Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ismeri valaki a DaWanda oldalt? Ha hirdetek rajta, az nekem mennyibe kerül? fórum

Ismeri valaki a DaWanda oldalt? Ha hirdetek rajta, az nekem mennyibe kerül? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 25. 22:14

Nagyon kedvesek vagytok. Vannak itt mások is, akik olyan kérdéseket tesznek fel, amik másoknak egyértelműek.

Aki még soha sem vaterázott annak lehet hogy az is bonyolult elsőre magyarul is.

Más is tesz fel ilyen kérdést, hogy a gépemen hol találok meg ezt meg azt, mégsem kap ilyen kedves válaszokat.


Szóval köszönöm az okos hozzászólásokat.

5. Regin_a (válaszként erre: 4. - Regin_a)
2013. júl. 25. 21:15

És mi lesz ha valaki visszakérdez valamit?

Ich verstehe nicht deutsch?

4. Regin_a (válaszként erre: 2. - Panna anyuja)
2013. júl. 25. 21:13

[link]


Inkább vaterázzon a sógornőd és te is ha 10 év után sem fejti meg

2013. júl. 25. 20:27
Hát nem mindegy, hogy ott él és beszéli, vagy ott él , de nem beszéli, érti a nyelvet. Ha érti, akkor olvassa el az üzleti szabályzatot, és megoldódik a rejtély.
2013. júl. 25. 20:16
Szóval ha felteszek valamit x összegért, akkor azonnal fizetek, vagy csak ha eladtam. Próbáltam már feltölteni valamit, de nem tudom miért nem sikerült. Én nem nagyon tudok németül, de sógornőm 10 éve itt él, keni vágja, de nem tudta megfejten mi a baj. Lehet hogy előre fel kell töltenem egy kontót a boltomhoz? SEGITSÉG!
2013. júl. 25. 20:13
Ismeri valaki a DaWanda oldalt? Ha hirdetek tajta, az nekem mennyibe kerül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook