Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik az István kórházban szültek vagy fognak szülni! fórum

Akik az István kórházban szültek vagy fognak szülni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2012. febr. 28. 22:44

Ma voltam a 6 hetes vizsgálaton, kérdeztem mi újság bezárás ügyben, az orvosom azt mondta bezárnak több osztályt, de a nőgyógyászat(szülészet) marad.... egyenlőre így néz ki :)

illetve még 1-1 más osztály is.

908. Nirvi
2012. febr. 27. 08:19

Ja nem tudjátok véletlenül, hogy most van-e látogatási tilalom a kórházban?

Mert van olyan kórház, ahol már az van:S


Ha életbe lép a látogatási tilalom, a szülésre sem jöhet be az Apa vajon? Mit tudtok erről?

907. Nirvi (válaszként erre: 900. - Suzy90)
2012. febr. 27. 07:45

Szia!

Gyere nyugodtan:) Minél többen vagyunk annál jobb:)


Nekem is azt mondták előbb jön. Már a 36. hét óta (vagyis szerintem a 34. hét inkább) nyitva van a méhszájam és azóta azt hallgatom az orvosomtól, hogy bármelyik percben szülhetek...na hát azóta is várom:)

Most már a 40. hétben járunk:)

Úgyhogy nyugi, lehet ti is kihúzzátok:)

906. Nirvi (válaszként erre: 897. - Orsi1971)
2012. febr. 27. 07:43

Hát én megbecsülök minden millimétert!:) Elhiheted:)

Csak tartanánk már ott:):)


Jó súlyban van a kiscsajszid!:) Nagyon édes lehet, ahogy mondja egész nap a magáét:) Tök jó amikor ezeket írod, mindig eszembe jut, hogy Zalán is milyen édes volt...és hogy hamarosan újra átélem ezeket:):)

Kérünk majd sok-sok képet:):)

905. Nirvi (válaszként erre: 896. - Sába 79)
2012. febr. 27. 07:40

Örülök, hogy jelentkeztél:) A képet láttam a naplódban:) Csodaszép kis pasid van:):)


Megértjük, hogy nincs időd, ne izgulj:) Ez tök természetes, hogy minden percet Zalánnal töltesz:)

De azért ha tudsz, kukkants be és írj pár sort:)


Köszi a drukkot...még mindig jól jön, tegnap töltöttük a 40. hetet az internetes kalkulátorok szerint, a védőnő szerint szerdán töltjük! :)

Hát most már csak kibújik ez a gyerek...remélem nem akar örökre bent maradni:D

904. Suzy90 (válaszként erre: 901. - 61109a4e1a)
2012. febr. 26. 22:03

Köszi szépen a választ :)

Akkor majd megyek és kérek! Mindenkinek problémamentes szülést kívánok :)

903. 61109a4e1a (válaszként erre: 902. - R75)
2012. febr. 26. 13:09
Ha megtudok valamit a koleganőmtől, szólok!!!!
902. R75 (válaszként erre: 901. - 61109a4e1a)
2012. febr. 26. 08:08
Manka, mindenesetre, ha már ott dolgozol, akkor ha tudsz vmi pontos info-t, légyszi írd meg. Mondjuk a dokimmal amúgy is találkozom két hét múlva, rákérdezek, de nem hiszem, hogy ő is jövőbe látó lenne, így biztosan ő sem fog pontos választ adni.
901. 61109a4e1a (válaszként erre: 900. - Suzy90)
2012. febr. 25. 23:07

Nyugi, ha minden igaz, nem zárják be, legalábbis addig :) gőzöm sincs mi lesz, de már annyiszor felröppent a hír az elmúlt években, aztán valamit mindig bezártak, egy-egy osztályt, meg az ebédlőt, de a szülészet meg az égés-plasztika (és esetleg a bőr)elég híres meg országos, talán valamit csak kitalálnak.Én remélem nem zárják be.Főleg mert a kórház területén van a munkahelyem :)

Pelust nem kell vinni, ott adnak, de menj és kérj!!!Én mentem, kértem, adtak szó nélkül!

900. Suzy90
2012. febr. 24. 21:17

Sziasztok!

Ne haragudjatok hogy így ismeretlenül bepofátlankodok csak örülök h találtam egy ilyen fórumot! Kérdésem az lett volna hogy pelust kell e vinni vagy adnak de visszaolvastam találtam is pár választ a kérdésemre de gondoltam azért beköszönök :)

Mondjuk ez a kórház bezárás engem meglepett de utánanézek már ennek is. Elvileg március 19re vagyok kiírva. Gyakorlatilag aztmondják előbb jön. Én meg már nemtudom :) A nemrég született babáknak és családjuknak gratulálok a még pocakosoknak kitartás!

899. Sába 79 (válaszként erre: 897. - Orsi1971)
2012. febr. 23. 10:35
Kérünk fotóóóóóóóóóóóót!Sokat!!!!!! :D
2012. febr. 23. 10:33
bocs, "akkora"
2012. febr. 23. 10:33

sziasztok! félkezes írásmódban vagyok, jön a 3. fogacskánk és a hölgyemény csak az ölemben bírt elaludni. Nirvi, nagyon szurkolunk!!! én a szülést 1 ujjnyival indítottam és 4 óra alatt meglett. minden milliméter tágulást meg kell becsülni!

Sába, várom türelemmel a történetedet, én ráérek! :D :D amúgy meg értem hogy nincs időd.

jaj csajok, akora már ez a lány! 6 és fél hónaposan 74-es rugikat hordunk és... kapaszkodjatok meg, 9720 gramm a csajszi! Gyönyörűen forog, be nem áll a szája egész nap. ennivalóan tüneményes.

igyekszem majd gyakrabban is írni, bár jön a jóidő, jó lesz gyakran levegőzni, napozni... már úgy vártam!

Sába, megyek, megnézem a naplódat! :)

896. Sába 79 (válaszként erre: 893. - Nirvi)
2012. febr. 22. 22:39

Jaj te drága, itt vagyok, csak szégyenlem a pofámat előttetek azért nem írok, de igyekszem legalább olvasni!

Orsinak is megígértem a szüléstörténetet már mikor, de nem volt még rá időm....

Pedig Zalán ma 12 hetes.... tényleg úúúúúúúúúúgy szégyenlem magam!

De tudod mennyire megy a drukk??????? Nagyon ám! :D

Fotó a naplómban!

895. Nirvi (válaszként erre: 894. - Liliacs)
2012. febr. 22. 22:35

Voltam dokinál:)

Eddig 2 centi volt a méhszájam (a 36. hét óta) msot 3cm...

Hát ez is valami:D

Persez megint jött a szöveggel, hogy bármikor szülhetünk...de már 3 hete ezt mondja:D Úgyhogy semmibe nem élem bele magam:)

De már tényleg csak pár nap! Ez tuti:)


Végre tényleg itt a jó idő, könnyebb azért a gyerekekkel is, nem kell állandóan a lakásban ülni.


Igen, fél évre megy...hivatásos katona. Elméletileg egyszer sem jön haza közben.

90 % hogy megy, szóval egy picit még reménykedek, hogy mégsem:) De sajna elég nagy rá az esély.:(

A pénz sajna nagy úr...főleg a mai helyzetben.

894. liliacs (válaszként erre: 893. - Nirvi)
2012. febr. 22. 20:58

Pár nap és már babázol te is :) jaj, én most annyira élvezem hogy ilyen pici :)

A "nagyot" meg folyton nézem hogy te jó éggg!! már mekkora! :D

Most viszonylag jók a napjaink, nem panaszkodom, bár a Norbi fegyelmezésével vannak néha gondok....

Legalább jön a jó idő és nem itthon kell szenvednem hanem kivihetem őket!

Írd meg mi volt a dokinál!!!!

Hogy-hogy Afganisztánba? egész fél évre?

vagy közbe azért jön haza?

893. Nirvi
2012. febr. 22. 09:47

Sziasztok!


Csak gondoltam írok pár sort:)

Még mindig 2in1 :)


Ma megyek dokihoz meg ctg-re. Hétfőn voltam a kórházban is, mert nem lett jó az nst eredményem, jól rám ijesztettek, hogy be van szűkülve az nst és kórházba kell mennem. De szerencsére minden rendben volt.


Lilacs, hát elhiszem, hogy nem egyszerű.

Én is már előre félek, hogy mi lesz augusztustól, mert úgy néz ki, hogy párom akkor megy ki Afganisztánba én meg maradok itthon a két gyerkőccel:)

Izgi lesz az a fél év...:)


Kitartás!! Ahogy nőnek a gyerekek szerintem csak nehezebb lesz:D:D


Remélem mindenki jól van, Sába ti hogy vagytok?

Rég jártál erre:)


Többiek?

892. liliacs (válaszként erre: 891. - Nirvi)
2012. febr. 16. 08:57

Szia!

Drukkolunk Nektek :)

Nálunk a napok húzósak... :( főleg hogy oviba jár a fiam és a picivel kell érte mennem... nem egyszerű, ráadásul mivel nem egész napos ezért délután 1 től két gyerek csinálja a balhét itthon :D

ha lenne egy pici szabadidőm a fiam akkor is csinál nekem valami melót - tegnap pl: belelépett véletlenül a beáztatott kakis cuccokba, mert a földre raktam a fürdőben... szóval zokni-gatya csere, mégtöbb beáztatni való cucc, és még moshattam is fel a kiömlött vizet.

a pici mostanában reggel alszik - ilyenkor én is rohanok aludni.. :D majd délután 1 től ;) kezdődik a menet estig! van hogy egyáltalán nem alszik, pedig ilyen kicsin szerintem ez nem túl nyerő.. nem hisztizik sokat! csak gőgicsél, panaszkodik, és sokat van cicin! és nem is hasfájós, szóval nem tudom mi ez?! talán az időjárás... most rohanok aludni, pusz

891. Nirvi (válaszként erre: 888. - Liliacs)
2012. febr. 16. 07:23

Köszi!


Jó hogy jelentkeztél!

Hogy vagytok?:)

Hogy telnek a mindennapok?:)

890. Nirvi (válaszként erre: 887. - R75)
2012. febr. 16. 07:22

Nekem 2,5 éve született ott a kisfiam:)


Állítólag azóta sokat változott a kórház, pozitív irányba!

Hát kíváncsi leszek:)

Már csak pár nap és megtudom :D

889. R75 (válaszként erre: 888. - Liliacs)
2012. febr. 15. 15:48

Most augusztus közepére vagyok kiírva.. nem nyugtat meg, hogy nyáron zárják be... murphy lenne...

Mészáros Lászlónál szültem, meg most is nála fogok...

888. liliacs
2012. febr. 15. 15:15

sziasztok!

most jutott egy kis időm írni eddig csak olvasni tértem be :D

én is hallottam hogy bezárják, bár én a nyarat hallottam... na ez is megint ilyen mende-monda... kitudja mi lesz..

Nirvi drukkolok hogy minden okés legyen :D

R75 te kinél szültél? most mikorra vagy kiírva?

887. R75 (válaszként erre: 885. - Nirvi)
2012. febr. 14. 13:37
Igen, ott született 3,5 éve... :-)
2012. febr. 14. 13:05

Sziasztok! Én múlt héten voltam a dokimnál, és nem említette, hogy bezárják a kórházat. Még beszélgettünk is róla, hogy az Istvánban szülünk, és előtte nemsokkal jön haza a szabijáról. nagyon remélem, ezért nem kell máshová mennünk!!!


Kendő remek dolog, mindenkinek csak ajánlom! Mi Mei-Tai-t használtunk Majával, imádtam! Maja első pár napban sírt benne, de aztán megszokta, meg én is bátrabb voltam, meg gondolom, egyre jobban kötöttem meg, és már kényelmesebb volt neki. Olyan jó, hogy ott van veled közel...:-)) Mindig olyan jót szunyált benne még a Pesti zajos séták alatt is:-)

885. Nirvi
2012. febr. 14. 12:55

Ja amúgy szia:)


A kislányod is az Istvánban született?:)

884. R75 (válaszként erre: 883. - Nirvi)
2012. febr. 14. 12:55
ok, köszi!!!!
883. Nirvi (válaszként erre: 882. - R75)
2012. febr. 14. 12:54

Én is olvastam róla, de úgy tudom, hogy csak bizonyos osztályokat szüntetnek meg...

Mondjuk ahol én olvastam róla, ott konkrét hónap nem volt írva, csak az, hogy tavasszal...


Hát ki tudja. Sajna ennél többet én sem tudok.

Viszont hamarosan szülök, ha eszembe jut majd rákérdezek ott a szülésznőktől:D

Aztán megírom mit mondtak:)

882. R75
2012. febr. 14. 12:44

Sziasztok! Bocsánat, hogy csak így bepofátlankodom, nem tudom, hogy volt-e itt erről szó már, vagy hallottatok-e vmit...

Egy cikkben olvastam, hogy talán bezárják májusban az István kórházat...

Tud vki erről vmit?? Én is ott szülnék augusztusban, csak ezért kérdezem...

881. Nirvi (válaszként erre: 879. - Orsi1971)
2012. febr. 14. 11:07

Utána nézek majd ennek a Nandunak! Mondjuk szerintem én először csak kölcsönözni fogok, nálunk itt a babaklubban lehet havi 500Ft-ért kölcsönözni.

Csak ki tudja, hogy lesz-e épp szabad.

Tényleg nagyon praktikus és a babának is jó az Anya közelsége:)


Nem pesti vagyok amúgy:) 60km-re lakok tőletek:D

2012. febr. 14. 10:55
Az adatlapodból nem derül ki hogy pesti vagy-e, de gondolom igen. Ha akarod, szívesen megtanítom neked az elöl-kötözést, 4-6 hónapos korig elég. A háton-kötözés macerásabb, tanfolyamon érdemes megtanulni.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook