Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik az István kórházban szültek vagy fognak szülni! fórum

Akik az István kórházban szültek vagy fognak szülni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2012. márc. 21. 14:50

Sziasztok!

Nekem anno Majával a lötyi volt, én a fél karom adtam volna egy kis kajáért, két órán keresztül 6szor vettek vért váltott kézből, kicsit elegem lett a végére. Most itt még nem tudom, hogyan lesz.


Pénteken reggel kell mennem az Istvánba AFP-s vérvételre. Ez hogy műkszik ott? Gondolom, be kell jelentkeznem, és utána? Behívnak név szerint?

Sokat fogok várni, hogy szokott ez lenni? Éhgyomorral kell menni, remélem, kibírom majd:-)

938. R75 (válaszként erre: 937. - Pall mall)
2012. márc. 21. 09:20

Ó, szegény...

Nálunk a cukros lötty verzió van, én mondjuk egy hónap múlva megyek rá kb.

2012. márc. 21. 09:17

Sziasztok!


Suzy, gondolom, már megszültél, csak nincs időd jönni...


Többiekkel mi újság?


Én ma voltam terheléses cukorvizsgálaton - elég rosszul vagyok most, mert tejallergiás vagyok, és a tej-zsömle verziót bevállaltam. Szerencsére bennmaradt 1 órát az anyag, és le tudták venni a vérem, de azóta is émelygek, és per pillanat is küzdök, hogy mi legyen. Tudom, hogy előbb vagy utóbb ki fog jönni, kérdés, hogy alul vagy fölül (egyelőre úgy érzem fölül...)

936. Suzy90
2012. márc. 12. 23:37

Sziasztok! Visszanéztem, remélem nem baj :) Látom azóta is született baba, Gratulálok!!!!!!

Nekünk még 7 nap van a kiírt időpontig. Azaz ahogy az órát elnézem lassan csak 6...

Szülészet marad. Szuper :)

935. pall mall (válaszként erre: 933. - Orsi1971)
2012. márc. 12. 10:07

Szia Orsi!

Ezt mondta nekem is a dokim, hogy a fődoki osztja be, hogy ki mikor mehet... enyim dokim tavaly nem volt nyáron szabin, viszont idén tudom, hgoy menni akar, mert már amikor elvállalta a terhesgondozást, akkor mondta, hgoy ne haragudjak, de ő idén fog menni nyaralni...

Júl.7-re vagyok kiírva, de progr.császárom lesz, és már beszéltünk róla, hogy júl. első napjaiban lenne a nagy "osztódás".

934. pall mall (válaszként erre: 930. - Nirvi)
2012. márc. 12. 10:06
Köszi Nirvi, mi jól vagyunk. Szerdán utazom Hévízre a gyerekekkel 4 napra kicsit kikapcsolódni. Azt mondják, hogy nagoyn szép ídő lesz, aminek különösen örülök, mert így nyitva lesz a kültéri úszómedence, és akkor jól le lehet fárasztani az aprónépet ("apró" = 9 és 5,5 évesek...)
933. Orsi1971 (válaszként erre: 929. - Pall mall)
2012. márc. 10. 18:40
Mikorra vagy kiírva? A nyári szabadságok miatt tavaly én sem a dokimnál szültem (dokit nem is láttam csak az utolsó tolófájásnál, de nem is volt rá szükség). Állítólag akkor kell szabira menniük amikor, amikor engedik őket, nem válogathatnak...
932. Nirvi (válaszként erre: 931. - Liliacs)
2012. márc. 10. 18:23

Hát jelentkezz és beengedlek :)

Ezért írtam, hogy gyertek :)

931. liliacs (válaszként erre: 930. - Nirvi)
2012. márc. 10. 17:21

Hali!

Nem kis babóca!!!!!! széép nagy gyerkőc!

Sajna nem tudtam elolvasni hogy ment minden - mert titkos! :(

na most rohanok , majd később... pusz

930. Nirvi
2012. márc. 9. 13:40

Sziasztok!


Köszi a gratulációt! Kedden jöttünk haza, minden rendben van:)


A kórházban is minden szuper volt, kellemesen csalódtam a személyzetben is:) Tényleg szinte mindenki kedves volt.


Könnyű, gyors szülés volt:) Ha érdekelt titeket gyertek a naplómba, pont tegnap írtam le :) Ott vannak és lesznek képek is :)


Ti hogy vagytok?

2012. márc. 9. 09:58

Hello Lányok!


Bocs, kicsit eltűntem - zajlik az élet :-)


Nirvi gratula! :-)


A kórház-bezárásról én sem tudtam, de szerencsére nem érinti a szülészetet. és ma vagyok 23+1, de a múlt héten azt mondta a doki, hgoy a nyári szabadságolások miatt lehet, nem ő csinálja a császárt :-( Kicsit el vagyok plottyanva emiatt, de még reménykedem, hogy pont nem akkor megy szabira - hátha...

928. Mozsi8 (válaszként erre: 926. - Liliacs)
2012. márc. 8. 20:26

Szia Lilacs!


Köszönöm Neked is!


Üdv: Mozsi

927. Mozsi8 (válaszként erre: 923. - Orsi1971)
2012. márc. 8. 20:25

Szia!

Köszönöm a segítséget. Kaptam közben telefonszámot, úgy néz ki megoldódik.


Maradok ha nem zavarlak Benneteket, mert rengeteg tapasztalatot szeretnék elsajátítani így első terhességnél... :-)

Üdv:Mozsi

926. liliacs (válaszként erre: 922. - Mozsi8)
2012. márc. 5. 13:50

Én Koiss dokinál szültem már 2x én teljesen megvoltam vele elégedve - az ő magánrendelése a Déli pu-nál van.

Szülésznőt nem választottam, hanem aki volt.

Ő Diószegi Évi volt most - csak ajánlani tudom!!!!

925. liliacs (válaszként erre: 921. - Nirvi)
2012. márc. 5. 13:48
Gratulaaaa :) majd várjuk a történetet!!!
2012. márc. 4. 20:49
Én is nála szültem :) és én is csak ajánlani tudom!!!!!!!
2012. márc. 4. 10:50

Gratula, Nirvi!!!!! Nagyon örülünk!!!!!! Ha lesz majd időd, várjuk a friss híreket és persze a beszámolót!!!! :D

Szia Mozsi, üdv közöttünk! Szerintem nézd meg az István kórház honlapját, talán van rajta valami orvos lista, vagy majd a lányok itt a fórumon ajánlanak dokikat. Részemről Horváth Tamáshoz jártam-járok és soha nem is mennék senki máshoz! A szülésznőm Pruha Krisztina volt, PROFI!!!! A Horváth doki magámrendelése pénteken délutánonként van a Lövőház utcában a két Mammut között, de több vizsgálatra is az Istvánba hívott be. Ha a tarifa érdekel írjál, küldöm priviben. Sába is nála szült, ha itt van és olvas, megerősíti mald hogy szuper a doki. De van sok jó orvos az Istvánban, nézelődj! És ne tűnj el, maradj közöttünk ha van kedved! :)))

922. Mozsi8
2012. márc. 4. 10:19

Sziasztok!

Elnézést hogy így ismeretlenűl irok a fórumba, de egy kis segítségre lenne szükségem. Itt szeretnék szűlni én is a Szent Istvánban és az első kisbabánkat várjuk május elejére. Így a végén orvost kell váltanom és szeretnék érdeklődni,hogy hol tudnám megnézni az orvosok listáját, illetve Ti kit javasoltok? Ha jól tudom, szülésznőkkel a korházban tudok megismerkedni.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

921. Nirvi
2012. márc. 3. 21:22

Sziasztok!

Én a büszke apuka vagyok:)

Ma hajnalban megszületett Zente fiunk 2:10 perckor.

920. liliacs
2012. márc. 1. 11:09

sziasztok! kicsit eltűntem, mert mostanság sok a dolgom... :D

Nirvi kitartást tényleg nemsoká babázol már- látod teneked is élvezi a bentlétet :)! én úgy élvezem most !!!! :) annyira édi a bébi :) a fiam meg nagyon imádja! ilyenkor szupi érzés anyukának lenni :)

2012. márc. 1. 10:54

Sziasztok! Sába sooooooook fotót kért. Csináltam egy februári válogatást, itt a link, akinek van kedve nézze meg.

[link]

Nirvi, szurkolunk!!! Ha nem lesz látogatási tilalom és egyedül érzed magad, bár az én arcom nen ismerős csak a netről, mi Esztivel szívesen bemegyünk hozzád! Fél órára lakunk az Istvántól és ebben a szép időben úgyis mindenfelé csavargunk. Küldök neked priviben telefonszámot, bármikor hívhatsz, ha úgy érzed!

918. Nirvi (válaszként erre: 915. - Snido)
2012. márc. 1. 10:46

Persze azt én sem szeretném ha minden nap 20-an állnának a fejem felett, csak azért mondjuk 4 napig nem szeretnék tök egyedül lenni. Jól esne ha valami ismerős arcot is látnék.


Ha meg látogatási tilalom lesz, akkor tök mindegy, nem fogok belehalni abba a pár napba.

917. Nirvi (válaszként erre: 916. - Snido)
2012. márc. 1. 10:44
Nem értem...válaszoltam:)
916. Snido (válaszként erre: 914. - Nirvi)
2012. márc. 1. 10:28
Látom, egyszerre írtunk. Nem sértődök meg, ha nem válaszolsz! :)
915. Snido (válaszként erre: 913. - Nirvi)
2012. márc. 1. 10:27

Én sem tudom milyen a látogatók hada. Nekem mondjuk jó volt, hogy nem nyüzsgött körülöttünk annyi ember az első napokban. Persze, hiányzott akár egy ölelés is a férjemtől, de nem véletlenül van a látogatási tilalom sem.

Hogy vagytok?

914. Nirvi (válaszként erre: 912. - Orsi1971)
2012. márc. 1. 10:27

Szia:)


Jól vagyunk köszi:)


Tegnap voltam dokinál, minden ok. Ha szombatig nem indul meg bébibogyóm, akkor szombaton délelőtt 9-kor vár minket a kórházban és burokrepesztés lesz:)

Szóval legkésőbb hétvégén babázunk, ez már tuti:):)

913. Nirvi (válaszként erre: 910. - Snido)
2012. márc. 1. 10:24

Ez megnyugtató.

De azért remélem most nem lesz látogatási tilalom.

Mondjuk mindegy, mert úgy néz ki, hogy egyedül leszek bent a 3-4 nap alatt, nem fog tudni bejönni hozzám uracskám, csak majd ha jön értünk.

De csak kibírom valahogy:)

Elméletileg lesz látogatóm:)

2012. márc. 1. 10:23

Sziasztok!

Nirvi, mizújs??????

911. R75 (válaszként erre: 909. - 61109a4e1a)
2012. febr. 29. 08:45
na, hát halleluja..
910. Snido (válaszként erre: 908. - Nirvi)
2012. febr. 29. 08:45
De igen. Egy éve, én pont a látogatási tilalom idején szültem. A férjem végig velem volt, csak a gyerekágyas osztályra nem jöhetett már velünk.
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook