Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik mostanában szeretnének teherbe esni... fórum

Akik mostanában szeretnének teherbe esni... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
12238. Márta82 (válaszként erre: 12236. - SziReni)
2013. máj. 22. 11:14

Aham, értem már :)

Ne is add fel a reményt :) ha néha kis időre el is veszti az ember de nem szabad végleg feladni.

Hátha most össze jött neked :)

12237. SziReni
2013. máj. 22. 11:11
A te gondod, persze nem vagyok orvos, de szerintem PCOS, mert a meg nem repedt tüszők cisztásodnak az általában PCO. És nem elkeserítésből mondom, mert tudom milyen babát elveszíteni, de a pozitív tesztek azok babák voltak, csak valamiért nem tapadtak meg.NEm tudom terheléses cukrot néztek már? Mert az lehet oka a cisztásodásnak is, meg hogy nem tud megtapadni a baba annak is.a prolaktin meg a pajzsmirigy az inkább peteérési gondokat okoz. De amúgy az tuti hogy azokkal gond van? Kapsz rá gyógyszert? Mert a prolaktin is tudják csökkenteni gyógyszerrel, meg a pajzsmirigyre is van gyógyszer. Szurkolok neked. Ja és az jó hogy amikor van peteérésed akkor pozit tesztelsz.Ez nagyon jó jel. Akkor kicsit rendbe rakják a hormonokat, és jöhet a baba. Szerintem ez nagyon esélyes neked. :)
12236. SziReni
2013. máj. 22. 11:07
Sok minden okozhatja ha nincs peteérésed, nem csak és kizárólag a hormonok. Mivel védőnő a szakmám, és 4 évig tömték a fejem szülészet nőgyógyászattal, így ezért tudom hogy sok oka lehet. Például az agyalapi mirigy működése. Nyilván nem úgy termeli a hormonokat mint egy peteérési fázisban. De termeli. Például fogamzásgátló alatti állapotok. Nyilván alacsonyabb volt az lh szint a peteérési időszakban mert nem volt peteérés, és hasonlók. De ezek mind ennek volak betudhatóak. A lényeg, hogy a peteérést kellett beindítani. Mondjuk úgy hogy ez volt a baj.amit az endokrinológus is meg a nőgyógyászom is a fogamzásgátló szedésére fogott. Volt is benne valami. Mert ahogy elkezdtem a clostit rögtön peteérés rögtön 29 napos ciklus. A hőm alapján is rendesen visszaálltak a hormonok. Szóval mondjuk úgy ez a gond megoldódott. Remélem végérvényesen. És nagyon szépen köszönöm a drukkot. Remélem neked meg a dokimnak van igaza. én azért félek mert ugye megütöttem már a bokám egy méhen kívülivel, és ezért ijedtem meg. Nyilván tudom, hogy feleslegesen megy az ember ilyenkor dokihoz, mert a babából ilyenkor nem látnak semmit. Csak annyira féltem hogy gond van.Mindegy megnyugodtam efelől, hogy az nem lehet, és remélem baba lesz belőle. Most tudom ezzel ellentmondok annak hogy feladtam, de nem számítottam, hogy most lesz ez. És ez ad egy kis reményt.
12235. Márta82 (válaszként erre: 12233. - SziReni)
2013. máj. 22. 10:44

Hát ha nincs peteérés akkor pedig a hormonok nem igen lehetnek rendben szerintem, de ki tudja....

Mert ha nem érik a pete akkor nem termelődik valami hormon, nekem meg elkezd érni csak nem nő elég nagyra és így ott marad és ciszta lesz :(

Bár szerintem ez úgy lehet nálam hogy szerintem pár havonta van ovum is mert már 2-szer teszteltem halvány pozit, igaz pár perccel mindig időn túl jött ki hogy azért rendesen látható legyen, csak sajna csak megjött utána mindig, de mondjuk az valószínű a magas prolaktin vagy a pajzsmirigy alultengés miatt, illetve fene se tudja....

12234. Márta82 (válaszként erre: 12232. - SziReni)
2013. máj. 22. 10:40

Szuper!!! Szerintem is beágyazódás miatt lehet.

Drukkolok neked.

12233. SziReni
2013. máj. 22. 10:04
Ja válszolva valaki kérdezte igen mindent kivizsgáltattunk. Férjem rendben van ami 2 terhesség után nem is volt kérdéses, nekem csináltak átjárhatóságit nőgyógyászati vizsgálatokatt, méhem petefészkem rendben. Endokrinológián vérvételek, megnéztek minden hormon oké. Annyi amit "találtak ", hogy nem volt rendszesen peteérésem, ami abban is jelentkezett hogy 4-5-6 havonta volt egy vérzésem, ez azt jelenti első évben kétszer volt vérzésem mind a kétszer terhes lettem. és így most 3 hónapja kaptam clostit, ami segített azóta rendszeresen van peteérésem és van mensim is normál 29 napra. Ennek a hónapnak az elején már mondtam hogy nem szedem mert így se estem teherbe. De mondta a dokim hogy mivel ez a 3 dik hónap és úgyis csak addig lehet szedni ezt még szedjem be, és utána 3 hónap szünet. Megnézik a ciklusom visszaállt-e. És ha mégse akkor megint endokrinológiai kivizsgálás. Szóval ez a helyzet most nálunk. Hát remélem az előbbiek alapján odáig már nem jutunk el.
12232. SziReni
2013. máj. 22. 10:00
Na csajok nálam most totál bizonytalan a helyzet. tegnap telt el 5 nap a peteérés óta a hőm szerint. Erre tegnap kezdődött ilyen barnázásom, ami azt jelenti hogy csak a papíron és ott se mindig betét nem kell. Persze totál pánik, mert akik már ismernek tudják volt méhen kívülim, és hát annak totál ez a tünete, azon kívül hogy pozitív a teszt. Így tegnap rohanok dokihoz, hogy ez van. Megnéztek és mondta, hogy minden rendben van. Nincs semmi gond. Lehet beágyazódási vérzés lesz. na persze engem nem nyugtatott meg teljesen, így ma reggel teszteltem, mert ugye ha méhen kívüli és azért vérzek akkor 6 hetesnek kell lennie, és akkor pozitív a teszt, hát "szerencsére" negatív lett a teszt. Így tuti nem méhen kívüli. Úgyhogy most várunk másfél hetet annyit mondott a doki akkor lenne a kövi mensi, és akkor tesztelünk. Reméljük tényleg beágyazódási vérzés és nem valami más gond. Mától táppénzen vagyok. azt mondta a dokim pihenjek, meg ne stresszeljek (ez utóbbit nem tudom hogy lehet megoldani). Meg kaptam magnéziumot meg vitamint. Remélem minden rendben lesz. Még annyi hogy a derekamat érzem kicsit, meg olyan fura méh összehúzódásokat néha, és ritkán kicsit fájdogál a méhem környékén mensi szerűen de ez nagyon enyhe és ritka. Szóval nem tudom mi van. Meglátjuk.
12231. Márta82 (válaszként erre: 12229. - CsillagTM)
2013. máj. 21. 15:25
Sajnos én is ezt tapasztaltam :(
12230. Márta82 (válaszként erre: 12228. - Devonshire)
2013. máj. 21. 15:25
Értem. Hát az biztos rossz. Mert én legalább tudom hogy van bajom, ki kell kezelnem, de ha nincs és mégsem jön....De azért nagyon sok minden miatt lehet, mindent megnézettek?
12229. CsillagTM (válaszként erre: 12221. - SziReni)
2013. máj. 21. 15:21
sajnos attól, h van egy pozitív teszt, még lehet a következő negatív.
12228. devonshire (válaszként erre: 12227. - Márta82)
2013. máj. 21. 09:16

Az a baj Szireninél, ha jól emlékszem, hogy nincsen semmi baj náluk. És ezért megértem, amit érez. Ha 2 évig nem jön úgy, hogy semmi baj nincsen, az felettébb bosszantó. talán tényleg az fog segíteni, ha elengedik kicsit.


Bár azt nem tudom, hogy inszemináció nem jöhet-e szóba náluk?

12227. Márta82 (válaszként erre: 12226. - SziReni)
2013. máj. 21. 07:44

Szia, bocsi hogy beleszólok...

Megkérdezhetem hogy esetleg tudni hogy van valami oka annak hogy nem jön a baba.

Elég sok a hsz. nem győzném visszakeresni a történeted.

Olyan reménytelen? Mert annyi mindent meg lehet már oldani a mai világban. Dokik mit mondanak?

12226. SziReni
2013. máj. 20. 16:49
hát én már feladtam ezt a baba témát. Mármint persze ha jön akkor oké, de nem próbálkozok, mert nekem 2 év elég volt. Kicsit kezdem elfogadni hogy nekem nem lesz. Persze nem könnyű,de jobb elfogadni. És ha mindig olvasgatok akkor az nem segít hogy túl legyek ezen.
12225. szemes88
2013. máj. 20. 10:18
Köszi SziReni. De igen eltüntetek. 1-2 hónapja akkora nyűzsgés volt itt...
12224. SziReni
2013. máj. 19. 20:51
szerintem sajnos a negatív teszt azt jelenti hogy nincs baba, és sok minden miatt késhett mindenképp ismátelj tesztet, hátha csak korai volt a teszt, és utána menj dokihoz. Szemes88 neked meg szívből gratulálok. És sok boldogságot a babához. Tudom, hogy aggódsz érte, de csak mértékkel. Inkább arra koncentrálj hogy minden rendbe lesz, és szeretgesd őt. Mert az aggadolom érte is stressz ami nem tesz neki jót. Sok boldogságot neked.
12223. szemes88 (válaszként erre: 12221. - SziReni)
2013. máj. 18. 12:24
Szia. Köszi a valaszt. Csak olyan hihetetlen. Okt óta erre vártam. Most meg nem tudom felfogni... Eddig ezert izgultam és szamoltam a napokat. Most azert h minden rendben legyen. Es igyekszem egy jo orvost keresni.
12222. 1baba2012 (válaszként erre: 12220. - SziReni)
2013. máj. 18. 09:11
köszönöm, hogy írtál, nekem soha nem késett még... :((
12221. SziReni
2013. máj. 18. 09:07
szemes88 neked meg gratulálok a két csík az két csík. Nem értem miért tesztelgetnek az emberek egyébként többször ha egy pozitív a többi is az lesz. És elárulom nem mérvadó abban sem hogy bent rendben van minden. Mert vetélés után is még egy héti is lehet hcg amikor már nincs baba. Tehát ne tesztelgess pozi teszt oké nyugi és legyél boldog 5-6 hetesen meg menj dokihoz és elmondja a többit.
12220. SziReni
2013. máj. 18. 09:05
szerintem ha 8 napja késik és negatív a teszt az sajnos azt jelenti nincs baba. Akkor már tuti ki kellene mutatnia, akármikor is csinálod.Nekem ha beteg vagyok akkor szokott volt régen csúszni néhány napot. de ha mégse jönne meg ismátelj tesztet és menj dokihoz.
12219. 1baba2012
2013. máj. 18. 08:52

Jaj, lányok nagyon depis lettem, mert ma 8. napja késik a menszeszem és most teszteltem - igaz nem első vizeletből, mert már hajnal 4 óra óta fent vagyok, hasmenésem van/volt /3*/, hánytam /1*/ és nagyon fájt a fejem, de azt elvágták - és a teszt eredménye negatív :(

Aki volt már hasonló cipőben, neki mi lett a vége, mi állhat a késés hátterében, egy hajszál pontos ciklus esetében???

12218. szemes88
2013. máj. 17. 19:02
Jah és még annyi, hogy semmi tünet. Se pecsételés, se folyás, se semmi. Csak 33.-ik nap, és kiváncsiság....
12217. szemes88
2013. máj. 17. 19:01
Sziasztok, rég írtam.... Nah belevágok. Ma 33 napnál járok.... Hát gondoltam csinálok egy tesztet.... Az elsőt ma délután 6 órakor csináltam... Remekül látszik a két csik, nyugtalan voltam, rá fél órára megint teszt. Ismét két csík, bár egy kicsivel halványabb, de szemmel jól látható II. csík. Huuuu. Tele vagyok kérdéssel. Valaki ráér? :)
12216. SziReni
2013. máj. 17. 18:22
Szerintem minfenkep tesztelni kell.
12215. CsillagTM (válaszként erre: 12213. - Ercsikeh)
2013. máj. 16. 17:33
lehet. bármi.
12214. SziReni
2013. máj. 16. 14:32
Lehet terhesseg jele is.de nekem peteereskor is vannak ezek a tunetek.pl most pont ezek a tuneteim es ma esett le a hom is.de mensi elott is hasonlo tuneteim vannak.terhesen meg nem volt semmi tunetem.szoval ha kesik javaslom tesztelj.azt tartom a legtutibnak.remelem sikerult neked.
12213. Ercsikeh
2013. máj. 16. 13:17
Sziasztok.Kérdés:lehet e terhesség jele h fáj a cicibimbó nyomás,érintés hatására(mintha tűt szúrnék bele)egész nap ágyban tudnék feküdni ,nem aludni csak feküdni lustálkodni,a petefészek méh környékén néha szúró tompa fájdalmat érzek,mintha gombóc volna a torkomban,olyan érzés mintha bármelyik percben tudnék öklendezni v nem tudom h fogalmazzak.kérlek segítsetek.
12212. SziReni
2013. máj. 16. 11:47
Biztos minden rendben lesz.
12211. Pannó
2013. máj. 16. 11:41
28.-án megyek uh-ra már nagyon várom,de nem akarok hamarabb menni akkor leszek 7-8 hetes.Remélem minden okés lesz..majd írok.
12210. SziReni
2013. máj. 15. 10:59
gratulálok én is.
12209. Pannó (válaszként erre: 12208. - 4aa8a9af83)
2013. máj. 14. 07:40
Köszi,biztosan nektek is sikerülni fog..!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook