Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik babát szeretnének fórum

Akik babát szeretnének (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
208. Timilight (válaszként erre: 205. - Rlillus)
2015. márc. 2. 16:31

Szia :)

Nekem gyorsan eltelt, volt meló bőven :) De így legalább kevesebb idő jut agyalásra :)

207. Kisritu (válaszként erre: 199. - 08246b2968)
2015. márc. 2. 16:31
sziasztok! nem jott meg még. de eléggé gorcsoltem ma. nem merek meg csinálni tesztet... egyszer mar volt h.3 napot kesett. akkor beleeltuk magunkat aztán megjott. most nem merem beleelni magam.
206. annie22
2015. márc. 2. 16:04
nekem jól telt, munka után rohanok haza, mert "dolgunk" van a párommal :-)))))
205. rlillus
2015. márc. 2. 15:54
sziasztok! mizu van? hogy telt a nap?
204. rlillus (válaszként erre: 199. - 08246b2968)
2015. márc. 2. 15:54
de ugyesen osszegyujtotted :) igy legalabb tudni fogjuk mikor kinek kell drukkolni:)
2015. márc. 2. 13:38
Nekem ma nagyon hányingerem van és kijöttek a pattanásaim ami akkor szokott mikor megjön :(
2015. márc. 2. 09:43

Nekem most délelőtt annyira megfájdult az alhasam, rendesen mintha amikor mensi előtt- pedig tegnap délután csináltam PG53-as ovu tesztet, és az semmit nem mutatott még.

A telefonos app az nekem 5-re írja, a hőm is még 36,5, akkor miért?

201. annie22 (válaszként erre: 199. - 08246b2968)
2015. márc. 2. 09:37

Köszi Regcsi :-)

én már látom a PÉ jeleit, mi már hétvégén is rajta voltunk, de ma ismét, mert ugye a március a mi hónapunk :-)

2015. márc. 2. 08:33
Nekem elvileg 10-et irja a naptar, de mar tegnap es ma is elegge gorcsol a hasam. Lehet hamarabb lesz, nem tudom...
2015. márc. 2. 08:13

Úgy látom akkor most 3 hetes drukkidőszak jön.

Összegyűjtöttem , akit hirtelen megtaláltam kinek mikor mi van :)


Ovu:


Annie -most

Timilight - márc.3

Regcsi és Pillangóvilág - márc.4-5 - ugye?

Rlillus - márc.6


Nemvárt:)

Kisritu - márc.1 - van valami hír???- reméljük csak jó :)

Vidámcica - márc.10

Kira - márc. 11

Tatiana - márc. 12

Miskaoss- márc.11-12- ugye- az írások alapján vhogy így.


Akit kihagytam - előre is bocsi.

2015. márc. 1. 20:23

Letöltöttem egy naptárat a telómra, mindig eltalálja a kis drága, hogy mikor fog megjönni, illetve mikor van peteérésem. Annak ellenére, hogy még én sem tudom :D

17.-én jött meg, de ma még mindig 25 napot ír a következő menstruációig :( Ez annyira szörnyű, hogy ááááhhh.....

197. 0285072076 (válaszként erre: 189. - Tatiana33)
2015. márc. 1. 20:19

Ez a rágörcsölés szó, hát ettől már egyrészt falra mászok, másrészt agyf.szt kapok tőle :D

Mert ugye az van, hogy az ember eldönti, hogy gyereket akar, és ha az első két hónapban nem jön össze, akkor azt a legkönnyebb mondani, hogy mert biztos rágörcsölsz. Az már meg sem fordul az "okos" ember fejében, hogy nem "rágörcsölés" van a háttérben, hanem esetlegesen valami probléma. Hú, de nem szeretem az ilyen embereket... :D

196. 0285072076 (válaszként erre: 181. - Rlillus)
2015. márc. 1. 20:13
Szerintem, ha van rá lehetőség, minél hamarabb és minél messzebb költözni :PP
195. rlillus
2015. márc. 1. 20:11
hello. penteken lesz ovum. ezen a heten raallunk a temara, ha ertitek mire gondolok :P
194. Timilight (válaszként erre: 193. - 08246b2968)
2015. márc. 1. 19:09

Szia, szép estét mindenkinek :)

Nekem elvileg kedd környékén lesz ovum :) Rám férne egy kis pozitív energia :)

2015. márc. 1. 18:09

Sziasztok Csajok!

Hát jó sokat írtatok- hétvégén csak telóról neteztem, de próbáltam felzárkózni.

Ezek az anyósos sztorik- hát szóhoz sem jutok, komolyan. Ha már egy anya szereti a kicsi fiát, akkor miért nem fogadja el a nőt akit választott magának?!


Nálunk pont fordítva van, mindent meg akarnak adni mindig, de én nem a tehetősebb családból származom nem ahhoz vagyok szokva, és szerencsére már párom sem igényli, hogy jaj de jó az a plusz pénz otthonról.

Mindkettőnknek van keresete- én szeretek megdolgozni azért amim van- és ők állandóan támogatni akarnak ( pl az esküvőt is fizetni a felét legalább, ezt is nehezen értették meg hogy nem,csak mi fizetjük). Ha bajunk lesz úgyis kérünk segítséget- szóval ez a másik véglet :S


A tudatosság jó, pl én azóta nem ittam kávét, hogy belevágtunk, pedig igazi kávéfüggő vagyok- de annyira kimerültem a hétvégén, hogy ma egy 3az1-bent megiszok majd. Ettől nem lehet bajunk. Nem szeretnék átesni a ló túloldalára sem.

Bár ebbe a hónapba úgy érzem totál sikerül kizárni majd a babagyártást- hétvégén otthon voltunk az esküvő miatt- a szülők a sok "zaklatós" kérdéssel elterelték a figyelmem, viszont most párom van ráfeszülve- mikor szexelhetünk és mikor nem- meglesz akkor a 2 nap szünet az ovu-ig? :)


Kira és Tatiana akkor még 10 nap és kiderül :) Valakinek lesz valami -ovu, teszt- hamarabb, csak hogy küldhessük az energiát.


Azt tudom, hogy Pillangóvilágnak és nekem csüt-péntek fele van ovu, még valaki? :)

2015. márc. 1. 17:45
Én márc.11-re nem várom, de nem nagyon reménykedem :(
2015. márc. 1. 17:29

Én március 12.-re nem várom.


Nem érzem sem azt, hogy sikerült volna, sem azt, hogy nem. Majd kiderül.:-)

190. Tatiana33 (válaszként erre: 182. - Rlillus)
2015. márc. 1. 17:05
Köszönöm! Neked is sok sikert, minél előbbi pozitív tesztet kívánok!;-)
189. Tatiana33 (válaszként erre: 179. - 0285072076)
2015. márc. 1. 17:02

Szia!


:-)))

Persze, tudatosnak kell lenni. Oda kell figyelnünk millió dologra. Nekem pl. néha szokott lenni herpeszem - kb. évente egyszer. Eddig Zoviraxot használtam rá, most viszont már nem használhatom.

Ez szerintem sem rágörcsölés, inkább nevezném tudatosságnak. Az pedig nagyon is helyénvaló.


Jó volt olvasni, hogy mennyire szereted még mindig a férjedet. ;-)


Nektek is sok sikert, boldog babavárást!:-)

188. Tatiana33 (válaszként erre: 178. - 08246b2968)
2015. márc. 1. 16:51

Nem tudom, hogy mire várnak a babák.

Miért van az, hogy apa és anya minden alkalommal jól időzíti a szeretkezést, és mégis csak pl. az 5. hónapban fogan meg a gyermek. Érthetetlen számomra. Én hiszek a lelki dolgokban.


Az enyém ambivalensen reagál. Egyrészt ideges, hogy még mindig nem jött össze (persze próbálja leplezni:), másrészt viszont örül annak, hogy ezáltal újabb plusz időt kapott az anyagi, lelki felkészülésre.:-)


Boldog babavárást!:-)

187. Tatiana33 (válaszként erre: 177. - Kíra2701)
2015. márc. 1. 16:26

Köszönöm! ;-)


Én is drukkolok Neked is, és mindenkinek, aki babát szeretne. :-)

186. rlillus (válaszként erre: 185. - Kíra2701)
2015. márc. 1. 13:10
nekem az orrspray-től faj a fejem. esetleg egy pici vizet szoktam az orromban csopogtetni.
2015. márc. 1. 12:24
Kedden voltam orvosnál kaptam orspray-t, de még kicsit sem használt, szerintem holnap visszamegyek az orvoshoz. Nektek milyen orrspray vált be?
184. Kíra2701 (válaszként erre: 180. - 0285072076)
2015. márc. 1. 12:21

Ez aztán nem semmi :o

Nekem nagyon jó apósom volt (sajnos január 1-jén meghalt :( ). 3 sógorom és 2 sógornőm van, de szerencsére mindenkivel jó a kapcsolatunk.

183. 9d0c5a7f41 (válaszként erre: 180. - 0285072076)
2015. márc. 1. 11:24

Úr ég!!!!!!

Ez durva! Ez nagyon durva! Nagyon nagyon!!

De az, hogy ilyen szinten kiállt melletted szépen, intelligensen a párod, ez sok mindenre bizonyíték szavak nélkül is. Szép történet ebből a szemszögből.


Amúgy úgy érzem, nekem nem jött össze ez a hónap. Ma erre ébredtem. Kedden volt p.é. Ok, hogy elvileg nem érez ilyenkor semmit az ember, de semmit nem csináltunk másképp, mint a múlt hónapban, kétnaponként együttlét, kiszámolva teszttel a dolgot, szóval nem sokkal kecsegtet a márc. 10-e. :'(

182. rlillus (válaszként erre: 175. - Tatiana33)
2015. márc. 1. 07:35
szia. szivembol szolt ez a kis szoveg :) szepen leirtad. orulok, hogy itt vagy, es varjuk minden apro eszreveteled, es remeljuk hamar pozitiv tesztrol tudsz majd beszamolni!
181. rlillus (válaszként erre: 180. - 0285072076)
2015. márc. 1. 07:33
ez nem semmi :D akkor en meg hallgatok. :D nalunk a furdovel kapcsolatban csak annyi van, h latja anyos, hogy sietek munkaba, elo van keszitva a fogkefe, fogkrem. de amig nem figyelek addig gyorsan elmegy zuhizni. es ott van lb 20 percen keresztu, amikor tudja, hogy sietnem kell munkaba es nekem csak ot percig kell a furdo. de nem baj, most mar kitoltam vele, mert mar tartok egy fogkefet es egy fogkremet a ruhaim kozt es ha bezarkozik a furdobe, akkor mwgyek a konyhaba fogat mosni :D apossal ugy annyira nincs bajom. mondjuk o az irigynek a szoges ellentete. tegnap azt mondja, vegyunk egy mobil garazst, most csak 175ezer forint :O. es akkor mondom mibol? duhbol? jol tudja, h nimcs ra zse. kemenyen sporolunk+en gyakornok tanarkent alig kapom meg a 100at. -.- de miert nem veszitek meg? olcso, megeri. mondom neki akkor szerintem el kene kezdeni az udvar hatso reszeben az epitkezest, hogy meglassuk, h hova ferne a garazs (mert eddig ugy van, h hatra leaz epitve nekik egy kis haz). ki is ment a szobabol :D szerintem majd akkor lesz sajat lakhelyunk ha elkoltozunk es nem varjuk amig elkezdik az epitkezest, ugyh megy a gyujtes es remelhetoleg a kozeljovoben eleg penzunk lesz egy sajat lakasra. ugyh mar azon is gondolkodtam, h sajnos jegelni kell a baby temat :( inkabb jojjon nyugodt helyre a dragasagom
180. 0285072076 (válaszként erre: 165. - Rlillus)
2015. febr. 28. 23:09

Na látom neked is kijutott akkor a jóból. Sajnálom, hogy nálatok is ez van.

Vannak barátnőim, akiknek olyan jó anyósuk van, hogy ilyenkor mindig mérgelődök magamban, hogy az enyém miért ilyen idióta??? :D

Após se jobb. Egyedüli gyerek volt és a mai napig borzasztó irigy. Bele értve a saját feleségét és gyerekeit is. Mai napig semmit nem kaptunk tőle (nem pont pénzre gondolok). Bár pénzt se :D Semmit nem segít nekünk semmiben. Mindent csak magának. Ha pl adnak 1 táska krumplit, akkor após kiválogatja és azt adja ide, ami totál kukacos. Maga termeszti, és még permetezni is lusta. Mikor náluk laktunk, meg akarta nekem magyarázni, hogy azért lett több a gáz számla, mert én is ott lakom. Persze, a radiátor látja a lelki szemeivel, hogy 5 ember lakik a lakásba, nem 4, és akkor neki többet kell fűteni :D Vagy ha zuhanyoztunk, 3 percet kaptunk ketten mindenre. Zuhany, hajmosás. Ha letelt a 3 perc addig verte a fürdő ajtót, amíg el nem zártuk a vizet :D Minden nap 5x eljátszotta velem, hogy megvárta amíg bemegyek a wc-re, bezárom az ajtót, és jött és lekapcsolta a villanyt rám. Szerinte ahhoz, hogy wc-re menjek, nem kell villany.

Sógornőmmel meg azért nem jövök ki, mert szintén irigy. Apja-lánya. Mikor mi megismerkedtünk a férjemmel, őt pont akkor dobta ki a barátja. Akkor annyira féltékeny volt ránk, hogy mi jól érezzük magunkat, és ezt neki minden nap látnia kell, hogy utána nagyon megromlott a kapcsolatunk, ez azóta sem változott, 7 év elteltével sem. Minden nap elmondta, hogy én csak egy megtűrt személy vagyok náluk, szóval akár el is húzhatnék onnan, mert senki nem szeret. Sok sok veszekedés után 1x én is meguntam a dolgot és akkor mondtam a férjemnek, hogy na vagy most azonnal elkezdesz munkát és lakást nézni másik városba, amire 1 hónapot kapott, vagy soha többet nem lát. 3 hét múlva új munkája volt, és a 4. héten Pestre költöztünk :D Azóta is tartjuk ezt a tisztes távolságot, és csak húsvétkor, illetve karácsonykor megyünk anyósékhoz. Azóta se esett le nekik, hogy miért csak évente 2x látogatunk :D

179. 0285072076 (válaszként erre: 175. - Tatiana33)
2015. febr. 28. 22:59

Szia!



Úristen annyira de annyira szépen leírtad ezt az egészet, hogy sírva fakadtam :D

Valóban így van ahogy írod, és én is erre gondoltam tegnap, de nem pont így írtam le, hogy ez nem rágörcsölés, hogy eldöntöm, hogy gyereket akarok, csupán ilyenkor valóban erre készül az ember, és mindenre figyelnie kell, főleg egy nőnek. Nem lehet úgy élni, hogy akarok gyereket, de nem foglalkozom vele, és esetlegesen a tetteimért sem vagyok felelős.


Én is így érzem, mióta úgy vagyunk együtt a férjemmel, hogy nem védekezünk, olyan más az egész. Azóta még jobban érzem, hogy szeretem és még közelebb érzem magamhoz. Maga a tudat, hogy egy közös gyerekért (is) vagyunk együtt, illetve akár most fogan meg a gyerekünk, olyan csodálatos érzést ad mind a kapcsolatunknak, mind pedig az együttléteknek, hogy hónapok óta csak azt hajtogatom boldog boldogtalannak, hogy mennyire szeretem a férjem :DDD Ezek meg csak néznek, hogy 7 év után még ilyen szerelmes vagyok? Mi van veled??? :D


Ja és amúgy sok sikert nektek is! :)

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook