Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aki ismeri a strongmind2-t segítene, nem enged be az oldal, miért? fórum

Aki ismeri a strongmind2-t segítene, nem enged be az oldal, miért? (tudásbázis kérdés)


155. d6502380b9 (válaszként erre: 154. - *Királylány*)
2010. márc. 26. 15:44
Én is így szoktam inni a kávét! :) Felrázom a dobozt és a feljövő habot szoktam ráfolyatni a kávé tetejére!
154. *Királylány* (válaszként erre: 153. - D6502380b9)
2010. márc. 26. 09:23
Én is a hétre 0 kalóriát tervezek. :-) Azaz folyadék napot a kávéba kicsi tejet szoktam tenni nem sokat. Ilyen folyadék napokat szoktam. Sima vizes napot nem bírom. :S
2010. márc. 26. 08:52
azaz: "akarom". :)
2010. márc. 26. 08:52
Nullkalóriás hétvége!! Szurkoljatok nekem, annyira karom!
2010. márc. 25. 20:01
:(
150. *Királylány* (válaszként erre: 148. - Flower Power)
2010. márc. 25. 19:21

Sajnálom. Sírd ki magad és ha úgy jobb írd ki magadból az érzésidet vagy meséld el valakinek. Vagy itt vagy egy füzetbe írd ki. MI szeretünk meghallgatunk ha szeretnéd. <3


A mai nap nem jó nekem sem. Holnap talán jobb lesz.

2010. márc. 25. 19:17

Flower: sajnálom!!!! ha szeret akkor visszamegy hozzád ha nem akk el kell fogadnod, és találni mást..tudom am milyen rossz...sajnos nagy tapasztalatom van pasik-szakítás-kiborulás témában.. :S

de. két főtt tojást ettem, most este meg párolt répát és brokkolit hmmm...tele vok fáj a gyomrom...pedig egész nap úgy elvoltam eszembe sem volt a kaja, de most este nem bírtam... :(én hülye!!!óóó és nem is tornáztam.én állat... :( de jó sokat sétáltam, na jó az nem ugyanaz, hnap bepótolom!!!!

2010. márc. 25. 18:40
de legalább étvágyam nem lesz egy darabig az tuti:'(
147. Szöszykeh (válaszként erre: 146. - Flower Power)
2010. márc. 25. 18:25

:'(

csak annyit tudok mondani, sírj.. utána jobb lesz:(

2010. márc. 25. 18:18
csajok a toppon vagyok a pasim most közölte h tartsunk szünetet és kihuzták a fogam legszivesebben sírnék:(:(
145. *Királylány* (válaszként erre: 143. - D6502380b9)
2010. márc. 25. 15:35

Megértelek. Én ma zabáltam tele magam.

Vékonyabb akarok lenni erre meg...

2010. márc. 25. 15:35

áhh ma muszály volt megennem 1 mandarint, 1 fél tányér gyümilevest és kb. 1 kanál nokedlit:S:'( utálom, ha nem hagynak békén az evéssel...:S

amúgy van 1 'módszerem' ha vkit érdekel, nemrég találtam ki:

van a karomon 1 ilyen cérnaszerűség(mert azt meg lehet kötni, és soha nem kell leszednem) és minden egyes leadott kiló után teszek rá egy gyöngyöt.. ha hízok, akkor 1 más színű gyöngyöt, ezután ha fogyok, a ásszynű gyöngyökből veszek le 1et és nem rakok simát amíg el nem fogynak a másszínűek:D eddig bejött, azóta nem is vagdosom magam:D

2010. márc. 25. 11:39
Tegnap valahogy hazaszédelegtem. Otthon már ettem: bögre zöldborsó leves és egy tönkölykenyér. Este felé anya hozott sajtos zöldséget abból 3 kanálll.. :( Soknak érzem. És MUSZÁJ hogy kevesebb egyen, mert egyre dagadtabb vagyok...
142. *Királylány* (válaszként erre: 139. - Twiggy00)
2010. márc. 24. 21:46
Vigyázz magadra. Puszi
141. *Királylány* (válaszként erre: 137. - D6502380b9)
2010. márc. 24. 21:45
Hogy vagy? Remélem nincs semmi baj...
140. *Királylány* (válaszként erre: 138. - Szöszykeh)
2010. márc. 24. 21:45

Nem volt rossz. Volt h mondták egyek. :S Szerencsére megúsztam. Reggel azt kamuztam ettem itthon sokat. Délután meg h nem vagyok éhes aztán elmondtam h fogyózok mert rákérdeztek. Egyikük ismer régóta és tudja h kövérebb voltam. Így megúsztam igaz nem volt könnyű. Babakaját ettem itthon meg folyadékokat. Kávé plusz ételízesítős víz.(ezt azért mert olyan mintha levest ennék csak nincs benne semmi hízlaló)

Neked milyen napod volt?

2010. márc. 24. 21:36

Hali!!

pff...teljesen le vok maradva...nem vok vmi jól ... nem nagyon tudok most írni, csak gondoltam adok egy kis életjelet magamról!!!

Hullahopa hogy alakult a napod??? rem jól vagy! vigyázz magadra!

legyetek erősek!!! pusssz

2010. márc. 24. 20:25

Királylány hogy ment??

Hullahopa:( :(

2010. márc. 24. 12:28

Kb 2 órája fél alma. Nem bírommmm.

Zsibbadok. Ha ciki ha nem, most tényleg abban reménykedek hogy valamelyik osztálytársam megkínál. :( Mert hogy én nem az tuti.

2010. márc. 24. 08:57

Sziasztok csajok. :)

Nem tudom mit csináljak, mindjárt elájulok, van két almám, de nem bírom rávenni magam.

2010. márc. 24. 08:21

Szorítsatok nekem ma.

Tökéletesnek kell lennem. Új helyre megyek dolgozni.

Szorítsatok azért is még, hogy ne kelljen ennem.

134. *Királylány* (válaszként erre: 133. - Flower Power)
2010. márc. 23. 20:35

Én is vízzel hígítva ittam.

Nekem is akkor van olyan evés nap ha meg akar jönni. Legalábbis azt figyeltem meg magamon.

Szerintem nálad is azért volt h többet ettél. Sőt olyankor a mérleg is többet mutat mint máskor. Olyankor nem érdemes mérekezni.

2010. márc. 23. 20:17

sziasztok:)

Üdv itt szöszykeh:) szerintem nem bánjuk ha csatlakozol:) bár igazából én annyira annak sem örülök hogy nekünk ilyen bajunk van:S szerintem nem vagy kövér:) és nem ettél sokat ma:)


Királylány még nem jutottam el kerianyumhoz de asszem ő hígítva issza.. de megkérdezem most már tutira!!!


na én sokat ettem ma... 2 zacsi györi édes 1 fél kifli, 2 lángos tejföllel és sajtal(igaz tenyér méretűek voltak de ez akkorsem mentség...) egy tányér főzelék... bevettem 4 stadát és ittam teát is remélem kihajt mindent belőlem!!! szerintem amugy nemsokára meg fog jönni és azért volt ez a zaba ma, nem lehet amiatt?

2010. márc. 23. 19:49

arik vagytok:D

160/48

Egyelőre 45 a cél.

Nekem amúgy az almaecet ízével nincs bajom, de tény, hogy ha nem ettél elég elviselhetetlenül tud marni..

131. *Királylány* (válaszként erre: 130. - Hiyono)
2010. márc. 23. 19:26

Hiyono: Hát igen nagyon rossz az almaecet. Nem ment a hasam tőlle de nem is ettem tegnap. De többé nem iszom. Éreztem h nagyon mardta a gyomrom. Az íze meg...


Szöszykeh: Üdv.:-) Szerintem sem sok az amit ettél.

130. Hiyono
2010. márc. 23. 19:12

Flower: Basszus, nehogy elájulj itt nekünk!!: (


Királylány: Uh, ilyen rossz?:S Én még sosem próbáltam de hát szerintem nem is fogom akkor. :D

És amúgy attól hasad is megy? Nem nagyon ismerem.


Twiggy: Jobbulást!: (


Szöszykeh: üdv. : ) Nem sok ez az 1kifi + leveskocka szerintem egyáltalán. Az a rossz hogy nagyon könnyű belecsúszni ebbe, aztán kijönni meg rohadt nehéz. : ( Mik a méreteid ha szabad tudni?: )


Én ma 300kcal körül. : \ hááát. na mindegy legalább ma már nem volt zaba. holnap mégjobb leszek. : )

2010. márc. 23. 18:44

Sziasztok! Ha nem bánnátok, szerenék cstlakozni hozzátok. Elolvastam az eddigi hozzászólásokat és nagyon szimpi ez a társaság:D

Nekem sajnos depresszióból lett evészavar.. Kb. 4-5 éve tart, de az elején ZABÁLTAM, később alakult ki a 'koplalás'(mások szerint, szerintem sokat eszek.., ma pl 1 kiflit és egy fél zöldségleveskockát 1 pohár vízben..:'( ). Érzem, hogy valami nem ok, de azt ne mondja senki, hogy sovány vagyok..

Remélem nem baj, hogy ezt leírtam, és remélem befogadtok! PUXX

128. *Királylány* (válaszként erre: 127. - Twiggy00)
2010. márc. 23. 08:15
Van most ilyen hányásos-hasmenéses vírus. Vagy az van ami nekem szokott lenni folyadéknap után ha eszek megy a hasam napokig mert elszokik az ételtől.
2010. márc. 22. 23:48
már három napja megy a hasam és görcsöl, úgy h semmit nem vettem be és semmi teát nem ittam, kivagyok semmi erőm nincs,és annyira fáj a hasam.... :( nem tudom mitől lehet...am örülök neki csak...
126. *Királylány* (válaszként erre: 124. - Flower Power)
2010. márc. 22. 20:43

Nem fogsz hízni lemozogtad.

Érthető, hogy ettél hiszen a rosszul lét kerülgetett.

Olyankor enni kell. Egészséges kajákat ettél.


Kipróbáltam az almaecetet vízzel hígítva háth bűn rosssszzzzzzz az íze. Én nem bírom. Hányingerem van még most is. Ég a torkom a gyomrom. :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook