Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra - Hol? Milyen? Mennyiért? fórum

Akupunktúra - Hol? Milyen? Mennyiért? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
57. piszli (válaszként erre: 56. - Baloghany)
2007. júl. 17. 13:53

Szia Ancsa!


Szeretném elkérni a természedgyógyászod pontos elérhetőségét és nevét.


Előre is köszönöm!

56. baloghany (válaszként erre: 54. - Snowdropy)
2007. júl. 6. 21:19

Szia!


... egy helyre járunk a Mártihoz ! :))) Én már a harmadik tűcserémen estem át kedden. Az első héten nekem is lement 2 kg, utánna 1 kg, de most nagyon lelassulta a dolog. Türelmes vagyok! Akkor te vagy már a harmadik innen a hoxáról aki odajár. JÁrtál már az Akupunktra fórumon? ( nézz át oda, jó a csapat) Ott van Gabryel nevű lányzó akitől kaptam az infót. Ő is oda jár a Honvéd térre. A pontokat én is nyomkorászom és csinálom a gyakorlatokat.

Nekem hány kilótól kellene megszabadulnom ? Hát én szeretnék legalább 7-8-tól, de még akár több is beleférne. 70-ről indultam, tehát akár 15 is leugorhatna, de örülnék ha közelebb lennék 60-hoz mint a 70-hez. A súlycsökkenésemet a mérlegelőmönk rögzítem. CSináld te is kíváncsi vagyok neked, hogy megy !

Ja mi ez a méregtelenítő lábfürdőzés ? Mesélj csak. Ezt is Márti csinálja neked?


Hajrá! Sok kitartás !


Üdv.

Ancsa

2007. júl. 6. 20:16
OOOOPS! Az előzőt privát üzenetben akartam elküldeni, de azt hiszem ha már elküldtem a közös üzenőfalra, akkor onnan nem tudom visszavonni.
54. Snowdropy (válaszként erre: 52. - Baloghany)
2007. júl. 6. 20:12

Szia!


Köszi, hogy írtál, de csak most vettem észre az üzeneted! Közben én is belevágtam a dolgok közepébe! Szegedn a Honvéd térnél van egy természetgyógyász. Hozzá mentem el. Ő 2500 Ft/ alkalom. Szerdán múlt egy hete, hogy megkaptam az első tűimet. Most 2,5 kiló mínusznál tartok, aminek persze nagyon örülök. Itt is azt mondta, hogy kb heti 1 kg fogyás várható.(Most az elején megindult, de utána valószínűleg lassabb lesz.) Tegnap voltam újra, és átestem egy spa méregtelenítő kezelésen is (olyan lábfürdős dolog) (+ 1700, Ft) Nem tudom, ez mennyire fog besegíteni a fogyásba, de a lábomnak biztosan jó érzés volt utána. Egészen könnyűnek éreztem őket.

Mellesleg 5 db tű van a fülemben, tartós tűk, különböző központokat stimulálnak. Én sem vagyok különösebben éhes, se ideges. Ő nem adott konkrét diétát, hanem tanácsokat. Ha érdekel, megírom a legfontosabbakat. + még mutatott akupresszúrás pontokat, hogy pl TV nézés közben "nyomkurásszam", és azok is rásegítenek. Kíváncsi leszek a Te eredményeidre is! Ha lesz kedved, időnként számolj be! Majd én is megírom, hol tartok.

Ui.: NEked sok kilótól kell megszabadulnod? Nekem nagyon soktól kellene. :-(Kellemse hétvégét! + Sok sikert nekünk a fogyáshoz!:-)

2007. jún. 24. 11:40
Megint én !Tudom nem erre a fórumra tartozik, de az előző hozzászólásomban kicsit bizonytalan voltam az akupunktúrával kapcsolatban. Azóta belevágtam és ... igen szerintem jó dolog. Igaz még egy hét után nem sok tapasztaltot tudok mondani. Diéta mellett ténlyeg nem vagyok éhes, ideges. Jól tűröm az egészet. Szóval majd egy hónappal ezelőtti bizonytalanságom elmúlt és csak belevágtam.
52. baloghany (válaszként erre: 42. - Snowdropy)
2007. jún. 8. 16:39

Szia Snowdropy !


Nos én most beszéltem dr.Petrovnéval ( szerintem a József A. sgt. van Bioklinika a Retek utcánál ) és elmondta mi, hogy merre mennyiért. Szóval alapban vigyél egy három hónapnál nem régebbi hasi ultrahangot, és vérvételt a vércsoportoddal. Egy kezelés 5000 Ft és a vércsoport diéta pontos betartásával és gyógyteák fogyasztásával 2 hét alatt 2 kg-ot ígért. Nos ettől kicsit elbizonytalanodtam, azért is mert az ember ha diétázik megfelelően, mozog rendesen, és sokat iszik akkor is lecsurog az a heti 1 kg. Szóval akkor minek fizessek alkalmankét 5e Ft-ot a tűszúrásokért? Persze nem ígérhet 2 hét alatt 5-6 kg-t mert az már nem egészséges, de nem tudom... elbizonytalanodtam kicsit az akupunktúrával kapcsoaltban.

Bár azt már meg se kérdeztem, mennyi idő közönként kell járni, meg hogy milyen tűkkel dolgozik.

Szóval ez tudom most mondani.

Van még a MediFat® Wellness Centrumban is

(Pillich Kálmán u. 15-18. Tel: 62/431-677 ), de ott még nem érdeklődtem.

Ha közben van neked is tipped szólj. Remélem tudtam segíteni.


Üdv. Ancsa

51. döndi (válaszként erre: 28. - Emmus)
2007. jún. 6. 07:30

Szia!

Nyugatinál hol van akupunktúra?

50. döndi
2007. jún. 6. 07:22

Hali!

Tudna nekem segíteni valaki akupunktúrás helyet keresek: Zugló(Bosnyák tér környékén), Kőbánya környékén, esetleg XVIII. ker. is jó vagy Erzsébet!!!???

Előre is köszike!!!

2007. jún. 5. 14:00
Hali. Én is szeretnék egy Szegedi címet ha van valakinek. Köccce.
2007. jún. 5. 13:38

Sziasztok!

Szóval lehet, hogy én vaksi vagyok, de nem találok miskolci akupunktúrás orvosról infót korábbi hozzászólásokban! Nagyon-nagyon megköszönném, ha valaki, aki tud névvel címmel, elérhetőséggel segíteni nekem, az küldjön egy privi üzentet a liliom-lany@freemail.hu emailcímemere! Előre is nagyon köszönöm!

2007. máj. 30. 15:31

Sziasztok!

Ha valaki tud egy jó akupunktúrás orvost Pécsen, akkor légyszi segítsetek, mert már régóta keresek! Ezer köszi!!! Rita

46. Loni (válaszként erre: 45. - Snowdropy)
2007. máj. 25. 08:04
Jaj! Valamit félreolvastam! Bocsi...
45. Snowdropy (válaszként erre: 44. - Loni)
2007. máj. 24. 22:22

Szia Loni!


Azt én is láttam, de Szeged környékén kellene. Miskolc egy kicsit messze van! :-)

44. Loni (válaszként erre: 42. - Snowdropy)
2007. máj. 23. 16:55
Hú, itt lejjebb olvastam, hogy valaki nagyon dicsért egy miskolci dokit.
43. Loni (válaszként erre: 40. - Döndi)
2007. máj. 23. 16:55
Cím és telószám megy priviben
2007. máj. 23. 16:46

Sziasztok!


Szegeden tud valaki akupunktúrás fogyási lehetőséget? Hol? Mennyiért?


Köszi előre is!

2007. máj. 23. 08:38

Sziasztok! Zsuzsa vagyok Miskolcról. Én is az egész életen keresztül fogyokúrázók táborába tartozom.Persze lefogynom soha nem sikerült!

Szeretném kipróbálni én is az akupunktúrát, de nem tudok címet Miskolcon! Aki tud légyszi segítsen! Köszi

40. döndi (válaszként erre: 15. - Pancsa84)
2007. máj. 17. 11:10

Szia!

Kiszeretném próbálni én is az akupunktúrát csak kellene egy jó hely ahová járjak nem tudnál ebben segíteni?

39. döndi
2007. máj. 4. 10:49

Sziasztok!

Szeretném kipróbálni az akupunktúrát de nem találok jó helyet. a X. ker lenne

Hova járt az Ábel Anita?

38. alma20
2007. ápr. 26. 09:20
Én Diósdra járok, tartós tű- 4000Ft/ hét
37. alma20 (válaszként erre: 34. - Ragyogás)
2007. ápr. 26. 09:19

Szia!

A forumok közt is van akupunktúra, ott szoktunk egyeztetni. Gyere oda!

2007. ápr. 25. 21:08

Sziasztok!

Ha valaki tud egy jó akupunktúrás orvost Pécsen, akkor légyszi segítsetek, mert már régóta keresek! Ezer köszi!!! Rita

2007. ápr. 24. 18:26

Sziasztok!


A Bartók Bélán is van egy hely.


ott egy pár magánpénztáros "izét" is elfogadnak.

2007. ápr. 23. 18:30
ma voltam:) nem fájt csak egy iciripiciri bökést éreztem amkor berakta a tűket.1hét múlva kell vissza mennem...ma 74 kg vagyok...jah rajtam kívül más is olvassa ezt a fórumot?jó lenne valakivel egyeztetni a tapasztalatokat...
2007. ápr. 20. 21:41
Találtam Győrben!!!Hétfőre kaptam is időpontot.Ha tartós tűvel kérem, amit kb hetente cserélnek a fülemben az alkalmanként (tehát hetente) 3500Ft.Ha nem bírom ezt, akkor lehet menni heti3x 40perces kezelésre és akkor nem viszek "haza" tűt...de meg alkalmanként 3500Ft.Remélem bírni fogja a fülem a "gazdaságosabb" formát..írjatok kinek milyen tapasztalata van?hjajj remélem sikerül!10kg kell leadnom...
2007. ápr. 20. 08:14
sziasztok!segítséget szeretnék kérni.Bárki ha tudna akupunktúrás fogyi lehetőséget észak-nyugat magyarország területén, kérem szépen írja meg nekem az elérhetőségeket.nagyon várom a választ..puszi :)
31. Nívea (válaszként erre: 29. - A7a4cff1f0)
2007. ápr. 18. 19:20
Ha nem baj, én is kíváncsi lennék a debreceni címre??? Érdeklődnék, hogy mennyibe kerül egy kezelés, és lehet, hogy kipróbálnám. Egy kicsit félek a tűktől:) dehát a fogyásért mindent:)
30. 0148b688d6 (válaszként erre: 27. - Aisa24)
2007. márc. 22. 20:51

Szia!


A Megyeri úton van egy doktornő, ha érdekel még, priviben megírom az elérhetőségét.

2007. márc. 22. 20:01

mese!


Sikerült címet találnod?

Én is debreceni vagyok, és találtam.

28. Emmus
2007. márc. 18. 23:16
13. kerben a dozsa gyorgy uti metromegállonál én tudok 1-et. én a 6. kerben a nyugatihoz fogok járni.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook