Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik mostanában szeretnének teherbe esni... fórum

Akik mostanában szeretnének teherbe esni... (beszélgetős fórum)


2011. szept. 7. 21:41

Sziasztok csatlakoznék:)

Rólam annyit, hogy volt már 3 vetélésem és most 3 hónapja megint próbálkozunk de eddig eredménytelenül:(

27. mandarin87 (válaszként erre: 23. - 5221355151)
2011. szept. 7. 20:55

Kívánom Neked a legjobbakat! :)

Mennyi idő után jött össze a kisfiad?

26. mandarin87 (válaszként erre: 25. - N.beja)
2011. szept. 7. 20:53
Nemcsak, hogy hamarabb regenerálódik hanem a teherbeesés is 25 éves korodig a legesélyesebb. Nekem minden idősebb nő ezt mondta, hogy 25 éves koromig vállaljam be az elsőt, de persze én sem tenném ha nem lenne nellettem a mostani párom. Ő az első pasi az életemben akivel be merem vállalni. Mondjuk ő már 35 évesen elég érett hozzá :).
25. n.beja
2011. szept. 7. 20:14
Meg ugyis mondják h nem rossz 20éves korban szülni mert a szervezet is hamarabb regenerálódik.
24. n.beja
2011. szept. 7. 20:10
Én eddig még soha nem gondoltam ilyenekre.Igen én is 87es vagyok.Gondoltam majd 30éves korom körül. Az biztos h meg kell találni hozzá a megfelelő másik felet.
2011. szept. 7. 20:02

Sziasztok!

Hajrá mindenkinek!!!! Sok-sok gólyát! :-))

Rajta vagyunk mi is az ügyön! Remélem most nem kellesz annyi idő, hogy összejöjjön, mint a kisfiamnál!

22. mandarin87 (válaszként erre: 20. - Vigyorex6)
2011. szept. 7. 19:24
Nagyon izgulok már, hogy mi lesz és persze nagyon várom. Párom is csillogó szemekkel kérdezgeti tőlem, hogy akkor majd itt fog szuszogni kettőnk között? :) Jó érzés nagyon, hogy nem csak én szeretném :)
21. mandarin87 (válaszként erre: 18. - N.beja)
2011. szept. 7. 19:22

Szegényke :S

Nekem semmi ilyesmi nem volt hálisten. Persze 1-2 pati kijött és a bőröm meg a hajam tök zsíros lett(naponta moshhatom annyira). Remélem ennyivel megúszom. Te is 87-es? Szerintem a leg ideálisabb kor az első porontyhoz :)

20. Vigyorex6 (válaszként erre: 17. - Mandarin87)
2011. szept. 7. 19:01

Szia! Persze, vágjatok bele!

Egyébként a fogigátló abbahagyása után közvetlenül átlagban hamarabb jönnek a babák. A szervezet inkább utána szokott megbolondulni, de remélem, hogy Neked jó marad a ciklusod! :) Sok szerencsét!

19. n.beja
2011. szept. 7. 18:36
Mandarin látom te is 87es vagy! :D
18. n.beja
2011. szept. 7. 18:25

Szisztok!

Én kb. 2 hete hagytam abba a gyógyszer szedést. Abból egyet végig betegeskedtem. Hányinger, szédülés, láz, hasmenés. :S

6éve szedtem lehet h ez is hozzá járult a h legyengült a szervezetem és könnyebben elkaptam valamit mert utoljára 8éves koromba voltam ilyen beteg.

De most már majd teljes gőzzel.

2011. szept. 7. 17:44

Sziasztok!

Én is csatlakoznék :)

2 hónapja hagytam abba a bogyó szedését és azóta 2 szabályos 30 napos ciklusom volt. A peteérésemet mindíg megéreztem régen is és az utóbbi 2 hónapban is elég erősen. Én azt olvastam, hogy ennyi szünet bőven elég a tabi után. Ti mit gondoltok? Elkezdtem szedni terhesvitamint is, hogy feltöltődjön a szervezetem. Szurkoljatok nekünk, hogy viszonylag zökkenőmentesen összejöjjön a picúr :).

Egyébként Angliában élek és futárként dolgozom. Nem nehéz fizikai munka és csak pár óra. 5 hetente járunk haza 5 hétre. Végülis félig otthon élünk. Mindenkinek sok sikert és babát kívánok. (Meli)

2011. szept. 7. 16:53

Sziasztok!

Jó olvasni ezeket a sorokat:)

Sok sikert mindenkinek!

Remélem, h a párom is hamar meggyógyul és lehet újra próbálkozni:) (de mostmár sikerrel) :D

2011. szept. 7. 13:42

Pahet a vadász: Köszönöm. Kitartás! Szorítok, hogy legalább három sikerüljön nektek is ;)


Sárika3: Neked is köszi. A három jó terv, biztos összejön majd, ide is szorítok. Ami a pakolást illeti, az a szabály nálunk, hogy ha napközben pakolni kell, mert mondjuk vendég jön, vagy ilyesmi, abba mi szülők is besegítünk, de este mindenhol rend rakás van fürdés elött, és az a gyerekek feladata.

14. sárika3 (válaszként erre: 12. - Timkomami)
2011. szept. 7. 11:12
és gondolom pakolsz is utánuk rendesen,nekem eddig csak 1 van de nemigazán szereti elpakolni a játékait,csak ha már felemelem a hangom.Mi hármat szeretnénk.Gratulálok a szép nagy családodhoz,és szorítok a kovetkezoért :)
13. Pahet a vadász (válaszként erre: 12. - Timkomami)
2011. szept. 7. 09:52
Gratulálok!!! Mi 3 gyerkőcöt szeretnénk :) A párom bátyáéknál 5 napja született meg a 3. fiú :) Be kell hoznunk őket :) Bár mi még csak az elsőnél tartunk, tartanánk :)
12. Timkomami (válaszként erre: 10. - Sárika3)
2011. szept. 7. 09:35
Azt ugye, lehet sejteni, hogy négy gyerek mellett ritka vendég a csend :) De mi nagyon élvezzük. Legjobban az tetszik, hogy mind különbözőek. Csak ámulunk, hogy két emberből hány féle variációt tud kreálni az Isten. Ezért is várjuk annyira a következőt :) Amúgy a lányom 9 éves, a fiúk pedig 8, 5, és 3. Nagyon klassz csapat, jó tesók. De épp ma reggel mondtam a férjemnek, hogy a két nagy még egész másképp játszott egymással abban a korban, mint a két kicsi most. Azért is furcsa ez a fiús virtus, mert nekem annak idején csak két húgom volt...
11. Gigszi
2011. szept. 7. 08:10

Sziasztok!


Nekünk ez az első próbálkozós hónapunk, kb 2 hét múlva kiderül, hogy hogyan sikerült :)

Mindenkinek sok sikert! :)

10. sárika3 (válaszként erre: 9. - Timkomami)
2011. szept. 6. 22:36
otodik gyerkoc,ez igen :)gratulálok hozzájuk.Milyen az élet négy gyerkoccel?engem nagyon érdekelne.Ha van kedved írd meg nekunk,szerintem másokat is érdekelne.Milyen idosek???
2011. szept. 6. 20:59
Sziasztok! Nem is tudom, le merjem-e írni, de mi az ötödik baba után sóvárgunk már kb. 6 hónapja. Az elsőre ennyit kellett várnunk épp, az volt eddig a legtöbb, de mindegyikük megváratott. Persze, most a korom is meg a súlyom is több mint eddig, de valamiért még nem is vártuk ennyire, hogy megfoganjon... ráadásul a férjem ikrekért imádkozik :) Mindnyájatoknak nagyon szurkolok!
8. Monaaaaa (válaszként erre: 7. - Vigyorex6)
2011. szept. 5. 18:01
Köszönjük, nagyon aranyos vagy:) Én is szorítok:P
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 6. - Monaaaaa)
2011. szept. 5. 17:53
Szorítok, hogy minden jó legyen! Remélem már nem kell soká várnotok. :O)
6. Monaaaaa (válaszként erre: 5. - Vigyorex6)
2011. szept. 5. 16:38

Nekem kb. most van a ciklus közepe. De ugye most nem tudunk együtt lenni, hnap szedik ki páromnak a varratot...

Majd holnap megmondja az orvos, h mikor kezdhetjük újra...Remélem, h minél hamarabb:)

5. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Monaaaaa)
2011. szept. 5. 07:49

Nálunk most van fél éve, hogy próbálkozunk ebben a hónapban. Lassan közeledek a ciklus közepéhez.


Mit mondanak, mennyi idő míg újra 100%-os lesz a párod? Nem ismerem a herevisszért, így nem tudom, hogy mennyi a felépülési ideje, és hogy ez mivel jár...

2011. szept. 4. 20:14

Nekünk volt 3 vagy 4 próbálkozós hónapunk, de most szerdán műtötték páromat herevisszérrel, aztán most gyógyulgat..

Hátha nagyobb eséllyel indulunk neki:)

Sok sikert Heni! :)

2011. szept. 4. 20:12
Hát mi sehogy,nekunk is ez lesz a harmadik honap.
2. 5221355151 (válaszként erre: 1. - Monaaaaa)
2011. szept. 4. 20:06

Hát nekem nem rég lett vége a mensinek, úgy hogy most ismét rajta vagyunk az ügyön! :-) Ez a harmadik hónapja, hogy próbálkozunk.

És ti hogy álltok?

2011. szept. 3. 17:05
Csajok, helyzet? Ki hogy áll?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook