Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik mostanában szeretnének teherbe esni... fórum

Akik mostanában szeretnének teherbe esni... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
12118. SziReni
2013. ápr. 16. 13:25
nekem ha nincs peteérésem akkor nincs mensim se, ez tuti megfigyeltem. Amikor volt mensi akkor volt peteérés is. De ez lehet csak nálam van így. Viszont nekem peteéréssel mindig erős és sokszor darabos vérzésem van. AMikor fog gátlót szedtem és nem volt peteérésem akkor teljesen más vérzésem volt. Persze tudom hogy sokaknak van peteérés nélkül is mensi. De nálam ez nem így van. Persze nem mondom hogy a norcolut rossz, de én nem akartam viszont nekem 7 hónap nem is maradt ki max 4-5 hónap volt szóval az 5 hónap volt a legtöbb. Lehet 7 hónap után nekem is muszály lett volna. Szóval nem mondom hogy rosszul tetted, csak én nem akartam.
12117. devonshire (válaszként erre: 12116. - SziReni)
2013. ápr. 16. 12:58

Mondjuk a mensi nem jelent sajnos 100% peteérést.

nekem max múlt ciklusban, meg most lehetett, előtte tuti nem volt. talán soha :(


Én csak azért vettem be a Norcolutot, mert 7 hónapja nem jött meg, és féltem, hogy eü küretre fognak küldeni.

12116. SziReni
2013. ápr. 16. 12:41
hát én nem akartam hagyni hogy norcoluttal hozzák meg mert a fog gátló kavart be, és nem akartam megint gyógyszert ennek köszönhetően nem is volt egy év alatt csak két vérzésem ezekből baba is lett. Majd most szeptember óta kezd már többször megjövögetni de elég összevissza.De legalább megjön majd csak visszaáll. Nekem a múlt hónapban az összes totál nega lett, és mégis megjött tehát volt peteérésem, szóval annyira nem tudom mennyire jók az ovu tesztek.Mert peteérés az volt de nekem teszt alapján nem sikerült belőni mikor lehetett.
12115. SziReni
2013. ápr. 16. 12:38
én is remélem, de mondjuk múlt hónapban is eléggé fent volt sokáig és abból is mensi lett nem baba. De még lehet hogy ebben a hónapban van esélyünk.Most jókor is voltunk együtt. Ki tudja.
12114. devonshire (válaszként erre: 12112. - SziReni)
2013. ápr. 16. 12:37
Nekem amikor elkezdtünk próbálkozni 1 évig nem volt mensim, csak norcoluttal. Azóta óriási eredmény a 30pár naponta :)) Én még sosem mertem ovu tesztet venni, mert félek hogy negatív lesz, és akkor tudom hogy semmi esély :)
12113. devonshire (válaszként erre: 12108. - SziReni)
2013. ápr. 16. 12:35
10 percig szoktam mérni higanyossal. És amikor láttam az elején, hogy szépen mutatja a 36,5-ös alaphőt, akkor gondoltam jó lesz így.
12112. SziReni
2013. ápr. 16. 12:35
igen én örülök neki mert most elég rendesen jövöget meg max egy hónap marad ki és nekem ugyebár volt hogy 4-5 havonta volt csak.Mondjuk egy ilyenből pont teherbe is estem amikor 5 hónapig nem volt. De persze nem ez a jó. Mindegy remélem most jó. De amúgy ebben a hónapban nem csináltam ovu tesztet, múlt hónapban akkor tényleg nega volt, akkor semmi még halvány csíkom se volt, de lehet rosszkor csináltam.Most ma csináltam egyet azon két csík lett egyértelműen de egyértelmű pozinak se mondanám mert szerintem erősebb a kontroll csík, de szerintem most lehetett peteérésem, mert különben megint nem lenne rajta semmilyen csík.
12111. devonshire (válaszként erre: 12106. - SziReni)
2013. ápr. 16. 12:32

Hú, ez eddig elég jónak tűnik, de nem akarok semmit elkiabálni, remélem a hőd innen csak feljebb és feljebb megy, és ott is marad :)

Majd még pár nap múlva is dobd be ide!

12110. SziReni
2013. ápr. 16. 12:30
viszont a ciklus szerintem rossz helyre húzta a peteérésedet. egyébként hány naposak a ciklusaid?
12109. devonshire (válaszként erre: 12103. - SziReni)
2013. ápr. 16. 12:29

Mondjuk én úgy tudom, hogy amikor leesik a hő, utána másnap van az ovu. Szóval lehet ezért lett negatív az ovu teszted.


Én most már elég régóta mensrtruálok önállóan 24-39 napos ciklusokkal. Mostanában 33-34 naposokkal. És eddig elcsesztük mert én az 1. ciklusnap+14-hez számoltam az ovut, eszembe sem jutott, hogy később lehet, és lehet hogy pont rosszkor voltunk együtt. Meg amúgy olyan jó érzéseim vannak.

Ha menstruálsz az már legalább valami, akkor van remény..nekem is az volt a legrosszabb amikor egyáltalán nem menstruáltam, és akkor semmi remény nem volt.

12108. SziReni
2013. ápr. 16. 12:29
Én is hónaljban mérem és látod nekem ez is kiadta. Szóval nem rossz, csak 10 percig legyen bent a hőmérő akkor tuti azt a hőt méri ami valódban van. Az tényleg jó hogy felment a hőd.Nekem is felment mensi előtt az látszik is.
12107. SziReni
2013. ápr. 16. 12:27
Egyébként érdekességképpen, nem tudom hol kell jelölni itt azt hogy ovu fájdalom meg melyik oldalt, de a rendes naptáramban jelölöm, és múlt hónapban bal oldalt volt pont a hő leeséskor hogy fájt a petefészkem két napig. Most meg tegnap meg ma fájt jobb oldalt. Szóval szerintem jól méri hogy akkor esik le, mert akkor fáj is, és pont felváltva fáj. De majd ha tudok pontosat hónap végén akkor megírom. Addig is méregetem.Mindenesettre szerintem az hogy felment a hőd azt jelenti hogy volt peteérésed.
12106. SziReni
2013. ápr. 16. 12:25

[link]

Ez a mostani ciklus.Itt szerintem tegnap volt peteérésem.de ezt majd pontosan hónap végén mondom meg ha rendesen megjönne, vagy baba lenne belőle.

12105. devonshire (válaszként erre: 12102. - SziReni)
2013. ápr. 16. 12:24

megköszönném, elemezgetem :)

Mondjuk én hónaljban mértem, mert azt olvastam, hogy csak azért nem jó hónaljban mert van akinek nagyon cikkcakkos lesz, de van akinek így is szépen kiolvasható. És nekem elég egyértelmű lett az alaphőm, meg minden.

Valóban nem volt egyértelmű hőmérsékletesés, de állítólag az fontosabb, hogy felmenjen, mert az esés csak minimális legtöbbször. Ha most nem jött össze, jövő hónapban szájban mérem.

12104. SziReni
2013. ápr. 16. 12:24
Ez az előző ciklusom itt tuti volt peteérésem mert meg is jött, és nekem ha nincs peteérésem akkor ki szokott maradni. Nekem szerintem itt 9 dikén volt peteérés. De ez egy elég hosszú ciklus volt mint látod.
12103. SziReni
2013. ápr. 16. 12:23
12102. SziReni
2013. ápr. 16. 12:20
Szerintem volt peteérésed, mert nagyon szépen felment a hőd.És nekem ha nincs peteérésem akkor nem megy fel a hőm.Viszont nem tudom megmondani neked hogy pontosan mikor volt peteérésed mert nincs az az egyértelmű leesett és visszaemelkedett, mint nekem szokott. Elküldöm az én két görbémet hátha az segít valamit.
12101. devonshire (válaszként erre: 12100. - SziReni)
2013. ápr. 16. 11:49

Mi nagyon ritkán veszünk össze, pedig 7 és fél éve vagyunk együtt. Inkább összeszólalkozni szoktunk, de a végén elröhögjük az egészet :DD


Megnézitek a görbémet? Szerintetek? Mennyi az esélye, hogy volt peteérésem?

[link]

12100. SziReni
2013. ápr. 16. 06:56
De hát még most kezdtetek bele a babaprojektbe? Milyen hullámvölgyetek van?Szerintem kitartás és egy hullám ne akadályozzon meg. Nekem tegnbap volt peteérésem a hőm alapján, és egész nap szinte veszekedtünk szinte semmi nem jött össze. De ettől még voltunk együtt.Remélem ettől sikerült még a baba. Igaz most is ki vagyok akadva páromra. De szerintem akik között soha nincs veszekedés, vagy nem is szeretik egymást, és nem érdeklik mit csinál a másik, vagy hazudnak. Egy normál kapcsolatba ez belefér szerintem. És tudom ma az én párom is úgy fog haza jöni hogy bocsánat drágám meg hozza a kis csokimat. :) Így szokott ez lenni ha hülyeséget csinál, csak kell neki 1 nap mire rájön.
12099. Adelaine (válaszként erre: 12098. - SziReni)
2013. ápr. 15. 20:28

Köszi ha szoritassz. De most tuti nem jön össze a baba, mert egy kisebb hullámvölgyben vagyunk.

lelkileg sem úgy állunk. Babaprojekt tolódik egy kicsit. ha most volt peteérésem, akkor lecsúsztunk róla. majd 1 hónap múlva ha megint lesz:(


de nem tudom, nem mérem a hőmet. Bár ma is kicsit szúrkált.

12098. SziReni
2013. ápr. 15. 18:53
2-5 nap között életképes a sperma de ez sok mindentől függ. A 2 naponta együtt lenni tökéletes. Az a folyás jó.Nekem is olyan van peteérés előtt.Szerintem tuti lesz peteérésed. Adelaine neked meg tuti most volt peteérésed a szurkálás is stimmel meg akkor az oldal is. Nekem is jobb oldalon van. Szurkált most, és ma le is esett a hőm, így nekem tuti ma van. Remélem holnap visszaugrik ami tuti peteérést jelent nekem. :) Lehet már nem is fog neked megjönni ha most sikerül a baba. Szorítok neked.
12097. devonshire (válaszként erre: 12096. - Adelaine)
2013. ápr. 14. 13:11

Én úgy tudom 2 napot mindenképpen élnek, de ennél tovább is élhetnek, akár 3-4 napot is. Ezért nagyobb az esélye hogy a pé előtti aktusokból lesz baba.

Szerintetek ha van tojásfehérjés folyás, egyre erősödő, mennyire biztos, hogy peteérés lesz?

Tudjátok az a fajta, amikor mondjuk felállsz és "elönt" - bocsi, de nem tudom másképpen leírni.

12096. Adelaine
2013. ápr. 14. 11:53

Igen, a jobb oldalon szúrkál, és a doki is ott látta a tüszőt. Most megint elkezdett szúrkálni, tegnap együtt voltunk:) a spermák több napig is elélnek, ugye?? 2 naponta azért rajta leszünk az ügyön.

Reméljük hamarosan babások leszünk:)

12095. SziReni
2013. ápr. 14. 10:41
Szóval véleményem szerintem most hajrá a babára mert most lesz peteérésed. !!! :)
12094. SziReni
2013. ápr. 14. 10:40
nem baj, sőt egy domináns tüszőnek kell lenni peteéréshez, és ráadásul ha egy oldalon szúrkál a hasad, az azt jelenti hogy peteérésd lesz az uh alapján is, így szerintem inkább most babára gyúrjatok. Ebből most nem mensi hanem peteérés lesz. Valószínű megnőtt a tüsződ, és most lesz peteérés ezért fáj egy oldalon.Ezek szerint jobb oldali peteérésed lesz? Az egy tüszőt azon az oldalon látta a doki is? Nem baj ha 2 naponta vagytok együtt mert azzal nagy eséllyel kapjátok el.Mi is most arra törekszünk, mert szerintem nekem is most lesz peteérésem, már szépen megy le a hőm, szerintem holnap vagy holnapután lesz peteérés, és sajnos nekem is jobb oldalt szúrkál fáj.Aminek nem örülök, mert azon az oldalon volt a méhen kívülis, és ugye ott nagyobb eséllyel lesz megint méhen kívül, de hátha nem.Mondjuk várható volt, hogy jobb oldalon lesz, mert pont ma néztem múlt hónapba be is írtam hogy bal oldalon fájt. És elvileg felválltva kellene lennie.Persze nem mindig van ez így. De az a lényeg hogy elvileg normális hogy jobb oldalon fáj, és időbe is jó, mert 15 és 19 közé vártam a peteérést időben. Szóval elvileg most minden rendben. Remélem mi is elkapjuk így hogy két naponta tudunk együtt lenni.Mondjuk mi meg csak két naponta tudunk együtt lenni, tehát a sűrűbb nem is menne. De remélem ez is elég lesz.
12093. Adelaine
2013. ápr. 14. 09:40
mi meg nagyon az elejen vagyunk.mérném a hőmet,de sajnos a váltott műszak miatt nem tudnám mindig ugyanakkor mérni.ezért hagyom a véletlenre.majd alakul. tegnap megint szúrkált a jobb petefészkem. szoval lehet pár nap és megjön. igen,tudom hogy a párod messze dolgozik,mi azert minden nap együtt alszunk. de amit a doki látott tüszőt,nem baj hogy csak 1 volt belole? akkor most valahogy minden másnap együtt leszünk,ez nem gond:) remélem hamarosan nálad is minden rendben lesz.
12092. SziReni
2013. ápr. 14. 06:56
Adelaine.Hát szerintem ahogy telik az idő egyre türelmesebb lesz az ember. Szerintem mivel a doki uh-n nem látott peteérést meg nem volt vastag a nyálkahártya nem fog megjönni. De ha hordasz magadnál betétet nem teszel rosszat. Figyelj nekem az utóbbi egy évem tuti így telt, mert 4-5 hónap is eltelt két mensi között, és persze mindig a legrosszabb helyen és időben jött meg.Így jobb ha hordasz magadnál.Most is mikor januárban nem jött meg na mondom akkor megint egy pár hónap el fog telni, és nem csak 1 hónap maradt ki.csak ebbena hónapban nem úgy készültünk hogy szabin legyen párom a peteéréskor, mert tudod ő 500 km-re dolgozik. Na és erre tessék megjött. Ráadásul ahogy a hőmet nézem holnap vagy holnap után peteérésem van. Na nem baj. Megoldjuk, mert megyek én hozzá, meg jön ő is haza ha kell. Szóval ilyen. De azért remélem neked nem lesz ennyire bonyolult, és hamarabb visszaáll a ciklusod mint nekem.
12091. CsillagTM (válaszként erre: 12084. - SziReni)
2013. ápr. 14. 00:46
miért ne jönne meg??
12090. Adelaine
2013. ápr. 13. 21:32

Szoritok ám, hogy a jó út felé haladj, és mielőbb legyen babátok:) Ennyi idő után mint te, én már nem tudnék türelmes lenni.

Már most sokat olvasgatok, idegesit hogy mi van, mikor tudok vmi konkrétat.

De ha pár nap múlva nem jön meg, akkor ne is nagyon várjam? mert azért igy félő bárhova menni, meg a melóhelyen is, hogy figyelem, jön e, ha igen mikor. nem tudom hogy lesz e előjele.

12089. SziReni
2013. ápr. 13. 21:30
remélem lesz peteérésem, meg jó lenne ha sikerülne végre a baba. De persze tudom hogy ez nem így működik.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook