnék.(Sokat :(( )

Az Átváltoztatjuk szalonról tudok, de az nekem túl drága.

Előre is köszönöm a segítségeteket! :)))

113. 2d5a00656a (válaszként erre: 24. - Saby)
2009. ápr. 23. 21:00
Engem is érdekel a IV-XV. XIV ker.
112. Annie2007 (válaszként erre: 110. - Kyra72)
2009. ápr. 23. 17:11

Nagyon örülnék ha közzétennéd a veszprémi elérhetőséget!


Előre is köszi!

Írtam Neked privátban is. Szia!

2009. márc. 11. 12:31

Sziasztok!

A fogyás terén nincs tapasztalatom, de akupunktúrás orvost kettőt is ismerek. Az egyik fantasztikus számomra, amit nálam elért és még nincs vége a kezelésnek...3-4 kezelése már hatalmas eredményt hozott, változást az életemben. Emberséges, kedves és megfizethető. Ő dr. Eőry Ajándok.

A másik egy kínai orvos, nála nem magam, a fiam miatt jártam. Kedves, de sajnos az 1-es típusú cukorbetegségnél nem tudott segíteni, ő dr. Yu Funian.

110. kyra72
2009. márc. 10. 13:53
Veszprémben van egy akupunktúrás doktornő, ha kell a telszáma írjatok! Én már jártam nála, nagyon jó!
109. Gabibabi (válaszként erre: 99. - Northstar)
2009. febr. 4. 21:24

Sziasztok!

Először járok itt, üdv mindenkinek.

Én is szeretném megtudni, hogy Újpesten hol lehet akupunktúrát csináltatni, augusztusban férjhez megyek és jól jönne néhány (10-15 ) kg mínusz. Előre is köszi

108. Helcsi
2009. febr. 3. 10:14
Sziasztok! Én 8 kezelésen vagyok túl, és majd 7 kilónál járok. Igaz én úgy mentem oda hogy fogytam előtte 20kilót. Ettől egyáltalán nincs étvágyam és a napi 850 kalóriát sem tudom megenni!
107. Ilicica (válaszként erre: 106. - Krisztin7)
2008. nov. 25. 12:52
Szia! Köszi a választ. Végül is valami ilyesmire számítottam. Ha nem vagy éhes sokkal könnyebb és valóban a ruhaméret a lényeg. Az meg mindennél fontosabb, hogy jól érezd magad. De ez nem olcsó dolog ha jól tudom igaz? Én is kipróbálnám csak ne lenne olyan messze a doki.
106. krisztin7 (válaszként erre: 105. - Ilicica)
2008. nov. 24. 22:53

Szia! Minden hétfő este cseréli a doki a tűt. Ma volt a 3. cserém. Szeretnék 10 kg-tól megszabadulni, de nekem ez a cukorbetegségem és a rohanó életmód miatt nem egyszerű. Amit tapasztalok: nem vagyok éhes, nem is érdekel az egész. Vmi stressz pontra és az éhség központra szúr. Nem mértem még kilot, mert mult 7-en premens + menses volt. De ma reggel a nadrágom dereka centikben bővebb volt és szerintem csak ez számít! Jobb a közérzetem, kevesebbet eszek és ennyi elég!

Szerintem érdemes kipróbálni!

105. Ilicica (válaszként erre: 104. - Krisztin7)
2008. nov. 21. 17:35
Szia Krisztin. Nekem nincs tűm, mert még csak keresgetek, hogy milyen tapasztalatok vannak. Te még elég friss élményekkel vagy e témában. Van már valami hatása? Mennyit szeretnél fogyni, hogy a "tűhöz fordultál"?
2008. nov. 12. 17:59

Sziasztok!

Hétfő este óta van tűm, azt mondta az orvos, hogy hetente1szer kel menni, akkor cseréli. A barátnőm heti 1kg-ot fogyott. Most 2 nap után nem érzek semmit, de én bízom benne, hogy használ. Ti éreztetek valamit?

103. kyra72 (válaszként erre: 98. - Kisstoth)
2008. nov. 11. 10:49

Kedves kisstotth!


Befejeztem a kúrát, igaz hogy 55,5kg-on, okt elején, azóta tartom a súlyom, de most a télre nem látom értelmét a további fogyásnak, télen másképp viselkedik a szervezetünk. Így is meg vagyok elégedve, minden régi ruhám jó, és jól is nézek ki, :). Tapasztalatok: a gyomrom úgy össze szűkült, hogy sokkal kevesebbtől jóllakok mint előtte. a fejem nem fáj azóta sem hogy nem járok kezelésre, energiaszintem ok. kb 55,5 és 56 között ingadozik a súlyom hetente egyszer mérem meg, azt javasolta a doki, hogy ha ilyenkor kicsit több a súly, tegyek be egy-két nap diétát, és azzal szinten tudom tartani a súlyom. Nálam ez úgy alakult, hogy hétköznap jobban nézem, hogy mit eszem. de már nem számolgatom a kaloriát, érzem hogy mennyi. Nekem bevált a norbi kenyér, kalács, tészta és liszt. így gyakorlatilag igazi lisztes cuccokat nem eszem, cukrot azóta sem eszem. hétvégén, mikor itthon van a család és többet főzök, akkor eszem hagyományos dolgokat is, de pl. a levesbe nem teszek tésztát, rizst eszem krumplit nem, néha egy süti is belefér, de csak hétvégén. Nagyon rákaptam a halra és a zöldségre. Kb. ennyi. kérdezz nyugodtan.

102. kisstoth (válaszként erre: 99. - Northstar)
2008. nov. 5. 11:13

Mi van a listádon ? Lehet, hogy ha azokat ennéd csak, tű nélkül is fogynál ?

Várjuk a tapasztalataidat.

101. brig88
2008. nov. 5. 10:38

Kedves northstar!

Megírnád,hogy újpesten hol rakattál be tartós tűket? Mennyit fogytál és mennyire voltál éhes?

Előre is köszi!

100. Lotus
2008. okt. 29. 17:54

Sziasztok,

Meg nem kezdtem el fogyokurat, csak keszulodom es adatot gyujtok.

Erdekelne, hogy Budan van-e kiprobalt doki, aki nem csak fulakut csinal, hanem teljes testet, mert nekem a pajzsmirigyemmel is problema van es az nelkul nem sokat er a dieta. Persze jo lenne, ha elfogadhato aron lenne, mert amit neztem a neten az kb 8ezer egy kezeles, tenyleg ilyen draga ???

Elore is koszonom az infokat.

Vali

2008. okt. 6. 20:13

Sziasztok!

Én ma tetettem be tartós tűket Újpesten. Aranyozottak, tehát nem okoznak allergiát, és 3 hétig tart a hatásuk.

Így nem kell kezelésekre járnom. Kaptam egy csomó listát is, hogy mit ehetek, és mennyit.

14 ezer forintot fizettem.

Nagyon kíváncsi vagyok, mennyit fogok fogyni. Az biztos, hogy azóta nem vagyok éhes.

98. kisstoth (válaszként erre: 97. - Kyra72)
2008. szept. 12. 09:06

Kedves Kyra !


Nagyon szépen köszönöm a sok információt, lehet, hogy én is megpróbálom, bár ez a 800 kalória elég félelmetesen hangzik. Én mindig attól félek, hogy ha visszaáll az ember a régi táplálkozásra (jelenleg nagyon egészségesen táplálkozom + iszom a suprgreens-t) akkor nehogy kétszerese visszamásszon. Legalább is ezzel a jojo effektussal ijesztgetnek.

Mégegyszer köszönöm szépen. Ha befejezed a kúrát , szívesen venném, ha néhány gondolatot írnál, hogy utána hogy viselkedett a szervezeted.

Puszi Mari

97. kyra72
2008. szept. 11. 19:34

Szia!

Én Dr. Grohmann Lewventéhez jártam, Margit krt. 49. az interneten www.akupmed.hu megtalálod, az tetszett, hogy komplexen nézi az embert, más esetleges problémákra is rákérdezett és kezeljük azokat is, hiszen mindenkinek más-más okból lehet túlsúlya, vagy más oka van annak, hogy nem tud lefogyni. Kaptam mindig helyben kezelést testen, fülön, vmi zsírbontó rezegtetés is volt. És tartós tűkkel jöttem el. elején hetente 2x mentem, 3 hét után heti egyszer.Nyugodt voltam, tényleg nem éreztem éhséget, nem voltam energiátlan.elmúlt a fejfájásom is.

Én kb 800 kcal-t ehettem, kb 10 kgt akartam fogyni.

Néha zavartak a tűk, éreztem őket,néha meg észre sem vettem. Kaptam étrendet is. Az első kezelés 7500 ft, a tarós tű pluszban 2300, a további kezelések alkalmanként 4500 volt. Én 64, 5 kgról indultam, most 56,5kg vagyok, és 53-54 szeretnék lenni. Étrendet is adott, és tanácsokat.Aug.ra mivel szabin voltak 3 hétig 3 hetes tűket kaptam ez még most is a fülemben van, tartom a diétát. A jövő héten még visszamegyek újabb kezelésre meg tartós tűkért.Nagyon szimpatikus doki, csak ajánlani tudom. Ha te pesti vagy gyakrabban is tudsz menni, heti 3-at ajánlják, főleg az elején. Én veszprémi vagyok, nem tudtam olyan gyakran menni, de így is sikerült.

Sok sikert!

Kyra

96. kyra72
2008. szept. 11. 19:33
Bocs. Levente
95. kisstoth (válaszként erre: 94. - Kyra72)
2008. szept. 9. 09:08

Kedves Kyra !

Megírnád, hogy hová jártál pestre és mennyiért ?

Köszi mari

94. kyra72 (válaszként erre: 92. - Ida14)
2008. szept. 8. 22:29

Én veszprémi vagyok, de pestre jártam kezelésre. Nagyon jó volt eddig - 8 kg. ha találsz a környéken akupunktúrás orvost, ird meg légyszi nekem is.

Köszi

93. szagud
2008. aug. 27. 12:45

Sziasztok!

Fogyni szeretnék akupunkúra segítségével Monoron, vagy környékén! Kérlek, segítsetek! Nagyon várom! A Türelmetlen

92. Ida14
2008. aug. 5. 12:03

sziasztok

nem tudna valaki akupunktúrát (lehetőleg fül) Veszprémben vagy környékén? előre is köszi

2008. máj. 15. 23:09

Valaki tudna nekem segiteni?

Kecskeméten keresek fogyásra Fülakapunktúrás helyet. ami nem olyan drága!

Aki tud segiteni kérem SÜRGŐSEN IRJON!

Előre is köszönöm!

90. Babka (válaszként erre: 38. - Alma20)
2008. ápr. 21. 12:35

Szia, én is hasonlót keresek, Nagytétény-Érd- Diósd magasságában, tudsz elérhetőséget a diósdihoz, milyen a tapasztalatod, használ?

Ha esetleg bárki tud az említett környéken akupunktúrás fogyással kapcsolatban dokit, szívesen venném az infókat. Előre is köszi!

89. szabot.88 (válaszként erre: 87. - Kisstoth)
2008. ápr. 16. 20:11
keress olyan helyet ahol biorezonanciával gyógyítanak, én csak Gyöngyösit tudok.
2008. ápr. 16. 09:52

Köszönöm szépen, megkeresem.

M

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook