Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak fórum

Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
836. Kyra88
2013. márc. 15. 10:05

Jó reggelt mindenkinek!

Üdv köztünk Pudingpor és Kukacka! :)

Tegnap este borozgattunk legjobbnál pár baráttal. A legjobb indulattal sem lehet összeegyeztetni a diétával, de igyekszem magam azzal nyugtatni, hogy a tegnapi kajálás mellé belefér.

Nah meg a hozzáértők a megfelelő mennyiségű alvást is erősen javasolják...nálam az elmúlt pár napban ez sem volt meg és hol van még a vasárnap?!

Cherri: Szülinapja volt anyának tegnap, unokaöcsinek holnap. Ma családi ebéd lesz, arra csináltam a két tortát...egy citromtortát anyának napraforgó mintával (az a kedvenc virága) és egy focilabda formatortát unokaöcsinek, ami mogyorókrémes lett. :)

A késői reggeli meg...? Így jött ki a lépés...semmire sem volt időm tegnap, akkor jutottam odáig, hogy egyek valamit. De ez nem csak a reggelim, hanem az ebédes és a vacsorám is volt. :D

Szép, kevésbé havas (nálunk szakad tegnap óta) hétvégét mindenkinek! :)

2013. márc. 15. 08:25

sziasztok!

A Dr Steinberger féle tisztitókúrát ajánlom mindenkinek. A leveket kell inni és csak barna kenyeret lehet enni 5 napig. Nekem bevált (nem reklámozom, hanem kipróbáltam).

Sok sikert mindenkinek!

2013. márc. 14. 23:04

Sziasztok! Én is jókora súlytól szeretnék megszabadulni. Most 89kg vagyok (96kg-ról indultam lassan másfél hónapja) 165 cm-hez :(.

Módszerem: Weight watchers + heti háromszor callanetics torna.

Kisebb célokat tűztem ki, -5kg-onként, ill. figyelem, hogy mekkora a nadrág méretem.

833. cherri58 (válaszként erre: 830. - Kyra88)
2013. márc. 14. 19:49
Kyra, drága mi ez a szabálytalanság, hogy este 6-kor reggelizünk? És milyen tortát sütöttél?
832. cherri58 (válaszként erre: 829. - Zsöcelék)
2013. márc. 14. 19:46

Üdv Közöttünk!


Szerintem abszolút reális a júniusi terved, bár nem ismerem a körülményeidet. Ha még nem tetted meg, szerintem nézz bele a kalóriabázis.hu oldalba, nekem nagy segítség. Jó, nem 2-3 nap alatt, de jó 2-3 hét alatt be tudtam úgy állni, hogy nem okoz gondot a kalórián belül maradni, igaz, a fehérje-zsír arány még nem ok, a fehérjét csökkentenem, a zsírt növelnem kellene. Ez tudom, hogy fura, de ez van. Sok sikert, és ha kérdésed van, írj, mindenki szívesen megosztja a neki bevált módszereket, aztán kipróbálás után a legjobbakat lehet használni.

831. cherri58 (válaszként erre: 824. - Fuszulka)
2013. márc. 14. 19:35

Szia Fuszulka, és minden új sorstárs!

Te azért ügyesebb vagy, mert én szeptembertől "csak" 18 kiló mínusznál tartok, köszönhetően a decemberi gyengeségemnek, amikor-is 8-9 kiló úgy visszajött, mint a semmi. Úgyhogy roppant észen kell ám lenni!De majd fog ez menni, ha gyorsabban nem, akkor ebben a tempóban. Ilyen idős korban már a bőrre is gondolni kell.

830. Kyra88
2013. márc. 14. 18:23

Sziasztok!

Csak idejutottam, van most 10 perc pihim. Először ülök le a mai nap folyamán, illetve kb fél órája jutottam el addig, h reggelizzek.

De két torta megsütve, bevásárolva, pöttömke elhozva bölcsiből. :)

Este a jól megérdemelt kiruccanás, bár igazából az ágyamra vágyom leginkább! De hát az ígéret...

Üdv köztünk Zsöcelék! :)

2013. márc. 14. 11:59

Sziasztok!


Én is csatlakoznék.

Most 89 kg vagyok és szeretnék júniusra 10 kg-ot fogyni, utána tovább még.

44 éves leszek akkor. Szerintetek ez reális?

Még nem tudom hogyan fogjak hozzá.

Előtte már fogytam 4-5 kg-ot, de most valahogy megállt.

Sok sikert Mindenkinek!

Zsöcelék

828. teca76
2013. márc. 14. 06:09
Bár nem én indítottam el a táblázat ötletét, de nekem nincs ellenemre hogy új tagok jöjjenek.
827. teca76
2013. márc. 14. 06:07

Sziasztok! Én is örülök az újaknak! Üdvözöllek benneteket köztünk, és én is sok sikert és kitartást kívánok nektek a fogyókúrához.

Szeretnétek a táblázatban is szerepelni? Mi ugyan is szerdánként beírjuk az eredményeket.

826. Kyra88
2013. márc. 13. 21:26

Sziasztok mindenki, sziasztok vercsi85, widett, fuszulka!

Örülök az újaknak, érezzétek magatokat jól, sok kitartást kívánok nektek! :)

Az én módszerem a szénhidrátcsökkentés (Norbi módra-tehát mindent eszem, csak nem mindegy mikor), kalóriaszámolás (éljen a Kal. bázis), illetve igyekszem nem délután kettőkor reggelizni és este 10kor vacsorázni (reggeli lehetőleg kávé előtt-után-közben, vacsi 5kor).

A mai diétám viszont inkább egy hízókúrára hasonlított! Szánom-bánom, sarokba is álltam bűneim miatt! A legnagyobb probléma, hogy most is ehetném van. Az elkövetkezendő 4 nap meg olyan lesz, hogy szerintem élni nem lesz időm, nemhogy rendesen kajálni!

Kitartást és szép álmokat/szép napokat kívánok mindenkinek! :)

825. Noncsi_78 (válaszként erre: 824. - Fuszulka)
2013. márc. 13. 20:29

Szia fuszulka! Milyen szalonba jársz?


Lányok engem minden típusú fogyasztási hadművelet érdekel, hátha valami nekem is menne...

2013. márc. 13. 20:08

sziasztok

én is csatlakoznék

szeptemberben kezdtem sokadszorra

most 23 kilo minusz megvan

104 kg vagyuk

a cél a 79 kg

január ota járok egy fogyaszto szalonba és fehérje diétázom


cherri

gratula neked nagyon ügyes vagy


cherri

823. cherri58 (válaszként erre: 821. - Widett)
2013. márc. 13. 20:02

Szia Widett, üdv közöttünk, érezd jól magad, és sok sikert. Én 167 cm, 132 kg és 54 éves vagyok, úgyhogy első körben a Te mostani súlyodtól már nagyon boldog lennék, de ezt év vége felé tervezem.


Mégegyszer, örülünk, hogy itt vagy, sok sikert és kitartást!

822. Tita80 (válaszként erre: 819. - Vercsi85)
2013. márc. 13. 19:42

Szia! Nekem is pm alulműködésem van. Kevesebb kajával, kalóriaszámolással, kis mozgással fogyok. Mondjuk elég lassan, de már -20 kg-t fogytam.

Neked mennyire rossz a tsh-d?

821. widett
2013. márc. 13. 15:05
Sziasztok! 38 éves vagyok, 171 cm és 92,7 kg-ról indultam másfél hete. Első körben 72kg-ra szeretnék lefogyni és azt hosszú távon tartani.
2013. márc. 13. 13:45
Szia Vercsi! Mi szerintem nem igazán fogyózunk, legalább is én nem hanem életmódot váltottunk. Na én pont most tartok ott hogy vagy 3 hete nem mozdulok el innen és ezért baromi ideges vagyok!!! De lehet a többiek diétáznak is nem tudom azt pontosan. Te hány cm/kg vagy?
2013. márc. 13. 13:43
Sziasztok!én nagyon szeretnék fogyni,de nem rég pajzsmirigy alulmükődésem lett,3 hétig semmit szinte nem ettem csak piritost,de semmi nagyobb változás,és tornáztam minden nap ,de elég nehéz igy!!!tudd valaki ajánlani egy szupi diétát!!!
2013. márc. 13. 13:37
Sziasztok! Nekem ma nincs mérickélés. Neharagudjatok! Súlyom 97,5kg tehát ez is borzalom, de ez van.
817. teca76 (válaszként erre: 815. - Tita80)
2013. márc. 13. 12:18
Én csak az egyszerűség kedvéért csináltam oda a táblázat folytatását. Lusta voltam oldalra görgetni.
816. Kyra88
2013. márc. 13. 09:36

Jó reggelt mindenkinek!

Igen cherri, valóban így van...sajnos. :( Ez az én vesztem...nem is tudom, h hol tartanék, ha nem enném meg az áhított édességeket bűnözésképpen... :S

Centikből lement mindenhonnan -1 cm (nem sok, de kielégítő...legalább ment le) és a kilóból meg -2. Szaladok, írom is be a táblázatba én is. Most akkor hova is kell beírni? o.O Lent vagy jobbra?

815. Tita80
2013. márc. 13. 08:17

Ém meg kibővítettem oldalra a táblázatot :)

Most mi legyen merre folytatjuk???

814. cherri58 (válaszként erre: 812. - Kyra88)
2013. márc. 13. 07:41

Tudod, ami "tilos". az mindig jobban esik ;-)


A meg nem evett sütik meg különösen. Addig is berakom őket a frigóba. :-)

813. teca76
2013. márc. 13. 06:28

Szép jó reggelt mindenkinek!

Én már beírtam a mérleg eredményt. Lehet már mondtam a táblázat új oszlopaihoz csak lefelé kell görgetni. Alá másoltam a réginek. Remélem minden oké lesz vele.

812. Kyra88 (válaszként erre: 811. - Tita80)
2013. márc. 12. 22:16
Eddig nem voltam édes szájú, de mióta nem szabadna, egyre inkább az vagyok...ki a fene érti ezt. Annyit nassolok mostanság, hogy a para azért bennem is megvan erősen!
811. Tita80
2013. márc. 12. 18:51
Bizony holnap mérlegelés, és sajnos nekem nem igazán fog mínuszt mutatni, inkább hízást :( De ma már voltam kondizni, meg kevesebbet ettem, holnap meg fát hordok, meg sokat fogok gyalogolni, remélem sikerül visszafogynom, illetve tovább fogynom.
810. Kyra88
2013. márc. 12. 14:30

Jóóóó napot mindenkinek!

Noncsi, fel a fejjel, lesz még időd leadni a súlyt és ha hiszel benne, akkor menni is fog! :)

Amúgy meg mi ez a hatalmas nagy, mindent betöltő hallgatás? Holnap mérlegelés! :)

Remélem ez a hidegfront kitombolja magát 1-2-3 nap alatt max és aztán tovaszáll és beköszönt az igazi tavasz.

Szép napot mindenkinek!

809. Noncsi_78 (válaszként erre: 805. - Angyal78)
2013. márc. 11. 13:31
Köszi szépen! Az az igazság, hogy ő már a második kisbabám, a nagyobbik most lesz 3 éves. "Szóval két terhességet kell leadnom." Kb. 2 hete tekercselek is, de a súlyom meg sem mózdul, pedig már több mint egy hónapja "dzsongolok". Még kitartok, remélem bírom. Jó olvasni, hogy más is kínlódik a súlyával, de sikerül a dolog! :) Gratula nektek! :)
808. Mágikaa74 (válaszként erre: 807. - Kyra88)
2013. márc. 11. 13:26
Kyra nagyon ügyi vagy, látod te fogysz én meg sajna nem :( de majd csak beindul a mérleg nyelve is lefele.
807. Kyra88
2013. márc. 11. 09:37

Jó reggelt mindenkinek! :)

Csodaszép időnk van, süt a nap és viszonylag meleg is van. :)

A másik okom az örömre, hogy a mérleg ma reggel 73.5 kg-ot mutatott (a tegnap esti kajálás miatt nagyon féltem, hogy híztam is). Így eljutottam a nyárra kitűzött célom feléhez! :) Nagyon boldog vagyok!!! :D

Mágika, nagyon nagy gratula még egyszer! Remélem én is eljutok odáig, hogy fussak-kocogjak anélkül, hogy megfulladnék 10 mp-en belül. :)

Noncsi, gratulálok én is a picikédhez. Ha még szopizik, akkor rengeteg energiát elvesz a szervezetedtől, aminek következtében folyamatos lesz a fogyásod. Ha valóban szeretnél gyorsabban fogyni, akkor Angyal által javasolt tekercselés bejöhet. :)

Gyönyörű napot mindenkinek! :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook