Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aki ismeri a strongmind2-t segítene, nem enged be az oldal, miért? fórum

Aki ismeri a strongmind2-t segítene, nem enged be az oldal, miért? (tudásbázis kérdés)


35. Hiyono
2010. márc. 6. 00:21
Szia! Ruti nagyon óvatos, hogy nehogy megint letiltsák az oldalt, ezért engedélyezi ő maga az összes regisztrációt. A régi oldalon is fent voltál? ha igen ott mi volt a neved? : )
2010. márc. 5. 13:20
sziasztok, miért nem enged regisztrálni az oldalon? már próbáltam és elutasítják.....segítenétek, hogy mi a baj?
2010. márc. 5. 10:51
Nem, csak sz*r vagyok.. :P De már én is megyek föl az oldalra. Délután oda írok.
2010. márc. 5. 09:15
uh mitörtént?? a mályvától??
2010. márc. 4. 16:47
Kész vagyok. Fájok. Hányok. Mályva teázok. Lállálllálálááá. :(
2010. márc. 4. 12:57
nah most hogy megjött elment az össezs kívános bajom... ugyhoogy ha minden jolmegy meguszom ma csak lötyivel:D jaj ugye mennifog megint fogynom? ugye??
2010. márc. 4. 09:15

Hát azért nem mindig eszek 700-at, van amikor beérem egy almával is. :P Viszont már nem is kívánom annyira az édeset, mint régebben, és szerintem ez azért van mert azért egy csomó cukros löttyöt megiszok, csak ugye nálam már nálam az innivaló számít kajának… na és ezek nagyon el tudnak telíteni, meg ahogy iszogatok meg is nyugtat. Szóval ezért egyre ritkábban kívánok édeset. Ma anya kínálgatott ilyen hülye kekszet amit csinált és megkóstoltam. :S Hát nagy hiba volt. Megettem belőle ötöt, most meg fáj a hasam. És nagyon félek hogy hízni fogok tőle, nem tudom mit csináljak, sztem ma már csak tea és kész. Annyira utálom magam ilyenkor.

Tegnap rámtört valami köhögőroham. :S Egyre jobban érzem hogy légszomjam van és szédülök is, nem tudom mi lesz. Azon agyalok mndig hogy szánalmas hogy ilyen bajaim vannak 40 kg-val, mert nem hiszem hogy alultáplált lennék. És nem most „kéne” folyton köhögnöm, hanem 30 kilósan. Doki elküldött vérvételre és B vitamin hiányom van.

Oxygen: Ne aggódj a pizza miatt. Legalább nem cukor. :(

28. Hiyono
2010. márc. 3. 21:37

: ( Igen, sajnos ilyenkor a hormonok miatt mindenki kívánósabb... : S De ez már csak pár napig tart, addig próbálj sokat inni, és ha éhes is vagy és akarsz valamit enni, inkább zöldségeket, meg kisebb kcal tartalmú dolgokat.. :\ sajnos át kell vészelni nem lehet jó tanácsot mondani erre. : (

Mi a baj a hajaddal? Rosszul vágta le vagy mi történt?

És tényleg ne izgulj nagyon ügyes vagy te, én tudom!: ) A kajálásos dolgot pár nap és teljesen rendbe állítod!! ; ) Kitartás!! : )

2010. márc. 3. 21:29
igen Dz fel se merek menni:( ugye ma nekem megjött és nem hiszem el mit ettem!!! pizzát!! tejfölös sajtos! 2 szeletet pedig éhes se voltam:( ugy szégyellem magam:( és voltam fodrásznál és ugy nemteccik a hajam olyan rossz ez így most:( de mostmár muszáj lesz javítani...:( de egyszerűen képtelen vagyok...
26. Hiyono
2010. márc. 3. 19:04

Oxygen: Jaj, sajnálom.. : ( De simán kijavítod, ne aggódj! *.* Amúgy jól látom hogy nem látlak - micsoda fogalmazás : D - az új oldalon?


Annarose: Hú, ügyes vagy, grat!: ) Jó ez a 700kcal-os dolog, az elején nem híztál tőle? De tényleg tök jó hogy ez bejött neked és így azért nincs is ájulásveszély, meg nem terheled annyira a szervezeted.énmeg tegnap itthon elájultam. még jó hogy itthon.

Ma lénapot terveztem csakhát család miatt muszáj volt ennem, pedig tökre nem kívántam... :S és így összejött a 200kcal mára és.. bűntudatom van rendesen.. : ( jaaaj.

Holnapra zero colás 'fastot tervezek. : )

25. d6502380b9 (válaszként erre: 22. - Hiyono)
2010. márc. 3. 09:55

Fantasztikusan érzem magam! :) Fogytamfogytamfogytam!! :D Jóó, tegnap ráálltam és 40 kg-ot mutatott még mindig… viszont a derekam 2 centivel, a fenekem egy centivel, a combom másféllel kisebb mint eddig volt!! A farmer is csúszik le rólam. :P Átlagosan 700 kcal-t eszek, ez pont elég arra hogy ne legyen túl sok, de nem is kopog a szemem sem. Tegnapi menü: 3 deci kubu, 2 deci ivójoghurt egy deci tej, pici alkohol és 2 kiskanál keserű kakaó egybekeverve, 2 szelet teljes pirítós és egy bögre zöldség leves. Mára azt terveztem hogy a 3 deci kubu, fél liter ivójoghurt, és 6 darab korpovit, de anya kidobta a joghurtot, szval föl kellett váltanom egy körtével. :P Otthon meg már nem eszek, ötig vagyok suliban. Szóval így eszek (vagy inkább iszok??) egy hónapja kb. És úgy néz ki bejön! :) Plussz még amit tornázok, bár nem viszem túlzásba.. Itt lesz a jó idő többet fogok mozogni. És nekem most nagyon sok minden erőt ad. Érdekes még a dédim halála is.. :( Ami egy szomorú történet, de most hogy elment annyi szép emléket idéztem föl és úgy tűnik „belém szálltak”. És még az is hogy még a régebbi fórumon írták hogy milyen jó nekem, mert 40 kg vagyok, és milyen ügyi vagyok… Még most sem akarom elhinni. És és és… a digitévén is van egy olyan csatorna amin éjjel nappal fogyókúrás, vagy éppen anorexiás-bulimiás műsorok vannak…

Az új oldalra már be regiztem, de most olyan nehéznek érzem hogy írjak mert már annyiszor törölték le.. :S De majd írok oda is.

Hú, bocsi a regényért..

Csak olyan csudaboldog vagyok. :)

2010. márc. 2. 20:39
zabáltam:( utálom magam:(
23. Hiyono
2010. márc. 2. 19:50
jáá mostmár bejött rendesen!!: )
22. Hiyono
2010. márc. 2. 19:22

Annarose: Igen, meg is kaptam köszönöm szépen. : ) De jól látom hogy még nincs semmi az oldalon? : \


Mai napom egész jól ment. : ) Nektek hogy sikerült?: )

2010. márc. 2. 19:13
énsekaptam e-mailt:(
20. d6502380b9 (válaszként erre: 17. - Hiyono)
2010. márc. 2. 09:56

Küldtem neked privibe üzit... De akkor leírom ide: [link]

Ez az.

2010. márc. 1. 19:12

huh nekem teljesen gáz volt a mai nap... bár a többihez képest elviselhető... ettem kb 3 falat hust 2 falat rizzsel egy nagyon pici mogyorot és 2 kolevit kekszet:S


Dz:igazad van inkább lánap mint binge:) és lehet veszek majd megint bébikaját olyan jó volt:) és tök minimal kcal van benne:D


Annarose: szerintem a stongame oldaalra gondolsz...

18. Hiyono
2010. márc. 1. 18:16
áá. : '( basszus holnap mennem kell nagyimmal "étterembe"... és biztos csak azért visz hogy bebizonyítsa az igazát, hogy nem eszem. folyton ezzel baszogat... :S mit csináljak?:S komolyan bele halok ha nem sikerül ez a fast/lénap.. : (
17. Hiyono
2010. márc. 1. 17:36

Annarose: nem kaptam e-mailt. : ( le tudod írni a címét?


Oxygen: hát nekem se jött össze a lénap, mert ettem egy banánt a zacsi levesen kívül... de nem baj, ez is haladás az utóbbi napok után. : )

lehet nekem is csak lénap lesz, majd még meglátom... mert mondjuk fastnál félek hogy csak naaaagy zaba lenne a vége. na majd meglátom. : )

2010. márc. 1. 15:41
jaj nehari dz de nekem ma reggel volt egy túrórudi... meg most egy alma..:( de holanaptól lénap:) a fastot én nembiron:S
2010. márc. 1. 12:35

Sziasztok! Van új oldal már a sokadik, vagy ti nem kaptatok e-mailt? :S (De lehet hogy már az sincs meg, majd ránézek.) Bár ahogy láttam már nem olyan sűrű mint az előzőek. :S

Annarose

14. Hiyono
2010. febr. 28. 20:42

vöröses-szőke lett. : ) én is pénteken mértem magam és basszus 2kg visszajött, és mivel ma is tömtem magam folyamatosan, szerintem több is mostmár. :S


oké, együtt könnyebb. : ) bennem most jó adag elszántság van, mert tényleg undorító amit az utóbbi napokban művelek, hogy tényleg folyamatosan eszem... :S hú, ha sikerül péntekig a fast annyira boldog leszek!! : D

juj, akkor hajrá, csini leszel addigra, bár már most is az vagy biztos!: )

2010. febr. 28. 20:20
és milyen szinű lett?:) énis ettem egyszerűen nem tudtam mit kezdeni magammal 2 kg jött vissza de remélem h a kaja meg a víz súlya csak:S nagyonremélem... veledtartok holnap tutira ha nembánaod és a fastot is megpróbálom:) szombaton lehet randim lesz és muszáj lenne fogynom addig...
12. Hiyono
2010. febr. 28. 17:48

Juj igen. : ) nagyon örülök neki, jó lett szerintem. : )

hú most én is zabáltam. : '( biztos az oldal hiány miatt. : D de holnapra lénapot tervezek. : ) utána jó lenne péntekig fast. :S

2010. febr. 28. 15:56
oksa:) nekem is nagyon hiányzik...:S befestetted a hajad?:)
10. Hiyono
2010. febr. 28. 15:35

jaj szia Oxygen!: )

Sajnálom hogy rosszul indult a napod.. : ( Ez a hét nekem sem volt túl fényes... : \

Majd ha tudsz valamit az oldalról írd meg légyszi, már nagyon hiányolom. : (

2010. febr. 28. 11:39
Oxygen ojan szarul indult a napom:S meg fog jönni.. annyir ettem:(
2010. febr. 28. 02:04

Igen én is olvastam erről.. :S

Nem, ott Dz voltam. : ) És neked?

2010. febr. 27. 21:12
hiányzik már az oldal:S valami olyasmit énis hallotam hogy az ilyen oldalakat törölni fogják... amugy neked ott is ez volt a neved?
2010. febr. 27. 19:46
én se.. én is sajnos csak az oldalon tartottam mindenkivel a kapcsolatot....Ruti, szerintem lehet nem gportal-ra kéne csinálni az oldalt, mert úgy tűnik itt teljesen beőrültek, hogy mindíg letiltják.. :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook