Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik mostanában szeretnének teherbe esni... fórum

Akik mostanában szeretnének teherbe esni... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
12058. Pancsi@
2013. ápr. 10. 18:10

Szia Devonshire

Kérdésedre válaszolva, eddig teljesen normális, 28 napos ciklusaim voltak. február 27-én volt meg, és utána április 5-én betegedtem meg (másfél hetet késett) soha életemben nem késett még ennyit (mellesleg 31 éves leszek) , egyből hívtam isa dokit 5 nap után, hogy valami nincs rendben (akkor már vettem tesztet és negatív lett). Most várok.....

12057. devonshire (válaszként erre: 12053. - 3f19a28084)
2013. ápr. 10. 17:56

Ezt kitől kérdezed?

:D

12056. devonshire (válaszként erre: 12054. - Pancsi@)
2013. ápr. 10. 17:55

Üdv Pancsi!


Gratula az 1. lurkóhoz.

A msáodikhoz sok sikert :)

Kivizsgálásra gondoltál már?

Ciklusod normális?

12055. SziReni
2013. ápr. 10. 17:49
reménysugár.Szerintem kicsit jobb lenne az az eset ha megjön. mert ha nem és pecsételgetsz továbbra is, és negatív a teszted, akkor menj dokihoz. Egy másik fórumon is mondtam ezt egy kismamának, mondjuk neki halvány volt nagyon a tesztje, és vérezgetett mondtam hogy menjen dokihoz, nem ment, és elvetélt. Szóval nem rémhírkeltő akarok lenni. De ha késik valakinek és pecsételget akkor doki, mert ez lehet méhen kívüli terhesség, vagy vetélés jele is. A jobbik eset ha a mensi jele. És ha negatv a teszt vagy nagyon halvány tehát nincs elegendő hcg, megint alátámasztják az előző két dolgot. Így nekem az a véleményem ha egy két napon belül nem jön meg és továbbra is pecsételgetsz. DOKI! de sürgősen. Ez ahogy a másik fórumon leírtam a gyerek életét is jelentheti, mert ha azért pecsételget az ember mert akar menni a baba azon lehet még tudnak segíteni. Rosszat nem teszel vele ha orvoshoz mész.
12054. Pancsi@
2013. ápr. 10. 17:23

Milyen kedves fogadtatás :)


Reménysugár 27

Én is pont így voltam ebben a hónapban, mint Te. Már másfél heteskésésnél tartottam, elkezdtem egy kicsit barnázni.....de sajnos pénteken megjött.Remélem Neked nem így lesz :) Jövő héten csütörtökön megyek dokihoz, remélem ad valami tanácsot ! nagyon nagyon szeretném!

12053. 3f19a28084
2013. ápr. 10. 17:18
és miben segíthetek ? :-)
12052. Reménysugár27 (válaszként erre: 12051. - Pancsi@)
2013. ápr. 10. 17:16

Szia Pancsi!


Üdvözlünk a "babásodók" körében. :)

12051. Pancsi@
2013. ápr. 10. 17:09

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni, ha nincs ellenetekre. Van egy kisfiam, aki 2008.12.24.-én született. 6 hónapja szeretnénk a férjemmel kistestvért. Az első gyermekemmel azonnal várandós lettem, most meg sehogy nem akar jönni......

12050. Reménysugár27 (válaszként erre: 12049. - SziReni)
2013. ápr. 10. 16:46

Teljesen egyet értek Veled!

Itt mindannyian megérdemeljük, hogy anyák legyünk, és azok is leszünk rövid időn belül. ;)


Képzeljétek nekem még mindig nem jött meg, a 34. napomon vagyok. Tegnap egyszer pisilés közben picit véres volt a nyákom, meg ma is ugyanez pici világosbarnával tarkítva. (bocsi a részletezésért)

Szerintetek ez már a menzesz előjele???

Görbét nem vezetek, mert 2 hónapja besokalltam, de mérem a hőmet kíváncsiságból...4-5 napig volt 36,8 majd 3 napja 36,9. Az ovumat én úgy gondolom, hogy a 20. cn-on lehetett a fájásból, mert iszonyúan szúrt a jobb oldalam aznap délután.


Mi a véleményetek? Tudom...bármi meglehet. De szeretnék optimista lenni, és pozitívan hozzáállni. Merjek még reménykedni?

12049. SziReni
2013. ápr. 10. 16:32
Adelaine.Nem szabad elkeseredni meg feladni. Figyelj nem te szedtél fog gátlót? Mert okoz késést mág hónapokat is. Meg lehet hormon gond is. Sok minden lehet. Meg ezen túl kell lenni hogy sokaknak hamar összejön.Na és ? Sokaknak meg nem. Nézd meg hányan vagyunk ezen és sok más fórumon. Meríts erőt ezekből, és kitartás.Lesz baba. Nekem mindig azt mondja párom amikor így vagyok mint most te, hogy arra gondoljak, hogy legalább amikor babánk lesz, akkor sokkal jobban fogom értékelni és sokkal jobb anya leszek mint azok akiknek az ölébe pottyan. És igaz ha végig gondolod.Gondolj arra ez is azért kell mert ettől jobb anya leszel. De anya leszel. Ezt el kell hinni. :) Kitartás. Makd írd meg mit mondott a dokid.
12048. SziReni
2013. ápr. 10. 16:29
Zamila tuti hogy 9 dikén volt a oeteérés jól látod. A dokim annyit mondott, hogy legalább 80%ot ad hogy baba volt a dolgban, mert ameddig el nem kezdődött a vérzésem addig nagyon fent volt a hőm a vérzés napján ment egy kicsit vissza. És kegyetlen mensim volt. Egyszer még egy ilyen (bocsánat hogy ide leírom, de nem tudom máshogy kifejezni) kicsit kisebb mint egy ping pong labda darab jött ki, meg amúgyis darabos vérzésem volt, és elképesztően görcsöltem. Azt tudom hogy rossz helyre húzta a ciklus.hu a peteérést. Ezt írtam is valamelyik hozzászólásban. Vagy lehet nem ide. De amúgy tuti hogy 9dike volt a peteérés nem csak a hő alapján hanem akkor éreztem is a peteérést. Szóval ez nem is kérdéses. Viszont azt nem tudjuk alapvetően mennyi idő nálam a peteérés utáni időszak. Ezért is mondta dokim hogy 80% hogy baba volt, ha már több hónapja hőmérőzök akkor látni fogjuk hogy peteérés utn milyen hosszúak az időszakok. De reélem addig nem jutunk el, és babás leszek.
12047. devonshire (válaszként erre: 12043. - Adelaine)
2013. ápr. 10. 12:28

Mindenkinek vannak nagyon rossz napjai, de fel a fejjel.

Ha más nem, mi itt vagyunk, zúdítsd ránk, ha elkeseredsz, hátha akkor jobb lesz.

Itt mindenki a babáért küzd, úgyhogy megértünk, de lehet egy kis pozitív gondolkodás, és egy kis kikapcsolódás a pároddal jót tenne. lehet, hogy több a lelki gátja a babának, mint a testi, bár tudom, ezt már ezerszer hallottad és mondani könnyű.... Kitartás, és fel a fejjel.

12046. Zamila (válaszként erre: 12042. - SziReni)
2013. ápr. 10. 09:39
Sztem nem jó helyre húzta az ovut,ez sokszor előfordul,inkább 19.-én lehetett az ovu,vagy 21,nem teljesen egyértelmű.Nincs meg a klasszikus hő leesés,az inkább 8.-án volt,de az meg nagyon messze van,kíváncsi vagyok,mit mond a dokid rá:)
12045. Adelaine
2013. ápr. 10. 09:27
sajnos tudom, de most megint beleestem. Ez van sajnos. nem tudok ellene mit tenni.
12044. CsillagTM (válaszként erre: 12043. - Adelaine)
2013. ápr. 9. 22:13
pedig negatívan ehhez állni nem jó...meg máshoz se...
12043. Adelaine (válaszként erre: 12040. - SziReni)
2013. ápr. 9. 20:54

köszi. hát sajnos akkor nincs baba. nem jött meg, és semmi jelet nem látok rá, hogy közeledne a menzi. A teszt negativ lett, felesleges mégegyet csinálnom.

Bár én azt gondolom, hogy soha nem lesz gyerekem, mindig is negativ beállitottságú voltam.

És nagyon szerencsétlen lány. Most is csak fájni fog ez az egész, hogy nem jön össze, mig másnak olyan könnyű.


Nah mind1, csütörtök megyek ultrahangra. Dokival úgyis beszélek, meglátjuk mit lát, és mit mondd a késésre.

Azért köszi szépen!

12042. SziReni
2013. ápr. 9. 20:33

[link]

Itt a diagram a törés vonalakat azt hiszem ki kell szedni belőle.

12041. SziReni (válaszként erre: 12038. - Reménysugár27)
2013. ápr. 9. 20:31
Szia. Én elküldöm neked az előző ciklusom hőgörbéjét. Ebből látni fogod, hogy nekem egészen a mensi első napjáig fent volt a hőm, és peteérésre 27 nap volt hogy megjöjjön.a mellem úgy feszült meg még nagyobb is volt hogy a melltartómba nem fértem, és törölközni se tudtam,mert hozzá se tudtam érni. Még ha sétáltam is majd megvesztem tőle.A hasam is fájdogált.Nekem mensi lett belőle. Én is előttem egy csomó tesztet majd látod a diagrammon is és egyet be se írtam amit pont mensi előtt egy nappal csináltam. De szerintem ha már késik és negatív akkor meg fog jönni. Persze ahogy írtam az előbb csodák lehetnek. Simán lehetsz terhes is, de azért ha késik és nega akkor kicsi esély van rá. Egyébként délután ne dobálózzatok tesztekkel. Reggeli vizeletből csináljátok akkor biztosak. Türelem csajok.Ha délutánig kibírod, akkor kibírod reggelig is, és akkor biztos az eredmény.Én egyszer csináltam délután amikor méhen kívül volt a babám, és doki után hazajöttem teszteltem, akkor egyből pozi lett, de én akkor is annak vagyok a híve hogy a reggeli vizelet.
12040. SziReni
2013. ápr. 9. 20:26
a 28 napos ciklusod ha gyógyszer nélkül volt annyi vegyük alapul hogy 28 nap a ciklus ebben az esetben április 6dikán meg kellett volna jönnie. Ha most tesztelsz akkor már pozinak kell lennie ha baba van. ha negatív akkor nem sok esélyt látok már. De csodák vannak.Reggeli vizeletből csináld az a tuti én sose kapkodok hogy délután meg ilyenek ha reggel csinálom akkor nincs okom kételkedni a tesztben.
12039. Adelaine (válaszként erre: 12034. - SziReni)
2013. ápr. 9. 15:30

A ciklusom 28 napos.Legutolsó menzim márcisu 8-án jött, és 5 napig tartott.


Akkor most hogy is van?? teljesen összevagyok zavarodva:(


Ma vettem tesztet, de nem csinálom még meg. Vagy nem tudom. Most lekellene higgadnom, sé kiszámolni, hogy akkor most mi is van.

2013. ápr. 9. 14:13
Csajok nekem most lett elegem. Nem jött meg, semmi sincs, reggeli hőm 36,9, de úgy görcsölgetek, meg feszül a mellem, mintha meglenne, és nem is a leg light-osabb. Hazajöttem munkából csináltam egy One Step 10-es tesztet, egyértelmű negatív. Mi lehet a bajom? Miért szórakozik velem a természet? :(
12037. SziReni
2013. ápr. 9. 12:30
a ciklus.hu ra ne figyelj, nekem is abszolút rossz helyre húzta a peteérést is meg a mensit is. De ezt már mástól is hallottam. Elvileg a következő mensi előtt 14 nappal de nekem pl sokkal hamarabb volt a mensi előtt.Igaz nekem kimaradt egy vérzésem. Szóval 60 napos volt a ciklusom most és 27 nappal volt a vrézés előtt a peteérés.
12036. Reménysugár27 (válaszként erre: 12035. - Devonshire)
2013. ápr. 9. 09:34
Szerintem a köv. menstruációtól visszaszámított 14 nap. (de van, akinek ez 12-16 nap)
12035. devonshire
2013. ápr. 9. 08:57

Lenne egy kérdésem, mert én már összezavarodtam.

Nekem átlagban 33 naposak a ciklusaim. na most ilyenkor én azt olvastam, hogy a 14 naphoz adjunk hozzá annyit, amennyivel hosszabb a ciklusunk a 28-nál, viszont a ciklus.hu (most vezetem ott először), úgy számolja, hogy a következő várható menstruációtól számol vissza 14 napot.

Szerintetek, akkor most melyik állja meg jobban a helyét?

12034. SziReni (válaszként erre: 12027. - Adelaine)
2013. ápr. 8. 21:10
de várj ez azért most így nehezen meghatározható. Szerintem kellene az hogy milyen hosszúak a ciklusaid, de ha fog gátlót szedtél az nem számít.Hanem a saját ciklusod milyen hosszú. Ennek megfelelően meg lehet határozni nagyjából a peteérést. És akkor a peteéréstől hogy mikor van beágyazódás. De honnan tudod hogy vasárnap volt peteérésed? Ez 100% ovu teszt vagy hőmérőzés vagy valami? mert ha igen és teszem fel tuti sikerült akkor onnan olyan 6-7 nap mikor beágyazódik, és akkor az ugye kövi hét szombat környéke, és rá egy hétre lehet tesztelni. mert naponta duplázódik a hcg, és ugyebár 7 nap alatt több is lesz mint 25 így tuti akkor ki kell mutatnia, ha negatív akkor nekem még mindig az a tapasztalatom, hogy akkor nem is nagyon van baba.Nekem volt 4-5 hónapig is hogy kimaradt és én is tesztelgettem, de amikor a kimaradt napján nega volt akkor az nega is maradt. Amikor terhes voltam akkor a kimaradt napján szép két csíkom volt. Szerintem, amikor az ember stresszel na vajon sikerült e vagy sem, az is okozza a késést meg a tüneteket is. Persze ez az én tapasztalatom.
12033. Reménysugár27 (válaszként erre: 12032. - Devonshire)
2013. ápr. 8. 19:49

Nagyon aranyos vagy köszönöm! :)


Minden nap elmondom, hogy lehet a szervezetem szórakozik velem...benne van a pakliban.

Már lelkiekben rákészültem a menzeszre. :(

Ez a 32. cn.-om, nem tudom konkrétan mikor repedhetett meg a tüszőm, de egy több, mint 30 éve praktizáló nődoki azt mondta a 12. napon (16 mm-es tüszőre), hogy a 13-15. nap között lehetséges. Gondolom nagyot nem tévedhetett...de azóta már legalább 17 nap telt el... nem értem én ezt. Akkor miért negatív? A tegnapi fejfájás, szédülés, rossz közérzet, hidegrázás lehet mégis terhességnek a tünete?

12032. devonshire (válaszként erre: 12031. - Reménysugár27)
2013. ápr. 8. 19:31

Nagyon szurkolok, hogy becsíkosodjon az a nega teszt.

De ne éld bele magadat, lehet csak a lelked szórakozik veled,az csinál tüneteket.. és utána annál nagyobb lesz az öröm ha mégis baba van a dologban. :)


Én nagyon szurkolok!

2013. ápr. 8. 19:29
Még annyi, hogy a cicim is jobban fáj, mint 1-2 napja, de ma nem voltam rosszul, viszont a zsíros kenyeret úgy ettem most hagymával, ahogy a számon befért, plusz még erre vajas kenyeret is ettem piros arannyal...kb összesen vagy 4 nagy szeletet. Menzesz alatt szokott lenni ilyen éhségrohamom...nem tudom.
12030. Reménysugár27 (válaszként erre: 12028. - CsillagTM)
2013. ápr. 8. 19:24
Értem, de akkor miért nem jön meg? Ma délután már rendesen éreztem, hogy mindjárt megjön úgy fájdogált a hasam. A biztonság kedvéért tettem ma be egy rendes betétet, mert a munkahelyemen nem tudok egyből szaladni, ha "baleset" van, de délután olyan volt, mintha a betét vizes lett volna. A szombati teszt negatív lett, azóta nem teszteltem.
12029. CsillagTM (válaszként erre: 12008. - Reménysugár27)
2013. ápr. 8. 13:55
ha esélyes a terhesség, akkor ne nagyon porszívózz!!
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook