Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik mostanában szeretnének teherbe esni... fórum

Akik mostanában szeretnének teherbe esni... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
12148. SziReni
2013. ápr. 18. 09:08
jaja beindult a pozitív hullám, megjött a tavasz. :)
12147. devonshire
2013. ápr. 18. 08:56

Na, micsoda jó hírek. hatalmas gratula!

Úgy néz ki én minden pozi tesztet megkönnyezek itt hoxán! Nagyon gratulálok nektek, és sok egészséget, boldogságot! :))

És tessék örülni, bármilyen nemű is lesz!!!

12146. SziReni
2013. ápr. 18. 08:17
figyelj ha már késik akkor tesztelhetsz. A kimaradt napján ki kell mutatnia ha rendesen volt peteérésed a 10 dik napon korai volt, de ha már késik akkor nem felesleges.
12145. 74acb224ee (válaszként erre: 12144. - SziReni)
2013. ápr. 17. 21:33
ne biztassatok, mert tenyleg lovok egy tesztet:-)csak a csalodastol felek, es lehet hogy meg csak nem mutatna. 10. napon utolag latom tok felesleges volt!meg a hasam se szurkalt, sztem ha van is vki ket-harom napja feszkelodott be!:-)azota vannak a furcsa fajasok, a petefeszkem mar nekem is szurkal kicsit regebben, kb egy hete!ja es a homet mar regen nem merem csak azert mertem meg mert kicsit razott a hideg, ket napja 37-37,2 reggel es este is! ennel mindig kevesebb volt mensi elott, max 36,8 !gyanus!
12144. SziReni
2013. ápr. 17. 21:24
Adeline a petefészked szerintem azért fáj mert ott volt peteérés és a sárgatest ott van ami táplálja a babát a 12 dik hétig amíg a lepényre nem áll át.Ez nem jelent semmi gondot. eszti te meg szerintem tesztelj de ha vársz egy hetet csak erősebb lesz a teszted ha baba van.
12143. 74acb224ee
2013. ápr. 17. 21:16
koszi!sok boldogsagot a babohoz! a szoritas jol jon, es egy decemberi karacsonyi ajandek kisember sem jonne rosszul:)majd megirom az eredmenyt, addig meg ha vkinek van meg jo otlete, hozzaszolasa irja meg nyugodtan, hatha gyorsabban telik az ido:-)
12142. Adelaine
2013. ápr. 17. 21:09
nekem is fura,mert 1 hónapja nem szedek foggátlót,mert sokat együtt voltunk.fura hogy elsőre összejött.remélem minden okes lesz.neked meg szoritok hogy baba legyen a pocakban:) tudlm,rossz várni,de muszály.
12141. 74acb224ee
2013. ápr. 17. 20:58
varok egy 5 napot legalabb, de pokoli nehez lesz:-(
12140. 74acb224ee
2013. ápr. 17. 20:56
Koszi, nekem azert fura, mert ilyen soha nem volt, par erosebb gorcs utan mindig megjott. nekem nehany napja van, melohelyen, meg vezetes kozben gyakran olyan hirtelen jon megy hogy megijedek:-) furi lenne ha elsore sikerulne!de vegulis jol belottuk az idot:-)
12139. Adelaine (válaszként erre: 12138. - 74acb224ee)
2013. ápr. 17. 20:51

Szia, úgyanilyen nyilalós fájások voltak nekem, másfél hete kezdődőtt, rá 2 napra teszteltem negativ, majd vártam 1 hetet és tegnap már pozitív lett.

Sztem várj egy hetet, és akkor próbálj újra tesztelni. De nyugi.

Ám, azóta nekem is megvannak ezek a görcsös kisebb fájások, ma is mig melóztam, sokszor éreztem hogy a jobb petefészkem benyilal, nem vészesen, de jelez. Nem tudom ez mitől lehet!?

12138. 74acb224ee
2013. ápr. 17. 20:45
sziasztok!legyszi segitsetek! ferjemmel marciusban probalkoztunk eloszor babaval, mivel jo stresszes munkank van keveset tudunk egyutt lenni, ezert ovu tesztet is bevetettem.mar egy ideje figyelem a ciklusom, 29-31 nap atlagban, a peteerest meg is szoktam erezni, de meg akarzam bizonyosodni, hogy jol erzem, 3 tesztbol be is lottem elsore a legpozibb 17. napot,probalkoztunk is.ezutan ollyan furcsa erzeseim voltak, nem birtam ki es 10.napon teszteltem xepillel, persze negativ.tudom hogy tul koran, de el is vette a kedvem.ma van a 31. buvos nap de semmi, leszamitva, hogy faj a mellem, es harom napja rovid mensis gorcsok, neha csak belenyilall! mikor teszteljek szerintetek hogy tuti eredmeny legyen? koszi
12137. Linda019 (válaszként erre: 12136. - Adelaine)
2013. ápr. 17. 20:26

Én még most se hiszem el hogy baba van a hasam, mert úgy még nem érzem mert még pici.


BPD: 44,1

AC: 141

Hc: 159

Fem: 29,1

12136. Adelaine (válaszként erre: 12135. - SziReni)
2013. ápr. 17. 20:21

Én is nagyon örülök, és a párom is. És olyan hihetetlen, de még annyira most sem élem bele magam, majd akkor ha a doki is azt mondja, és látni fogom az Uh-n:)


Ám, köszi a biztató szavakat, tegnap hosszasan beszélgettünk a férjemmel, és innentől mindig megfogjuk beszélni a dolgokat, mert utána tényleg sokkal jobb. és mi a 6,5 év alatt nem nagyon beszélgettünk fontosabb dolgokról. Mostmár megértük ezt is, és úgynézki szülők leszünk:)

és ez jó nagyon:)

bár jólenne, már ha a doki is rámondaná az igent :)


lehet holnap délután fel is hivom, hogy teszteltem és pozitív. mert amugy jövőhéten kellene hivnom a menzi további késése miatt:)

de akkor a baba márciusban foganhatott meg, ugye?? még idén a karjaimban tarthatom:)

12135. SziReni
2013. ápr. 17. 19:36
szerintem is erős tesztednek kellene lennie ha 5 hetes lennél.Nekem a méhen kívülim amikor 6 hetes volt már erős pozi volt alig tettem be a pisibe. Szóval szerintem még csak 3 hé körül lehet mert kéőn volt peteérésed. De szerintem mindegy hány hetes. Kismama vagy. És ez a jó nem? Irigyellek nagyon.Persze jó értlemben. Örülök neked. Csak annyira szeretném már ha nekem is sikerülne.
12134. Adelaine (válaszként erre: 12130. - SziReni)
2013. ápr. 17. 19:11
lehet,de a legutolso menzim március 8-án volt.viszont akkor a dokinak mar latnia kellet volna.lehet tenyleg még csak 3 hetes lehetek?együtt léttől számolva,hanyadik napon mutatja ki a teszt?kb? mert ha mar mondjuk 5 hetes lennek,a dokinak tobet kellett volna látnia,nem?meg akkor délutáni teszt is erős 2 csík lenne?
12133. Linda019 (válaszként erre: 12132. - SziReni)
2013. ápr. 17. 19:06
Elhiszem. Én csak a nőgyógyásszal jártam így de elegem volt itt szegeden a női klinikán belőlük...inkább a vassas...
12132. SziReni
2013. ápr. 17. 19:00
hát igen. én most is totál készen vagyok. Tegnap műtötték a hátam és a köcsög doki nem érzéstelenített le injekcióval hanem csak fagyasztott hallod még a vágást is éreztem. Totál készen voltam. Erre ma megyek kötözésre felnyitja a sebbet monva hogy tisztulnia kell természetesen semmi érzéstelenítés, és amikor még fel mertem szisszenni még rámszólt, hogy akkor is fáj ha csendben vagyok meg akkor is ha nem. Olyan szerul esett de tényleg. Mert borzalmasan fájt, és mennem kell holnap kötözésre, de már most tiszta ideg vagyok. Nem akarok menni.
12131. Linda019 (válaszként erre: 12130. - SziReni)
2013. ápr. 17. 18:52
Nagyon sok ilyen van amúgy. Sok orvos nem figyel oda semmire se...
12130. SziReni
2013. ápr. 17. 18:47
Adeline szerintem ha megérett a tüsződ tényleg akkor amikor látta a dokid akkor lehet tényleg 1 hete estél teherbe és most akkor van anyni hcg hogy már mutatja a teszt. Így lehet a baba 1 hete fogant így 3 hetes terhesnek vehetnek mert mensitől számolják a terhesség heteit. De az is elképzelhető hogy akkor még olyan kicsi volt hogy nem látta a doki.De szerintem tuti baba. Linda nekem 10 hetes terhességig folyamatos nega tesztjeim voltak, és nem látták a dokik , a dokis vizelet tesztem is nega volt. Amikor 10 hetesen elkezdtem vérezni de durván.Mentem dokihoz aki közölte hogy vetélek. Gondolhatod totál kész voltam. És adtak pár napot hogy kitisztulok e ha nem akkor kaparás.Végülis a műtétet megúsztam. De azért hogy a 4 dik doki találja meg uh n a babát. Ja és akkor nekem is azt mondták cisztás a petefészkem pco és azért nem jön meg, és közbe terhes voltam. Szóval totál ugyanaz a storym, csak annyi különbséggel, hogy szerencsére neked jól van a baba.
12129. Linda019 (válaszként erre: 12128. - Adelaine)
2013. ápr. 17. 18:29
Szurkolok. :) Nekem semmi tünet... Orrvérzés volt szombaton, de amúgy nem nagyon..Fáradt voltam mindig, de azt hittem mert diétázok és azért..Amúgy az elmúlt 5 hetet végig edzetem napi 6 napot 2 órát.Semmi bajom, de persze innentől kezdve nincs olyan edzés csak azért lazább és amit megtudok csinálni.
12128. Adelaine (válaszként erre: 12125. - Linda019)
2013. ápr. 17. 18:27

Gratulálok, nekem a doki azt mondta, hogy tüszőt lát érni, de nagyon halványan, ez volt ma 1 hete. És most meg halvány délutáni pozitivat teszteltem.

annyit mondott, ha nem jön meg 2 hét múlva akkor hivjam fel, és újabb Uh.


Tüneteid nem voltak?

12127. 3f5c7e70e6
2013. ápr. 17. 18:26
Hát ezek a mai hírek!! Gratulálok a kismamáknak!!
12126. Adelaine (válaszként erre: 12124. - SziReni)
2013. ápr. 17. 18:23

Köszönöm:) hát ez olyan fura, addig mig a doki is nem látja nem hiszem el.

Tutira?? halvány a csik, de akkor tényleg mit látott?? és miért nem mondta??


Április 11-én voltam hüvelyi Uh-n, első negativ tesztem: április 7 -én volt, majd április 9-én délután csináltam tesztet, negativ. Most meg tegnap megjelenik a második csik:)

És szted kb hány hetes terhes lehetek??

Ha tényleg az vagyok?

12125. Linda019 (válaszként erre: 12123. - Adelaine)
2013. ápr. 17. 18:08
cisztának nézték 1 hónapja...De úgy nézz ki minden rendben van vele és semmi baja nem lett, hogy elbújt ennyire. Csak azért nem egy embertől hallottam már , hogy nem vették észre mert elbújt és tesztet is csináltam 20 db-ot márciusig és mindegyik negatív volt plusz márciusi orvosi vizelet is
12124. SziReni
2013. ápr. 17. 18:05
Adeline hát nekem az lenne a tippen hogy peteérést látott tényleg és sikerült habér akkor korán mutatta ki a teszt de nem lehetetlen.De egyébként mindegy mit látott ha két csíkod van akkor az tuti baba gratulálok. Linda neked is gratulálok tök jó.Remélem nemsokára nekem is lesz egy pozitív tesztem. :)
12123. Adelaine (válaszként erre: 12122. - Linda019)
2013. ápr. 17. 17:51

Szívből gratulálok:) de jó :)

Ha lány lesz, annak is örülni, lényeg hogy egészséges legyen:)


És ez idáig nem látták, vagy nem voltál Uh-n?? Tünetek nem voltak?

12122. Linda019
2013. ápr. 17. 17:22

Sziasztok! Szerintem nektek írtam hogy késik a havim és nem jön meg januárban vagy februárban.... Na máig se jött meg. Múlt hónapba cisztát láttak és írtak fel gyógyszer....


Ma meg csak úgy rutinból bementem és erre 19 hetes terhes vagyok, aki úgy nézz ki fiú, de remélem rosszul látta a doki mert lánynak jobban örülnék. :)

12121. Adelaine
2013. ápr. 17. 16:39

Sziasztok, Úristen, képzeljétek, tegnap délután kiváncsiságból teszteltem, mert még mindig nem jött meg, kijött a 2 csik, bár a második halvány, de eléggé lehet látni. Persze nem volt itthon több teszt, hogy reggel megcsináljam. Ma munka után vettem, hazajöttem, egyiket meg is csináltam, bár úgy hogy voltam pisilni az elmúlt 1 órában. és ezen is rajta van a 2 csik:)Reggel munka előtt megcsinálom megint, mert ez hihetetlen lenne!!!


lehetséges?? akkor a doki mit látott?? meg még mindig késik, van hasszúrkálásom is, és olyan izgatott vagyok, mert nem hiszem el.

nem tudom, ha holnap reggel 2 erős csik, akkor szinte tuti hogy babát várok??


jajj, annyira jó lenne:) Ugy meglepődtem tegnap, mikor megláttam:)

12120. SziReni
2013. ápr. 17. 13:39
elhiszem hogy nehéz nálunk is vannak ilyenek. tegnap meg kellett műteni a hátamat. Erre ma veszekedtünk. Nálunk is meg van a feszültség. De ki kell tartani. Meg persze hogy érint a család, de ne hagyd hogy a családi gondok a te kisebb családodra rosszul hasson ki. Ja és a 7 év na ezt mondjuk a 3 évre is azt is túl éltétek :) Szóval ha akkor együtt maradtatok akkor most is együtt kell maradni. Szerintem ha elfogadsz egy tanácsot üljetek le beszélgetni lehetőleg nyugodt körülmények között, és valahogy tegyétek tisztába a gondokat, szóval pl baba kérdés munka kérdés család kérdés.És mindenképp közös problémaként kezeljétek az egyéni gondokat is, és beszéljétek meg, hogy milyen sorrendben foglalkoztok a gondokkal, és ha párhuzamosan foglalkoztok is mia következő lépés miot fogtok tenni, amihez mind a ketten tartani fogjátok magatokat. Mond el neki, hogy te szeretnéd ha megértőbb lenne, meg mindent amit szeretnél hogy változzon és kérd meg hogy mondja el ő mit szeretne mit tegyél.És aztán mind a ketten változtassatok a megbeszéltek szerint. Persze így is lesznek buktatók de így érezni fogjátok mind a ketten hogy tesztek a probléma megoldásáért. És ennek a beszélgetésnek tényleg veszekedés nélkül kellene megtörténnie, mert másképp nincs sok értelme. Persze ez javaslat, de ha kipróbálod szerintem nem veszítesz vele semmit. Nagyon nehéz mind a két félnek ha nem jön egyből a baba, és küzdeni kell. Ezért meg kell tanulni együtt küzdeni, és akkor erősebb lesz a kötelék köztetek.
12119. Adelaine (válaszként erre: 12100. - SziReni)
2013. ápr. 16. 15:17

persze, tudom. Csak sok, sok a stressz, a melóhelyen is, családba is vannak gondok, ami azért érint mivel csak a családom. nem jön meg, nem tudom.nagyon sokat veszekszünk mostanában. Olykor belegondolok, kár volt abbahagyni a gyógyszert. Minek??

Áááá,lelkileg rottyon vagyok, sajnos már pár napja. Ez a hetedik évünk, és azt mondják ez amolyan vizválasztó év, vagy együtt maradunk,vagy szétmegyünk. Hát nehéz!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook