Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aki ismeri a strongmind2-t segítene, nem enged be az oldal, miért? fórum

Aki ismeri a strongmind2-t segítene, nem enged be az oldal, miért? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
275. *Királylány* (válaszként erre: 274. - Flower Power)
2010. ápr. 21. 08:44
Gondoltam, hogy úgy nem méregtelenít meg nem hatásos igazán... Azok nélkül én még nem bírom sajna.
2010. ápr. 21. 08:41
nem elvileg a léböjtnél se tej se koffein meg ijen rossz dolgokat nem lehet inni
273. *Királylány* (válaszként erre: 272. - Flower Power)
2010. ápr. 21. 08:26

Kávét meg ilyen koffeines dolgokat nem iszol? Én az nélkül meg még így is szédelgek. De szeretem ezt az érzést már. XD

Tudom ilyenkor fogyok...

2010. ápr. 21. 08:16
hát a léböjt nem teákbol gyümilevekböl meg ilyen egészséges dolgokból áll?:) én ugy csinálom ma:) meg péntekig:)
271. *Királylány* (válaszként erre: 270. - Flower Power)
2010. ápr. 20. 20:25
Mivel szoktál böjtölni? Kéne nekem is valami bőjt félét tartani ami egészséges. A cola nem tom léböjtnek számít-e meg az energiaital....
270. Flower Power (válaszként erre: 268. - D6502380b9)
2010. ápr. 20. 18:08
juj én teljesen béna vagyok:(:(:( nembitram a léböjtöt:( délelött volt györi édes:S de holnap tuti jo leszek mert kihuzták a fogam meg amugyis szükült már a gyomrom:) ugyhogy mostmár jo leszek énis:)
2010. ápr. 20. 08:54

sziasztok!

engedélyeztelek titeket a klubba, bocsi, hogy csak most:$

2010. ápr. 20. 08:34

Velem is ez volt nyáron, nagyon durván puffadtam, mintha terhes lennék vagy valami. :S Azóta elmúlt, sőt úgy vettem észre mostanra inkább akkor puffadok ha nem eszek semmit, ha eszek valamit, akkor nem.

Ritkán iszok kávét feketén, mert úgy nem ízlik. A felrázott tejhabot szoktam a tetejére folyatni, nem tudom ez menyit számít. :P Meg úgy ki lehet vonni a zsírt a tejből ha állni hagyod egy napig az ablakban... bár nem tudom hogy ezek az eleve zsírszegény tejek milyenek.. De sztem nem fontos az a 44 kcal! Komolyan! Az semmi. Napi 100-200 kcal-al is le lehet fogyni, úgy talán az anyagcsre is gyorsabb mint a nullánál.

2010. ápr. 20. 08:26

Nnnna, megvagyok én is. Ez a klub tényleg jó.

Vasárnap óta úgy van, hogy léböjtözök, hát erre mi történik? Persze hogy délután elkezdtem letámadni a rakott brokkolit!! És úgy fájt-szúrt a hasam utána. Anya vett széntablettát az „állandó hasmenésemre”. Úgy tűnik ezt is úgy vette mint a magnézium tablettát. :D Nem tudja hogy ha a szénre fél órán belül reiszom a keserűsót, az felerősíti a szénnek egyébként is méregtelenítő és felszívódást nehezítő hatását... Szval ma együtt keserűsóztam és szeneztem, egész éjjel fenn voltam. Meg rosszat álmodtam. :S

Tegnap este kotyvasztottam teát ginzeng teából, szálas gyümölcsteából, és fél fahéjrúdból! :) Ma azt ittam reggelire, és isteni finomat főztem!! :D Szerencsére már jobban vagyok mint a hajnalban.

2010. ápr. 19. 21:44

Ja és holnapra a mai evés miatt (mert több lett mint akartam) 0 kaját tervezek.

A tejjel le kéne állnom. Abban is 1dl-ben 44 kcal van. Az helyett mit szoktatok a kávéba tenni? Vagy ti szeretitek tisztán?

265. *Királylány* (válaszként erre: 263. - Flower Power)
2010. ápr. 19. 21:42

Én próbálnám tartani a 500-600kcalt de bezabáltam joghurtból meg ilyen magvas extrudált vagy milyen kenyérből hasonló mint az abonett. Végülis nem hízlaló de akk is. :S

Naon szar ez az evősdi. Mióta ennem kellene és eszegetek a hasam fáj minden nap fel vagyok puffadva: :S

Lehet kár h elszóltam magam a dokinál. :S Félek ha hazdnék látná rajtam...

2010. ápr. 19. 21:37

Sziasztok!!

húú nem vágom ezt a klubbosdit :S jelentkeztem és most várnom kell??? óó nem akarok lemaradni :(

am köszönöm a fotozásos bíztatásokat aranyosak vagytok!! közben írtam a fotósnak h későbbi időpont nem lehetne e és rögtön írt h lehet és várja a jelentkezésen, szóóóóval bele kell húznom, csak sajnos most csalási problémák merültek fel amik ...szóval :( és nincs sok erőm :(...

nah mind1 mert lehet senki nem olvas , de erről a fórumról jelezzetek már vmit,ha olvas vki esetleg...

pusssz

2010. ápr. 19. 21:35
addig írj ide:D kinek hogy mennek a napjai?:)
262. *Királylány* (válaszként erre: 261. - Szöszykeh)
2010. ápr. 19. 21:31
Nem tudok még írni. Engedélyezni kell a tagságot valahol...
261. Szöszykeh (válaszként erre: 260. - *Királylány*)
2010. ápr. 19. 19:08
nincs mit:D
260. *Királylány* (válaszként erre: 259. - Szöszykeh)
2010. ápr. 19. 17:42

Köszi.

Nekem nem engedte a tudásbázis kérdésem miatt...

259. Szöszykeh (válaszként erre: 258. - *Királylány*)
2010. ápr. 19. 15:44
2010. ápr. 19. 07:07

Csajok csinál valamelyikünk klubbot? Akkor nem olvasgatna mindenki minket...

Tegnap tök jó napom volt kaja mennyiség is jó volt(olyan köztes állapot ettem is meg tartottam a középutat se nem sokat se nem keveset) meg 1,5 óra sport is megvolt. :-)

257. *Királylány* (válaszként erre: 256. - Hiyono)
2010. ápr. 18. 00:42
Velem anyum sosem foglalkozott. Nem érdekele mit csinálok magammal. Most is tudja h nem eszek ha eszek bébiételt. Nem foglalkozik vele. Jó nem vagyok már fiatal de jól esne ha törődene velem.
256. Hiyono
2010. ápr. 17. 19:40

Hát ezt nem hiszem el. Itthon ülök, kimegyek 2percre és anyám máris átkutatta a táskám. Naná hogy benne volt a hashajtó. Ez még kisebb gond lenne mert nem érdekel ő mit gondol de megmutatta apámnak is. Előtte pedig nem akarok gyengének látszani, betegnek. Mit képzel az anyám???:S

Ti mit csináltok a szülők ellen?:S

255. *Királylány* (válaszként erre: 254. - Hiyono)
2010. ápr. 17. 10:06

Köszönöm. :-)

Sajnos nem tudom kb 3 éve szedtem. Arra jó lehet h összeszűkül a gyomrod.

254. Hiyono
2010. ápr. 17. 00:56

Velem is az szokott lenni, nem az éhség miatt eszem csak valahogy nem tudom... ilyen "kell" érzés néha. nem tudom elmondani. de elegem van belőle.

gratgrat a mai fasthoz. : )

hát igen ez a bajom nekem is hogy drága.. és 3 hát alatt mennyit fogytál tőle amúgy? arra gondoltam lehet csak 1 levelet veszek hogy elvegye az étvágyam, összeszűküljön a gyomrom és visszaálljak a normális kerékvágásba, onnantól megy egyedül is, nem volt eddig soha ilyen gondom hogy nem bírtam kaja nélkül. csak most lettem ilyen. :S

2010. ápr. 17. 00:18
Én ma fastoltam. Yessss olyan jó érzés. Komolyan nekem nem ment ez az eszegetek. Binge van olyankor. Valami megszáll nem is éhség miatt eszek olyankor... fene tudja mi történik olyankor velem.
252. *Királylány* (válaszként erre: 250. - Hiyono)
2010. ápr. 17. 00:17
Én szedtem pár éve 3 hétig. Pörögsz nagyon nem vagy éhes de aztán hozzászokik a szervezeted és nem tudsz aludni szomjas vagy folyton. Szerintem nem ér annyit. Drága.
251. *Királylány* (válaszként erre: 248. - Twiggy00)
2010. ápr. 17. 00:15
Szerintem menj el. Biztosan szép vagy nagyon ha ilyen ajánlatokat kapsz.
250. Hiyono
2010. ápr. 17. 00:00

sziasztok. jaj de eltűntem. : ( holnap mindent visszaolvasok ígérem. azóta látom megszűnt újfent az "s" oldalunk. : (

rövid helyzetjelentés: itt vagyok kövéren. ott ahol kezdtem. teljesen összeomlottam egyszerűen annyira utálom magam ahogy csak lehet. holnaptól talán elkezdem a 90napos szigorúan 4-500kcal alatti változatát. bár szívem szerint 0kcal-t ennék de olyankor mindíg néhány nap után bezabálok és több jön vissza mint ami lement. : (


Adit próbálta valaki? Ha sikerül rá megszereznem a pénzt arra gondoltam rendelek.

2010. ápr. 16. 17:19

TWIGGY!!Ki ne hagyj egy lehetőséget sem!!! Biztosan nagyon szép vagy! És nem vagy tehén!!! Hogy gondolhatsz ilyet?

Fotózásra invitáltak drága!! :D

2010. ápr. 16. 17:00

Sziasztok!!

jajj majd meghalok,képzeljétek kaptam 1 üzit,h. látták a képeimet és milyen fotogén vok, és jók az adottságaim, és fotózásra hívtak, ilyen válogatásra,am ez már a 4. különböző fotós aki fotózásra invitál, és megörülök, ez annyira jó, úgy szeretném, de éééééénn??? nekem jók az adottságaim??? egy nagy tehén vagyok :( én nem vagyok olyan gyönyörű vékony mint a modellek, pedig az az álmom, úúú annyira folytogat a sírás, hányingerem lett,annyira szeretném ezt, de ilyen testtel nem mehetek el....megörülök már..nem igaz... :(

2010. ápr. 16. 14:02

Sziasztok.

Köszönöm szépen, bér szerintem még van miből leadnom (elég sokat)! ^^

Totális csődtömegnek érzem magam. Tegnap egész nap erősen arra összpontosítottam, hogy bár eszek, ne legyen binge. Hát elvileg nem is volt, mégis borzalmasan éreztem magamat.... Este néztem egy filmet, ami valami valós történet alapján készült egy lányról akit elraboltak. Mi a fasznak nézek ilyeneket?? Mindegy, ezek után aludni sem bírtam, szétsírtam a szememet. Meg se merem nézni tuti hogy rengeteget híztam, föl is vagyok puffadva, szval ma a lehető legbővebb pólóban és nadrágban mentem el itthonról, - nem mintha ezzel bármit is tudnék takargatni. Az akinek vastag a combja annak akkor is az marad, ha 2 mérettel nagyobb gatyában rohangál! :S

Túl vagyok már 2 almán, 2 mustáros tönkölykenyéren, fél adag levesen. Csodás. Kurvára fázom, pedig muszáj elmennem itthonról, lejárni a lábam - a kalóriákat. :P És kell vennem keserűsót.

Tegnap amugy majdnem elájultam megint. Nem tudom mi van velem.

Ti mind nagyon ügyesek vagytok, olyan jól csináltok mindent, annyi karat van bennetek!! Rengeteg, higgyétek el!!!

246. Szöszykeh (válaszként erre: 243. - D6502380b9)
2010. ápr. 15. 19:54

szép vagy:D<3

és grat!!!!!!!! nagyon sok akaraterő kell ahhoz, hogy egyél, nagyon ügyes vagy!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook