Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik mostanában szeretnének teherbe esni... fórum

Akik mostanában szeretnének teherbe esni... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
12298. SziReni
2013. szept. 2. 08:06
Lorevi szorítok nektek baba ügyben hogy sikerüljön. Szerintem nem érdemes várni 100% ig soha nem lesznek jók a körülmények. És tapasztalatból mondom én is húztam halasztottam erre 2 éve nem sikerül. Szóval már bánom hogy nem hamarabb kezdtem el próbálkozni.
12297. d6eb4276dd (válaszként erre: 12295. - Lorevi)
2013. aug. 30. 18:00

Szia!

Ez annyira jó!mikor a párunk így reagál..nem tudom mióta vagytok együtt,mi most 5éve,mégis "csak" 1éve határoztuk el..

a munkaviszony tényleg kényes téma,mert nem mindegy,h mennyit fogsz kapni ha otthon leszel a picurral...én például két hete hagytam ott(!) a céget,mert már nem bírtam idegekkel,kimerültem,egészségileg is leromlottam és persze rettentően csodálkoztam,h nem esek teherbe!! pedig viszonyleg jó fizetésem volt,és csak ez segített kitartani ott 2évig.

Annyi van,h most munkanélkülin vagyok,beadtam a jelentkezésem pár helyre,de ettől függetlenül várom a picit nagyon!Most igyexem kicsit lekötni a gondolataimat,de jó lenne babásodni mielőbb!!

Neked is szorítok nagyon!!!!! :)

12296. devonshire
2013. aug. 29. 13:07
Ha letelt a próbaidőd, nem rúghatnak ki ha állapotos leszel! Persze ha határozatlan idejű szerződésed van.
12295. Lorevi
2013. aug. 29. 13:03
Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok, ha lehet :) Mi is elterveztük, hogy akkor jöjjön a baba, bár sok félelmem van, főként a munkahelyem miatt...még csak most fog letelni a próbaidőm, viszont az előző munkahelyemen nagyon szemetek voltam velem és kirúgtak, holott én mindig azért dolgoztam, hogy ha majd terhes leszek, meglegyen a munkaviszonyom. Na mindegy is. Teljes szívemből szeretném a babát és régebben mindig mondtam a páromnak, hogy legyen és mindig azt mondta, hogy a pénz és mindig mondtam, hogy sosem leszünk olyan anyagi helyzetben, ami tökéletes...és most kettő hónapja azt mondta, hogy hajrá, vágjunk bele :)ám a munkahelyi félelmek miatt kicsit stresszelek, hogy mi lesz ha kirúgnak és mondtam neki egyik este, hogy mi lenne ha várnánk...kérdezte mièrt...és mondtam, hogy azért, hogy rendeződjön az anyagi helyzet, mert ha elbocsátanak nem tudom miből fogunk élni. És erre ő azt mondta, hogy sosem leszünk anyagilag tökéletes helyzetben így ne várjunk. Ès ez nekem annyira jól esett, mert most éreztem igazán, hogy igen, ő is igazán akafja a picúrt. Bocsi, hogy hosszú lett, de olyan boldog vagyok emiatt, hogy muszáj volt leírnom :)
12294. SziReni
2013. aug. 24. 09:54
nálam se. Két hete késik. Egy hete a teszt negatív lett. És 6 hónapja 29 napos ciklusaim vannak. Szóval nem értem. Most miért késik.
12293. feszterkem17 (válaszként erre: 12292. - SziReni)
2013. aug. 15. 21:45

Szia!Veled mi ujsag?

Nalam sajnos semmi..

12292. SziReni
2013. aug. 15. 18:59
ne mi őjság erre lányok?
12291. Ercsikeh
2013. jún. 4. 10:01
Hurrá végre tervezzük a babánkat!!!!:) <3
12290. SziReni
2013. máj. 31. 17:48
hát igen ebben igazad van hogy ennek kell örülni hogy rendes peteérésem van és van normális ciklusom. Csak hát tudod nehéz. És nem tesztelsz?Ja mondtad hogy nem mert nem akarsz csalódni, de elvileg már ki kell mutatnia. Szorítok neked.
12289. devonshire (válaszként erre: 12288. - SziReni)
2013. máj. 31. 09:03

Nem csodálom, hogy ki vagy bukva.

Én ugyanígy jártam múlt ciklusban, most már 2 napja késik...


De gondolj bele 3 hónapja van normális ciklusod.

Ez olyan mintha 3 hónapja próbálkoznátok csak.

Ha minden 100%-osan stimmel, az egészség, az együttlét, minden..akkor is csak 25% az esély.


Ha van ciklusod, akkor van remény, gondolj erre, bármilyen nehéz is.

Kitartás.

12288. SziReni
2013. máj. 31. 05:21
Halljátok ma reggelre terveztem egy tesztet, mert peteéréstől pont 14 dik napon vagyok, és ha az a vérzésem beágyazódási vérzés lett volna is eltelt 7 nap ami azt jelenti ki kellett volna mutatnia, erre megyek ki, és megjött reggelre. Nem hiszem el. Komolyan már foglamam sincs mi a gond. Eddig az volt hogy peteérési gond van. Ezt helyre hoztuk 3 hónapja van egy normális ciklusom akkor mi van most?Na szóval ki vagyok bukva totálra.
12287. SziReni
2013. máj. 27. 20:45
hát valahol ezt megértem. Én is úgy voltam egy időszakban ha terhes vagyok úgyis megszületik 9 hónap múva :) és én több tesztet nem veszek. Aztán mikor sokat késett csak teszteltem általában negatívat. Na most nem tudom mikor tesztelek, mert a doki után nagyon kíváncsi vagyok. De még az is lehet hogy meg fog jönni. Rendesen fáj a cicim mint mensi előtt szokott mostanság mióta van peteérésem. És ebből eddig mindig mensi lett. De hát ki tudja.
12286. devonshire (válaszként erre: 12285. - SziReni)
2013. máj. 27. 17:07

Ez most nagyon durva lesz amit írok, de én már 5 hónapja tesztmentes vagyok.

Nem bírok elviselni még egy negatív tesztet, inkább várok. Mivel 30-34 nap között váltakozik a ciklusom, amióta kezelnek, ezért 34. nap előtt semmiképpen sem tesztelnék.

Tudom talán fura, de korábban, ha 50 napra megjött, akkor utána a 28. napon teszteltem is, hátha...de nem.

Szóval az én lelkem nem bír ki több negatív tesztet, engem eddig az viselt meg a legjobban. Valahogyan sokkal erősebb negatív hatása volt rám, mint mondjuk annak, hogy megjön.

Ha valaki szeretne pityeregni :

[link]

12285. SziReni
2013. máj. 27. 14:06
devonshire most olvasom végig amit írtál. Figyelj már ha a 31 dik napon vagy akkor miért nem lősz el egy tesztet? na légyszi én olyan kíváncsi vagyok, és úgy szurkolok. Ja és az eredményt is tudni akarom. :)
12284. SziReni
2013. máj. 27. 14:04

Most nekem ilyen a görbém:

[link]


A múlt havit azt hiszem elküldem egyszer.

12283. SziReni
2013. máj. 27. 14:03
Illetve hülyén fogalmaztam nem sajnos hogy megkött mert ugyan örülök, hogy 3 hónapja 29 napos ciklusaim vannak. És nem összevissza sok havonta jön meg. Nekem most van a 24dik ciklus napom.Csak most nem tudom mikor kellene tesztelni ha a 29 napot veszem alapul akkor 1jén kell tesztelni, de lehet várok hogy megjön vagy nem jön meg, és csak később fogok. Még 5napom tuti van.Mondjuk peteéréshez viszonyítva is jó lenne az elseje. A dokim azt mondta a hőm alapján hogy most is 29 napos ciklusra számol, ha nem sikerült a baba, mert nagyon szép a görbém(szerinte). Na majd meglátjuk valahogy csak kibírjuk mág azt az napot. Olyan lassan telik az idő.
12282. SziReni
2013. máj. 27. 13:58
múlt hónapban nekem is trifázisos görbém volt, és sajnos megjött. De nagyon drukkolok.Én már a 37 es hőnek se hiszek, mert mensi előtt is mindig így van, és a mensi napján esik le. :) De reméljük nálad baba van.
12281. devonshire
2013. máj. 27. 13:06

Csajok nagyon szurkolok!

Nekem 12. dpo elvileg, a hőm 37 fok. A görbém trifázisos lett (ebből lesz majd a jó nagy pofáraesés)

Múlt hónapban 30 napra jött meg, most a 31-en vagyok, de ugye most később volt pé.Szerdára nem várom.


Amúgy azért is kell mindig mérni a hőt, mert az egész havi alapján tudod felmérni van-e hőemelkedés.


Nekem például előző ciklusban 36,5 volt az alaphő, ebben pedig 36,4.

12280. SziReni
2013. máj. 27. 12:28
Figyelj a hőmérőzés akkor ér valamit, ha minden reggel kb ugyanabban az odőpontban méred ez max egy fél óra eltérés legyen. Nem baj ha ez dél ha addig nem kellsz fel, csak a lényeg hogy mindig ugyanakkor legyen mérve. Szerintem tuti volt ovud az értékek alapján különben. És szerintem simán lehet beágyazódás. Nálam semmi különös, a melleim borzalmasan fájnak tegnap egy liter tejet nem bírtam fogni a boltban a kezemben annyira fájt a derekam. (és érdekes nem folyamatosan fáj mint mikor becsípődik hanem rá-rá jön napközben) A vérzésem (3szor lekopogva) elmúlt ha nem múlt volna el holnap kellett volna dokihoz mennem. De így várunk kb 1jéig akkor vagy meg kellene jönnie vagy tesztelnem kellene, és utána doki. Napi egy magnézium és egy elevit. Egyébként minden oké. Rendbe vagyok.Még mindig táppénzen nem is bánom. Most nem kell a benti stressz. A hajamból vágattam egy kicsit. Egy kis kozmetika itthon magamnak. Fürdés, pihenés.Kicsit kihasználom a helyzetet és kényeztetem magam. Ha nincs baba akkor nem lesz lehetőségem megint egy ideig itthon lenni és magamra figyelni. :)
12279. Márta82 (válaszként erre: 12278. - SziReni)
2013. máj. 27. 07:33

Jól össze zavart az tuti, péntek este úgy szúrt hogy azt biztosra vettem hogy ez peteérés sőt tüszőrepedés vagy nem tudom de erősen szúrt egy kis részen jobb oldalt, ez tuti nem felfázás volt. De másnap reggel mértem hőmet igaz már délelőtt volt, de addig nem keltem ki az ágyból és 37 volt nyelv alatt (nekem nem szokott ilyen magas lenni soha)gondoltam ha le is számolok a késői óra miatt pár tizedfokot akkor is meg lehetett tényleg az ovu mert nekem félidőben 36,6-ra ugrik meg. Erre másnap már csak 36,4 volt ma meg 36,5. Szóval hőm nem támasztja alá hogy volt valami. A cicim most is érzékeny de a derék fájás meg szúrka alább hagyott.

Te hogy állsz most?

12278. SziReni
2013. máj. 25. 17:41
hát pedig ezek a tüneteid tuti nem felfázásos tünetek. ezek hormonális változáskor vannak. Így van peteérés vagy beágyazódás. és a cicid nem hülye.Nekem is olyan jól szokta jelezni a peteérést meg a mensit is. Szóval tuti nem hülye. Szerintem nem felfázés. Azért hőemelkedéssel csípős vizelet egyebekkel jár a felfázás. Nekem is majd leszakad a derekam, meg ugye ez a barnás. (mondjuk nekem tegnap már nem volt semmi, ma se egész nap de most megint volt egy kicsi a papíron) A cicim meg ovu óta folyamatosan fáj holott ovukor szokott egy két napig aztán mensi előtt bekményít megint. Most meg abba se hagyta ovu óta. Szóval ezek hormon változások miatt vannak szerintem.Én nem tartanám kizártnak hogy nálad is van valami. Ja és az ovu nem mindenkinek és nem mindig ugyanakkor van. :) Így az bármikor lehet vagy lehetett neked. :)
12277. Márta82 (válaszként erre: 12276. - Márta82)
2013. máj. 24. 07:56

Mármint hogy a barna folyás lehet beágyazódás jele.

Na végre kinyögtem.

Még nagyon reggel van...

12276. Márta82 (válaszként erre: 12275. - Márta82)
2013. máj. 24. 07:55
Mármint a kis barna valami....ó néha nem fogalmazom meg jól a dolgokat, mert én gondolok valamire csak épp nem írom le. Bocsi.
12275. Márta82 (válaszként erre: 12274. - SziReni)
2013. máj. 24. 07:54

Á nekem beágyazódás tuti nem lehet, de még peteérésnek is korai. Én a ciklusom 8-9ik napján vagyok, hétvégén volt a menzim, szóval...

Lehet felfáztam, a mellem meg ki tudja hülye.

De amúgy tudom hogy beágyazódás is lehet, neked remélem az, de nekem az ki van csukva.

Te mikorra nem várod?

12274. SziReni
2013. máj. 23. 16:26
Márta az ovu meg a peteérés az ugyanaz végülis.Szerintem ez tuti nem felfázás.Nekem két tippen van peteérés vagy beágyazódás. Komolyan. Nekem is ezt mondta a dokim erre a barnás van a papíron meg derekem nekem is fáj, a mellem is olyan kellemetlen érzés. Szerintem most nagyon hasonló a helyzetünk.Te mikorra nem várod?
12273. SziReni
2013. máj. 23. 16:25
devonshire sajnos egyet kell értsek veled. Én mindig azt mondom "ha nem dolgoznék egészségügyben még lehet bíznék is az orvosokban. Sajnos tudom, hogy mindenkire rá fogják a PCo-t ha nem tudják mi az oka hogy nem jön a baba akkor tuti ezt mondják. Ja meg vagy fogyjál vagy hízzál.Mindegy csak tuti nem megfelelő a súlyod. Tudom mert nőgyógyászati szakrendelésen is rengeteg gyakorlatom volt. És már vizsgálat nélkül is tudtam, hogy ezt fogják mondani a dokik.
12272. Márta82
2013. máj. 23. 12:18
Mondanám hogy felfáztam, de akkor mitől volt olyan a mellem?
12271. Márta82 (válaszként erre: 12268. - SziReni)
2013. máj. 23. 12:17
Á, nem hinném, hogy peteérés... most is leszakad a derekam. Amúgy meg tegnap kicsi barnás volt a wc papíron. Létezne hogy ilyenkor van ovum? Akkor nagyon borult mindenem, reggel meg akartam mérni a hőm de elfelejtettem...
12270. Márta82 (válaszként erre: 12269. - Devonshire)
2013. máj. 23. 12:13

Hát igen, én látod azt sem tudod mióta van ez nekem, de meg mondom hogy azután kezdett el fájni menzikor, meg ilyen kissé darabos lenni, miután elkezdtünk próbálkozni. Komolyan mintha attól borult volna fel minden.

Még az első hónapokban sikerült halvány pozi tesztet produkálni, csak közben megjött sajna, mondjuk akkoriba olyan stressz beteg voltam hogy csak na...lehet akkor borult meg minden, ennek még nincs egy éve.

12269. devonshire
2013. máj. 23. 11:56

Korábban én is azt hittem, minden érték legyen pöpec, és akkor jön természetesen a baba.


Most már nem gondolom így, túl sok a problémalehetőség, rengeteg a nem 100%-os érték.

Úgyhogy áttértem a következőre:

Kezeljük azt, ami vetélést okozhat, aztán nem érdekel hogyan de legyen tüszőrepedés, peteérés, és legyen belőle baba, szülessen meg, és ígérem továbbra sem hanyagolom el a dolgokat. Szóval amikor megyek kontrollra ezt az álláspontot fogom képviselni.


Sok nőgyógyász azon az állásponton van, hogy gyakorlatilag alig van nő, akire nem lehet ráhúzni a PCO-t, mégis szülnek. Ez véletlen kérdése is, na meg hogy társul-e egyéb probléma. Ha újkeletű a pco, és még nem borult fel teljesen a hormonháztartás akkor pco mellett sem nehéz teherbe esni. Az a baj, hogy a kezeletlen pco (mint nálam 2 évig) borít mindent, és akkor cseszheted...engem már az sem érdekelne ha úgy építenék belém a gyereket, csak had legyek már anya.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook