Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aki ismeri a strongmind2-t segítene, nem enged be az oldal, miért? fórum

Aki ismeri a strongmind2-t segítene, nem enged be az oldal, miért? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 1. 23:23
Sziasztok!hát jól eltűntem...de lehet fel se tűnt senkinek...:)igazából most se leszek sokáig fáradt vok...majd hnap írok csak annyira nincs most időm...és jön ez a hülye ünnep semmi kedvem hozzá ráadásul mennem kell ilyen hülye ebédre és kivagyok mert nem tudom mit csináljak majd enni kell, de olyan sokan lesznek és én nem akarok, és nem tudom mit tegyek... :( tnap is, ma is sírógörcsöm volt... :( :(
184. *Királylány* (válaszként erre: 183. - Hiyono)
2010. márc. 31. 22:21
Lehet gyorsabban megy lefelé a súly mert végülis nincs keverve mással gyorsabban át tud haladni rajtad.Talán de lehet h nem jól gondolom.
183. Hiyono
2010. márc. 31. 19:26

Ha csinálom persze úgy fogom, hogy "én adagjaimmal". Olyanra gondoltam pl.

hogy fehérjenapon: 2tojásfehérjés rántotta + 1 pohár tej.

nem tudom.. abban reménykedem hogy így gyorsabban fogynék, ha csoportokra szedném a kaját. : \

182. *Királylány* (válaszként erre: 181. - Hiyono)
2010. márc. 31. 18:57
Én csináltam de csak kb 1 hónapig. Jó pár éve volt ez. Végülis nem rossz ehetsz. Próbáld ki egy próbát megér.
181. Hiyono
2010. márc. 31. 18:21

Hullahopa: Hű, hát remélem minden szép és jó lesz ott. : ) Majd ha hazajösz olvasod. : D

Amúgy velem is az van hogy utálok mások előtt enni.. :S


Valaki csinálta már közületek a 90napos diétát? Én egyszer csináltam akkor fogytam vele 5-6kgot, mondjuk nem rendesen, már akkor is kb úgy ettem mint most. Szóval most nagyon gondolkodom rajta, hogy újra el kéne kezdeni, mert nekem pont az az 5-6kg kellene hogy elérjem a jelenlegi álomsúlyt. : ) na mit szóltok? szerintetek?

180. *Királylány* (válaszként erre: 179. - D6502380b9)
2010. márc. 30. 14:26

Úgy mennék én is. Most jobb kedvem lett ma egyik barátnőmmel voltam egész délelőtt. Tök jó volt. Kiöltöztem szoknya stb és néztek a pasik. :-)


Jó utat!

Én is úgy mennék valahova. :-)

2010. márc. 30. 13:06
Most pakolok és megy a Made in Hungária, és a szvin. :D Jaaaaj de boldog vagyok. szerintem nem is fogok a kajára gondolni. :P
2010. márc. 30. 09:40

Flower: Nagyon vigyázz magadra, elég lett volna a keserűsó is! :S

Királylány: Tényleg gondolod hogy akkor fognak a legjobban szeretni, ha szép vékony leszel? :( Az aki tényleg szeret, az akkor is szeretne ha egy púpos légyszemű varangyosbéka lennél! :D Hidd el! Túl sok a reklám is, ott mindenki tökéletes na és persze vékony. Pedig az emberek a való életben senkiben sem egy reklámot akarnak nézni!

Én is rosszul érzem magam, ha hazudnom kell ez miatt. :( Nem akartam így, de már a dugitablettára is kell pénz, és mindenki azt hiszi fagyit, kaját veszek belőle, pedig gyűjtöm. Régebben a nem-evést csináltam úgy itthon hogy ne vegyék észre, de már nem érdekel. Nem érdekel ha tudják, és nem érdekel ha rámakaszkodnak, mert úgy sem csinálhatnak semmit. Az a legrosszabb, hogy mennyire megváltozott minden. Sok minden egészségtelen vackot elhagytam, ez jó, de ott van a süti, csoki, tészta – mind az ellenségeim lettek, pedig van amihez emlék is fűz, és tudom hogy isteni finom, de ilyen érzésekkel már mégsem... Napközben meg azért nem eszek semmit, mert nem bírok mások előtt... lenéznek ha azt látják hogy eszek.

2010. márc. 29. 22:01

Bocs az előbbiért csak nagyon kivoltam.Most sem vagyok jól a sírás kerülget h én nem tudok semmit sem tökéletesen csinálni.

Ez az egész már az életem lett. Elfogadtam csak a napokban sokat piszkáltak a kaja miatt h egyek stb és olyan rossz volt h másnak nem normális ami az életem meg irigyeltem is másokat meg eleve rossz az h nem értenek meg rossz h mindig hazudni kell.

176. *Királylány* (válaszként erre: 173. - Flower Power)
2010. márc. 29. 21:21
Én is ugyanígy vagyok néha ha elkezdek enni nem tok leállni ezért legtöbbször el sem kezdem. De úgy félek már sokszor majdnem elájultam vagy volt a szívemmel is h majd kiugrott. Na meg múltkor majdnem el.sztam a vizsgámat... Félek most így. Olyan jó lenne eltűnni minden elől.
175. *Királylány* (válaszként erre: 171. - D6502380b9)
2010. márc. 29. 21:17

Jó utat!

Vigyázz magadra.


Puszi

2010. márc. 29. 21:05

Elegem van mindenből én nem bírom tovább. Nem tudok rendesen élni így nem tudom mi lesz velem. Úgy irigyelem azokat akik felhőtlenül tudnak élni ha elmennek valahova vásárolni nem a kcalt nézik a dobozon. Én nem tudok enni máshol pl étteremben vagy vendégségben mert sok kcal és azt sem tom pontosan mennyi. Ki akartam szállni ebből de nem tud segíteni senki. Félek most. :'(

Járok pszichológushoz más miatt erre a fogyis tanácsot adó szakértő szerint keressek szakembert.

Én olyan szerencsétlen selejtes vagyok komolyan...

Legszivesebben meghalnék most ebben a pillanatban.

Mik azok a folyadékterek megváltozása? Nézzétek meg légyszi a naplómban a szakértő válaszát.

Amúgy tudom nem normálisan élek de már elfogadtam ezt azt is elfogadtam, hogy vannak bajaim de azt h ez is pszichológiai dolog ez most olyan izé. Még jobban rossznak érzem magam pedig én tökéletes akarok lenni. Vékony leszek és tökéletes és akkor mindenki szeret elfogad azt szeretném. Ha mindenki szépnek és tökéletesnek tartana.

Áh nem rinyálok tovább. :'(((

2010. márc. 29. 20:13

juj csajok nekem ma binge volt uh netudjátok meg mitössze nem ettem:S

csokit rengeteg csokit

1 györi édest

1/2 zacskó chipst nem a hagyományos hanem aza krumpli szirom vagy miazisten

aztán 1 tányér káposztástészta

1 bögre kakao

1 kis szelet májkrémeskenyér

erre vettem be 8 stadát és keserűsót remélem holnapig kipucol nem?:S

szurkoljatok olyan hülye vagyok:S:S

172. Szöszykeh (válaszként erre: 171. - D6502380b9)
2010. márc. 29. 19:34

Jó utat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Menni fog, szorítunk:D én húsvétra nagyimhoz megyek, meg van sértődve, hogy nála nem eszek és meg van győződve róla, hogy mindenki másnál igen.. beszélni meg nem lehet vele, "öreg".. tudom, hogy a nagymamám(vagyis ebbe ne menjünk bele..:S), de néha úgy érzem, elviselhetetlen..és egyre gyakrabban..:S ok hogy félti a kisunokáját, de már a barátnői szerint is nagyon durva amit csinál.. bocsi hosszú lett:$

szóval a lényeg hogy nem tudom hogy fogom túlélni:S és mostanában mindenki leül velem enni:'( legszívesebben elmennék innen, vagy bármi csak végre sovány legyek:'(

tényleg bocsi a regényért........

2010. márc. 29. 18:09

Nekem könnyű, én amúgy is szocpszihopata vagyok... :D Na jó nem. :/ Elég gáz ez így. Csak akkor vagyok jó, ha eszek, boldog vagyok, dumálok. Egyébként le vagyok sz'rva. Volt az „első hullám” mikor mindenki aggódott és akkor nagyon sokat törődtek velem. Most is néha egy két barátnőm kérdezgeti hogy eszek e, vagy felkiált hogy milyen vékony vagyok, de egyre távolabb van tőlem mindenki és tényleg idegesít hogy nem tudnak megérteni! Szerintem úgy gondolják, reménytelen vagyok. Lehet hogy igazuk van.

Nossss, ami a rómát illeti. :) Holnap este indulok, vasárnap jövök haza. Minden nap megeszek 100 gramm mandulát, vacsira zacsilevest, reggel 9-től 17-18-ig talpon leszünk, járkálunk. A napok első felét próbálom úgy csinálni, hogy délig semmit nem eszek a zsírégetés miatt. Ma és holnap gyümölcslé. :P Ma hogy kitisztuljak iszok keserűsót.... Ja, és tudom hogy fagyi meg minden, de nem fogom becsapni magam!Fagyi, süt itthon is van olyan finom mint Ott! Örülök hogy végre megszabadulok a nagy családtól, és kihasználom, hogy úgy oszthatom be a kajálást ahogy akarom, és senki nem fog rámakaszkodni! Remélem ügyes leszek. :) Ha ott nem leszek az... hát akkor tényleg reménytelen vagyok..

2010. márc. 29. 17:24
Sziasztok! Megyek rómába, mindjárt írok részletesen!! :D
2010. márc. 29. 11:05

Sziasztok


Tőlletek is elfordulnak az olyan barátnők akik nem fogyóznak vagy sikertelenül fogyóznak?

Nem tudom mit kéne tennem nem akarom elveszíteni a barátnőimet. Az egyikük néha kerül máskor pedig aggódik. Nem hisz már nekem abban hogy eszek. Tudja hogy nem eszek gondolom látja hogy fogyok.

Mit tegyek hogy ne forduljon el tőllem?

2010. márc. 28. 23:01

Sziasztok!!

Hiyono: legalább akkor te meg tudsz érteni...én is szoktam rá gondolni,h. magamba szúrnék vmit, h kifolyjon a zsírom, vagy a levágásra, bárcsak ennyire egyszerű lenne...

annyira magányosnak érzem magam, vannak barátaim, és pasim is DE akkor is , ők nem értenének meg ezt, főleg h legjobb bnőm még hízni akar :S ááá annyira rossz itt vagyok ezzel a szarral kitölti az életem, és egyedül vagyok nem megy így nekem...olyan jó lenne ha lenne 1 bnőm aki megértene, és ezt csinálná amit én,élőben motiválna és segítene...persze én mindig a lehetetlenre vágyom...még szerencse h van fórum, és vagytok ti :) nekem nem megy egyedül semmi... :( bocsi h ennyit pofáztam... :S

2010. márc. 28. 21:37
Szerintetek ha ettem és keserűsóztam az mennyire teszi olyanná a zabát mintha nem is ettem volna? Mennyire teszi jóvá? Hány%-a szívódik fel vagy hogy is mondjam? Értitek...
166. Hiyono
2010. márc. 28. 12:19

twiggy én is ezért tűntem el, s-re leírtam hogy mivan velem perpill, de ugyanaz mint veled...

egyre messzebb vagyok és egyre reménytelenebb. :( amit ettem 2hétig SOS hogy ne kerüljek kórházba sehogy sem akar lemenni és dagadt vagyok. :(

ahogy magamra nézek legszívesebben lenyesném a hájam egy késsel. FÚJ. :(

2010. márc. 27. 22:30

Sziasztok!!! rég voltam...annyira nem történik velem semmi jó,h. inkább nem is írtam...teljesen el vagyok keseredve, és egyre távolabbinak látom,h. elérjem a célom, ráadásul egyre jobban utálom a testem...szóval kész vok rendesen...

de ti ügyesek vagytok!!!

2010. márc. 27. 19:46

Sziasztok!

A keserűsóról még annyit, hogy azt használják méregtelenítő kúrákhoz, akár májméregtelínétshez is.. és a korházban is ezt adják műtét előtt, ha olyan a műtét..

163. *Királylány* (válaszként erre: 161. - Flower Power)
2010. márc. 27. 19:43

Hétfőn kitakarítom magam vele. :-)

Akkor aznapra nem tervezek semmit maradok itthon. :-)

162. *Királylány* (válaszként erre: 160. - Szöszykeh)
2010. márc. 27. 19:42
10 dkg 155ft. :-) Olcsó tök jó.
2010. márc. 27. 17:33

sziasztok:) visszajöttem:) képzeljétek a pasi most hívotthogy találkozzunk jövöhéten és h hiányoztam neki:)na mind1 is:)

Királylánya keserűsóhoz én annyit fűznék hozzá én nem szerettem mert egyre többet kellet belőle hogy meghajston és a stadával ellentétben egész nap wcre jártam stadával meg csak 1x vagy 2x nem azt mondom a stada jobb csak én nemszerettem a keserűsót viszont alapos az tuti:D

Hullahopa te már igyis gyönyörű vékony vagy hid el nekem:)

jaj képzeljétek ma reggel 64.9 voltam!!!! else merem hinni:D olyan nagyon jóóóóóóóóó:D

160. Szöszykeh (válaszként erre: 159. - *Királylány*)
2010. márc. 27. 13:24

elvileg hat, mert megtisztítja a beleidet..

amúgy mennyi volt?

2010. márc. 26. 19:49
A keserűsó hat akkor is ha nem eszünk? Pl h így méregteleníteni? A hunyadi víz pl nekem csak kajával hatott.
158. *Királylány* (válaszként erre: 157. - D6502380b9)
2010. márc. 26. 17:17
Én sem ettem ma emmit. Csak kávék. Szerencsére nem híztam a tegnapi binge után sem. Ma vettem keserűsót én is. Olcsó volt azt hittem drágább.
2010. márc. 26. 16:27

Hú, lányok, olvasom a prothinspo.com-ot és olyan jól érzem magam. :) Rengeteg minden van benne! Mindjárt sírok, annyira szeretnék vékony lenni!!

Remélem nektek is jól megy a napotok. :)

2010. márc. 26. 15:48
Ma eddig semmi. Most iszok mindjárt egy kávét (most tej nélkül! :)) hátha meghajt. Aztán megiszom a maradék keserűsót... És gyaloglottam 3/4 órát... Most jól kéne hogy érezzem magam?? :P

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook