Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik babát szeretnének fórum

Akik babát szeretnének (beszélgetős fórum)


2015. febr. 23. 23:09
de jó hogy ennyien írtatok,amióta figyelem azóta én is ezeket érzem ,abban nem voltam biztos hogy amikor szúr fáj stb akkor van a petesejt kilökődése vagy csak a következő napon..de már világos
87. 0285072076 (válaszként erre: 86. - Kíra2701)
2015. febr. 23. 23:00
Jobbulást :)
2015. febr. 23. 22:53

Én szerintem van spontán peteérés. Zéténynél nagyon messze voltunk az ovutól és pont akkor jött össze :)

Holnap szerintem már elmegyek az orvoshoz, mert alig kapok levegőt, kérek valamilyen orrspray-t.

2015. febr. 23. 22:48
Miskaos, nekem is a méhnyaknyák és petefészek görcs az előjele...de lehet ovulációs tesztet csinálni az segíthet kideríteni.
84. 0285072076 (válaszként erre: 83. - Rlillus)
2015. febr. 23. 22:48

Tudós nem vagyok :D


Én is sokat olvastam róla, és elvileg van is. De ezt hogy ki tudja bizonyítani, arról már fogalmam sincs :D

Sok olyat is hallani, hogy nem is peteéréskor jött össze a gyerek, pl menstruáció alatt, után, stb. Szerintem az ilyenek is ezért vannak. Állítólag orgazmus hatására is lökődhet ki petesejt a petefészekből.

83. rlillus (válaszként erre: 82. - 0285072076)
2015. febr. 23. 22:41
szia. spontam peteeres letezik szerinted vagy csak butasag? :D mar annyi mindenkitol hallottam es olvastam ezzel kapcsolatban
2015. febr. 23. 21:39

Sziasztok!



Én pl csak kb 5 hónapja érzem az ovulációt, előtte sose éreztem. Ilyenkor mindig vagy a bal oldali petefészkem görcsöl, vagy a jobb. De mondjuk múlt hónapban mindkettő görcsölt egész nap, ez azt jelenti, hogy mindkettőből szabadult ki petesejt.

Állítólag azért van ez a fájdalom, mert egy folyadékkal teli burokban van maga a tüsző, és az, hogy megrepedjen, fájdalommal jár (már akinél). Amint elmúlt a fájdalom, az azt jelenti, hogy sikeresen kiszabadult, elvileg másnapra megváltozik a folyás is. Totál átlátszó lesz, és nyúlós, ez 1 napig tart, akkor kell keményen ráfeküdni a témára :)

De ez mind csak elvileg, meg a nagy könyv szerint.... közben meg vannak "csodák" :D

81. rlillus (válaszként erre: 80. - Kisritu)
2015. febr. 23. 20:28
szia.szerintem meg kicsit korai. ez lehet pms is. mikorra nem varod?
2015. febr. 23. 19:31
Sziasztok. Egy gyors kérdés: ha febr.13-án volt ovum, rá egy hétre szombaton mellfeszülés, és sose érzett fájdalom lehet babásodás miatt? Vagy ez korai lenne?
79. Kisritu (válaszként erre: 73. - *trillian*)
2015. febr. 23. 19:27
Szia nagyon sajnálom ami veletek történt. :(
2015. febr. 23. 18:54
Igazából én először decemberben észleltem. Szúrt az alhasam és utánaolvastam mitől lehet-ekkor még nem próbálkoztunk. Januárban is ilyen hasszurkálás, tojásfehérjeszerű nyák és legutóbb is,de ha nem figyelnék rá lehet nem is érezném. Ja és februárban már ovu teszt is.
77. Mazsinka (válaszként erre: 72. - Misskaos)
2015. febr. 23. 18:01
Nekem olyankor fel van puffadva a hasam, diszkomfort-érzetem van. Szúr a petefészkem. Néha pecsételő vérzés kíséri. Tojásfehérje szerű izé odalent... és undok vagyok (de nemcsak akkor).
2015. febr. 23. 17:45
nekem 37-37.2 körül van a testhőmérsékletem a ciklus közepén, én ezt a peteérésnek tulajdonítom.
75. rlillus (válaszként erre: 73. - *trillian*)
2015. febr. 23. 17:45
sajnalom :(
74. rlillus (válaszként erre: 72. - Misskaos)
2015. febr. 23. 17:44
nekem olyankor kicsit gorcsol a hasam es kicsit erosebb feher szagtalan valadekozast figyeltem meg. mielott megkerdeznetek, hogy honnan tudom, hogy attol van. hat onnan, hogy amikor ilyet eszlelek olyankor az ovu teszt eeos pozitiv :)
73. *trillian* (válaszként erre: 71. - Misskaos)
2015. febr. 23. 17:43
Nem azt mondom, hogy "örülj neki", de én most vetéltem el a 9. hétben, és egész egyszerűen pokoli volt. Akkor már jobb lett volna, ha a szervezetem hamarabb felismeri, hogy valami gond van az embrióval, és elmegy a menzesz idején... nem pedig 2 hónapig beleéljük magunkat, hogy gyerekünk lesz :(
2015. febr. 23. 17:39
van egy buta kérdésem,ki mit érez peteéréskor illetve mikor van pontosan az ovuláció ,mik a jelei,ki mikor mit érzett stb
71. misskaos (válaszként erre: 70. - *trillian*)
2015. febr. 23. 17:38
húú, ne is mondd.annál nincs is rosszabb mint amikor egy szülőnek azzal kell szembesülni ,hogy beteg a gyermeke
70. *trillian* (válaszként erre: 67. - Misskaos)
2015. febr. 23. 17:16
kémiai terhességnek is hívják, egyébként ilyenkor nem igazán életképes a magzat, azért megy el, szóval gondolj arra, hogy inkább így, minthogy egy beteg baba szülessen...
69. rlillus (válaszként erre: 65. - 08246b2968)
2015. febr. 23. 17:14
haaat csak annyit irok, hogy van egy naptar ahol be van jelolve, hogy nekem mikor kell megjojjon es amikor lassan ott az ideje, akkor mar piszkal, hogy mi van. megjott e? nincs e hanyingerem meg ilyenek :D de mostanaba annyira nem csinalja szerencsere.
68. rlillus (válaszként erre: 67. - Misskaos)
2015. febr. 23. 17:12

sziasztok!

igen errol en is hallottam. allitolag ezt csak ugy lehet eszre venni, ha a megszokottnal sokkal hosszabb ideig, es sokkal nagyobb mennyisegben van meg es remes fajdalmak kiserik vegig a havit. en mar figyeltem meg magamon ilyesmit :(

67. misskaos (válaszként erre: 51. - 0285072076)
2015. febr. 23. 16:16
nagyon köszi az együttérzést :) hamar kihevertem a csalódást,szerencsére.az orvosunk azt mondta hogy egy nő életében nagyon gyakori ogy megtermékenyülés után mégis elmegy a baba,állítólag évente akár többször is előfordulhat hogy még mielőtt megtudnánk hogy megfogant ,el is megy a baba
2015. febr. 23. 11:26

Sajnálom csajok hogy megjött :(

Mi ezt a hónapot lefújtuk, vagyis inkább a párom :(

2015. febr. 23. 09:48

Lillus sajnálom :(

Nekem is csütörtökön jött meg, úgy érzem valamennyire kihevertem . . .és azt mondtam ebben a hónapban nem koncentrálok a dologra, de eddig képtelen voltam eltérni ettől :(

Ésigen, sajnos mást nem lehet csinálni mint próbálkozni.


Egyébként mindenki mondja ne stresszelj, de mindig van valami ami miatt idegeskedsz, úgy egyébként is, és ha meg csak a Miért-ek vannak ezzel kapcsolatban is válaszok pedig nincsenek még nehezebb.


Anyósodék nem tudom mennyire vannak rajta a baba témán, kérdezgetik-e, ezzel is az őrületbe lehet kergetni az embert. Ha van lehetőségetek talán nézzetek egy kuckót, hátha a saját lakás nyugalma segít :)

64. rlillus (válaszként erre: 63. - Kíra2701)
2015. febr. 23. 09:19
szia. az nem jo. teged is utolert ez az influenza? en is ket napig remesen ereztem magam. utana rendbe jottem. Nekem csutortokon sajnos megjott... ugyhogy nemsokara -majd marcius 5-6 lesz pe. ujra probalkozunk. habar sokat gondolkodtam mostanaban. lehet el kene koltozni anyos pajtiek mellol. ugy jobb lenne mert lenne egy teljesen sajat kuckonk
2015. febr. 22. 11:38

Jobbulást mindenkinek ! :)

Ma reggelre hőemelkedésem lett és hányással kezdtem a napot. A párom azt mondta, inkább a követkző hónapban kezdjünk próbálkozni a tesóval

62. rlillus (válaszként erre: 47. - Nlindus)
2015. febr. 22. 10:56
szia! Tatabanya? En is a kozelben lakom. jo pocakosodast neked! remelem a kozeljovoben bejon mindenkinek!
2015. febr. 22. 10:49
Sziasztok. hat mar nekem is elegem van a februarbol :/ . olyan rosszul alszom mostanaba, fejfajas gyotor es raadasul meg is jott. fantasztikus hetvegem va :(
2015. febr. 21. 20:11

Úgy látszik mindenkit megvisel a február vége :-(

Nekem a fogam fájdult meg, hétfőn már hívom is a fogdokit, csak addig éljem túl :-( :'(

Jobbulást kívánok lányok, gyorsan tudjuk le a nyűgjeinket, hogy a március tényleg a mi hónapunk legyen...

2015. febr. 21. 13:53

Hát...én sem ébredtem valami jól. Az orrom egy kicsit kidugult de nagyon hányingerem van :( A számon még herpesz is van szóval alig merem megpuszilni a fiúkat :(

Az én ciklusaim 28 naposak. Február 11-én és 12-én nagyon erős vérzésem volt, 13-tól 17-ig csak barnázás. Mensi utáni napokon még görcsölgetett a hasam. Amikor ovum van nekem is tojásfehérje nyákom van ami tegnap volt. Nagyon félek együtt lenni a párommal nehogy elkapjon valamit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook