Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak fórum

Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
806. Mágikaa74 (válaszként erre: 803. - Kyra88)
2013. márc. 11. 07:29
Jó volt, sőt annál is jobb. Még tudtam volna menni csak egyszer már így porul jártam, hogy az elsőnél többet mentem mint kellett volna, ezért most csak ennyit csináltam meg. Kocogtam inkább mint futottam és amikor meg végem volt akkor ment a gyors gyaloglás. A fülembe volt a telóm fülhallgatója és mikor kivettem egy picit a fülemből akkor hallottam, hogy milyen hangosan vettem a levegőt. Na ez kicsit ciki....lett volna, de szerencsére nem futott senki ott ahol én csak, fent a töltésen én meg alul ahol nem lát senki :) még zavarba vagyok emiatt :)
805. angyal78 (válaszként erre: 804. - Noncsi_78)
2013. márc. 10. 21:48

Szia!Gratulálok a kisbabádhoz!

Szerintem még ne nagyon erőltesd a fogyást,mert még nem sok idő telt el a szülés óta.

De ha nagyon zavar akkor lehet kapni a drogériákban test tekercselő fóliát,mikor edzel akkor tekerd a hasadra és segíti a fogyást ez mellett még feszesití is a bőrődet.Ha kb fél órát nyomod a tréneren addig elég is a használata.Szerintem hatásos én ezt javaslom.

2013. márc. 10. 21:23

Sziasztok!

A segítségeteket kérném! Szülés után vagyok már 5 hónappal. Szopizik még a picúrom, úgyhogy a diéta nem megy. Van valami jó ötletetek hogy a hasamról hogyan tudnám leolvasztani a kilókat felülés nélkül? Azon kívül bármi másra hajlandó vagyok. Elliptrikus tréneren minden este lenyomok 10 km-t, ami kb 30 perc, de ez a pocakomat nem nyomja lefele...

803. Kyra88 (válaszként erre: 802. - Mágikaa74)
2013. márc. 10. 20:27

Nagy gratula hozzá!!!! :D

Milyen volt? Lesz több is? Tüdővel hogy bírtad?

2013. márc. 10. 14:43
Sziasztok, meg van ma az első futásom-gyors gyaloglásom :) bodogos vagyok :)
801. Kyra88 (válaszként erre: 800. - Cherri58)
2013. márc. 10. 10:27
Pisiléshez pont elég idő! :D Ennyire futotta a tegnapi napra...aztán, miután hazajöttem és leültem, alig tudtam újra elindulni, fájt mindenem. Ma meg izomlázam van a combomba...gondolom a lépcsőtől. :)
800. cherri58 (válaszként erre: 799. - Kyra88)
2013. márc. 9. 20:54
Nagyon gyors voltál a trónon ;-)
799. Kyra88
2013. márc. 9. 20:12

Sziasztok!

Ami elromlott, az megjavítható. Tegnap előtt betartottam az eltervezett étrendet, illetve tegnap is nagyon ügyes voltam. Ennek az eredménye az lett, hogy tegnapra visszament 75re, ma reggel meg 74et mutatott! Szóval kitartást...minél több megy le, annál könyebb lesz a visszaszedett 1-2 kg-ot leadni. :)

Iszonyat fárasztó napom volt ma! Melóztam a cukiban, összesen 10 órát, plusz az oda vissza 15-20 perces séta. Egész nap szaladgáltam, lépcsőztem és álltam. Összesen 10 mp-re ültem le, konkrétan, amikor eljutottam este 3/4 7kor wc-re.. Most végre ülök és azt érzem, hogy fáj mindenem. Ma a 2 emeletet ha nem másztam meg 150x, akkor egyszer sem. Nem kell ma altatni azt hiszem. :)

Holnap irány Bp, az sem lesz könnyű nap. Szép hétvégét és kellemes időtöltést mindenkinek! Kitartást!!! :)

798. Tita80 (válaszként erre: 794. - Kyra88)
2013. márc. 9. 18:57
Nem vagy egyedül. Nekem elvileg múlt hét csütörtökön kellett volna megjönnie, de még mindig nem jött. :/ Viszont olyan éhes vagyok, már vagy 3 napja zabálok, és persze "eredménye" is van :( De egyszerűen nem bírom ki.
2013. márc. 9. 16:27
Olyan gyorsan múlik az idő, mindig csak azt veszem észre, már egy napja nem volt fönt senki. Ja, megint hétvége. Hasznos időtöltést, szép időt, kellemes hétvégét mindenkinek!
796. Kyra88
2013. márc. 8. 12:30
Boldog nőnapot mindenkinek! :)
2013. márc. 8. 08:58
BOLDOG NŐNAPOT CSAJOK!!! :)
794. Kyra88
2013. márc. 7. 12:11

Sziaszok!

Köszi Mágika, meglestem, majd kipróbálom én is.

Nagyon magam alatt vagyok, mert híztam. A tegnap esti palacsinázás eredménye +1 kg. Pontosabban 76.5 vagyok. Ha vesszük azt, hogy mielőtt megjött, akkor 75 voltam, akkor ez rengeteg. El vagyok keseredve teljesen. Ma reggel ettem palacsinát, de ma már csak fogyitea és víz lesz a menü. Ha nagyon megéhezem, akkor jön a répa és a bioköles golyó. Mellette ma már 3 percet futottam lépcsőn fel-le folyamatosan és ezt megcsinálom még egy párszor, ahogy a tüdőm bírja, illetve este edzés. Eddig azt hittem az a rossz, hogy nem megyek le 75 alá és stagnálok...erre most híztam. :(

793. Mágikaa74 (válaszként erre: 792. - Kyra88)
2013. márc. 7. 11:31

Szia Kyra!

Youtube-on keress rá Leslie Sansone 1-2-3-4-5 mérföldes "sétája". Mivel nekem nagy a súly feleslegem, így itthon nagyon nem tudok mást csinálni. Ha nagyon be vagyok sózva akkor 1,5 kilós súlyzókkal csinálom kb a feléig.

Ma meg, ha mindenki úgy akarja kimegyek egyet futni vagy gyors sétálni. Tegnap le tett töltve a telómra valami endomondo :) na azt is legalább kipróbálom :)


Felétek milyen idő van?

792. Kyra88
2013. márc. 6. 20:45

Sziasztok!

Hatalmas gratula a fogyáshoz mindenkinek és még nagyobb kitartást a folytatáshoz! :)

Én ma ismét bűnbe estem...megettem vacsira (fél ötkor) 2 db palacsintát! Alig várom, hogy elmúljanak a piros betűs napok...ilyenkor állítom, kívánósabb vagyok, mint egy várandós nő! :)

Viszont ma erőt vettem magamon és lépcsőzőgépeztem egyet. Bár nem sokat, ehhez a mozgáshoz az izmaim még nincsenek hozzászokva (csak 20 percet), de legalább sikerült erőt vennem magamon és csinálnom. Holnap meg edzés, azt legalább fixen megvan az életemben heti 2x.

Mágika, mi ez a mozgás, amit csinálsz? már néztem a múltkor is...nem ismerem, de érdekelne.

Tavaly jött rám, hogy megkívántam a futást...télen keveselni kezdte a szervezetem a heti 2 zumbát és alig vártam a jóidőt, hogy futni mehessek. A gond ott van, hogy lassabb tempóban nem tudok futni, azt a tüdőm nem bírja....borzalmas a légzéstechnikám. Így csak egyszer jutottam el. Futógépen viszont elég sokat bírok! :) Sajna annak közelébe viszont elég ritkán jutok.

2013. márc. 6. 19:57
Én is gratulálok mindenkinek, annak is aki éppen áll, vagy úgy érzi, visszafelé indult. Kitartás, és menni fog. Én január 1-től most tartok -12-nél, úgyhogy már csak 4-5-ször ennyi van hátra. Most megálltam az írásban egy pillanatra, mert átgondoltam, hogy ez akár meg is lehet év végére. A 4x biztos, de jó lenne az 5x is. ;-)
2013. márc. 6. 18:48
de azért ma délelőtt megcsináltam a 4 mérföldet.
789. Mágikaa74 (válaszként erre: 788. - Teca76)
2013. márc. 6. 18:47

Sajna nem voltam ma futni, de holnap már megyünk és jön a fiam is. Meg persze visszük a kislányomat is addig felváltva futunk.

Egész nap az autószerelőmre vártam, hogy mikor mehetek az autóért 16,30kor felpakoltam a gyereket és megkérdeztem tőle, na mi a helyzet....erre már kész volt a kocsi csak elfelejtett szólni....köszi :) ja és hogy meg legyen a boldogságom +14ezer lett,így csupán 34 ezret fizettem.

788. teca76 (válaszként erre: 787. - Mágikaa74)
2013. márc. 6. 18:22
Voltál futni? Hogy bírtad? Én szerintem próbálok egy 20 percet tornázni ha a kis főnök hagyja.
787. Mágikaa74 (válaszként erre: 786. - Teca76)
2013. márc. 6. 14:30
Nekem is lehet kifog csak most valahogy kívánom, de lehet csak az első 100 méterig :) Majd meglátjuk, lehet ma kifutok a töltésre egyet.
786. teca76 (válaszként erre: 784. - Mágikaa74)
2013. márc. 6. 13:43
Szerintem ha a tested is bírja egy kis kocogás nem árthat! Bár én nem hiszem hogy valaha kívánni fogom a futást! Én nem tudok futni, nem jó a légzés technikám kiszakad a tüdőm.
2013. márc. 6. 12:35

Sziasztok!

Én megint megáltam a fogyásban,de csak azért mert elkaptam a drága kicsi fiamtól a náthát és teljesen kivagyok.De remélem hamarosan jobban leszünk és folytatom a tornát meg a diétát.

Mindenkinek gratulálok a fogyáshoz!!

2013. márc. 6. 12:25
Lányok ti futnátok az én helyembe? Most vagyok 97kg és 162cm magas. Annyira mennék, futnék, de nem itthon hanem a szabadba! Ma már úgy csináltam meg a LS 4 mérföldet, hogy lehalkítottam a lányt :) és a rádiót meg kakaóra, ott szerencsére jó zenék mentek és néha én meg táncoltam persze a lábam azért walkingolt.
783. teca76
2013. márc. 6. 11:54

Ügyesek vagytok lányok!

Próbáltam átmásolni a táblázatot a meglévő alá, nem tudom talán így jobb mintha jobbra folytatnánk. Remélem működik is. Kár hogy a hiányzók még nem jelentkeztek. Abban bízom nem adták fel csak nem velünk folytatják!

782. Kyra88
2013. márc. 6. 11:07

Sziasztok!

Sajna a kilóm nagyon lassan kúszik lefele...mondjuk még megvan és az elmúlt napoknak-két hétben- nem is vittem túlzásba a mozgást. Viszont a centikből szépen ment lefele. mell -2 :(, derék -3, csípő -3, fenék -2, comb változatlan. Kilót ugyan annyit mutatott, de előtte megvolt a 75, sőt egy nap alá is ment 74,5-re. Most így ezt arra fogom, hogy megvan.

Hatalmas nagy gratula Tita a -20 kg-hoz! :D Én még a -13,5-el küzdöm, ugyanis akkor lesz meg a fele. Addig még kell kb 2 kg.

2013. márc. 6. 11:02

Sziasztok!


Tita nagyon nagy gratula Neked!!!

Beírtam az adatokat. Végre nőtt a mellem, eddig olyan kis pattanás volt... :(

780. teca76 (válaszként erre: 779. - Tita80)
2013. márc. 6. 10:02

Szia!

Gratulálok a -20 kg hoz! Milyen jó neked! Mondhatom azt hogy irigyellek, tudom biztos keményen megdolgoztál érte. Tisztában vagyok vele nem adták ingyen! Én is dolgozom az én -20 kilómon, lassan haladok. Biztos tudnék többet is dolgozni érte, vagy hatékonyabb is lehetnék.

Szóval nagyon ügyes vagy! :)

779. Tita80
2013. márc. 6. 08:38

Szép jó reggelt!

Megvan a -20 kg!!! :D


Nektek, hogy megy? Ki hogy van? Olyan nagy a csend.

778. Tita80
2013. márc. 5. 19:42
Én is vagyok, csak tanulok, meg gyerekezek, meg, képzeljétek kondizok :) Ma is voltam, meg gyalogoltam is ma egy csomót, majd leszakad a lábam. Kiváncsi leszek holnap mit mutat a mérleg, meg persze a centi is. Remélem elérem végre a -20 kg-t.
777. cherri58 (válaszként erre: 771. - Kyra88)
2013. márc. 5. 19:21
Jobb, hogy mindjárt elaltattátok, amikor a mi kutyánk meghalt, már jó régen, (ő is 13 éves volt), 3 napig forgott a saját tengelye körül, az egész család sírt 3 napig, mert nagyon szerettük. Nem tudom, akkor is volt-e már olyan lehetőség, hogy elaltattuk volna. Szerintem emberségesebb úgy, nem szenved annyit.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook