Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik az István kórházban szültek vagy fognak szülni! fórum

Akik az István kórházban szültek vagy fognak szülni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
969. Dormira (válaszként erre: 966. - Mozsi8)
2012. ápr. 30. 21:14

Gratulálok!

... és maradjon is így!!! :)

968. Nirvi (válaszként erre: 966. - Mozsi8)
2012. ápr. 30. 18:37

Szívből gratulálok! Sok boldogságot! :)


És a szülés milyen volt?:)

Pár szót írhatnál róla :)

967. 61109a4e1a (válaszként erre: 966. - Mozsi8)
2012. ápr. 30. 15:10
Gratulálunk!!!!Legyetek nagyon boldogok!!! :)
966. Mozsi8
2012. ápr. 30. 14:57

Hello Mindenkinek!


Kicsit elöbb, de megérkezett a kisfiam! 04.19-én!

Szerintem egy kis angyal... Nemtudom mivel érdemeltem ki, de egész nap szinte egy hangja sincs! (Gyorsan lekopogom :-) !)

Nagyon Boldog vagyok...


Üdv:Mozsi

2012. ápr. 13. 08:41
Hali! Én vagyok, csak ehhez az orvos-témákhoz nem igazán tudok hozzászólni. Olvasgatom a naplódat is. Tündériek a gyerkőceid!!!!
964. Nirvi
2012. ápr. 13. 07:15

Sziasztok!


Hogy vagytok?


Nagyon el van tűnve mindenki :)

963. liliacs (válaszként erre: 951. - Pall mall)
2012. ápr. 5. 17:35

szia!


igen, ő volt az ügyeletes doki mikor nekem beindult- indították a szülést... nagyon rendes volt!

bár nem sokat voltam a szülőszobán :D de nagyon normális volt tényleg, pedig amikor láttam előtte a kórházban olyan "túl fiatalnak" tűnt...

:)

962. Nirvi (válaszként erre: 961. - De4b589afa)
2012. ápr. 3. 07:08

Hát az biztos...észre sem veszed és a szülőszobán leszel:):)


Nekem is még olyan, mintha csak tegnap teszteltem volna pozitívat és tessék...ma egy hónapos a kis tökim:)


Egyébként ha én a kórház közelében laknék és úgy álltunk volna anyagilag, lehet fogadtam volna szülésznőt...mert azért mégis csak egy bensőségesebb kapcsolatot lehet vele kialakítani (bár nekem ez a dokimmal is sikerült szerencsére) és fordulhatsz hozzá bármilyen hülye kérdéssel:)

Csak nekem nem ment volna az pl. hogy az utolsó hetekben 2 naponta feljárjunk Pestre ctg-re és nehéz lett volna vele összehozni így a találkákat is.

Mert Zalánnál fogadtunk szülésznőt ( a Diószegi Évát) és tök kedves meg aranyos volt, csak épp 3-szor találkoztunk, ebből egy a szülés volt:P és így kapott 30-at...szinte nem is ismertük egymást, szarul jött ki mert én nem tudtam minden héten találkozni vele, pedig jó lett volna és ő is elvárta volna, hogy tudja mi van velem...


Nem fontos szülésznőt fogadni, de azért mégis csak ő csinál a legtöbb mindent a szülésnél:)


Bár az Istvánban tényleg szuper szülésznők vannak.

Az itteni kórházban viszont tuti fogadtam volna szülésznőt, mert itt hát....gáz a helyzet na :)

De mondjuk ezért is nem itt szültem:D:D

2012. ápr. 2. 22:39

Köszi! Még gondolkodom rajta, de már nincs sok idő. Hamar elmegy az a pár hét.

Már 18 hetes vagyok, pedig csak mintha tegnap csináltam volna a tesztet:-)

960. Nirvi (válaszként erre: 958. - De4b589afa)
2012. ápr. 2. 18:56

Hát...nem fizettünk neki.


Őszintén szólva, meg sem fordult a fejemben.

(meg nem is lenne miből:S)


Gondoltam rá, hogy legalább egy csokit vagy valamit viszek neki és megköszönöm azt a 40 percet kb. :D

De aztán nem úgy jött ki a lépés...szóval nem kapott semmit.

959. Orsi1971 (válaszként erre: 956. - De4b589afa)
2012. ápr. 2. 18:19

Szia!

Mi 40-et adtunk (nem kérdeztük meg a tarifáját), de gy, hogy a fogadott dokim szabin volt, a szülésznő csinált mindent. Az ügyeletes doki az utolsó nyomásra ért oda. Sok jó szülésznő van az Istvánban. Az enyém Pruha Krisztina volt. Zseniális!!!!!!

958. de4b589afa (válaszként erre: 957. - Nirvi)
2012. ápr. 2. 14:54
Így, hogy ügyeletes volt, így is fizettetek neki? Vagy ilyenkor nem szokás?
957. Nirvi (válaszként erre: 956. - De4b589afa)
2012. ápr. 2. 14:48

Szia!


Mi 2009-ben amikor fogadtunk szülésznőt, akkor neki 30E Ft volt a "tarifája".


Most nem fogadtunk...de így is szuper volt, egy kedves nőt fogtunk ki:)

Valamilyen Andrea:)

2012. ápr. 2. 14:28
Sziasztok, Lányok! Általában mennyit kell fizetni egy Istvános szülésznőnek? Dokimnak elég magas a tarifája, de nagyon gondolkodom egy szülésznőn. De ha százezreket kérnek ők is, akkor passzolok.
955. pall mall (válaszként erre: 952. - Nirvi)
2012. ápr. 2. 13:57
Ne is bosszants ezzel! Igaz, anno, mikor mentem hozzá, hogy zebrát teszteltem, már mondta, hogy valószínű nem nála fogok szülni, mert pont akkor akar szabira menni, de én reménykedtem, hátha mégsem. Mindegy. Ez van. Állítólag neki nyugodt szívvel átad. Mivel egyáltalán nem ismerem és a neten sem találtam róla sok infót, kicsit elbizonytalanodtam, de sok választásom nincs, mert ha az Istvánban akarok szülni, akkor maradnom kell ennél a "kölcsöndokinál".
954. R75
2012. márc. 31. 22:52
Nekem is ő volt, szuper kis nőci!!! Jól választottál!
953. Mozsi8
2012. márc. 31. 22:51

Sziasztok!


Múlt héten voltam a kórházban én is, és nagyon kedves volt mindenki. Megvan a szülésznő is: Böröndi Zsuzsi. Kértem tőle időpontot, és megmutatott mindent (szobák,vajúdó, nyugiszoba...),elmondta mit kell majd hoznom szülésre, milyen homeopátiás szereket javasol.

Összeszedett és teljeskörű volt.


Üdv Mindenkinek: Mozsi

952. Nirvi
2012. márc. 29. 21:31

Én sajna nem ismerem:(


De látom mindenkinek valami gebasz van a dokijával:(

2012. márc. 29. 21:14

Sziasztok!


Voltam ma dokinál. Megmondta, hogy szabadságon lesz a szülésem idején. Átad egy kollégájának: László Dániel. Ismeri valamelyikőtök? Esetleg van róla bárkinek tapasztalata?

Előre is köszi...

950. R75 (válaszként erre: 949. - Cika0809)
2012. márc. 27. 21:20
Sajnos jelenleg sehol nem vezet le szülést... mivel váci vagyok, így lehet Vácon fogok szülni inkább... nagyon nem jókor jött ez az egész:-(
949. cika0809 (válaszként erre: 943. - R75)
2012. márc. 27. 18:39
Sehol nem vezet le vagy csak az Istvánba??
948. cika0809 (válaszként erre: 943. - R75)
2012. márc. 27. 18:38
Szia! Ez komoly??? Én is hozzá járok, még nem kérdeztem meg, hogy vezet-e le szülést jövőhéten akartam 17 hetes vagyok, akkor megyek hozzá.. Kitaláltad már kihez fogsz menni?
2012. márc. 23. 22:13
Köszönöm a válaszokat!!! Tényleg elég gyorsan végeztem is:-)
946. pall mall (válaszként erre: 945. - R75)
2012. márc. 23. 15:43

Szia R75,

No para, tuti bevállal valamelyik doki az Istvánban! Egyébként én szinte mindegyik dokiról csak jót hallottam, ergo rossz választás nem nagyon lehet. Először döntsd el, hogy férfi vagy női dokit akarsz, meg hogy egyáltalán akarsz-e dokit választani, vagy bevállalod-e az ügyeletest - szerintem az sem lehet gáz! Nekem csak a programcsászás miatt kellett választani, mert azért az nem mindegy, hogy ki műt. Ennek ellenére valószínű, hogy nem a választott dokim fog műteni, mert pont szabin lesz :-(

945. R75
2012. márc. 23. 12:49

Hát én is remélem, hogy lesz majd vmi, vagy kitalálok vmit...

Szülésznőnek majd a Böröndi Zsuzsát szeretném, ő volt nekem 4éve.. remélem aug. közepén nem lesz szabin... bár ki tudja mennyivel szülök előtte :D? Sajnos a lányom is 3héttel előbb szültem, így lutri volt, hogy nincs-e vmelyikőjük szabin.. az is nyári szülés volt.

944. Nirvi (válaszként erre: 943. - R75)
2012. márc. 23. 11:46

Szia!


Sajnálom:( Én sajnos nem tudom, hogy miért nem vezet már le szülést...


Ha nem szeretnél már dokit váltani, akkor esetleg kérdezd meg tőle, hogy van-e valaki akit tudna ajánlani a szüléshez. (ilyen esetben általában szokták ajánlani valamelyik "haverjukat".

De szerintem ha csak úgy simán bemész majd, az ügyeletes doki is biztos kedves lesz.


Én egyébként az első terhességemnél a 31. héten váltottam orvost, bár én azért mert nem voltam megelégedve az elsővel.

Azóta is az a dokim van:)


Azért majd írj, hogy döntöttél, de tényleg nehéz helyzet:(

Remélem sikerül valami jó megoldást találni..

943. R75
2012. márc. 23. 11:08

Most jöttem a dokimtól, és közölte, hogy már nem vezet le szülést az István kórházban. Tudja esetleg vki, hogy mi lehet az oka? (Dr. Mészáros László)??


Most hirtelen nem tudom mit csináljak... :-((( pont félidős vagyok, de igazából már nem keresnék új orvost, meg nem is ismerek mást az Istvánban... kórházat váltani meg nem szeretnék... 4éve itt szültem a lányom és a csecsemős részleggel nagyon meg voltam elégedve.

942. pall mall (válaszként erre: 939. - De4b589afa)
2012. márc. 22. 11:31
Picianya, az alagsorban van a labor, be kell jelentkezni, sorszámot kapsz, és majd aszerint hívnak be - ha az összes terheléses cukrost levették. A várakozási idő attól is függ, hogy aznap mennyien vannak. Érdemes odamenni 3/4 7-7 között, mert utána nagy a tumultus...
2012. márc. 22. 08:15

Suzy, mi újság????

És Sába! Vagy még? Ezer éve nem hallunk felőled! Képeket kérünk, legalább a naplódba!!!!!!!!!!!!!!

940. Orsi1971 (válaszként erre: 939. - De4b589afa)
2012. márc. 22. 08:14

Sziasztok! Eltűntem, mert Eszter kúszik mindenfelé a lakásban és egy pillanatra sem lehet magára hagyni. Olvaslak titeket, de írni nem nagyon van időm. Ez a mai reggel a kivétel ami erősíti a szabályt: itt alszik rajtam a lány a hordozókendőben, miután sikeresen kiszedtem a kezéből a WC kefét. Remélem még nem járt a szájában!!! Csak annyi időre fordultam el a fürdőben hogy megtöröljem a kezemet...

AFP: úgy emlékszem hogy ez egy sima vérvétel, csak egy picit jobban megcsapolnak, legalább 2 kémcsőnyi vért vesznek. Nem hívnak be név szerint, sorba kell ülni. Én mindíg oda mentem 3/4 7-re és akkor nem kellett olyan szörnyen sokat várni.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook