Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aki ismeri a strongmind2-t segítene, nem enged be az oldal, miért? fórum

Aki ismeri a strongmind2-t segítene, nem enged be az oldal, miért? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 16. 14:29

na örülök neked Hullahoppa!!! :D most rohanok !!

mindenkinek szép napot!! és KITARTÁS!!! majd remélhetőleg este írok.... :)

2010. márc. 16. 09:35

Leni: Én is pont így vagyok a sulival! Bent nem is bírok figyelni, jó sztem mindenkinek fölösleges is, hogy reggeltől délutánig ücsörögjön a semmiért, ezzel csak az agát szipojozzák le mindenkinek, hogy mire a sok semmitevéstől fáradtan mire ötre hazaér ne tudjon tanulni... Hétvégén szoktam tanulni, vagy ha itthon maradok. Pedig igazából szeretem, dvd-n pl alig nézek magyarul, vagy angolul filmet. :)

Én is nagyon fázós vagyok, lilák a körmeim, meg múltkor is azt mondták hogy olyan az arcom mintha egy vámpír lennék.. :P A tél volt nagyon húzós, velem tényleg volt olyan hogy sírtam a buszon mert már fájt ahogy fáztam. :S

2010. márc. 16. 09:22
Jaaj, most futom át a hozzászólásokat; TWIGGY, minden rendben, itt vagyok! :))
2010. márc. 15. 08:54

hát ez nem lehet igaz:D a hunyadi víz nem hatott és 67 kg vagyok kereken! ugyhogy ma nagyon kell vigyáznom:) úgyis tanulni kell, meg tornázni meg mozogni:) de ugy érzem ma sikerülni fog:)


amugy van tapasztalatok a dulcolax-al? olyat szeretnék most venni..

91. leni19
2010. márc. 15. 00:42

hu nekem is kb 1 hetem van h 'barátomat' meglepjem.amúgy ő már mindenhogy látott , így belegondolva elég furcsa lehet neki. amikor megismert 58 voltam :P az a jó h ő is olyan mint én. hajnalok hajnalán elmegy bringázni, én meg futni szoktam néha 1-2 körül :P szívem szerint én is addig rohangásznék amíg le nem jön az összes fölösleg.


ma volt itthon 1 csomó péksüti és csak pár kicsi harit ettem össz vissz :) még a binge közelébe se éreztem magam.


ma pedig a nemzeti ünnep örömére jó nagy futást tervezek ^^ kell az a 45 nagyon :S

2010. márc. 14. 22:04
oké:D kitartok:D holnap valamit rendeznem kell mert igy nem állapot és mikor végre 65.5 voltam:( de viszont pasim megint lemondta a talit ugyhogy van 1 plusz hetem hogy meglepetést okozzak neki. dejó! de valahogy most még ez a hír se boldogít, csak fogynék már le...
2010. márc. 14. 21:58

megértem...én is mindig így vagyok, bár ma szerencsére kicsit optimista vagyok nem tudom hogy lehet...én mostanában arra szoktam gondolni,hha kiraknának egy lakatlan szigetre és nem ennék semmit 1 hónapig akk én tuti életben maradnék, sőt híznék is....

jaj szar ez az egész, én is annyira szeretnék már vékony lenni, és boldog, de nem tudom mikor lesz szerencsém ehhez...

annyit mondok még neked,h. NE add fel semmikép ne engedd,h. elragadjon ez az érzés, és újra egyél normálisan,nem szabad gyengének lenni, te erősebb vagy!!! én veled vagyok -- el fogjuk érni a célunkat!! KÖTELEZŐ!! :D oks?? kitartás!!!!!menni fog!! :) ;)

2010. márc. 14. 20:58

fu nem csináltam meg:D majd holnap:D olyan érdekes hogy alig ettem ma és több vagyok, és bűntudatom van, nézem ezeket a vékony csajokat a videókon és nem hiszem el hogy én milyen dagadt vagyok legszívesebben elmennék futni egész éjjel.

hulahoppoztam is de csak annyit érte el hogy egyre kövérebbnek látom magam:D néha már a sírás határán vagyok, nevetséges:( most ettem egy narancsot...

jaj bárcsak a végére érnék már elegem van ebböl:(

2010. márc. 14. 20:44

szisztok!!!

Flower sztem pont a torna miatt volt több a súlyod, az izom miatt, de nem tom pontosan, meg hát az tuti,h. az izom jóval nehezebb, mint a zsír...szval nyugi :)

hát én ettem ma egy tányér levest meg 1 májat két kanál főtt burival, este meg 1 almát, és tornáztam én is!!!!! megcsináltam egy norbis dvdt aztán 20perc Réka - hasazás :) olyan jó volt...rem ledolgoztam a kaját, és hnap új hét, új lehetőség, muszáj lesz lénapoznom...hátha sikerül

Flower hogy sikerült a leves????? :)

a többiek hol vannak??? :(

PuszPusz

2010. márc. 14. 17:59

hát nemtudom ez ijen csokis de tesom a 90%-át megeszi:D meg mire rászenvedem a csokimázt a tetejére isten nem vesz rá hogy még egyek is belöle ugyhogy szeretek sütni:)

viszont nem értem... tornáztam másfél órát rááltam elötte a mérlegre 66.2 utána 67.2 ez hogylehet:O és melyik az igazi súlyom?:O tegnap reggel 65.5 voltam csak nem ment fel 2 kiló:O jaj remélem nem:(

ittam hunyadi vizet kiváncsi vagyok hogy hat... de mostmár muszáj lesz stadát vennem mert azt legalább tudom mikor hat...


kinek milyen napja volt?:)

85. leni19
2010. márc. 14. 14:45

sebaj néha kell a kiakadás is :) meg ha nem így lenne az egész fórum úgy nézne ki mint 1 étkezési napló :P


ma rájöttem hogy a napi mozgást este 6 előtt kell letudnom. ma délben voltam futni azt hittem beledöglök. ha este 9-10 körül megyek pedig meg se kottyan. de a tornára is azt mondják h reggel a legjobb mert egész napra beindítja a kcal égetést.


ha amuffinok mennek a káposztaleves is fog. álítólag nagyon nehéz fincsi muffint csinálni :P

2010. márc. 14. 11:35
sziasztok:) na a tegnapi nyafogásért bocsi:$ csak úgy kijött, viszont ma odafigyelek arra hogy mit csinálok és tornázok is majd:) és főzök káposzta levest:D anya elmondta hogy hogy kell úgyhogy ma kipróbálom magam a konyhába:D (muffint sütni azt tudok) az erő legyen velünk:D(L)
83. leni19
2010. márc. 14. 01:18

172/46. de kúszik a 45 fele. én most milo viki tornát csinálok. 2 DVd: 1 kung-fu (lábra) és 1 box aerobikból áll. a boxot csinálom de kihagyok egy részt belőle( az ugrókötelezést abban béna vagyok :P). lényegében hasazás és felsőtest.ez olyan súlyfenntartásra van meg h meglegyen a napi mozgás. ha tehetem futok nameg kondi ;ott futás, szobabringa és szauna :P


én ma csinálok 1000 kisfelülést . majd megyek futni aztán tali 1 barátnőmmel és jó sokat fogunk mászkálni :)


ti h álltok a tanulással? mert a suli miatt próbálok eszegetni de nem elég. néha már olyan kába vagyok h figyelmetlenségi hibák miatt kapom a béna jegyeket. am könnyen tanulok csak nehéz ezt jegyekben is visszaadni.

nekem az 1 nagy baj h iszonyat fázom . lilul a szám, a körmöm akármennyi pulcsi is van rajtam. a szünetekben mindig radiáorközelben vagyok melegedni. volt h suliban 4-5 kávét is megittam, most átmentem a forró csokira ehh tiszta cukor lehet az egész :S de emiatt van h inkább lógok ha tehetem. olyan is volt hazamentem mert nem fűtöttek normálisan.

2010. márc. 13. 21:17

na most végeztem a tornával, olyan jó volt, de most hulla vok, pedig akartam még 20perc hasazást, de tisztára be vok kábulva.... :S

Flower nekem is hülye kajálós napom volt, ettem müzlit, levest aztán negyed grill csirkemellet salival, és még este levest, pffff nem vagyok én normális, mondjuk nem olyan hízlaló kaják ha belegondolok,de akkor is...azért mályváztam is X)

jövő7re ki kell találnom vmit, mert ez így nem jó..

Leni te miket szoktál tornázni???

HULLAHOPA mi van veled????????

2010. márc. 13. 20:45

helyesbítek 3/4 zacskó csipsz :S és akkora hasam van hogy az nemigaz


leni te hány kg vagy?:O és hány centi?

2010. márc. 13. 20:38
áh csajok nem lehet igaz! elérem a 65.5öt és nem binge volt ma? leves vagy 2 tányérral 1 fél palacsinta 1/4 túróstáka 1 fél zacsko csipsz és már rosszulvagyok:S lehet nekem is torna lesz... de holnap lénap főzők káposzta levest is hogy legalább lefoglaljam magam valamivel:S jaj olyan béna vagyoook:(
79. leni19
2010. márc. 13. 20:11

ó azok a norbi tornák :P legjobb. mostanában mindig hajnali 2-3ra esik az aerobik mert suli után hulla vagyok. anya meg néha meglát h ott ugrálok ilyen emberi időben de a torna már csak így megy :)anno a norbit lábra csatolható súlyokkal csináltam . és nem volt tőle sose bajom mert hát duciknak van és nincs benne ugrálás :P


tök jó h a strongról ennyien ide járkálnak :) . áá hiányzik az oldal már a4. regemet dobta vissza :(


ma egész nap rohangásztam és alig ettem . végre találtam Xs cicanacit . múltkor az S tisztára le akart csúszni. nemtom h lehet ez pedig még mindig van rajtam 1 csomó felesleg. bezzeg arcra olyan vagyok mint 1 hulla. észrevettem h csíkok vannak rajta nem vicc, ami ilyen fogyás-hízástól szokott lenni. szrencsére csak nagyon erős fénynél látszik . nameg a szemem alatt ilyen lilás piros folt van pedig baromi sokat alszom az utóbbi időben. úgyhogy érik a helyzet a sminkelésre :S

(alapból arcba lógó haj és kapucni da ha még így is látszik...)


remélem ti jobb bőrben vagytok pusza

2010. márc. 13. 13:46
óóó mályva el is felejtettem azonnal megyek főzök egyet X)
2010. márc. 13. 13:46
Flower itt válaszolok ha nem baj :) hát elég depisen telik a napom, am én is levest ettem(sav.káposzta), meg egy kis müzlit reggel, de ilyen cukormenteset, kb 1dl tejjel....ja és megtaláltam egy régi norbis dvdt, és alig várom,h. tornázzak, csak tanulnom is kell, de lehet most elkezdem vagy este...ááá tiszta bolond vok na....majd még jövök CuPP CuPp
2010. márc. 13. 12:42

Tia nyugodtan csatlakozahtsz én örülök neked :) strongmind 2röl vagyunk itt egy páran és egyre többen:)

nekem ma leves lesz mert apum csinál de a tegnapi mályva kitakarított úgyhogy nem baj egy kis tápanyag jut a szervezetembe:) végülis zöldbab van benne répa borsó meg egy kis husi:) majd több lét szedek:)

2010. márc. 13. 12:35

Üdv Ti-Ana!!!

ügyi vagy Flower, jaj de jó neked :) én tnap este vettem be szűzteakapszulát de semmit nem használt, asszem nemsokára én is főzök egy mályvateát..

szép napot

2010. márc. 13. 12:12

Ha nem bánjátok szeretnék csatlakozni. Ha valaki régebben írt a strong- ra, lehet, hogy még emlékszik rám. Ott Tia voltam. Sokáig nem írtam oda, mert ki akartam szállni ebből az egészből. De nem tudtam, tudok. Talán nem is volt elég erős az elhatározásom. Ez az egész az életem már, s nélküle nem tudok magammal mit kezdeni. Tudom, szánalmas, de nincs erőm és merszem sem máshogy élni.

Eddig egy tejeskv- t ittam. esetleg, még du- ra tervzek egyet, de mást nem. A mai torna még hátravan. Kicsit erőtlennek érzem magam. Most egy kicsit több időm van, úgyhogy elkezdek visszaolvasni:) Mindenkinek szép napot és kitartást!

2010. márc. 13. 11:35

sziasztok! végülis tegnap megmértem magam a zabálás után 67kg aztán mályváztam 3kor (hatott pff)na mind 1... ma reggel rááltam a mérlegre és 65.5 és csak 2x voltam éjjel wc-n:) viszont úgy görcsölt a hasam azt hittem meghalok:S de ennek úgy örültem:)

Leni: tök jó amit írtál ki fogom próbálni:) nekem ma csak levest kell ennem:) az zöldséges de holnapra anya csinál káposztalevest:) és gyönyörű hétvégém lesz:)

annyira szerelek titeket!!!(L)(L)(L)

2010. márc. 13. 09:46

Sziasztok!

Tia vagyok. Régebben a strongmindra írtam. Tudom, hogy megszűnt az oldal. Regiztem az utódjára, de az sem működik. Van más oldal is, ahová most írunk, vagy csak ez? Kérlek, adjátok meg a címét. Köszi!

2010. márc. 12. 21:53

hát a lénapot én majd csak hétköznap tudom bevállalni...meg most enni akarok gyümit meg zöcsit,mert naon le van gyengülve a szervezetem és kicsit bevitaminozom magam, aztán megpróbálkozom vele!!! én is megszerettem mindenkit a fórumon, bár van aki kicsit "közelebb áll" hozzám pl ti :) azért is szoktam ide is írni!!! X)

XOXOXOXOXO

70. leni19
2010. márc. 12. 21:35

ma nekem is zabálhatnékom volt de szerencsére mindent kiköptem. ilyen is már rég volt. de még mindig jobb, mint haa sok rémséget megettem volna.

olyan furcsa hallgatni a a hétvégi töméseket. kiskorom óta azt mondták h csak annyit egyek amennyit kívánok. nagyon rossz lehet nektek :S az nem megy h azt mondjátok h szó se lehet róla és inkább megesztek 1 gyümit?még mindig jobb 1 veszekedés mint egész 7végén hashajtózni vagy hányni. én is mindig mást szoktam enni mint a többiek, mostanra megszokták úgyse tudnak lekötözni és megetetni :P


sok sikert a 7végéhez :)


a nadrágos hasas érzés itt is megvan. anno még annyira kiakasztott h már lassan 1 éve csak cicanacit hordok. mindig feszengnikezdtem farmerban és nagyon durva hasfájásom lett. ilyen pánikroham. most se tudom rávenni magam a csőnacira.

69. Hiyono
2010. márc. 12. 20:44

Annyira szeretném ezt a hosszú hétvégés lénapot, csak a család miatt tuti nem tudnám kivitelezni. :'( elegem van belőlük is..


Oxygen, jaj sajnálom hogy nem jött össze neked se a nap, de amit te ettél még gyerekadag ahhoz képest amit én.. : ( és basszus még stadám sincs, meg semmim... anyám meg itthon szóval hányás is kizárva... : ( most néztem hasam és fúj. elsírtam magam. undorító. : '(


ez amúgy hihetetlen én is hogy megszerettem mindenkit a fórumról... : ) <3

2010. márc. 12. 20:38

jaj én is bezabáltam! na de megpróbál velem valaki a hosszú hétvégén lénapot?:) ígérem nem eszek jó kislány leszek meg minden

Dz én is bezabáltam 1 sor csoki 1 banán pár falat krumplis tészta 1 joghurt... és komolyan hányni tudtam volna ja meg puding anya kísérletezett ilyen diétás volt de akkor is... most csinálom a mályvát remélem minden oké lesz:) szeretlek titeket:)

67. Hiyono
2010. márc. 12. 19:29

de aranyos vagy : ) barátnőimmel én is annyiszor így érzem, hogy csak ha nekik kell valami, és még csomószor ők veszekednek velem hogy én hú de leszarom őket... kajás dolgokat meg énse mondom senkinek, csak hülyének néznének mégjobban, nem értenék meg...

igazad van, kifogjuk bírni... csak most ez valahogy nem tud őszinte lenni, annyira messzinek érzem.. : (


de... legyünk optimisták. : ) elérjük, sikerül, és boldogok leszünk!! : )

2010. márc. 12. 19:08

tudom én is utálom, és a hétvége nekem is szar családi kajálás vasárnap... :(

annyira kivagyok már lelkileg, annyira egyedül érzem magam, a legjobb bnőm is leszar, úgy érzem csak akk vagyok neki jó ha szüksége van rám vagy vmire amúgy nem érdekli mi van velem, na persze ezt a "kaja" dolgot nem is mondom el neki Soha!!! legalább gyönyörű vékony lennék, elérném a célom, és boldog lennék...de ha így haladok soha nem jön össze....

jajjj bocsi csak kijött belőlem....de figy én itt vagyok, igaz egy rakás szerencsétlenség, de azért megpróbálok erőt adni neked, és ki fogjuk bírni!!!!

pussssz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook