Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aki ismeri a strongmind2-t segítene, nem enged be az oldal, miért? fórum

Aki ismeri a strongmind2-t segítene, nem enged be az oldal, miért? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 9. 18:32

Sziasztok


Hullahopa örülök, h hazajöttél.

Nagyon jó lehet a póló amit vettél. Kell nekem is. :-)

Atkins sztem sem jó. Tuti vitamin hiányod van neked is. Ez az egész együtt jár ezzel.

Szedtek valamit?

Én szedek pharmaton vital multivitamint.

Egész jól vagyok lehet ettől. Bár ma zabáltam erős a kísértés h keserűsózzak de megállom.

Holnaptól szigorítok. Valami köztes út kéne a zaba és koplalás között.

Lehet folytatom a bébiétel diétámat. Vagy tudtok valami jobb ötletet?

Én is futni fogok járni has comb kényes helyek...

2010. ápr. 9. 17:55

Jó de, LENI, olyan szénhidrát függő vagyok, hogy el se hiszed! És abból az egyetlen kiút az elvonókúra.. :X

Aztán meg ott a tojás! Az egy tök jó dolog. :D Olyan étvágycsillapító, közben jól is érzem magam tőle. De nem ennék soha véres hurkát meg ilyeneket! Sohasem! Ja, meg az az egyetlen bajom az atkinsal hogy tejet sem lehet inni, pedig az is nyugtató hatással van rám!

213. leni19
2010. ápr. 9. 13:48

sziasztok^^

Hullahopa az atkinst imkább ne csináld mert semmi vitamin nincs a husiban meg ez a diéta azoknak van akik imádnak zabálni . meg 1 pici szénhidrát néha jól jön mondjuk abonett formájában :P am én is vega vagyok de egy időben eszegettem tonhalat ubisalival az nem volt rossz meg feltöltött energiával. 1 pici natur tonhalkonzerv (növényi olajok nélkül) kb 120kcal körül van vagy kevesebb. nekem is has comb gondjaim vannak :S de most futással sikerült végre fogyni belőle ^^


meg sétáljatok jó sokat most ahova csak tudok gyalog mászkálok és az -kcal :) . ha barátnőkkel talizok mindig azt mindom h menjünk sétálni ^^

2010. ápr. 9. 12:03
sziasztok:) én nem birok enni képtelen vagyok, elkaptam egy vírust és nyelni alig bírok úgy be van gyulladva a torkom és pokolian fáj:S de remélem legalább fogyok tőle most nem tudom de tök sok erőm van a fogyókúrára... iszok meg alszok viszont tornázni sincs erőm:S pedig lehet hogy kéne... és képzeljétek a vírusnak hála van mire fognom hogy miért nem fogok hétvégén enni a keresztanyáméknál ugyanis zaba lesz...
2010. ápr. 9. 09:37

Ja, és még hogy tudjátok hogy vega vagyok!

Lehet hogy minden könnyenn lenne ha ennék húst, de nem bírok.. főleg hogy megegyek egy egész csirkecombot. Na mindegy.

2010. ápr. 9. 09:34

Sziasztok, .. fuuj.. fogytam, de még így is még le kell faragni hasamból, combomból!

És anyu tegnap előtt, mikor ettem azt a sok joghurtot rámszólt hogy ne zabáljak annyit! :P És hogy eleszem más elől, és hogy le fogja zárolni a hűtöt. Hát kössz. Komolyan! Ki kéne lopdosnom a hűtőből a dolgokat, és már meg is lenne oldva minden!

Most bele szeretnék vágni egy léböjtbe, utána pedig elkezdem az atkinsot. Vagy szerintetek attól is híznék? Mármint lehet nulla szénhidráttal, de fehérjével hízni??

Hova tüntetek?

Szép napot

2010. ápr. 8. 21:58

De jóóóóóó :D XD X) biztos nagyon f*sza lehet az a póló ;)ja és nagyon - nagyon ügyi vagy h fogytál!!!!! irigyellek!!! én olyan egy szerencsétlen vok :(úgy utálom magam....olyan jól bírtam ma kaja nélkül, erre most este bekajáltam, aztán hánytam,rem nem hallotta senki :S és most annyira bűntudatom van...hogy lehettem ilyen, jajj annyira kivagyok miért kellett ennem...és még hashajtót se tudok bevenni mert holnap utazom és ....(nagy sóhaj)- így sosem érem el a célom

veletek mizu?

2010. ápr. 8. 15:01
Twiggy: Kint vettem egy Twiggy-s pólót is! :D
2010. ápr. 8. 12:43

Sziasztok!!!

Jó hogy újra itt vagy Hullahopa :D örülök h jól érezted magad!!!!!

majd később írok csak hulla vok és 1000dolgom van...rohanok

<3 <3

2010. ápr. 8. 12:27
Meghalok. Meghaltam! Inkább írok naplómba.
2010. ápr. 8. 09:54

Sziasztok. Először is szeretnék bocsánatot kérni, hogy nem búcsúztam el, de anyám kikapcsoltatta a gépet.. -_-' (a fránya..) De látom mindenki meg van, és vigyáztatok magatokra! :)

No, gyorsan a rómáról: Mind a 4 nap az összesés szélén, szval "muszáj" volt kekszet is ennem. Nagyon szép amugy, és nagyon szélsőséges! :D Pl. a piacon a férfiak úgy tudnak örülni valaminek, hogy örjöngve, tapsolva ugrálnak föl az azstalra. Meg amennyi kuldus ott van az durva.. És a tömeg... és .. MINDEN! :D Bocsánat most nem bírom összeszedni magam. Vetttem rómában fogyibogyót. Szerencsére (szerintem) az olasz egy elég könnyű nyelv... Ez ilyen felszívódásgátló, étvágycsökkentő, anyagcsere gyorsító bigyula, olyan 3 az egyben dolog. Tegnap próbáltaM ki elsőször.

Totál kész vagyok amugy. Könyékig be tudok bújni a nadrágomba a lábam mellé. :P A bordáim is most jobban érzem oldalt a hónom alatt, meg tegnap meg is jegyezték hogy fogytam szóval tuti. Illetve nem tuti, mert még így is van mit leadnom.. De majd.

Tegnap megettem 4 doboz gyümölcsjoghurtot, és egy marék cini minist! :( Mától és holnap víznap, majd egy hétvégi léböjtöt tervezek. Valaki nem tart velem?? :)

Sziasztok!

2010. ápr. 7. 18:24

sziasztok! boldog nyuszit így utólag!!

áhh voltam nagyimnál, zabálnom is kellett,ráadásul más is volt, szóval nagyon ki vok most.. és megint elkezdtem vagdosni magam és csak reggel vettem észre h tiszta vér meg csík a karom.. nem bírom.... kövér vagyok, elegem van:'(

203. *Királylány* (válaszként erre: 201. - Twiggy00)
2010. ápr. 6. 15:12
Jaja hallottam h megszűnt... Nekem nem sikerült a regim oda. Nem lett engedélyezve sajna.
202. *Királylány* (válaszként erre: 200. - Twiggy00)
2010. ápr. 6. 15:11
Az jó. Sok 1kg hozza meg a várt eredményt az igazi fogyást. Én még dekáknak is örülök.
2010. ápr. 6. 14:45
most látom h megint megszűnt a strong... :( rem csak én vok béna, de nem hiszem....mit tudtok róla??
2010. ápr. 6. 14:43

képzeljétek fogytam 1kg jó tudom nem sok de én annyira boldog vok, mert már régóta stagnálok :D:D:D ja és ráadásul ez a nagy vendégeskedések után történt nem gondoltam vna...rem most beindul

veletek mizu???

CuPPCuPP

199. *Királylány* (válaszként erre: 198. - Flower Power)
2010. ápr. 6. 13:18
Én kifelé voltam ügyeket intézni. Megyek du a dokihoz megmondom neki h selejtes vagyok hagyjuk az egészet úgysem tudok változtatni a dolgaimon talán nem is akarok álomsúly 55kg és szerintem még akkor is dagadt leszek tuti. Idegesít h mindenki azzal nyaggat h egyek nem eszek h fogyok jó vagyok már álljak le a fogyival stb....
2010. ápr. 6. 12:11
eltünt mindenki!!! holvagytok???
197. *Királylány* (válaszként erre: 196. - Flower Power)
2010. ápr. 5. 17:54

Én ma zabáltam ahogy hazaértem. Helyrehozom keserűsóval. Olyan selejtes vagyok. Ettem mert megigértem a dokinak szépen bevettem a vitamint is erre elkezdtem sokalni ami persze nem volt sok csak hozzám képest sok és úgy döntöttem jöhet a keserűsó.

A francba holnap meg megyek vissza és mit tudok mondani h nem sikerült betartani az ígéretet 2x buktam el csütörtök óta. 'x azért mert fastoltam ma meg a hashajtó. Ja az ígéret az h eszegetek.

Na meg majd kérdezi h megjött-e mert már amikor megtudta h nem eszek is kérdezte. És nem jött meg. Meg a hormon gondjaim szerinte azért lettek mert anno 15 évesen is ezeket csinálgattam meg azóta még pár évente rám jön ez.

2010. ápr. 5. 17:01
sziasztok:) én sztem híztam... bár nem a mai nap miatt hanem a többi miatt:S pont most amikor randim lenne holnap:S:S amugy ma nem zabáltam.. igaz már kajaundorom van néha:S és veletek miujság? mindenki el van tűnve!!!
2010. ápr. 5. 09:00

Kellemes húsvétot. :-)

Hogy telik nektek?

Én úgy néz ki megúszom a zabálásokat. :-)

194. *Királylány* (válaszként erre: 192. - Twiggy00)
2010. ápr. 3. 18:28
Én is remélem a tanfolyamot úgy szeretném akkor rendbe jöhetne az életem. Még kb 2 hét mire kiderül h bejutottam-e. Ön magamat adtam a tesznél nem titkoltam mennyire szeretném h nekem ez az életem ez lenne a legfontosabb erre vágyom csak...Pszichológiai teszt volt.Étterembe járok most.(ilyen beugró munka) Kaja nem zavar csak az h muszály enni ott minden erről szól. Levessel meg szoktam úszni.(de ilyen tejfölös levesek) Nem tom hány kcal és ettől megbolondulok gondolatban de ott nem mutatom de legszivesebben sírnék.(de már tudják sztem h kajával gondjaim vannak) De egy csomószor mondják h egyek ne csak kávézzak.
193. *Királylány* (válaszként erre: 191. - Flower Power)
2010. ápr. 3. 18:23

Szerintem sikerülhet keddre a 63kg.

Dehogy kezdek olyanokkal így is majd meghalok kaja közbe meg utána a bűntudattól.

Nekem pont az a gondom h egyáltalán nem akarok enni. Szívem szerint soha többé nem ennék.

Melóba muszály volt enni. Jó pár órán át tudtam húzni de aztán nem. Holnap remélem megúszom.

2010. ápr. 3. 17:42

Királylány: remélem sikerült bekerülnöd a tanfolyamra, nagyon szurkolok!! :) am milyen területen dolgozol??mert én így leírtak alapján pénzügyre gondolok, pl bankban :) nah jó nem nyaggatlak a hülyeségemmel...am nekem is van h meg se mozdul a mérleg de ruhában érzem a változást

...

Flower: biztos fog sikerülni, ügyi vagy te!!!

jajj nekem meg hnap lesz az a hülye ebéd, tuti ott fognak kínálgatni, annyira utálom mikor mondom h köszönöm nem kérek,és akk erre a válasz jaj de egyél, csak egy kicsit.pfffff áááá nah mind1 elhatároztam lesz ahogy lesz ez az ebéd meg minden, de jövő7től nagyon bele fogok húzni, tudom már írtam de most muszáj, undorító vagyok!!!

2010. ápr. 3. 14:15

szerintem a fast-tol blassul az anyagcseréd és ha eszel akkor meg hízol én azért nem csinálom... szerintem ehetsz de ne a csokival sütivel meg ijenekkel kezdj.:) de gondolom ezt tudod:D


képzeljétek ma csokival kezdtem és 3kocka után már nem kívántam:D aztán ettem ebédre de vettem be stadát meg iszok majd szűzteát is.de holnap mamámnál kaja:S aztán hétfön lénapozni probálok vagy gyümi nap és keddre 63 szeretnék lenni:D szerintetek sikerülne?

2010. ápr. 3. 08:52

Szerintetek ha nem fogok fastolni akkor is fogyok?(heti 2-3 nap fastoltam eddig)

Megigértem a dokinak h fogok enni... Akkor nem gondoltam komolyan de lehet igaza van... Minimál kajára gondolok pl bébiétel meg ilyenek. Napi max 200-300kcal plusz a folyadékok pl tejeskávéban van még kis kcal de lehet leállok a tejjel.

Hátha nem szédülnék akkor.

189. *Királylány* (válaszként erre: 187. - Twiggy00)
2010. ápr. 3. 07:16

Szia


Igen korán. :-) Mentem felvételizni egy tanfolyamra. Úgy félek h nem sikerül. Be szeretnék jutni nagyon.


Egyébként amúgy sem tudok aludni mostanában az elalvás sem megy és felébredek sokat vagy már hajnaltól felvagyok... :S

Képzeld el én nem csak mérlegen figyelem a fogyást bár ott is hanem fel szoktam próbálni olyan ruhákat amik szorosak vagy kicsik és egyre több jó. Van h kg nem változik de mégis mintha mennék össze pl ma is jó lett rám egy állt sulis fekete szoknyám. :-) Melóba kell fekete cucc és gondoltam hátha jó lesz. :-)

2010. ápr. 2. 23:42
ja Hiyono ezen a szétválasztós dolgon én is sokat szoktam mostanában gondolkozni,mert sztem nagyon jó és sztem ki is fogom próbálni feltéve ha lesz időm...
2010. ápr. 2. 23:40

köszönöm Királylány!! :) hűűhhaa jó korán keltél :) hát stadázni szoktam, csak nem merek idegen helyen,mert csak otthon tudok wczni, szval idegen helyen soha...így ez kilőve... :( jajj annyi dolgom van és annyit kell tanulnom,h. mire feljövök már alig bírok írni... hulla fáradt vok... :S lépek is aludni mert kezdek kicsit rosszul lenni, és nem akarok még 1 sírógörcsöt... :(

Cuppp

186. *Királylány* (válaszként erre: 185. - Twiggy00)
2010. ápr. 2. 06:12

Szia


De feltűnt h nem írsz.

Én szerencsére megúszom a húsvétot mert dolgozok. :-)

Bár így sem jó mert ott meg furcsának tartják h nem eszek.

Ma sem kéne semmit. Nem szédülök fog az agyam tegnap ettem binge is lett belőle.

H lehetek olyan szerencsétlen h nem tok leállni ha elkezdek enni? Na mind1 tegnap akartam enni csak nem annyit...

Ha eszel és hásználnál pl vizet vagy keserűsót?

Én tegnap is gondolkodtam rajta csak hát pont a cél az volt h ma tudjak koncentrálni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook