Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak fórum

Akik sokat szeretnének fogyni csatlakozzanak (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
896. cherri58 (válaszként erre: 894. - Kyra88)
2013. márc. 30. 07:50

"Igyekszem" tartani a diétát, de a világért sem akar elindulni lefelé. Megállt 131 és 132 között, és ott szambázik, föl-le. Most nem nagyon van energiám figyelni, mert olyan náthás lettem, hogy ihaj; remélem, a gépen keresztül nem fertőz ;-)

ráadásul a nagy dolgom is kínoz kegyetlenül, ma már ittam fekete kávét éhgyomorra, régebben az egy fél óra alatt helyre hozott. Majd meglátjuk mi lesz. Én ma sütök, de csak egy egyszerű kókuszost, tudod, sima piskóta, és hempergetni. Nem leszek itthon hétfőn, (már ha addig meggyógyulok) megyek édes kicsi unokámhoz.


Mindenkinek áldott húsvétot kívánok!

895. vivieen
2013. márc. 28. 17:53
en meg csak hizni szeretnek,de nem tudok 23eves vagyok es csak 43kg :-(
894. Kyra88
2013. márc. 28. 17:51

Sziasztok mindenki!

Ma délelőtt sütöttem, kókuszgolyó (bár ez az egy sütés nélküli), kókuszcsók, amerikai csokis keksz...elvileg mind elállós, már húsvétra készültek, mert szombat, vasárnap nem leszek itthon. Hát minden esetre kíváncsi vagyok mennyi marad belőle addigra. :)

Cherri, amint lesz időm, feltöltögetem, bár a sütésnek nálam egy nagy titka van...semmit sem bonyolítok túl. Ennek ellenére sokan nem hiszik el, hogy én csináltam, hanem állítják, h cukrászdai.

A mai napom hogy is mondjam...szénhidrátdús volt...még jó, hogy szénhidrátcsökkentett diétán vagyok. :(

Ti hogy álltok?

893. cherri58 (válaszként erre: 892. - Kyra88)
2013. márc. 28. 10:17
Én voltam, köszi, és ugye receptekkel együtt teszed fel, hogy ha majd ehetünk, meg is tudjuk csinálni. Bár elkészíteni most is lehetne, csak az a baj, nem vagyok elég erős ahhoz, hogy ne kóstoljam meg. :-(
892. Kyra88 (válaszként erre: 890. - Cherri58)
2013. márc. 27. 20:53

Gratu! :)

Inkább komótosan lefelé, mint villámgyorsan felfelé! :D

Ugye jól emlékszem, hogy te voltál kíváncsi a tortáimra? Gondoltam nyitok egy naplót és oda töltögetem majd fel a képeimet a tortakreálmányokról. :)

891. Kyra88 (válaszként erre: 889. - Napra_forgó)
2013. márc. 27. 20:52
Ohh, ne is mondd, kb egy hete kellett volna megjönnie és semmi. Kicsit aggódom már piroska miatt...lehet elakadt valahol ő is ebben a nagy havazásban? :P
2013. márc. 27. 17:19
Szerencsére nekem is lement, amit a múlt héten nagy ügyesen felszedtem. Nem nagyon igyekszik lefelé, csak szép komótosan. De ha neki így jó, én türelmes vagyok.
889. Napra_forgó (válaszként erre: 888. - Kyra88)
2013. márc. 27. 16:42

Köszi. :o)


Asszem, a mostani pár napom nem a fogyóról fog szólni...

De utána újult lendülettel... ;o)

Ráadásul meg is kéne jönnie... :o/

888. Kyra88
2013. márc. 27. 10:26

Jó reggelt mindenkinek!

Itt is esik a hó...nem megint, hanem majdhogynem folyamatosan tegnap előtt óta (tegnap reggel tartott 1-2 óra pihit). Szóval behavazódtunk rendesen. Természetanyánkat meg kéne rázni picit, hogy ébredjen fel, 6 nap múlva április van elvileg. :/

Én is mértem reggel, minnyá szaladok befirkantani: kg -1, mell 0, derék -1, csípő -1, comb 0, fenék -1.

Meglepem mgam ma bolonyaival ebédre, szigorúan dél előtt. Tegnap ezt főzött anya, majd miután kész lett árultam el neki, hogy erről álmodtam előtte éjjel.

Ma is álmodtam, remélem az nem jön be, mert nem örülnék neki. :(

Nagy kalappal Napra forgó mára is meg holnapra is!!!

Szép napot mindenkinek! (jó lenne a szép napban a napot is látni végre)

2013. márc. 27. 08:11

Csajok, én elfelejtettem mérni... :o/


Eredetileg hajnalban akartam kelni, hogy tanuljak, aztán 2kor felébredtem, majd fél 3kor felkeltem és 5ig tanultam, aztán visszafeküdtem még kb másfél órára...

Mire felkeltem már semmire sem volt agyam...

Ma délután dolgozatot írunk, így kicsit stresszes vagyok... (Ez sajna a kaján is látszott tegnap. :o()

Holnap meg szóbeli számonkérés, így ma este/holnap reggel sem lesz sokkal jobb. :o(

2013. márc. 27. 08:01

Hó reggelt mindenkinek! :)


Végre én is beírtam a táblázatba az adatok. Ahhoz képest, hogy én mennyit ettem az elmúlt majdnem 2 hétbe nem is vészes a mai eredményem :) De remélem ma újult erővel elkezdődik a fogyásom.


Nagyon jó lett a táblázat. Aki csinálta gratula érte :)

885. teca76
2013. márc. 27. 07:14
Hahóóó! Sziasztok lányok! Itt megint esik a hó. Mértem, és beírtam az eredményt.
884. Napra_forgó (válaszként erre: 883. - Kyra88)
2013. márc. 26. 14:27

Köszi. :o)


Nagy ünneplés nem volt, csak kettecskén voltunk...

Itt sajna nincsenek barátaink...


Mi egyáltalán nem készülünk a húsvétra.

Szombat-vasárnap tuti dolgozom ráadásul, sőt valószínűleg hétfőn is, de a következő havi beosztásomat még nem tudom.

883. Kyra88
2013. márc. 25. 20:30

Sziasztok!

De nagy volt a csend ma is.

Napra forgó, boldog szülinapot a zuradnak! :) Milyen volt a nagy ünneplés?

Ki hogy készül a húsvétra? Kajahegyek, sütike? Engem már felbéreltek, hogy sütnöm kell csütörtök, péntek. Szombaton melózom cukiban, akkor nem lehet.

882. Kyra88 (válaszként erre: 881. - Pjpogi)
2013. márc. 25. 20:28

Szia!

Nagyon szépen köszönöm! :)

Zumbázom heti kétszer, ami általában fix (most 2 hét szünet mondjuk, edző eü. problémái miatt). Itthon meg eleinte minden nap...egy héten max 1 napot hagytam ki mozgásba, és ami volt: szobabicó, súlyzó, ugrókötél, felülés, lábemelés, lépcsőzőgép, gumiszalag, fekvőtámasz, Norbi torna, aerobik...mikor mihez volt éppen kedvem. Azóta sajna ellustultam, de azért igyekszem magam rávenni a zumbán kívül is 1-2-3xi mozgásra. Nem mindig megy. Elég alacsony kalóriabevitelem van, ha azt túllépem, akkor viszont nincs kifogás! :)

Első 1-2 hétben elég szigorúan tartottam az időkorlátot, dél után meg csak 1es termékeket ettem, sok nap meg egészen reggeltől. Nekem így indult be.

Én sajna nem tudok futni, nem jól veszem a levegőt, és bár érzem, fizikailag bírnám, de a tüdőm 3 perc után ki akar szakadni.

Kitartás, a télnek is vége egyszer...reméljük! :)

Sok sikert/erőt és kitartást! Szép estét! :)

881. pjpogi (válaszként erre: 875. - Kyra88)
2013. márc. 25. 13:11

Még nem igazán próbáltam ki egyetlen termékét sem, de lehet hogy egyszer eljön az ideje.

Nagyon szép eredményt értél el eddig,gratula!:)

Nálam nagyon lassan indul be a fogyás, de nem keseredek el. Jó lenne egy komplett életmódváltás, mondjuk a konyha terén még vannak hiányosságaim...És mit mozogsz?Szeretnék ismét futni,de sajnos a hátam most megmakacsolta magát! :( Meg az időjárás is ellenünk dolgozik...

2013. márc. 23. 08:37

Sziasztok!


Nálunk ma nem lesz nagy fogyózás, Zuramnak tegnap volt a születésnapja, így ma sütit sütök.

De azt hiszem, ebédre köretnek csak zöldséget eszem, semmi mást, azzal is spórolok a kalóriákon. ;o)


Szép napot Nektek! :o)

879. widett
2013. márc. 23. 06:44

Kedves Teca76! Küldd légyszí át újra a táblázatot, valamiért nem tudom megnyitni, amikor a cm-ket akartam beírni!:-(


A méreteim: mell:109cm, derék:93cm, csípő 127cm.

878. teca76 (válaszként erre: 874. - Noncsi_78)
2013. márc. 22. 06:27

Szia! Üdv közöttünk! Sok sikert kívánok én is neked, és kitartást! Küld csak el az adataidat privátba és meg csinálom a helyed a táblázatba.Ahogy a Kyra írta magasság, mell, derék, csípő centiben, súly. Ha lehet akkor jó lenne az induló súly is hogy tudjon számolni a táblázat.

Ha kész akkor e-mailbe átküldöm neked, minden szerdán mérés, és mindenki maga írja be az adatokat.

877. Kyra88
2013. márc. 21. 21:38

Szép estét mindenkinek (most már globálisan)! :)

Én a mai napra nagyon nem vagyok büszke, mert este ettem pár kocka csokit, meg 6 után majonézes csirkemellsonkát...nem vagyok noooormális!

Pedig ma agyon dicsértek édsanya kolleganői. Erre szépen elrontom...hogy lesz meg így hó végére a 70 alatti súly???

876. Kyra88 (válaszként erre: 874. - Noncsi_78)
2013. márc. 21. 21:35

Üdv itt! :)

Ne add fel, ez a lényeg!

Kitartást és sok sikert a továbbiakhoz!

A táblázatba, ha elküldöd nekem, vagy Tecának az adataidat, akkor beírunk. Súly, magasság, mell, derék, csípő és mail cím, ahova küldhetjük majd a táblázatot, amit a későbbiekben magadnak vezetsz. Remélem nem hagytam ki semmit. :)

875. Kyra88 (válaszként erre: 872. - Pjpogi)
2013. márc. 21. 21:31

Én is update alapokat követek és én sem veszem a termékeit. Nagyritkán egy-egy péksütijét veszem meg, illetve a müzliket nagyon szeretem, ha olyan helyen járok, abból mindig veszek és hurcolom magammal. Salátának én minden féle zöldséget (saláta, retek, uborka-a paradicsomot sajna nem szeretem) össze szoktam vágni, répát reszelni, bele csirkemellsonka, mozzarella (vagy más sovány sajt), bele kis dobozkába villával.

Én is 30 körüli kilót szeretnék leadni. Első körben 60ra szeretnék lemenni nyár közepére, majd szépen lassan még 5-6 kilót év végéig.. Már taposom a 15. kilómat január elejétől. :)

2013. márc. 21. 20:13

Sziasztok Lányok!

Ha lehetne, én is jelentkeznék a táblázatba.

Olvaslak titeket minden nap, de eddig a "súlydepim" miatt nem volt kedvem még le is írni, hogy 2 hónapja nem megy le semmi. Ma reggelre viszont -1,5 kg, és a csípőmből -4 cm ment le. Nem tudom i lelt hirtelen, de nagyon örülök, remélem nem korán. Diéta még mindig semmi, de minden este 10-11 km elliptikus tréneren.

2013. márc. 21. 19:17

Sziasztok Csajok!

Látom sokan lettünk ami nagyon jó!!! Üdv minden új fogyni vágyó Csajszinak!

Én persze nem fogyok, sőt...+ 1kg! de ennek lehet más oka van sajna. De bízok benne, hogy nem!!!

872. pjpogi (válaszként erre: 871. - Kyra88)
2013. márc. 21. 16:14

Köszönöm gyors válaszod!:)

Igazából van mit leadnom. kb -30 kg-ra gondoltam úgy év végére. Norbi update-et próbálnám követni,de nem hiszem, hogy a termékeit megveszem :)

Az a baj hogy előfordul, hogy fel kel mennem Miskolcra suliba(levelezős) és hát nem kis vonatútba telik...az egész napom rámegy :( És nem szeretném ezekre a napokra sem hanyagolni a diétát :)

Salátának mit javasolsz? Valahogy az étrendembe kellene csempészni...

Nem tudom hogy te hol tartasz a fogyásban de neked is sok sikert!

871. Kyra88 (válaszként erre: 870. - Pjpogi)
2013. márc. 21. 15:16

Szia neked is, üdv itt!

Attól függ, hogy normál étkezésre, vagy rágcsira gondolsz...rágcsinak répa, gyümölcs a jó szerintem, melegítés nélküli kajának meg saláta, sült hússal pl., vagy én szoktam megpucolni itton répát, meg főzök virslit, vagy natúran 1-2 szelet husit, esetlen csirkemellsonkát csomagolom mellé. Nem foglal sok helyet, nincs leve, kézből egyszerűen megehető, nem kell leülni hozzá.

Mesélnél, hogy mivel szeretnél fogyni, mennyiről mennyire szeretnél eljutni?

Sok sikert és elsősorban kitartást!

870. pjpogi
2013. márc. 21. 13:42

Sziasztok!:)

Ma kezdtem el fogyizni, és arra lennék kíváncsi, hogy van-e valakinek ötlete, hogy ha úton van az ember, milyen harapnivalót vigyen magával.(Melegítési lehetőség nincs :( )

869. teca76 (válaszként erre: 868. - Widett)
2013. márc. 21. 13:33
Ügyes vagy te is, szépen haladsz!
868. widett
2013. márc. 21. 11:43

Sziasztok! Én tartom a kb 1000kcal körüli étkezést. Március 3-án kezdtem 92,7kg-mal. Tegnap 90,3kg voltam. Ma 89,8 kg. 85 kg felé elkezdem a rendszeres kardioedzést és a flabelos gépet.


Olyan jó olvasni, hogy milyen ügyik vagytok!

867. Kyra88
2013. márc. 21. 09:57

Sziasztok!

Tegnap meló után, mire idekeveredtem volna, a gépem megmakacsolta magát és úgy döntött, ideje ágyba vonulnom!

Tegnapi mérés eredménye: mell, derék, csípőm nem voltozott, combból ment le -2, fenékből -1, kilóból fél a múlt héthez képest. Erre ma reggelre meg éppen hogy a 72 felett billegett (egy orcába benyomott csokikrémes brownie után, ami valszín azt jelenti, hogy előtte megvolt a 72). Nah mind1, a táblázatba a tegnapot írtam be.

Napraforgó gratulálok! :) És persze a többieknek is, legfőképpen azért, mert nem adta eddig fel senki (aki olvassa, az garantáltan nem :D)! Szerintem ez a legfőbb eredmény! :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook