Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aki ismeri a strongmind2-t segítene, nem enged be az oldal, miért? fórum

Aki ismeri a strongmind2-t segítene, nem enged be az oldal, miért? (tudásbázis kérdés)


65. Hiyono
2010. márc. 12. 18:22

de váá úgy utálom ezt az érzést, ahogy így ülök és a ruha hozzáér a hasamhoz és akkor érzem hogy nagy és áááá. ez most furán hangozott bocsi csak tényleg szar.. : ( és jön a hétvége, ami kész rémálom... család töm állandóan. : (

soha nem fogom elérni a hülye célomat.. : (


bocsi a nyafiért. :(

2010. márc. 12. 18:17
nyugi Hiyono én is sokat ettem ma, egész nap éhes vok, nem tudom miért... :( annyira szar
63. Hiyono
2010. márc. 12. 18:02

basszus. : ( durván bezabáltam.. : ( olyan hülye vagyok, stadám is elfogyott.. ajh. ú


oxygen 1 kocka csokit simán ledolgozol. : )

62. leni19
2010. márc. 12. 15:49
azt meghiszem h óvatos, szegény már a 3. lapot csinálja :S. ha szólnátok neki azt negyon megköszönném :)
2010. márc. 12. 14:34

köszi twiggy:) de ma becsuszott egy kocka csoki:( ugyhogy megyek is tornázni....

Leni ruti ovatos nagyon de szolhatunk szerintem:) meg ittis vagyunk egy páran:)

60. leni19
2010. márc. 12. 09:05
a legutóbbi honlapon len .
2010. márc. 12. 08:33

Ott mi volt a neved leni???

Flower nagyon-nagyon ügyes vagy!!! :)

58. leni19
2010. márc. 12. 03:22

(a régi oldalon is fenn voltam és az azelőttin is)

előre is köszi a segítséget ^^

57. leni19 (válaszként erre: 56. - Flower Power)
2010. márc. 12. 02:42

sziasztok! tudnátok segíteni? nem megy a regisztráció az új oldalra. :(

leni

2010. márc. 11. 20:43

fúha csajszi nagyon vékony vagy ám!!!:D

jaj nekem sikerült a lénap olyan boldog vagyok:D:D hosszú ideje elöször:D:D

2010. márc. 11. 13:35
Aha, én vagyok Annarose. És köszönöm! :) Tudom nem tűnök 18-nak..:P
2010. márc. 11. 13:09

Hullahopa:tök jók a képek :) nagyon csini vagy :) de azt tudod,h. sokkal fiatalabbnak nézel ki, meglepődtem mikor láttam hány éves is vagy :) de sztem ez csak előny!!!!! ;)

am fórumon te vagy Annarose?????

2010. márc. 11. 09:12

Sziasztok!

Raktam föl képet, milyen vagyok most, és olyan akarok lenni legalább mint nyáron, megnézitek? Szerintetek jól nézek ki? :(

Itt is muszáj megírnom.. Na mindegy, tegnap még azt hittem most is írok egy 400 szavasat..:P

Szóval csak annyi, hogy szerintem nem mutatok valami fényes képet magamról.. És félek hogy megutáltatom magam.. :S Remélem nem.

2010. márc. 9. 21:37
nekem holnap aerobic és babakaja lesz:) alig várom:)
2010. márc. 9. 14:49
igen, sikerült Hiyono,hála neked :D kivagyok, hulla fáradt kb 4kor feküdtem le, és 8kor keltem, és ettem 1db füstlit :S na még jó hogy lénapot terveztem...de mind1 ma már nem eszem semmit!!vagyis lehet 1 sárgarépát, mert úúúúgy kívánom,de az sztem annyira nem gáz...semmi kedvem tanulni pedig muszáj...jaj kész vok...veletek mizu??
50. Hiyono
2010. márc. 8. 20:42

na sziasztok. : ) Twiggy örömmel látom hogy sikerült regizned az oldalra! : )

Ahogy olvasom biztosan lemozogjátok a mai kaját!;) nekem ma szerencsére összejött a lénap, olyan jó lenne holnap is, csak anyám itthon lesz és áá. tuti itt fog tömni. na mindegy igyekszem megoldani valahogy... :\

na megyek mert elég ramatyul érzem magam. : (

KITARTÁS mindenkinek a holnapra. : )

2010. márc. 8. 19:08
nekem se sikerült.ettem két harapás csirkemellet, meg egy zacsislevest (40kcal) a csirkemell nem tom, natur volt, sztem kb 100 kcal lehet a mai kajám, vagy nem tudom :S ó pedig annyira jól ment du-ig, és....áááá rem hnap jobb lesz, ja én kb 6 km sétáltam és most is megyek...kitartás!!! :) pusssz
2010. márc. 8. 17:08
jaj nekem a mai nap nem jött össze:( ettem egy banánt abonettet és 2 kolevit kekszet:( igaz futottunk a suliba 3 kört kint (3x400m) meg megyek kondiba is remélem lemozgom hamár elrontottam:(
2010. márc. 8. 10:41
sziaaa!!most írtam fórumra Ruti engedte a regem, úúúúúgy örülök.de azért ide is fogok írni.tök szimpi vagy :) hát majd megpróbálok vigyázni magamra, de azért ma szeretnék fastot...nekem a mályva nem használ már, és most gyűjtök oxytarmra, az nagyon jó, csak k*rva drága...meg adit akartam szedni, csak a májam miatt nem merem...jaj olyan jó lenne nyár = vékonyság = boldogság = tökéletesség ...hmmmm :D szép napot!!! :)
2010. márc. 7. 22:28

már megdicsért hogy fogytam de mégtöbbet szeretnék:) ha baj van a májaddal akkor inkább egyél egy keveset nehogy baj legyen gyümit babakaját...ilyeneket inkább. én stadát szedtem de nagyon görcsöltem a végére tőle most mályvateázok de fele nem olyan jó mint a stada na az kipucolt rendesen. a másik a keserűsó az gyorsan haz anniyra nem görcsöltem töle de borzasztó íze van fujj:S viszont olcso, csak egyre több kell belöle mint mindenböl mert megszokja a szervezeted..

biztos teis szép vékony leszel:) nyárra azok leszünk én tudom:)

2010. márc. 7. 22:12
örülök,h. nem baj és annak h örülsz nekem :)én is neked :D ááá nem bírnám egész héten...(hála környezetemnek stb meg amúgy se) velem az a gáz,h. beteg a májam , és ha nem eszem,nagyon nem eszem akk besárgulok kicsit, de inkább a szemem, nem gáz, csak hát nem is vmi jó,persze megpróbálom hnap mert annyi erőt érzek most magamnak, de lehet kedden fogom normálisan összejönni, akk egyedül leszek, most meg itthon mindenki etetne . :( rem sikerül, de úgyis beszámolok,h. mi volt.. :) annyira szeretnék szép vékony lenni!biztos sikerülni fog neked, és bár biztos most is tetszel a barátodnak, de el lesz ájulva ha majd meglát!! együtt hátha sikerül :D hashajtót meg fogyibogyit vmit szoktál szedni???
2010. márc. 7. 21:41
jaj dehogy gáz úgy örülök neked:) nekem egy hónapja megállt a fogyás, de holnap újrakezdem hogy még jobban tetszek barátomnak:D 170cm (mostanában nőttem:S:S:) és 67 kg... elkeserítő.. de 5 kg-t mindenképp le akarok fogyni 2 hét alatt.. holnap lénap te egész héten tényleg? nem félsz a binge veszélytől?
2010. márc. 7. 21:15
ja és a fórumot hogy találtam?? hát igazából nekem nagyon sok erőt adott srongmind/strongame(bár csak utóbbira írtam) mert nem tudom ezt senkinek elmondani, és beszélni erről,mert nem értene meg senki, és egyedül nem olyan, de gondolom te is tudod, és annyira el voltam már keseredve,h.megszűnt az oldal, tudom vannak más oldalak, de az a közösség annyira hiányzik, az volt a legjobb!!!és addig kutattam a neten míg megtaláltam ezt...remélem nem baj!!és ha nem gáz és nem zavarlak akk majd írogatok ide...hátha együtt sikerül elérni a célunkat..te hány cm/kg vagy?? holnapra szép napot kívánok neked!!! :)
2010. márc. 7. 21:10

Szia! :)

hát nekem se volt jó napom kaja téren, levest ettem meg csirkemellet főttburival, meg este 1 répát, és fél almát...óóó és egy kis sütit :( ááá..rem hnap jobb lesz, bár barátokhoz megyek este, és mostanában mindig kitalálják,h együnk, vagy csináljunk kaját,annyira szar már nem tudok mit kitalálni miért NEM...am én nagyon gáz vok most 172/64 és nem tudok fogyni semmit, nem tudom miért, pedig mindennap tornázok, és próbálok minél kevesebbet enni vmint hashajtó teákat iszom :( olyan elkeserítő, 60-55-50 a cél aztán nem tudom :) egy hájtömeg vok...

2010. márc. 7. 18:48
nem baj csak látom most reggeltél:)
2010. márc. 7. 18:48
amugy hogy találtad mg a fórumot?
2010. márc. 7. 18:47

igen igen:) az vagyok:) dehogy baj:) itt van Dz, Annarose is néha:) én meg minden nap:) hány kg és cm is vagy? elfelejtettem:$ minden második nap leböjtölök veled szívesen:) én úgy csinálom hogy léböjt és gyüminak 300kalóriás mert 1 hetes léböjt után nagyobb a binge veszély.vagy én ha nem gyümölcs nap volt akkor babakaja és most h van egy kis pénzem lehet hogy veszek vagy salátát csak abba gáz az öntet én meg anélkül képtelen vagyok megenni...

képzeld ettem ma: 1 tányér levest, 1 tányér főzeléket aztán 1 virslit egy debrecenit SÜTVE!!!KENYÉRREL!!!2 kockát anyám diétás sütijéből és egy palacsintát.... szerintem bőven 1000 felett vagyok remélem te jobban megúsztad:) ja és anyámék úgy örültek hogy eszek:( én meg sírni tudnék:(

2010. márc. 7. 15:10
én is utálom, ilyenkor mindig enni kell :S ..hát én kicsit kivagyok, nem megy a fogyás, és annyira rossz, várom,h. mikor lesz az amikor annyira jól érzem magam,h. nem kívánok semmi kaját, amikor van az plusz az emberben, de mostanában még tornázni se nagyon van kedvem, legalább jobb lenne az idő...nem baj ha írok majd ide mert,h. nincs fórum, annyira nehéz egyedül...Flower Power = oxygen ?? ugye jól todom?? :) am jövő7en akarok léböjtölni, erre gyűjtök erőt, rem sikerülni fog... puszy
2010. márc. 7. 14:41
egyedül mindig nehezebb:) ma énis bezabáltam utálom a hétvégét, veled mi a helyzet twiggy?
2010. márc. 7. 13:49
Sziasztok!! írtam a régi fórumra biztos emlékeztek rám, és ugyanolyan lett mint a strongmind2, nem tudok belépni, vagy megszűnt nem tudom...de olyan rossz mert egyedül 1000x nehezebb, nem tudjátok mi lehet a baj?? előre is köszönöm a választ!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook