Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik babát szeretnének fórum

Akik babát szeretnének (beszélgetős fórum)


2015. febr. 21. 11:11

Sziasztok!


Én ma kegyetlenül sz@rul ébredtem. Fáj az egész fejem, szemeim, homlokom, mindenem. Ennyire már nem is tudom mikor fájt utoljára a fejem :( És borzasztó hányingerem is van. De tuti nem attól, hogy terhes lennék, szerintem a terhes vitamintól van. Minden estere nem volt kellemes ma így ébredni :(


Kaktusz: én azt olvastam, hogy járhat a beágyazódás is hüvelyi folyással, mert (ha jól magyarázom:D ) ilyenkor megváltozik a hüvely ph-ja, és erre így reagál.

2015. febr. 21. 07:47

Jó lenne minél előbb tudni, ugyanis a melóhelyemen igazi súlyemelő vagyok... árufeltöltőként dolgozom és bizony 10-15 kg is meg kell sokszor emelnem... amit nem feltétlenül lenne szabad egyedül, de baccnak rá... néha elkapok egy két raktárost de nem mindig sikerül...

ezért is lenne jó minél hamarabb tudni a dologról.

Megőrjít ez a várakozás :(

56. kaktusz.virág (válaszként erre: 55. - 08246b2968)
2015. febr. 21. 07:32

Hát ez az, hogy fogalmam sincs. :/ Már a derekam is fáj meg a hasam is úgy ahogy mensikor szokott, de még ez odébb van.

Nem akarom bebeszélni magamnak. Október óta próbálkozunk.

Elméletileg, ha még is 12-én volt az ovu most tartok kb a 9-10.napon. Ez pl pont a beágyazódás ideje...

Nem akarok őrült libának tűnik hogy keresgélem a jeleket magamon, de ti ezt biztosan jól tudjátok,hogy akik nagyon szeretnének már babát azok képesek a legapróbb jelet is ennek tulajdonítani :)és ettől még nem vagyok/vagyunk őrült/őrültek csak nagyon szeretnénk már :)

Kicsit bosszant most a dolog.

55. 08246b2968 (válaszként erre: 53. - Kaktusz.virág)
2015. febr. 21. 07:25

Ha tegnap lett volna valamilyen okból az ovu akkor se baj mert voltatok együtt,tehát az esély megvan.

Arra nem gondoltál hogy a beágyazódás kezdődött el? A hasszurka,érzékeny mell - a nyák nem tudom ezzel járhat-e.

Nekem a hónapban csak ilyen hasszurka volt az ovutól végig még meg nem jött, de sajna baba nélkül vagyok,a múlt hónapba duzzadt mellek -a kettő együtt jó lehet :)

2015. febr. 21. 06:20
Jah tegnap vettem tesztet, de még feleslegesnek tartom megcsinálni... korai lenne szerintem :/
2015. febr. 21. 06:12

Jó reggelt! :) Én elég hülyén állok hozzá az e havi ciklusomhoz... magam sem értem. Szóval:

Január 28-án volt meg utoljára. Általában 5 napig tart, de most ebből 2 nap volt rendes mensis vérzés a többi barnázás. Hol több, hol kevesebb mennyiségben. Feb. 9-én voltam nőgyógyásznál (általános vizsg.) mindent rendben talált. Van a telefonomon egy alkalmazás amibe vezetni szoktam a ciklusaim és ami kiszámolja a peteérés feltételezett időpontját.

Ez alapján az ovulációm 12-e esett. 10-től már éreztem mensis görcsöket és 12-én volt egy-két erősebb szúró fájdalom a bal petefészkemnél. Gondoltam valóban ekkor lehetett az ovu. Viszont ovu után már szokott lenni mellfájdalom, most nem volt. Tegnap és tegnap előtt megint éreztem enyhe mensi szerű görcsöket, és tegnap este volt tojásfehérje nyákom is! Ma reggelre pedig már enyhén, érintésre, fáj a mellem.

Akkor tegnap lett volna az ovum???

Kicsit bajban vagyok, mert eléggé meg vagyok fázva, tegnap voltam dokinál, írt gyógyszert is,de nem merem szedni elég erős antibiotikum...

Ebben a hónapban együtt voltunk 4-8-10-12-15-19-20-án. Fogalmam sincs hogy most mit csináljak.

29-naposak a ciklusaim, nem szokott késni. Max. 1-2 napot de ritkán.

Kétlem hogy beágyazódás miatt lett volna tojásfehérje nyákom, de azt meg nem értem hogy akkor mégis tegnap lett volna az ovu?? Ilyen nálam még nem volt.

Most is érzem mensis görcsöket, olyan mintha meg jött volna pedig nem. Elméletileg 26-án kellene.

Teljesen összezavarodtam :D

Valakinek volt már hasonló?

52. 0285072076 (válaszként erre: 47. - Nlindus)
2015. febr. 20. 23:04

Persze ez így van. Szépek vagytok jól vagytok, de azért egy gyerek sem ártana :D

Mi is így vagyunk. Hiába 7,5 éve jól megvagyunk, szeretetben, egyetértésben, stb, de azért érzem én is már egy ideje, hogy hiányzik egy gyerek, vele még nagyobb boldogság lenne a kapcsolatunk :)


Várjuk a híreket! :)

51. 0285072076 (válaszként erre: 45. - Misskaos)
2015. febr. 20. 23:02

Szia!


Ez, hogy volt egy pozi teszt és utána jött meg, ez így még borzasztóbb, mint ha csak reménykedik az ember, hogy hát ha, aztán megjön. Nagyon sajnálom! Sok sikert az elkövetkezendő időkben. :)

50. 08246b2968 (válaszként erre: 49. - Kíra2701)
2015. febr. 20. 13:51
Addigra kihevered :) Most sajnos ilyen betegeskedős időszak van, nekem is beteg a párom- bár nekünk csak március elején esedékes a dolog :(
49. Kíra2701 (válaszként erre: 46. - Annie22)
2015. febr. 20. 13:39
Nekem 25-én lesz PÉ-m. Szerintem nem fog sikerülni, mert fáj a fejem, fáj a torkom, folyik az orrom, szóval minden bajom van :(
48. annie22 (válaszként erre: 47. - Nlindus)
2015. febr. 20. 12:44
akkor várjuk a fejleményeket majd... drukkolok, hogy minden rendben legyen.
47. nlindus (válaszként erre: 39. - 0285072076)
2015. febr. 20. 12:37

Hétfőn megy el a tatabányai laborba érte. De az urulógus csak szerdán rendel. Addig igyekszem a neten kideríteni milyen lett az eredmény, vagy majd kérek itt segítséget.

Szerencsére a mi kapcsolatunk nagyon jó és kiegyensúlyozott, de azért egy baba hiányzik a boldogságunkhoz.

Köszönöm az érdeklődésedet! Szép napot!

2015. febr. 20. 09:35
Lányok kinek lesz a közeljövőben PÉ? vagy ki nem várja a napokban? Kinek drukkolhatunk? :-)
45. misskaos (válaszként erre: 44. - 08246b2968)
2015. febr. 20. 09:29

karácsony előtt volt ,és nagyon kiborultam.de csak egy napig tartott,aztán összeszedtem magam :D

igen nagyon örülök,hogy már van egy majdnem 9 éves lányom.

44. 08246b2968 (válaszként erre: 42. - Misskaos)
2015. febr. 20. 09:14

Félig szerencsés vagy hogy van egy gyerkőc már, de basszus, ha lenne egy pozitív tesztem és mégis megjön. . .na akkor még jobban kiborulnék.


És nem lehet hogy mégis terhes vagy attól hogy megjött, ha már + a teszt?

2015. febr. 20. 08:57
remélem nem offolom a fórumot :D
2015. febr. 20. 08:55
sziasztok.mi is babát tervezünk ,már a másodikat ,de sajnos eddig hiába.már túl vagyok egy olyan hónapon amikor biztosra vettem hogy jön a baba.és volt egy pozitesztem is de még aznap megjött...
2015. febr. 20. 08:52
Amúgy én is azt hittem ebben a hónapban, hogy terhes vagyok. Annyira feszültek a melleim, hogy ilyen még sose volt. Totál be voltak keményedve a mellbimbóim is. És már mensi előtt 1 héttel folyamatosan kifele álltak. A melltartó is totál kidörzsölte. A férjemnek nem is engedtem, hogy hozzá érjen, annyira érzékenyek voltak. Görcsöt nem éreztem, sem pedig enyhe hasszurkálást, hanem inkább erős bele nyilallást a méhembe, mensi előtt 1 héttel kb azt is. Folyton belehasított, de elég erősen. De ezek a remények elszálltak, amikor megjött, és iszonyatos görcsökkel fetrengtem itthon az első nap :D
40. 0285072076 (válaszként erre: 33. - Kaktusz.virág)
2015. febr. 20. 08:49

Szia!



Hányinger nem jön rögtön beágyazódás után, ha van is, kb a mensi napja körül kezdődik, szóval tényleg nem ezen múlik :)

Még pár nap és kiderül, még van remény! :)


Mióta próbálkoztok?

39. 0285072076 (válaszként erre: 31. - Nlindus)
2015. febr. 20. 08:47

Szia Lindus!


Borzasztóan sok idő ez a 8 év. Én most azt gondolom, hogy ezt nem tudnám kivárni sosem. Szerencse, hogy együtt vagy még a pároddal, mert ilyenkor sajnos sok esetben rámegy a kapcsolatra ez a gyerek téma.


Mikor lesz meg a spermavizsgálat eredménye?

Gratulálok a fogyáshoz! Csak így tovább. :)

2015. febr. 20. 08:46
Március lesz a babáink hónapja! :)
37. 0285072076 (válaszként erre: 36. - Annie22)
2015. febr. 20. 08:43
Sajnálom :( Jó pihit hétvégére, és kitartás :)
36. annie22 (válaszként erre: 34. - 08246b2968)
2015. febr. 20. 08:36

Regcsi én is hasonlóan "működök" mint te, hajlamos vagyok mindent beképzelni :-/

De ma reggel megjött, szóval most kicsit elkenődtem, hétvégén össze szedem kicsit magam és újult erővel várom a márciust :-)

mindenkinek drukkolok csajok :-)

35. annie22 (válaszként erre: 31. - Nlindus)
2015. febr. 20. 08:34

Szia!

NEked is drukkolunk, majd jelezd, hogy mi a helyzet nálatok, mit mondott a doki :-)

2015. febr. 20. 08:01

Szerintem az tényleg nem mérvadó, hogy kinél mik a jelek és mikor- mindenki más.

Én előző hónapban azt hittem sikerült, mert olyan szinten volt megduzzadva a mellem mint még soha, kb semmi mellem nincs egyébként, akkor a 3-4x legalább volt , fájt is és mégis baba nélkül vagyok. Ebben a hónapban pedig az alhasam fájt, de sajnos mégis.

Én megfogadtam , most semmire nem fogok figyelni, mert könnyen képes vagyok a bebeszélésre is és felesleges, szerintem egyébként a fogantatástól számítva a menszeszig abban a két hétben annyira sok jelet nem is tapasztalhatunk, leginkább valóban csak az agyunk.

Tegnap olvastam hogy valaki sokáig észre sem veszi annyira nincs jele, menstruál is és semmi- egy nő itt az egyik fórumon írta hogy 8 hónaposan vette észre! Kérdem én hogyan nem lehet azt érezni, hogy mozog benned egy kis lény???

Szóval ( oké most nem épp ilyen állapotban vagyok) de fel a fejjel! :)

2015. febr. 20. 07:29

Mi is nagyon szeretnék már és egy jó ideje próbálkozunk is, de eddig semmi...

Nálam minden hónap azzal telik, hogy figyelem a jeleket, de mindhiába.

Ebben a hónapban sem történt szerintem semmi... Igaz annyi változás van, hogy most egyáltalán nem érzékeny a cicim és puha pedig a középidőtől kezdve mensiig szokott fájni. Eddig hőmérőztem de már ebben a hónapban azt is abba hagytam. 26-án kell/vagy nem kell megjönnie.

De nem érzem, hogy bármi is sikerült volna. Máskor másoknál már ilyenkor hányingerről feszülő mellről olvastam, nálam semmi. (jó nincs kért egyforma terhesség)

Már kezdem feladni... igaz még nincs egy éve hogy próbálkozunk de azt hiszem szép lassan ráveszem magam a kivizsgálásokra... ahogy a páromat is.

32. 08246b2968 (válaszként erre: 31. - Nlindus)
2015. febr. 20. 07:11

8 éve nem sikerült - ezt szörnyű hallani, akkor téged már eléggé megviselt és tönkretett ez a dolog.

Csodálom hogy van még erőd, bár az akarás nagy úr. Én ettől a 2 hónaptól is nagyon levert vagyok.


Majd jelentkezz a fejleményekkel. Kitartás!

2015. febr. 19. 21:30

Sziasztok!


Én nagyon haragszom magamra, hogy ennyire hagytam elrepülni az időt.

32 éves vagyok, a párom 36.

8 éve nem védekezünk, vártam minden hónapban, hogy végre teherbe essek, de a várakozáson túl nem tettem semmit.

Annak könyveltem el, hogy a párom kamionos, és többnyire csak hétvégén van itthon, de ennyi idő alatt csak kellett egy alkalom, hogy peteéréskor együtt legyünk.

De most végre elkezdtem járni orvoshoz. Párom szerdán elment spermavizsgálatra, most annak várjuk az eredményét, a nődoki csak azután fog velem foglalkozni.Már túl vagyok egy petetérést stimuláló gyógyszeres kezelésen, akkor havonta jártam peteéréskor ultrahangra, akkor nagyon szép fejlődést látott a doki, azt mondta, hogy nem lát semmi problémát, de azért még nagyon sok probléma lehet, amit csak további vizsgálatokkal tud feltárni.

Fogyást is javasolt, amiben egyet értek, elszánt is vagyok, 95kg voltam decemberben( 170cm), már 87kg-nál járok.

DE most mindenesetre, nagyon várom, a spermavizsgálat eredményét. Majd jelzek még!

30. 0285072076 (válaszként erre: 29. - 08246b2968)
2015. febr. 19. 19:37

Én azért nem feküdtem 4 napig az ágyban, mert mennem kellett dolgozni :D Én inkább mérges vagyok ilyenkor és minden repül, ami a kezembe kerül :D Én is gondolkodtam a teán, de úgy gondoltam, hogy adok még 1 hónapot a drága szervezetemnek....

Igen, 33-35 naposak a ciklusaim, így 1 héttel minden hónapban hosszabb :S

2015. febr. 19. 18:36

Előző hónapban én is nagyon kiborultam, 4 napig szinte csak ágyban feküdtem. Most jobban viselem, bár ha rágondolok pityergek.

Mi szinte mindennap együtt voltunk,( mostmár mi is csak 2 naponta tervezzük) ittam gyógyteát, én is is alkalmaztam a trükköt :) Igazából gőzöm sincs mi lenne a legjobb módszer.

Nekem 4-5-e körül lesz peteérés, neked akkor gondolom hosszabb a ciklusod.


Annie, neked hajrá lehet a beágyazódást érzed. Nekem előző hónapban majd szétduzzadt a mellem, ebben a hónapban tök normális, most az alhasam fájt a pé óta folyamatosan- bíztam benne hátha- de nem :(

No de fel a fejjel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook