Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik mostanában szeretnének teherbe esni... fórum

Akik mostanában szeretnének teherbe esni... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
12088. SziReni
2013. ápr. 13. 21:27
biztosan csak türelmesen. Nem lesz gond. Lehet lesz egy szép peteérésed és két hét múlva pozi teszted lesz, vagy szépen megjön két hét múlva. Velem nincs semmi extra. Nekem 15 és 19 között kellene hivatalosan lennie a peteérésemnek. Mérem a hőmet meglátjuk.Kicsit szúrkál jobb oldalt aminek nem örülök, mert jobb oldalt volt a méhen kívülim, és nem nagyon akarom hogy pont ott legyen peteérés de majd meglátjuk.Szóval nálam most megint két és fél hét türelem van még.
12087. Adelaine (válaszként erre: 12086. - SziReni)
2013. ápr. 13. 21:23

okés. Köszi szépen a tanácsokat, meg a segitséget.Olyan bizonytalan igy a helyzet.


De remélem hamarosan rendeződik minden.


veled mizujs??

12086. SziReni
2013. ápr. 13. 21:02
ha nem jön meg akkor megint teszt, meg akkor a doki is megnéz nincs e baba.Vagy várni fgotok hogy megjöjjön nekem várt a dokim vagy ad olyat ami megvonásos vérzést csinál és ad peteérlelőt, de meglátjuk.
12085. Adelaine
2013. ápr. 13. 20:11

és ha nem fog megjönni. Utána mi a teendő, mi lesz??

Ő is annyit hozzátett, hogy ha 2 hét múlva nem jön meg, akkor hivjam. De azt nem mondta, hogy hogyan lesz tovább.

12084. SziReni
2013. ápr. 13. 19:43
hát csak tudod mi a gond? Hogy 7 mm-es nyálkaháryával nem fog megjönni, mert túl vékony. Nincs felkészülve a levállásra. Tehát ha jól nézett a doki, most tuti nem fog megjönni. Ha igaza van és van domináns tüsződ ami most fog nőni amire kicsi az esély de nem lehetetlen mert nekem is így volt, akkor most lesz peteérésed amihez vastagodni fog a nyálkahártya, és ha sikerül a baba akkor megint nem fog megjönni, ha nem sikerül akkor abban az esetben is peteérésre leghamarabb 2 hétre fog megjönni. Szóval most szerintem az uh alapján mensire ne számíts, inkább egy peteérésben reménykedj, meg hogy vastagodjon a nyálkahártya.
12083. Adelaine (válaszként erre: 12082. - SziReni)
2013. ápr. 13. 19:00
Szia:) Már megkellett volna jönnie. Ma 8 napja hogy késik. Szóval nem tudom. Jó lenne ha megjönne, és utána jöhetne élesben a babaprojekt:)
12082. SziReni
2013. ápr. 13. 18:27
baba az tuti nincs. Peteérésed reméljük lesz, ezek alapján. Tényleg olyan 20 mm körül reped meg, de amúgy változó mindenkinél. A nyálkahártya viszont az vékony. De reméljük mire megreped a tüsző elég vastag lesz. Most sajnos nem tudna megtapadni a baba, vagyis kevés eséllyel. de lehet, hogy így is sikerül, meg vastagodhat az még a tüszőrepiig. Mióta késik amúgy?Mert úgy emlékszem neked már meg kellett volna jönnie, és csak most lenne majd peteérésed? Bár nekem is a 60 napnak pont a felénél volt peteérésem most.
12081. Adelaine (válaszként erre: 12080. - Devonshire)
2013. ápr. 13. 17:26

Igen, én is ugy tudom ahogy irtad. Szóval most rajta leszünk az ügyön:)


Bár ha nem fog megjönni, akkor nem tudom mi lesz. nem szeretnék különféle gyógyszereket szedni hogy legyen peteérésem. De ha muszály lesz.

Várunk 2 hetet.

ma 8 napja hogy késik.

12080. devonshire (válaszként erre: 12079. - Adelaine)
2013. ápr. 12. 13:14
Ha 13 mm-es a tüsző akkor szerintem pár nap és lehet elkezdeni próbálkozni. Asszem a tüsző olyan 20mm körül reped meg . Javítsatok ki ha tévedek.
12079. Adelaine
2013. ápr. 12. 11:24
Uterus: 74*36 mm, ( ez a méhem), a nyálkahártya vastagsága: 7 mm. Nem tudom, ez igy mit is jelent.
12078. Adelaine
2013. ápr. 12. 10:44
Vagy akkor most pár nap múlva fogékonyabb lennék a babára?? jajj, segitsetek légyszives. Hogy is van ez?? Mit tegyek?? 1 tüsző az nem kevés?
12077. Adelaine
2013. ápr. 12. 09:58

Konkrétan úgy van a papiromon is, hogy a jobboldali petefészekben egy 13 mm-es folliculus látható.Ami ugye tüsző.

Hát bárcsak ne tüsző lenne.

12076. Adelaine
2013. ápr. 12. 09:24

Sziasztok :)

Túlvagyok az uh-n, a doki annyit mondott, hogy nagyon szép a méhem, a petefészkek is tiszták, nincs semmi elváltozás, nincs ciszta sem.

Mintha látna egy tűszőt érni, de még csak gyengén látszik ő szerinte. Annyit mondott, hogy 2 hetet várjunk, ha nem jön meg, akkor hivjam, és újabb uh.

De még kinnt a folyóson is megkérdeztem, hogy akkor megfog jönni?? Azt mondja nagyon enyhén látta, mintha most érne. Sztem lehet mást látott, csak nem akarja hogy beleéljem magam. Nem??

Bár nem tudom, nem élem bele magam. Hátha tüsző, és megfog jönni.

Lényegében azért örülök, hogy nincs gond, és nincs ciszta sem. De azért vmi konkrét lenne.

12075. SziReni
2013. ápr. 11. 18:45
Pancsi nem volt kellemetlen a kérdés. Nincs ebből semmi gond.Bár jól esett volna azt mondani igen van. :) De lesz ez biztos. Reménysugár sajnálom, de neked is sikerülni fog. Adelaine, neked meg annyit mondok, hogy én 3 és fél évet szedtem, és máfél éve nem állt vissza a ciklusom volt hogy 4-5 havonta jött meg, az hogy most csak egy hónap maradt ki már nagyon szuper.Szóval nem kizárt hogy ezért nem jön meg.
12074. devonshire (válaszként erre: 12073. - Pancsi@)
2013. ápr. 11. 18:18

Gyönyörű kis család :))

Éddes pofa a baby, szépek vagytok nagyon :)

12073. Pancsi@
2013. ápr. 11. 17:32
Csajok! Van egy pár képem feltöltve az adatlapomon, szeretnék vele eldicsekedni.....persze csak ha érdekel! :)
12072. Pancsi@ (válaszként erre: 12068. - Adelaine)
2013. ápr. 11. 17:26
Szia, köszönöm a kedves fogadtatást! :)Remélem már nem sokáig leszünk ezen a fórumon.....:)
12071. Pancsi@ (válaszként erre: 12069. - Reménysugár27)
2013. ápr. 11. 17:25
Sajnálom Reménysugár, de egy újabb hónap kezdődik, újabb lehetőségekkel. Mindíg csak pozitívan! :)
12070. Reménysugár27 (válaszként erre: 12068. - Adelaine)
2013. ápr. 11. 17:02

Gondolok Rád és szorítok, hogy minden rendben legyen!


Amit írtál az érzelmi hullámaidról és a munkáról, mintha én írtam volna...nekem is ez van mostanában. :( De lesz ez még jobb is. ;)


Fel a fejjel!

2013. ápr. 11. 17:01

Sziasztok Csajok!


Ma reggelre megjött. :( (35. cn.) Még nem az igazi, de már nem tiszta barna, és van. A hőm reggelre 36,6 lett, tehát már ebben a tudatban mentem a mosdóba.

Hétfőn megyek (4. napi) vérvételre, mert azt mondta a dokim, inkább holnaptól számítsam az 1. napot, mert még nem élénkpiros. Vasárnap kezdem a Clostit újra. Egyébként PreMenst és Bromocriptint is szedek már 1,5 hónapja, de úgy érzem segít rendezni a ciklusomat. Arra gondoltam, hogy szerintem kérek majd tüszőrepesztő szurit, mert nekem biztosan nem azokon a napokon repedt, amikorra mondta a doki. Szeretnék biztosabbra menni. :)


Fel a fejjel Mindenkinek!

Tegnap kisírtam magam. Ma tiszta fejjel, pozitívan indultam a napnak. Minden jó lesz higgyétek el nekem! Hamarosan babásak leszünk Mindannyian!

Üdv Nektek!

12068. Adelaine
2013. ápr. 11. 09:08

Sziasztok:)


Üdv a klubban, Pancsi@:)


Köszönöm szépen a biztató szavakat. Nagyon jólesik. Most valahogy nincs lelki energiám sem, semmihez. A férjemmel is alig találkozunk, sajnos úgy van a munkabeosztásunk. Alig vagyok itthon. Jólenne elmenni valahova, kettesben, de a munka nem enged:(

Ez is közrejátszik most az érzelmi hullámaimban.


SziReni: igen, én szedtem a foggátlót, 6 és fél évig, sztem ezért is nekem idő kell mire lesz valami.

Ma már nem tudok irni, hogy mi volt a dokinál, mert onnan megyek is dolgozni, de holnap irok.

Szoritsatok, hogy ne legyen semmi gond, kicsit azért félek.

12067. Pancsi@
2013. ápr. 11. 07:45

Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!

Reni, tegnap már nem tudtam válaszolni....bocsi, nem akartam kellemetlen kérdéseket feltenni. De fő, hogy optimista legyél, és akkor minden rendben lesz :)

12066. SziReni
2013. ápr. 10. 19:38
nincs sajnos babám.Másfél éve próbálkozunk egy vetélés egy méhen kívüli a méhen kívüli most 4dikén volt egy éve.azóta nem sikerült még. De fog tudom. :)
12065. Pancsi@ (válaszként erre: 12064. - SziReni)
2013. ápr. 10. 19:20
Hát igen, amikor az ember már tapasztalatból próbál segíteni! És neked már van egy babód?
12064. SziReni
2013. ápr. 10. 19:06
Igen Pancsi ez így van. Nekem amikor az első baba volt akkor negatívak voltak a tesztek, de nem is élt ezért nem volt hcg.m viszont nem jött meg.És ezért mondtam hogy el kell menni dokihoz ha nem jön meg és nega a teszt. Amikor a méhen kívülim volt akkor délutáán is olyan erős két cskom volt azonnal hogy nem volt kétség. Ő élt és jól volt. Sajnos a teszt azt nem tudja hogy hol van. De azért másfél év alatt ellőttem annyi tesztet én is, hogy ha nega teszt akkor nincs baba, vagy ha esetleg nagyon véletlen van is akkor az nem valószínű hogy meg fog maradni. Persze én csak patikás tesztet használok, ilyen bógli nem tudom honnan származót nem veszek akkor sem ha olcsó.
12063. Reménysugár27 (válaszként erre: 12062. - Pancsi@)
2013. ápr. 10. 18:51

Úgy legyen!!!


Köszönöm a bíztató szavakat, nagyon aranyos vagy. :)

12062. Pancsi@ (válaszként erre: 12061. - Reménysugár27)
2013. ápr. 10. 18:42
Fel a fejjel! Egy héttel ezelőtt sajnos én is reménykedtem, de mára már újra túltettem magam a dolgon. Én mindíg azt mondom, bár nagyon szeretnék már kisbabát, de ha valami ott nem jó, akkor inkább jöjjön meg a havi, aztán majd legközelebb .... Amikor terhes lettem, akkor én is délután teszteltem először, igaz egy halvány csík volt csak, de egy életerős fiúcska lett belőle. Ezért is írtam, ha már negatív a teszt, az már jelent valamit Manapság már olyan érzékenyek, hogy szerintem mindegy, hogy reggel vagy délután tesztel az ember. Van egy ismerősőm, akinek a kilencedik héten vették észre, hogy nem fejlődik a babó, nem vetélt el, úgyhogy kórházba kellett mennie. Én neki is azt mondtam, hogy inkább most, mint később nagyobb baj legyen, vagy esetleg beteg legyen ....hidd el, a mi időnk is eljön, aztán nyitunk egy új fórumot!!!!!!!! :):):)
2013. ápr. 10. 18:26

Igazatok lehet Csajok.


Világosan ugyan, de elkezdtem barnázni, szurkálgat néha a jobb oldalam. Tegnap du-án teszteltem (tudom nem du-án kellett volna) negatívat, azóta nem, de nem is merek. Szerintem menzesz lesz. :(

12060. SziReni
2013. ápr. 10. 18:17
Igen Pancsi nekem is ez a tapasztalatom. És védőnp szakmával sajnos elég sok mindent láttam már. Ezért mondom mindenkinek hogy doki. Legfeljebb megnyugtat hogy minden rendben van. És akkor öröm. De ha mégis valami baj lenne, akkor meg megérte elmenni dokihoz.
12059. Pancsi@ (válaszként erre: 12055. - SziReni)
2013. ápr. 10. 18:14
ez teljesen igaz, én sem hiszem, hogy egy kis rózsaszínezés véletlen van. Sokan írják, hogy barnázás, meg stb. Amikor a Mátéval lettem terhes, akkor semmi nem volt. Se barnázás, se rózsaszínes valami....bár nem is figyeltem úgy a testemre, mint most. És már az is gyanús, ha öt vagy hat napos késés után a teszt negatív (ezt sajna tapasztalatból mondom)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook