Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Vargha gyógymóddal kapcsolatban van valakinek tapasztalata? fórum

A Vargha gyógymóddal kapcsolatban van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


1 2 3
20. kisstoth (válaszként erre: 19. - Andi.ka20)
2010. aug. 7. 18:08

Én jártam kezeléskre. Nem igazán migrénre, de nekem mindenem rendbe jött. Azért keresek valakit, aki ezzel a módszerrel dolgozik privát, és elfogadható űáron, mert azt normális ember nem bírja.

Ha tudtok valakit Bp-en légyszíves szóljatok.

2010. aug. 6. 11:36
A Vargha-gyógymóddal kezeltette valaki a migrénes fejfájását,és használt??Köszi előre is
2010. márc. 31. 10:41

Nincs már itt senki ????

De kár...

2010. márc. 29. 10:33
Valaki tud ajánlani reflexológust, aki a Vargha módszerrel dolgozik ?(Bp-en)
2009. szept. 16. 07:46

én is próbáltam, nekem volt, amire használt. a mensimet rendbehozta, illetve az arcüregemből eltüntetett egy váladéksűrüsödést, amit amúgy műtétileg lehetett volna onnan kiszedni. ezek nagyon hamar történtek, 1 hónap alatt.

sajnos nem ezek miatt kezdtem, hanem egy sokkal súlyosabb baj miatt, amire nem használt.

amúgy én már magamnak csinálom, hamar megtanulható, mit hol találsz a talpadon.

15. ae0bfddd7a (válaszként erre: 13. - Szöszi1977)
2009. szept. 15. 17:39
Én tavaly jártam oda, akkor 7000Ft volt egy dupla kezelés.A tapasztalatom az,hogy én 15 dupla kezelés után sem éreztem mégcsak enyhe javulást sem.A pénzem nem fizették vissza(hiába hirdetik garanciával)Úgyhogy felesleges pénzkiadás volt.Azt nem tudom,ha maga a Vargha csinálja a kezeléseket hatásos e,(gondolom annak külön ára van!)de a kezelőktől nem nagyon lehet ezt remélni!Ha bővebbet akartok tudni szivesen tájékoztatok bárkit!Sziasztok!
14. veres
2009. máj. 5. 14:55
A talpon keresztül egy sima talpmasszőr is megmondja, hogy mi a bajod, vagy,hogy mi volt. Nekem is megmaszírozta egyszer, és mindent elmondott. A homeopátiással kapcsolatban, szerintem meg kell csináltatni egy teljes állapotfelmérést és utána a doki mondja meg mit kell szedni.
2009. máj. 5. 14:50
Tudna valaki segíteni, hogy milyen árakkal dolgoznak a Vargha intézetben? Előre is köszi a válaszokat.
12. gyopárka (válaszként erre: 10. - Szendi)
2008. márc. 12. 20:44
kérdezd meg Lucullust ezen a portálon,nekem is ő ajánlott homeós szert,sokat tud róluk.
11. gyopárka (válaszként erre: 9. - Szendi)
2008. márc. 12. 20:39
Köszi őszinte válaszodat
10. Szendi
2008. márc. 12. 12:10

Szeretném megkérdezni tőletek, hogy alulműködik a pajzsmirigyem, van mellette magas vérnyomásom is, ezekre a betegségekre létezik-e homeopátis szer?

Előre is köszi a segítséget.

2008. márc. 12. 12:02

Sziasztok!

Én kb. 2 éve elment a Vargha intézetbe. Be kellett jelentkezni. Elég sokan voltak, nagyon kulturált a hely. Nem kérdeztek semmit, csak a nevemet. Aztán beültem egy székbe, egy fiatal hölgy elkezdte nyomkodni a talpamat, és szépen felsorolta, hogy milyen betegségeim voltak, vannak. Megkérdeztem, hogy honnan tudja ezeket. Elmondta, hogy a talpon található pontok egy-egy szervünket jelölik. Ahol kidudorodást, vagy valami eltérést tapasztal, abból ő már tudja, hogy melyik szerveddel van baj.

Kellett volna járnom 10-15 kezelésre, de mivel 200 kilométerre lakom Pesttől, nem volt nap mint nap megoldható. A vércsoport szerinti étkezést ajánlják a náluk kezelteknek.

Az állapotfelmérés kb. 30 perc volt, a kezelések 10-15 percig tartanak maximum.

Nekem az egyik ismerősöm magas vérnyomás betegsége teljesen megszűnt 15 kezelés után. Azóta minden év elején elmegy 10 kezelésre és egész évben alig beteg.

Sokan járnak oda akik gyermeket szeretnének és nem sikerül nekik, valamilyen izom betegséggel született gyerekek, felnőttek. Szóval sokan.

Ennyi infóm van. Szép napot! Szendi

8. lucullus (válaszként erre: 7. - Gyopárka)
2008. márc. 4. 19:34

A lugosításra nem találtam árat a honlapon. Te kértél?

Egyébként lugosításra van egy citromkúra, azt megpróbálhatjátok. Ezt a phcsodát nem ismerem egyébként, de minden lugosításnak ugyanaz a célja, csak szerintem az árkategória más.

itt nagyon szépen le van írva a lényege a citromkúrának:

[link]


Homeopátiás szert privi küldöm, mert itt reklámos lenne.

7. gyopárka (válaszként erre: 6. - Lucullus)
2008. márc. 4. 14:05

Még nem próbáltuk.Tudsz konkrétumot is mondani?

1996-ban diagnosztizálták, azóta csak orvos kezelte,most egy pár éve nem rosszabodott,csak szeretném megállítani a folyamatot.A másik Young-féle módszer,phcsoda.hu alatt részletesen le van írva,lényeg hogy természetes szerekkel a sav-bázis egyensúly helyreállítása a szervezetben.Lényegében a Vargha-félének is fontos lépése ez,csak ő az idegleképződések masszirozásával éri ezt el állítólag.Az orvos valamilyen természetes gyógyszert akar szedetni állítólag,de most 2 terápiáról is hallottam,lehet hogy arról lenne szó.Még nem hívták vissza.

6. lucullus (válaszként erre: 5. - Gyopárka)
2008. márc. 3. 19:28

Én úgy tudom, hogy a bechterewre van homeopátia is. Nem próbáltátok még?

Ezek a bogyók nem szoktak olyan drágák lenni, s szerintem nagyon hatékonyak.


Mi lenne a másik módszer? És mit ajánl az orvostudomány?

5. gyopárka (válaszként erre: 4. - Lucullus)
2008. márc. 3. 16:41
Azért érdekel, mert a férjem Bechterewes és most két módszer közül kellene eldöntenünk, hogy melyik lenne a jobb.Ja és ott van még az orvostudomány,ami ugy néz ki bevonná egy uj gyógymód tesztalanyának.
2008. márc. 2. 23:58

petefészek cisztája volt, s végül ki is vették.

Az, hogy én azt látom, hogy ott a gazdasági oldala az erősebb a dolognak, nem azt jelenti, hogy én mérvadó vagyok.

Azt gondolom, hogy nem mindig a leghíresebb a legjobb.

A módszert én jónak tartom, csak nem mindegy a gyógyító indítatása a terápiás kapcsolatban.


Miért érdekel egyébként a módszer?

3. gyopárka (válaszként erre: 2. - Lucullus)
2008. febr. 28. 21:00
Köszi az infót, hát én még mindig vegyes érzelmekkel vagyok a módszer iránt,a te írásod a nem oldalt erősíti bennem.Mi volt a baja az ismerősödnek?
2008. febr. 28. 19:51

Én hallottam róla. Pontosabban ismerősöm próbálta, de igazából otthagyott egy csomó pénzt, s semmit sem használt annak ellenére, hogy minden utasítást betartott, vigyázott magára.

De ez csak egy esett, biztos van, akinek használt, különben nem lenne ennyire ismert. :)

2008. febr. 28. 15:06

A Vargha gyógymód intézetben Budapesten kezeltek valakit közületek vagy hozzátartozótokat?/Ez idegleképződések ingerlése talp masszirozásával/

Van valakinek tapasztalata?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook