Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak fórum

Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
686. angyal78 (válaszként erre: 685. - Kyra88)
2013. febr. 18. 14:04

Szia!

Nem vagy egyedül,mert nekem is még sokat kell fogynom,igaz az elmúlt pár hétben nem fogytam semmit,de akkor szeretném abba hagyni,ma gőz erővel folytatom a tornát is és remélem megint megindulnak a számok lefelé.És ha minden jól megy akkor remélem kb három hónap és elérem a célt.Onnantól már csak tartani kell,de ha sikerül nem hiszem hogy mégegyszer vissza állok a régi szokásokra annyit nem ér az egész.Mindenkinek kívánok új erőt,és kitartást!

685. Kyra88
2013. febr. 17. 23:54

Sziasztok!

Én jártam erre a hétvégén, de mivel enyém volt az utolsó hsz, nem írtam...kezdek hozzászokni, h hétvégén nagyon eltűnik mindenki, de ez természetes is valahol. :)

Én is szeretném folytatni a táblázatot...honnan jött ez, h abbahagyjuk?

Sajna nekem is még nagyon sokat kell fogynom! :S

684. Napra_forgó (válaszként erre: 683. - Tita80)
2013. febr. 17. 20:35

Én egyrészt tutira vizet tartok vissza (érzem pl a gyűrűimen), másrészt folyamatosan ennék. :o(


Mondjuk velem amúgy sincs most minden rendben, véreztem is több napot. :o(

683. Tita80
2013. febr. 17. 19:53

Én szeretném folytatni a táblázatot :) Bár most én sem fogyok :(

Félidőnél mi van??? Ilyenkr is nehezebbek vagyunk?

2013. febr. 17. 19:52
Kérlek ne hagyjuk abba. Én úgy be voltam pörögve anno, igaz most nem annyira, de vissza kell pörgetnem magam és nekem ahhoz kell valami féle motiváció.
681. Napra_forgó (válaszként erre: 680. - Cherri58)
2013. febr. 17. 19:42
Az a valaki nem én vagyok. ;o)
680. cherri58 (válaszként erre: 679. - Napra_forgó)
2013. febr. 17. 19:09

Szerintem akarjuk! Vagy elkezdünk valamit, egy hónap és kész?


Ja tudom, van akinek nem is kell olyan sokat fogynia.

2013. febr. 17. 18:50

Hahó, nagyon eltűntetek...


Tény, én is... Tanultam, suliztam, pihentem, stb...

Ja, és híztam.

Mondjuk szerintem összefügg a félidőmmel, de ez sem igazán mentség...


Akarjuk tovább vezetni a táblázatot?

678. Kyra88
2013. febr. 15. 19:56

Szép estét!

Egész napos csavargásból most értem haza...barátnőzés, nyelvóra...nagyon elfáradtam.

Gyorsétterem látogatás, arcomba benyomtam 2 sajtburgert és egy kis krumplit. Elkapott utána a kajakóma, annyira tele lettem hirtelen. Ezután csak egy norbis túrórudit ettem meg. Túlléptem majdnem mindent, de az egész napi sétával (csak másfél órát írtam pedig be) korrigálva lett. :)

Cherri, sütizés nem most lesz. :) Majd egyszer, amikor mindenki itthon lesz, de azt nem tudom mikor. :)

Holnap meló...10 óra holnap a sütik és torták világába. Most annyira nem hiányzott.

677. Mágikaa74 (válaszként erre: 675. - Cherri58)
2013. febr. 15. 09:17
Szerintem nem vagyok beteg, mert most úgy érzem semmi bajom nincs. És már tornáztam is végre, jól esett :) most megyek egyet fürödni és remélem megkegyelmezz a kazán és ad egy kicsi meleg vizet :) elvileg ma jön a kazán szerelő....még jó hogy van fűtés.
676. cherri58 (válaszként erre: 673. - Kyra88)
2013. febr. 15. 09:01

Akkor holnapután számíthatunk a finom sütikre? ;-)

Ha már itthon lemondtunk még a sütésről is, nehogy kísértésbe essünk!

675. cherri58 (válaszként erre: 674. - Mágikaa74)
2013. febr. 15. 08:59
Hát, ilyen időben az embernek még kedve sincs, ha meg még beteg is, sokkal betegebbnek érzi magát. De majd csak jön már a jó idő, addig meg vigyázzunk magunkra. Ne legyél beteg, pihenj, ha nem érzed jól magad és van rá lehetőséged. Esetleg egy orvos is szóba jöhet.
2013. febr. 15. 07:47

Jó reggelt! Beírtam tegnap miket ettem össze és ez jött ki 403,7 kcal többet ettem ma :( és azt nem is számoltam bele, hogy éjjel (én aki soha nem tudok akkor enni) megettem egy zsemlét sonkával, mert szó szerint fájt a gyomrom....amit vacsiztam az éjjel ki is jött utána lettem rosszul....rossz nap után rossz éjszaka volt.


Mikor lesz már jó napom?

673. Kyra88
2013. febr. 14. 22:49

Nehéz beállítani, hogy jó legyen...nekem sem sikerül általában. A szénhidráttal még nincs is annyi baj, mondjuk az elég sok, de a zsír és a fehérje...vagy elérem a fehérjét és túllépem a zsírt, vagy nem lépem túl a szírt, de a fehérjét sem érem el.

Ma "bűnözős" nap volt. Az ebéd későn lett kész, addig meg, mivel éhes voltam, ettem kukoricát, majd az ebédben is volt borsó is, meg kukorica is, amit csak 2ig ehettem volna. És a torna is elmaradt ma kivételesen. Ezen a héten nem volt edzésem, mert az edzőm beteg lett. Holnap nyelvsuli, hnapután meló, tehát esélyem sem lesz kompenzálni...max kajával. :)

672. cherri58 (válaszként erre: 670. - Kyra88)
2013. febr. 14. 20:17
Én is szívesen venném a jó recepteket, olyan nehéz beállítani, hogy a kalóriabázisban megközelítőleg jó legyen a ch- zsír-fehérje arány. Nektek hogy sikerül ezt megoldani?
671. Mágikaa74 (válaszként erre: 670. - Kyra88)
2013. febr. 14. 19:09
Ez egy jó kis recept lehet holnap megcsinálom. Én benne vagyok, hogy cseréljünk recepteket, de legyen benne sütis is :) persze csak édeskével...
670. Kyra88
2013. febr. 14. 18:47

Hoztam nektek egy kis desszertet. Egy ideje már megszületett a fejemben (nem láttam még sehol). Családi ünneplésre akarom majd megcsinálni.


Felverek egy tojásfehérjét, külön a sárgáját kis édesítővel. A zselatint (cukormentes) megcsinálom kis vízben (én 2 lapzselatint használtam). A túrót összetöröm, a tojássárgájával és lassan forgatom bele a fehérjehabot, majd elkeverem benne a zselatinos folyadékot. Hűtőben kb. 10-15 perc alatt teljesen megdermed. Ki is lehet borítani egy tányérra és így szeletelhetővé is válik. (Sovány túróval még kevesebb kalória lesz. A tetejére lehet gyümölcsöt is pakolni egy sorban, kiborítva az lesz majd alul.)


Beírtam bázisba is, ajánlottam közösbe. Most csináltam meg, ez volt a teszt, jól sikerült, fincsi lett és bátyám is elégedett, aki nagyon édesszájú. Ő mondta, olyan íze van, mint a krémtúrónak. az alápakolt gyümölccsel szerintem még fincsibb, de most semmi olyan gyümi nincs itthon, amit ehetnék, de meggyel, málnával vagy eperrel szerintem még finomabb lenne. :)


Szerintem jó ötlet lenne, ha valakinek van valami tuti diétás receptje, ami alacsony kalória-zsír-szénhidrát tartalmú, akkor azt megosztanánk egymással. :) Vélemény?

669. Kyra88
2013. febr. 14. 16:31
Cherri, köszike neked! Te is el fogod érni a célod, ebben biztos vagyok! :) Aki január elején indult gondoljon arra, hogy lassacskán elérjük a 2 hónapot! És én azt gondolom, ez nem kis teljesítmény. :)
668. Kyra88 (válaszként erre: 662. - Nyári Napforduló)
2013. febr. 14. 16:25

Gratulálok neked! :) Ez olyan jó érzés tud lenni!

Fogd fel ünneplésnek az estét, majd holnap kompenzálsz kevesebb kajával, vagy mozgással! :D

667. cherri58 (válaszként erre: 661. - Angyal78)
2013. febr. 14. 12:55
Lányok nem tudom, mit szomorkodtok!? Gondoljatok bele, nekem milyen messze van még a cél, amit 75-80 között határoztam meg. Még 60 kiló mínusz kell. Némelyiktek lassan ezt a súlyt éri el! Fel a fejjel, mindnyájunknak sikerülni fog. Én is visszaszálltam végre a szobabicajra.
666. cherri58 (válaszként erre: 649. - Kyra88)
2013. febr. 14. 12:49
Irigyellek ám ;-)
665. Tita80 (válaszként erre: 662. - Nyári Napforduló)
2013. febr. 14. 12:19

Ugye milyen jó érzés, gratulálok! :)

Én is szedem elő a régebbi ruháimat. Már volt olyan is, amit eddig nem vettem fel, mert nem fértem bele, most meg azést nem veszem fel, mert már nagy :)

664. Tita80 (válaszként erre: 663. - Kyra88)
2013. febr. 14. 12:17
Ügyes vagy, csak így tovább :)
663. Kyra88
2013. febr. 14. 11:53

Jó reggelt mindenkinek, vagy az órára nézve inkább már szép napot! :)

Ma ráálltam a mérlegre és 76-76,5 között mozok. Örömésbódottá'! :D

Babu nagyon eltűnt, lehet tényleg feladta. De nem csak ő veszett el, hanem sok olyan is, aki idő közben jelentkezett be.

Nehéz kibírni és nem feladni. Nekem is az esték a kritikusak, amikor megkívánom az olajos magokat, nagyritkán az édességet.

De ki kell tartani csajok...csak addig kell ilyen szigorúnak lenni, amíg el nem érjük a célt. Én meguntam a kövérséget nagyon. Ha elérem a célt, tudom, hogy soha nem térhetek vissza a régi, megszokott kajáláshoz, de lazábban vehetem majd az egészet, esetleg, ha elkezdenék visszahízni, könnyebb lesz majd 1-2 kilótól megszabadulni valamilyen gyors tisztító kúrával, mint ebben a testben rekedten élni tovább az életemet.

2013. febr. 14. 11:47

Sziasztok!

Ma kényelmesen belefértem egy olyan nadrágba, amibe mostanság max cipőkanállal, és kibuggyant fölötte az, ami most nem :-D

Mondjuk a mai nap nem a diétáról fog szólni, este étterembe megyünk, és nem vagyok biztos benne, hogy a kalóriatáblázat alapján fogok rendelni :-)

661. angyal78 (válaszként erre: 653. - Mágikaa74)
2013. febr. 13. 18:24

Hát igen Babu eltűnt,de biztos van rá valami ok.

Vagy csak lehet nem akarta folytatni a diétát,és feladta.Azért szerintem be kell vallani,hogy néha nagyon nehéz,mert tudom magamból kiindulva,hogy néha olyan messze van még a cél.És kitartani a legnehezebb,pedig csak az kellene hozzá.

Szép estét mindenkinek.

2013. febr. 13. 18:22
Tegnap jött piroska lehet ezért, de már inkább aludnék, mert akkor talán nem eszek :)
659. Napra_forgó (válaszként erre: 658. - Napra_forgó)
2013. febr. 13. 18:14
Ja, amúgy én rájöttem, hogy nekem most félidőm van, talán attól (is) lehet...
658. Napra_forgó (válaszként erre: 656. - Mágikaa74)
2013. febr. 13. 18:14

Én napok óta azt csinálom. :o(((


Pontosabban napközben a suliban ülve még csak-csak kibírom, de aztán délután/este itthon... :o(

657. Kyra88
2013. febr. 13. 18:13

Mágika: Ha kicsit is olyan vagy, mint én, akkor ez csak első nap lesz. Kitartást!

szundika: Írj nekem privit, ha szeretnél a táblázatban lenni. Kell hozzá a kor, magasság, súly, mell, derék, csípő körméret...ha ezekből van előbbi adatod, azt is szívesen beírom. :))

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook