Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra - Hol? Milyen? Mennyiért? fórum

Akupunktúra - Hol? Milyen? Mennyiért? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. dec. 30. 05:39

Sziasztok!

régen nem jelentkeztem aminek a fő oka az volt, hogy a melóban nem volt időm - itthon meg nem tudtam gépközelbe kerülni. december közepén voltam utoljára voltam szúráson- nekem sajna semmit nem használt- valószínű, hogy kevés volt a a heti egy alkalom. arra emlékszem, hogy amikor belekezdtem azt mondta a nő, hogy ha nem indul be akkor menjek majd kétszer egy héten. na ebből az lett, hogy 5 hétig nyugtatott- a hatodik héten meg azt mondta, hogy biztos nem tartottam be szigorúan a dolgokat. hát persze azért mentem oda, hogy minél több pénzt kiszórjak az ablakon. akkor rájöttem, hogy komolytalan az egész és sajna nem foglalkozott velem úgy ahogy kellett volna.a lelkiismeretem tiszta, mert nagyon odafigyeltem mindenre-azóta is szigorú diétán vagyok- és most már -2 kg lement . és ti lányok?- főleg ryta??? veled mi újság? hogy haladsz?? tigrisliliom?- nálad beindult rendesen?? én most egy másik módszerrel segítek rá - amit itt találtam a hoxán- de még nem tudok mit mondani mert tegnap óta használom. mindenkinek sok sikert a továbbiakban is!!!!!

2009. dec. 24. 23:53
BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!
235. eddit (válaszként erre: 233. - 7aab4d3657)
2009. dec. 22. 10:28
Én attól félek, hogy mégis kiperegne és a végén a kutya orra lenne akupunktúrás kezelés alatt....a végén ő fogyna le, nem én :DDDD
234. eddit (válaszként erre: 232. - Szompi)
2009. dec. 22. 10:27
Tök érdekes......ezt ki kell próbálnom ;)
233. 7aab4d3657 (válaszként erre: 230. - Eddit)
2009. dec. 22. 10:25

Hát sajna, ez a hátránya a dolognak, a fránya pénz :-((((


Igazad van a reggelivel kapcsolatban, mert tíz óra tájban irtóztatóan éhes bírok lenni. Csak nehéz a rendes reggelizést tényleg reggel előadni, mert évek óta gyümölcsöt reggelizem, és nem is kívánok reggel mást. De egyébként totál igazad van: reggel kell szénhidrátot enni, ha már eszik az ember lánya.


Én is tűkkel alszom, de nem gáz. Eleinte szokatlan, aztán semmi különös. Vettem fültisztító pálcikát, azzal tudom megtörölni a fülem, másképp kirántom a tűket.

232. szompi (válaszként erre: 231. - Eddit)
2009. dec. 21. 19:43
Igen.Ha pici szálka megy a kezedbe azt sem érzed feltétlen,akár napokig is benne van,mire észre veszed.Ezek is alig látható pici tűk,tetején testszinű fedő ragtapasszal.A ragasztó tartja benn,és fedi el a tűket a füledben.Nem lehet érezni.Figyelni kell rá,mert megfeledkezve,törölközésnél kikapod.Sem telefonálásnál,sem ráfeküdve,nem érzékeled a tűk jelenlétét.
231. eddit (válaszként erre: 228. - Szompi)
2009. dec. 21. 11:08

Abban is alszol??? :-O

Hogyan? :-O

230. eddit (válaszként erre: 227. - 7aab4d3657)
2009. dec. 21. 11:07

Mindenképp beszámolok, de ahhoz, hogy elkezdjem, pénz szükségeltetik:)


Szerintem a gyümölcsös kávés reggelit azért ne nagyon alkalmazd, hidd el, van abban valami, hogy délelőtt lakj jól szénhidráttal...aztán már csak fehérje és gyümölcs..... Fúúúú de profi lettem, mint aki szintén betartja ezt ;)

2009. dec. 21. 10:29

Sziasztok!


Én most úgy járok, hogy heti egyszer érek rá elmenni, akkor ülök ott egy óra hosszat, tűkkel a fülemben, majd utána rögtön kapok tartós tűt, és egy hét múlva megyek újra. Kényelmetlen, mert figyelni kell a tűkre mosakodás, fésülködés közben, néha alváskor is bezavarnak, de nagyon hasznosak. Ha nagyon ennék valamit, megnyomogatom őket :-)))

228. szompi (válaszként erre: 222. - Eddit)
2009. dec. 19. 13:08

Szia,minden rendelőben más metodus van,vagy lehet.Itt kétszer kell menni egy héten.Az hét első feliben, ott kell ülni 30-40percet a tűkkel,a hát másik alkalmával tartóst kapunk, ami egészhét végén a fülben marad,és kifejti hatását.

Egy kúra 10 alkalom,átlag 6-8 kg súly vesztés érhető el.

227. 7aab4d3657 (válaszként erre: 226. - Eddit)
2009. dec. 18. 16:07

Én az első héten 2 kg-ot fogytam, ez normális, hogy ilyen gyorsan kezdődik, mert felgyorsul az anyagcsere. Én nem tudtam felvenni a gyűrűmet, most már igen, mert kiment belőlem a felesleges víz.


Utána attól is függnek a dolgok, hogy milyen diétát vagy életmódot követsz. Az étkezést tudatosan kell csökkentened, mert az ember a megszokott adagokat eszi, ha nem figyel, és akkor hiába a tű. Rólam anno 14 kg ment le akupunktúrával, diétával (nem sportoltam) pár hónap alatt. Az elején gyorsan, utána lassult, aztán totál megállt, és ácsingózott hetekig. Az utolsó 4 kg nagyon nem akart eltűnni.


Aztán visszajött 2 kg, és évekig tartottam a súlyt (persze mindig figyelni kellett, mit eszem). Két éve hízom rohamtempóban mindenféle családi bajok meg egy műtét miatt, ami után sokáig feküdtem.


Ha belevágsz, írj majd, milyen tapasztalataid vannak! Én nagyon jól érzem magam! Ma gyümölcsöt meg kávét reggeliztem, azóta nem sikerült ételhez jutnom, de nem vagyok éhes :-)))) Most kezdek azon gondolkozni, hogy jó lenne enni valamit. Sajnos inni is elfelejtettem, ami azért baj. Te ne felejtsd el!! :-))))

226. eddit (válaszként erre: 223. - 7aab4d3657)
2009. dec. 18. 09:07
8-10 kg amit le szeretnék tenni....de iszonyat, mennyire ragaszkodik hozzám :)))))
225. 7aab4d3657 (válaszként erre: 218. - Szompi)
2009. dec. 18. 09:00
Ez nagyon kedvező ár, tényleg! Ilyet még sehol sem láttam!
224. 7aab4d3657 (válaszként erre: 220. - Eddit)
2009. dec. 18. 08:57

Köszi, de nagyon messze lakom Miskolctól... :-((


Lili

223. 7aab4d3657 (válaszként erre: 222. - Eddit)
2009. dec. 18. 08:56

Szia!


Minden attól függ, mennyire reagálsz a dologra. Eleinte azt szokták ajánlani, hogy hetente 3 alkalommal menj, aztán már elég hetente egyszer, és betesznek tartós tűt. És hát persze az is számít, mennyit akarsz fogyni, mert nem megy gyorsan.


Lili

222. eddit (válaszként erre: 219. - Szompi)
2009. dec. 16. 20:40
Egyébként hetente hányszor kell menni? Mennyi kezelés kell? Ez kg függő, hogy mennyit akarsz leadni?
221. eddit (válaszként erre: 218. - Szompi)
2009. dec. 16. 20:39
Ez nagyon jó ár...jó lenne valami ilyesmit találni mifelénk is. Köszi!:)
220. eddit (válaszként erre: 217. - 7aab4d3657)
2009. dec. 16. 20:38
Hú, köszi....olvastam a legfrissebb Kulcs magazinban 3 helyet is, ahol ezzel a módszerrel fogyasztanak. Szeretném kipróbálni. Ha ismerős vagy Miskolcon, megírom ezeket a helyeket, hátha ismered te is.
219. szompi (válaszként erre: 216. - Eddit)
2009. dec. 16. 17:50
elfelejtettem megírni,hogy ez egy akciós ár,és a pontos cím 1055 Nyugati tér 9.
218. szompi (válaszként erre: 216. - Eddit)
2009. dec. 16. 17:46
Én csak pesti árakat tudok,A Nyugati 9.ben 2400 ft egy kezelés.Az első alkalom is ennyibe kerül.Irásos diétát adnak.Van a rendelőben egy orvos,és egy természetgyógyász is .
2009. dec. 16. 07:31

Sziasztok! Mindenki lefogyott - elfogyott? Múlt hét szerdán vágtam bele, ott üldögéltem 1 óra hosszat tűkkel a fülemben, aztán kaptam tartós tűt is. ma reggelre -2 kg!!! :-)


Eddit, általában az első kezelés mindenütt drágább, mert akkor felveszik az adataidat, kikérdeznek stb. Utána 4 - 8000 Ft között mozognak a díjak, attól függően, hogy hol van a rendelő (plázában ugyebár ki kell termelni a bérleti díjat is), és attól függően, hogy a kezelőnek orvosdoktori címe is van, vagy csak természetgyógyász.


Egyébként drasztikusan lecsökkentettem a kajálást is - nekem azért kell az akupunktúra, mert ez segít abban, hogy ne legyek folyton éhes vagy depressziós sz éhezéstől. De csak ebben segít, mellette diétázni kell!!! És mozogni. Nálam jelenleg ez a karácsonyi bevásárlás című őrületben merül ki :-))

216. eddit
2009. dec. 15. 11:23
Tudnátok némi információt adni a kezelések összegéről? És volt már valaki borsodból ilyen kezelésen? kihez érdemes fordulni?
215. eddit
2009. dec. 8. 19:17
Miskolcon mi a helyzet? Hol és mennyiért lehet menni? Ha van valakinek infója, megköszönném...
214. ryta (válaszként erre: 213. - KINGABRINGA)
2009. dec. 2. 08:58
hát egy fokkal talán csak....a nadrágjaim leesnek rólam, öv kell és jóval kisebb adagokkal is beérem,édességet nem kívánom...ennyi az előnye
213. KINGABRINGA (válaszként erre: 210. - Ryta)
2009. dec. 2. 08:28
.. ja persze lefogytam. egy dekát nem fogytam még- ma megyek megint- aztán sztem be is fejezem. te hogy haladsz?? remélem nálad sikeresebb a dolog!!!
212. ryta (válaszként erre: 211. - Szompi)
2009. dec. 1. 18:28
:-))
211. szompi (válaszként erre: 210. - Ryta)
2009. dec. 1. 16:45
most mindenki eszik!
210. ryta
2009. dec. 1. 13:53

sziasztok

de nagy a csend itt, mindenki lefogyott??

209. szompi (válaszként erre: 208. - Micike55)
2009. nov. 27. 09:26
Szia, 65kg -ról indultam,értelemszereűen most 55kg vagyok.Hat hét alatt adtam le.Egy héten kétszer jártam.A hét első feliben ott ültem nyegyven percet tűkkel a fülemben.A hét második feliben öt perc alatt végeztem mert tartós tűt kaptam ami egész hétvégén a fülemben volt. Személyre szabott diétát és egyéb instrukciókat kaptam folyamatosan. Nagyon jó a hangulat, a rendelőben nagyon aranyosak, jó oda járni. Remélem segíthettem.
208. Micike55 (válaszként erre: 207. - Szompi)
2009. nov. 26. 19:38
Szia! Érdekelne, hogy ez milyen akupunktúra. Hetente hányszor kell menni. Tartós tű vagy sem. 2006-ban én 2db 10-es bérletet csináltam végig és 25 kg-ot fogytam. Utána sajnos volt egy szerelmi csalódásom és szépen visszajött minden, persze nem egyszerre hanem folyamatosan. Most megint szeretnék fogyni, de sajnos nincs erőm hozzá, és gondoltam megint megpróbálom, mert babát is szeretnék és ahhoz a túlsúly nem előnyös. Sajnos meddőségibe járok és a hormonoktól hízok. Ha a barátnőd még nem talált maga mellé párt, és nincs időhöz kötve, hogy mikor kell menni, akkor esetleg belevágnék vele. Te mennyi idő alatt fogytad le a 10 kg? És hány kg voltál előtte?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook