Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aki ismeri a strongmind2-t segítene, nem enged be az oldal, miért? fórum

Aki ismeri a strongmind2-t segítene, nem enged be az oldal, miért? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 22. 18:52

és ne haragudjatok hogy a hülye problémáimmal zaklatlak titeket:$ tudom hogy van elég bajotok:S

ja még annyi az előzőhöz hogy konditerembe is voltam 35 perc bringával majdnem 400 kcalt tekertem le:)

2010. márc. 22. 18:48
jaj csajszik nem fogjátok elhinni mi történt velem!! (jo igaz nem nagy szám..) 4. óra környékén jártunk és már egy ideje éreztem hogy ha felállok szédülök és kis homály és ha leülök ugyan ez... mondom barátnőmnek még a fülem is sípol, ettél ma már? nem, akkor az a bajod, jó együnk gondoltam (jól cserbenhagytalak titeket:() vettem győri édest 230 kcal... aztán délután barátnömnél ettünk isteni finom almát és répát összeturmixolva (ez nem sok kcal) és utána hozott ilyen reggelizőpelyhet csokisat.. és abból is ettem egy maréknyit:'( úgy szégyenlem magam ne haragudjatok:(:( vettem be 2 stadát és ithon ittam leves lét (csak azt) jol eltelített, meg konditerembe is voltam... ugye nem fogok hízni?? abba belehalnék:''((
123. *Királylány* (válaszként erre: 121. - Twiggy00)
2010. márc. 22. 18:04

Rendbe jön minden. Fel a fejjel. Mondom ezt én aki a saját helyzetét reménytelennek látja. Én sokszor úgy vagyok, hogy jó lenne elbújni az egész világ elől.

Ma láttam a szerelmemet olyan jó volt de mégis oly messze hisz sosem lehet az enyém. :-(

Remélem látta, hogy fogytam. Néha arra gondolok bár észre venné rajtam valaki, hogy valami nincs rendben velem.

Néha azt érzem erős vagyok meg tudom oldani a dolgokat de néha azt, hogy nem ér semmit az életem nekem semmi sem sikerül. Azt érzem mostanában, hogy egyetlen dolgot uralok én az életemben ez pedig az, hogy én döntöm el mikor ehetek és én nem engedem meg magamnak az evést csak néha és akkor sem sokat. De nem értem miért nem fogyok gyorsabban. Lennék már vékony. Azt mondják az ismerősök, hogy elfogyok. Ilyenkor arra gondolok de jó akkor eltünök... Na ez sem lett valami nagy bíztatás pedig lelket akartam önteni beléd...

2010. márc. 22. 14:20

Tegnap este 25 perc lépcső, 10 perc térdrúgás, plusz még erősítés. És dél előtt a 2 órás túrázásom! :) Remélem ezzel ledolgoztam a kókuszgolyókat. Ma pedig eddig kb egy marék diót megettem. A, csak megint itt a vacak idő, hogy fogok így sétálni?? :(

Most nekem is valahogy jobban tetszik ez a fórum, ez mintha közvetlenebb lenne. :)

Királylány: Ne akarjál bármi áron bármit kipróbálni..

Twiggy: Minden rendben lesz, és el fogod érni az álmodat!! Mindenki el fogja! Soha nem szabad feladni.

2010. márc. 22. 14:04

jaj annyira aranyos vagy Hiyono!!! köszönöm!!!nyugi nem csinálok semmi hülyeséget...

azt hittem ma jobb lesz, de nem...annyira nem szeretem mikor előjön ez az érzés h várom h majd hnap jobb lesz, de nem...este arra gondoltam,h. olyan jó lenne végigaludni 1 napot, pl ma este lefeküdnék, és szerda reggel kelnék fel...legalább tuti fast lenne :D és biztos nem tűnne fel senkinek ha "kimaradnék" egy napot az életből.ez külön jó lenne nekem, csak ilyet még nem csináltam, így se tudok aludni, csak nyugtatóval vagy nagyon nehezen nélküle, de ha 1-2 szemmel többet vennék be...jajjjjjj megörülök már bárcsak elérném a célom, gyönyörű vékony lennék, akk érzem h minden jó lenne, nem lehet rossz az életemben, csodás lenne....pffff na jó inkább lépek mert megbolondultok tőlem, ha ezt elolvassátok, lehet nem vok tiszta de ezt érzem, meg nagyon sok mindent...de majd el fog múlni a hülyeségem , sorry.... :(

annyira jó,h. vagytok nekem!!!! XOXO

120. Hiyono
2010. márc. 22. 00:14
twiggy jobbnak kell lennie, össze tudod szedni magad! vigyázz magadra, jó? ne csinálj butaságot. <3
2010. márc. 21. 23:28

Sziasztok!!!

nem tudom mit írjak...kivagyok...érzem,h. jön rám a rosszullét :( igazából nem tudok most semmit írni, nem megy....

"we're born alone, we live alone, we die alone. Only through our love and friendship can we creat the illusion for the moment that we're not alone" --- ezt érzem...ennyi :(

majd hnap hátha jobb lesz...


sok szerencsét neketek mindenhez rem nekem is sikerülni fog, csak tudjam összeszedni magam... Puszy

118. *Királylány* (válaszként erre: 117. - Flower Power)
2010. márc. 21. 21:52

Holnap én is veletek lénapozok.

Mond, hogy barátnőd kérdezi az almaecetet.

Az idézeteket bemásolom a naplómba.

Hullahopa mit csináltál?

Én nagyon gyorsan vékony akarok lenni bármit kipróbálnék.

2010. márc. 21. 21:03

Reaver: nincs itt mindenki de nekem ez itt most jobban tetszik mint S az olyan szürke lehangoló ez legalább narancssárga:D ja és csatlakoznék a lénaphoz ha nemprobléma:D


Királylány: nekem keresztanyám issza majd megkérdezem tőle hogy mi van:) csak nehogy azt higgyék hogy nekem kell:D


Hullahopa: örülök hogy élsz már kezdtem aggódni olvastam a másik oldalon mit csináltál nagyon durva!! vigyázz magadra vékonyak akarunk lenni nem halottak!!


Twiggy: már te is hiányoztál:) belehúzunk és együtt meg tudjuk csinálni nagyon erősek vagyunk:D


ja néztem nektek idézeteket:)

*Testünk a kert, akaratunk a kertész.

*Aki csokoládét eszik, annak tornáznia is kell – ez a világegyetem egyik legalapvetőbb szabálya.

*Soha nem lehetsz túl gazdag, vagy túl vékony!

*Az éhség, csak egy érzés

*Dehát én normálisan eszek: csak akkor és annyit amennyi az életbenmaradáshoz szükséges. Arról már nem tehetek, hogy egy ilyen malac társadalomban élünk, ahol mindenki zabál..

*A vékony emberek BÁRMILYEN ruhában jól néznek ki. (és milyen igaz...-Flower)

2010. márc. 21. 18:34

Sziósztok! :P

Flower, mindig úgy meghatsz, most is csak azért jöttem fel írni pár sort hogy adjak „életjelet”. :D

Nos, pulzus rendben, vérnyomás normális, lélegzés egyenlőre rendben.

Múltkor sztem nagyon kicsesztem magammal, bevettem egy csomó bogyót mert kiakadtam.... és azóta sztem brutál lelassult az anyagcserém. :S Most már minden nap gyalogolok, ma hazaértem holt fáradt vagyok még mindig meg mintha össze akarnék esni, de mindjárt elalszom... de még legalább fél óra lépcső muszáj, ki kell javítanom 6 db kókuszgolyót. Keserűsóztam is egy órája, de eddig semmi!

Nagyon félek hogy ma mindent elcsesztem, pedig végre elkezdtem fogyni, és az arcom is mintha árnyékosabb lenne a csont alatt.. holnapra tuti hogy már nem így lesz, pöffeteg hörcsögfejre ébredek majd.. :S Na, ennyit írtam, még jól is esett. :)

Bocsi, most nem olvasok el mindent, nincs türelmem. Sziasztok, és üdv az „újaknak”!

2010. márc. 21. 14:13

Hali!!!

itt vok már én is :D nem sok időm van majd este még írok, de én is csatlakozom a belehúzós dologhoz, szval nagyn-nagyon-nagyon bele akarok húzni!!!!

na lépek majd jövök este

Puszy :)

2010. márc. 21. 14:04
Ajánlotta nekem egyik ismerős az almaecetet. Ti próbáltátok már? Én ma vettem egy üveggel. Most nézek utána hogyan kell alkalmazni. Állítólag fogyaszt.
2010. márc. 21. 13:36

Mindenki itt van:-) Csodálkozok hogy alig vannak az oldalon amit úgy hívtak hogy "S"?:-) vagy félreértettem:S holnapra lépnapot tervezek mert nem igazán fogyok és a hétvégén sztem meg volt az 1000kcal egy napra :S jó lenne még egy 10et leadni,kár hogy nagyon türelmetlen vagyok:-( és már most szeretném ha lemenne az a súly.

Királylány én is így vagyok , és nekem is jó lenne -7 elsejéig

2010. márc. 21. 13:21
csináljuk eggyüt Dz:)
111. Hiyono
2010. márc. 21. 13:08
sziasztok. hát kicsit eltűntem. s-re majd talán este írok. basszus megpróbálok normálisan enni, hogy ne vigyenek be, de megőrülök már kétfelé szakadok. hétfőtől én is belehúzok Flower, visszatérek az eredeti kerékvágásba remélem most egy ideig megnyugodtak hogy látták hogy tömöm a fejem. : (
110. *Királylány* (válaszként erre: 109. - Flower Power)
2010. márc. 21. 11:34
Egy idő után sajnos belassul. Én is elsejére akartam fogyni még 7 kilót. Nem tudom hogy fog összejönni. :S Káposztalevest ki kellene próbálnod. Állítólag fogyaszt és akkor ehetsz is belőle akármennyit.
2010. márc. 21. 11:17
én meg nem birom megállni hogy ne egyek de hétfötöl muszáj lesz fogynom mert ez örület 2 hónapja nem fogytam szinte semmit:'((
108. *Királylány* (válaszként erre: 107. - Flower Power)
2010. márc. 21. 10:17

Szia


Én is épp kezdek beleőrülni.

Most épp ott tartok ha nem eszek akkor vagyok jól kivéve a szédülés stb. Ha meg eszek akármit pl tegnap káposztalevest attól görcsölök. Még most is fáj a hasam.

De ez jó így nem eszek majd és fogyok. :-)

2010. márc. 21. 09:00

sziasztok:) nem is tudom mit írjak:S teljesen elcsaptam a hasam nem kívánok semmit pedig majd megveszek éhen:S :) végül is ez jó:) ja és tegnap reggel 65.4 voltam:D


Királylány szerintem nem baj ha csatlakozol:) jó rég kezdődött ez az egész én már beleörültem volna a helyedbe:S de ide nyugodtam írhatsz:)


a többiekkel mivan? leni twiggy hullahopa? és akik még írtak!! életjelet!!!!!!!!:)

2010. márc. 19. 17:32

Sziasztok


Szeretnék csatlakozni hozzátok ha lehet.

Én eléggé nagy súlyról kezdtem el ezt az egészet és már-már nem tudok le állni ezzel az egésszel. Túl tökéletesen szeretném a dolgokat. Nálam ez még 11 éve kezdödött, hogy nem ettem. Utána normálisan étkeztem aztán persze híztam még többet mint előtte utána megint fogyókúra heti 1 folyadéknappal a többi nap kaja pl joghurt vagy valami ilyen 100-200kcal akkor lefogytam 21kgt. Persze megint több jött vissza. És utána megint fogyózás közbe sok bánat is ért és most ott tartok, hogy heti több napon nem eszek. Ha eszek nagyon rosszul vagyok mind lelkileg mind testileg.

A naplómat ha gondoljátok nézzétek meg.

Nem tudom mi ez az egész nálam de nem tudom abbahagyni pedig elmúlt hetekben többször is rosszul voltam a 3ik napon ahogy folyadéknapoztam.

Sokszor arra gondolok, hogy nem is érdekel mi lesz velem így akarok élni de néha meg félek, hogy beteg leszek.

Remélem nem haragszotok, hogy írtam.

105. leni19
2010. márc. 18. 23:28

én már rég megbarátkoztam a gondolattal h a suliban is hasmars van.mázli h van egy csomó WC ilyen eldugottak is, vigyázok nehogy bárki is kiszúrja a dolgot. mostanában nagyon sok almát kajálok és meghajtanak.


na a módszer: így most könnyebb mint agimiben mert vannak kidlgozott tételek de ez gimiben is működött csak úgy kicsit több vele a munka: szval első olvasásra szövegkiemelőzés- én sokat bajlódom vele h emberien nézzen ki, addig is olvasom közben az anyagot :P

utána kiírom a dolgokat egy nagyon jól átlátható vázlatba amire elég ránézni és beugranak a dolgok. törinél anno az évszámokat külön lapra írtam.

elég vizuális vagyok. az a baj h a könyvek hülyén vannak szerkesztve mert ha 1 rész pl átlóg a túloldalra megtörik az egység, nem valami átlátható a dolog meg a tkben soknak tűnik az anyag de kiírva látszik h nem is vészes.

sajna nem tudok könyvből tanulni :(

ja és a jegyzetet lehet hurcolni bárhol tanulható főleg ha idegennyelv ott is jó így kiírni a szavakat abc sorrend nemek szerint akármi :P van h elindulok suliba és útközben megtanulom azt amin bnőm fél napja ül .


én is bírom ezt a helyet mindenkinek ide kéne írnia ^^ az s-t azért szerettem mert annyian írtak és akkora mennyiséget h tök jó volt csak olvasni is.volt h kérdezni se kellett kb 5 f variációt olvastam egyszerre :P kíváncsi vagyok most h nézhet ki ilyen szigorú szelektáció után.

2010. márc. 18. 21:58

jaja én is azért írok inkább ide:) nincs semmi bajom s-el de ez családiasabb:) ha nem haragszotok meg érte:)

amúgy Leni mi az a jó tanulós módszered? ha nem titok mert nekem nincs valami jó és el kéne mert kedden tőriből tz-t írok és azt se tudom hogy kezdjek neki:S

ettem még ma pár kekszet és almát viszont mozgás nem volt:S de holnap megyek cipőt venni kell egy kis ápolás a lelkemnek nem igaz?:D

2010. márc. 18. 21:29

sziasztok!!

én is inkább csak ide írok most, mert írtam s-ra is , de párszor már úgy jártam,h. nem is írt nekem vissza senki...hmm de lehet csak hülye vok, hát én kb 4-500kcal ettem, mert én hülye reggel ettem 1 virslit, aztán elszóltam magam bnőm előtt,h. annyit ettem és este nem hagyott,h. nem vagy éhes???mit együnk??? ááááááá mert ő hízni akar, és meg van áldva a kajával.... :S

Leni: nekem is van ilyen nyálfolyós alvásos dolog :D de órán még nem naon inkább akk nem megyek be ha annyira kész vok ;)

Flower:jaj én is úgy vok,h. csak itthon tudok wc-zni, sehol máshol, akk inkább meghalok...ilyen hülye fóbiám van vagy nem tom, mondjuk eléggé megnehezíti az életet, de akk se megy...a pasik meg ilyenek...:S

jaj annyira görcsöl a hasam meghalok.... :(

Pussz nektek

2010. márc. 18. 17:48

sziasztok:) jaj csajok nem tudom mi van velem teljesen szét vagyok zuhanva:S lehet h undorító amit írok de tegnap vettem be stadát és reggel hatott is de suliba is éreztem de ott nem megyek el wc-re ilyen gondjaimmal szóval tartottam magam de úgy begörcsölt a hasam hazafelé hogy teljesen kivoltam alig bírtam végigjönni 2 utcát aztán itthon ágynak estem 2kor és most ébredtem fel de ugyan olyan álmos vagyok mint mikor lefeküdtem aludni:S


ettem ma 2 kis tányér káposztalevest és 3 db kolevit kekszet reggel és szerintem iszok még 1 tejeskávét is....

a pasim meg egy f@asz már 3 napja az se érdekli h mi van velem...


Leni: olyan elájulós/alvósós szokott nekem is lenniés ja folyik a nyálam de hála nekem eddig csak az ágyba fordult elö:)


nincs kedvem strongmindre is irni:D ez sokkal barátiasabb:D

101. leni19
2010. márc. 18. 14:19

hát remélem nem hal ki a fórum :S anélkül nem tudom h bírnám az egészet.a suliban egyre jobban kilógok (pedig megfogadtam h az egyetemen nem ez lesz). egyre nehezebb normális emberekkel beszélgetni.

az egyik barátnőm múltkor beuagatott egy olyat h én magolok. pedig csak jól fog az agyam (meg van 1 klassz tan módszerem ) főleg így ana óta. úgy érzem mindenben jónak kell lennem.

meg azt mondják h a fogyás tompítja a stresszt. hát én sose parázok a zhák előtt max amiatt h nagyon fázom és így nem tudok koncentrálni.

és még 1 tanár is kinézett magának. írtunk 1 könnyed szódolgozatot(latin). a lapon az volt h 73% 4 aztán áthúzva. helyette 38 és 1. most vagy összehoztam egy négyesnek látszó karót ami még a tanárt is megtévesztette 1 időre (akkor ügyi vagyok :P ) vagy lehúzott.

jó ennek annyi előzménye volt h előző órán szarul voltam . szó szerint leragadt a szemem és tényleg bealudtam . olyan mint valami ájulás inkább ,néha még a nyálam is folyik pfuj :S (aztán felébredek vagy rámszólnak. akkor meg úgy kell csinálni mint ha nem történt volna semmi :P)

na mind1 már sejtem h fognak telni ezek a remek egyetemi évek.


bocsi a kisregényért. az a jó h mindig akad valaki akivel hasonló dolgok vannak. bébikajától a rommá fagyásig :P stb.. és ez megnyugtató h nem csak én vagyok ilyen és akkor többet nem érdekel más véleménye :)

2010. márc. 18. 13:05
húúú mi ez a nagy csend itt?????
2010. márc. 16. 18:06
bocs h ennyiszer küldök de nyomkodtam valamit xd szal én is benne lennék végre léböjtbe mert rámfér...
2010. márc. 16. 18:05
Az utóbbi napok kritikusak voltak nekem annyit ettem..:S N
2010. márc. 16. 18:04
Végre újra ismerős arcok, annyira hiányoztatok amiüta nincs az oldal nagyon nehéz volt minden nélkületek de remélem most újra összetartunk :)
96. leni19
2010. márc. 16. 15:24

a fázás a legrosszabb. és anya is ebből látja h szarul vagyok mert régen egyáltalán nem voltam fázós. most meg hősugárzó van a 25 fokos szobámban. amúgy nekem van olyan h ülök az előaáson és bomm szétfagyok hirtelen. még az arcom is. mindig kapucnis cuccok vannak rajtam mert így nem jön a hideg a nyakamnál sem. amolyan szigetelés.

de emiatt volt h tényleg nem mozdultam ki. még a szobámat se nagyon hagytam el mert a ház többi része túl hideg nekem :S


viszont ha futok alig van rajtam valami. akkor élek virulok :P ma is megyek. ez lesz már a 3. napja olyan jó ^^és asszem fogytam csípőből végre :)


csak ügyesen még hosszú a nap...


a strongame megint visszadobta a regemet elég durva. valaki nem tudna szólni rutinak h hagyja jóvá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook