Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik mostanában szeretnének teherbe esni... fórum

Akik mostanában szeretnének teherbe esni... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
11908. Adelaine
2013. febr. 28. 09:36
Kimaradt egy ,, is", szóval ha nem tudok teherbe esni akkor is szedjem a terhes vitamint?? Arról, tudtok vmit mondani, hogy a főnököm kirúghat e, ha terhes leszek?? Nem egy kedves férfi,ráadásul élelmiszerboltban dolgozom, nagyon nagy a hajtás,sok a munka, a stressz.nehéz dolgokat kell emelni, 20 kg-s cuccok, aminek már most nem örülök, mert lehet elég 1szer megemelnem vmit, és elvetélek. Bár még ez odébb van, csak jobb igy előre belegondolni.
11907. Adelaine
2013. febr. 28. 09:13

Sziasztok, köszönöm a segitséget, és az infókat. 27 lesz a párom a nyáron, azért még fiatalok vagyunk, szóval igen:) akkor ráállunk a 2 napos együttlétre:)

az a baj, hogy tényleg nem tudom a ciklusom:( anno mielőtt még elkezdtem volna fogamzásgátlót szedni, rendszertelen volt a menzim. és ettől félek, hogy majd most is ez lesz, hol lesz, hol nem....mint a mesékben!

Az nem gond, hogyha az egyik terhesvitamin nem jó, akkor másik fajtát szedek??

És ha nem esem teherbe akkor szedjem??

11906. SziReni
2013. febr. 27. 17:34
Azt hiszem hogy csillag ugyanazokat az infokat írta le amiket én is az előtt.De a vitaminokban azért nem értek kicsit egyet, mert mindenkinek más vitamin jön be. Én soha nem mondom hogy ezt vagy azt szedd, mert vannak például anyukák akik az elevittől rosszul vannak.Nekem nagyon bevállt. A femibion hátránya hogy nem ugyanazt szeded a terhesség elején a második felében. A patikában is el fogják mondani, hogy melyikkel kell kezdeni majd lecserélni. A garavidáról is van ilyen meg olyan tapasztalat is.Van most a Ladyvit azt is dícsérik sokan. Szóval mindenkinek ki kell tapasztalni neki melyik a jó. A többi info azt hiszem egyezett azzal amit én is leírtam.
11905. CsillagTM (válaszként erre: 11901. - Adelaine)
2013. febr. 27. 16:54

én rögtön kezdeném a próbálkozást.


szex: pé-t kéne elvileg körbelőni, de ha nem vagy biztos benne, h pontosan mikor van, akkor én a 2 naponta szexet javaslom. (gondolom, nem öreg a párod, úh ha nincs vele baj, akkor simán újratermelődik).


vitamint azonnal kezdd el, mert idő, amíg beépül. Femibion 800-at vagy Gravidát ajánlom. (előbbiben aktív folsav van, utóbbiban meg jó sok mindenféle)

11904. SziReni
2013. febr. 27. 15:11
nyugodtan kérdezz szívesen válaszolok. Hát az a baj, hogy mivel neked eddig a gyógyszer csinálta a ciklusod, így nem lehet tudni pontosan hány naposak a ciklusaid. Például egy 28 napos ciklusnál a 11 és 15dik nap között van peteérés, de nyilván ez minden nőnél más. Az ovuláció hőmérős módszerrel ovu teszttel jól kimutatható már ha valaki kitartó, és nem őrül bele.Nekem nincs türelmem egyikhez sem. :) A legjobb 2 naponta együtt lenni akkor tuti nem hagyjátok ki. :) Terhes vitamint már most szedj, mert eleve jó a baba előtt 3 hónappal szedni, hogy a raktárak feltöltődjenek, de ha most kezded sem késő, mert az első 2 hétben amikor nem tudsz a babáról még a folsav a legfontosabb ami az idegcső záródási rendellenesség megelőzésében nagyon fontos. Ha van még kérdésed akkor írj nyugodtan ha szeretnél privátban is. Arra is szoktam válaszolni.
11903. Adelaine (válaszként erre: 11902. - SziReni)
2013. febr. 27. 11:38

Szia:) köszönöm szépen:) köszi a tanácsokat, szóval akkor ha a menzimnek vége utána lehet is próbálkozni?? Gondolom figyelni kell a peteérést?? vagy mikor a legtermékenyebb egy nő?? Mikor van nagyobb esély a fogantatásra?? Bocsi ha kérdezgetek, de akkor egy szakmaibeli van közöttünk:)


terhesvitamint mikor érdemes elkezdeni szedni?

11902. SziReni
2013. febr. 27. 11:28
nem kell várni azonnal lehet próbálkozni a mensivel ki is ürül a gyógyszer.Hidd el így van.Védőnő a szakmám. Nem lesz semmi baj. Lelkileg viszont tedd helyre a dolgokat, mert az akadályozhatja majd a teherbe esést. Csak nyugi.És örülj a tesód babájának is hidd el, neked is lesz hamar.Lehet csak 1-2 hónap lesz közöttük.A család meg tuti örülni fog.
11901. Adelaine (válaszként erre: 11900. - CsillagTM)
2013. febr. 27. 11:07
Persze, sokszor van, hogy nem úgy akar vmit mondani, és én másképp reagálom le. Nah majd meglátjuk, most próbálok megnyugodni, lelkileg is helyre jönni. És szerintetek mennyi időt kell várni, mikor lehet próbálkozni a babával? Jövőhéten pénteken jön meg a menzim, majd az ezt követő menzi után már lehet?? vagy várjuk meg a 3 hónapot?? Mert ahogy olvastam ezeket a gyógyszerek hamar kiürülnek.
11900. CsillagTM (válaszként erre: 11899. - Adelaine)
2013. febr. 27. 10:52
látod, csak rosszul fogalmazott. pasi :) ne haragudj rá!
11899. Adelaine
2013. febr. 27. 09:23
Persze. nem igy kéne felfogni, ez nem verseny. ez az élet rendje, valakinek előbb jön, másoknak később. Végülis legalább öröklünk sok szép rucit a hugomtól, ha azonos neműek lesznek. Meg együtt nőhetnek fel. Nagynéni leszek, és keresztanya. Csak szerettem volna, ha nekünk van előbb, én vagyok a rangidős, és a szüleim is mostanában nyaggattak, hogy mikor lesz már unoka, mert 6,5 éve vagyok a párommal. lassan 7 hónapja vagyunk házasok, már azért ideje lenne. Most olyan 2 napja nem nagyon beszéltünk egymással, nagyon megbántott hogy ez verseny lesz, úgy fog kinézni. Úgy érzem, most depressziós is vagyok, a melóhelyen sem beszélgetek, nem mosolygok, csöndben elvagyok a gondolataimban. De láttam rajta reggel, hogy bántja a dolog, azt mondta:neharagudjak, hülye volt hogy ilyeneket beszélt, hétfőn fogy el az uccsó szem gyógyszer, és ne szedjem többet. És legyen nekünk is babánk:) remélem ezek után már nem mondja többet, hogy verseny lesz! A szüleink meg biztos örülni fognak, unoka unoka után:) remélem:) bizom benne, hogy azért pár hónap múlva összejön a baby.
11898. SziReni
2013. febr. 26. 18:13
Szerintem ez hülyeség.Ne foglalkozz vele.Még jó is lesz együtt babázni.nem verseny ez.Mikor megtudod tőle, hogy babát vár.Örülsz nagyon gratulálsz, és mondod, hogy jaj de jó, nagyon örülök neki, mi is pont most szeretnénk babát, és legalább majd tudunk egymásnak segíteni.Szerintem ha ő is olyan örülni fog hogy együtt babáztok.
11897. G.Ágnes1
2013. febr. 26. 16:15

Sziasztok!


Adelaine pont hasonló érzések vannak bennem, a párom nővére 25 hetes terhes és nekünk van két kisfiunk nagyon szeretnék egy kislányt persze nem tuti, hogy az lesz de én megpróbálnám.Azt mondja hogy addig nem amíg a tesója meg nem szül mert olyan mintha utánoznánk.:(

11896. CsillagTM (válaszként erre: 11895. - Adelaine)
2013. febr. 26. 11:55
ne úgy fogd fel, h neki már lesz...örülj vele, és majd ő is veled fog (feltételezem)!!
11895. Adelaine (válaszként erre: 11894. - CsillagTM)
2013. febr. 26. 11:53
persze,hogy nem.én már nagyon szeretném, ha a baba a pocakomba lenne. erre ő meg ilyeneket beszél. Ezaz élet rendje, nem értem miért érzi,úgy hogy versengés lenne. Fájó pont, hogy a hugomnak már lesz, és én még hol vagyok attól.egész nap sirni tudnék, lelkileg odavagyok! Minden álmom egy baba, és akkor ilyeneket beszél.
11894. CsillagTM (válaszként erre: 11893. - Adelaine)
2013. febr. 26. 11:47
szerintem csak beszél hülyeségeket. gondolom, nem akarod erre alapozva tolni a babaterveket...kólintsd fejbe a párod! ;)
11893. Adelaine
2013. febr. 26. 11:22

Sziasztok! Képzeljétek, hugom terhes. Erre a párom most azt mondja, hogy ha teherbe esnék, olyan lenne mintha versenyeznénk. Teljesen kivagyok, nagyon fáj ez az egész. Nekik véletlen jött össze, de megtartják.

Erről én tehetek??

Szerintetek is olyan lenne mintha versenyeznénk?? mert ugye az utolsó 6 db szemnél tartok, és vége a fogamzásgátló szedésnek. de ezt mi igy terveztük, erre most jön ez a hir, és ő ilyeneket mondd.

Lelki világom romokban, igy hogy tovább....nem tudom

11892. SziReni
2013. febr. 25. 21:15
én ma önkéntelenül is nagyon sokat gondoltam rá, hogy tuti, hogy sikerülni fog most sikerülnie kell. Pedig csak most olvasom az üzidet.Hátha bejön. :) Minden jól jön ilyenkor.Hát sok mindent átéltem, de van aki többet élt át, és mégis kitartott.Remélem nekem is lesz babám valamikor.
11891. CsillagTM (válaszként erre: 11889. - Giga8881)
2013. febr. 25. 19:30
okéoké :)
11890. c495ad23c1 (válaszként erre: 11889. - Giga8881)
2013. febr. 25. 19:06

Akkor megy a gondolat :) Sokat gondoltam rá ma ;)


Amúgy, úgy tudom még eddig nem nem fordult elő sehol ilyen, a változtatás óta, hogy kirúgtak volna egy kismamát. De sajnos megtehetik.. :(

11889. Giga8881 (válaszként erre: 11888. - CsillagTM)
2013. febr. 25. 14:37
A lényeg gondoljatok a babára hogy nagyon szeretnétek vagy éppen amit akartok!! De ne csak magatoknak gondoljatok szépeket és jókat, hanem a többi szeretteidnek is, vagy bárkinek!!
11888. CsillagTM (válaszként erre: 11887. - Giga8881)
2013. febr. 25. 14:30
Buddha vallás? az milyen? :P na jó, bocsi, nem gonoszkodok :)
11887. Giga8881 (válaszként erre: 11886. - Fszabyna1987)
2013. febr. 25. 14:27
Buddha vallás szerint ma csak jó dolgokra szabad gondolni, és ma 10milliószor nagyobb az esélye hogy bejön!! Ebben az évben 4 nap van ilyen!! Nézz utána a neten inkább pár mondatban nehéz megfogalmazni :)
2013. febr. 25. 09:47
10milliószoros? Az mit jelent? Nálunkmég mindig nincs semmi, de már felhagytam a hőmárőzéssel is, kezdett kicsit teher lenni. :( Nem akarok rágörcsölni sem.
11885. Adelaine
2013. febr. 25. 09:20

Sziasztok, uhh, már én is nagyon szeretném. de még van 7 szem az utolsó levélből, amit szivem szerint abbahagynék, de tudom nem lehet, borul a háztartás. Csak már ez is hosszú idő, és nem szeretnénk hónapokat várni a babára!


nektek akik már konkrétan rajta vagytok az ügyön sok sikert kivánok:)

11884. Giga8881
2013. febr. 25. 08:30
Ma 10milliószoros nap van!!! Kívánom hogy mindenkinek mihamarabb sikerüljön a teherbeesés és egészséges babaszületés!!! Ma jobban akarjátok mint máskor :)
11883. Giga8881
2013. febr. 25. 07:22
Ma reggel ismét teszteltem!! Negatív lett már bele sem élem magam de gondoltam hátha hisz, 2kg-al több is vagyok de telihold is van meg mensi elött is több vagyok általában! Most meg elkezdett fájdogálni a hasam remélem már VÉGRE megjön!! Ez őrjítő ez a várakozás!!!
11882. CsillagTM (válaszként erre: 11869. - C495ad23c1)
2013. febr. 24. 23:21

a MT már a kismamákat se védi? :S azért az durva lenne. a sima táppénzre tudom, h már nincs védettség...azért az is elég paraszt dolog.

a reprós eljárás alatt lévőkre még vonatkozik a védelem, ugye?

11881. Zsuzsi13
2013. febr. 24. 20:47

SziReni: mindenképp tájékoztass minket, mi van veled!


Nekem még nem jött meg szülés után, de most tesztet se vettem. Elvileg márciusban lesz aktuális rákszűrés, majd mondom dokinak, h úgy csinálja meg, lehet, h terhes vagyok :)

11880. c495ad23c1 (válaszként erre: 11876. - SziReni)
2013. febr. 24. 20:14
Nem semmi, amin keresztülmentél... Kitartást kívánok Neked!!
11879. c495ad23c1
2013. febr. 24. 19:48
Hát mindenkinek szok-sok drukk, aki nem várja mostanában, lányok :)
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook