Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. jún. 14. 07:25

El sem hiszem mi történt

Reggel arra ébredtem'hogy a fülemhez kapok hogy elhagytam a aranyfülbevalóm ,ami szinte képtelenség mindkettőt egyszerre az egyik fülemből.Jó megnyugszok semmi,megvannak csak álom volt.

Megyek a Keletibe ,átrakom a táskát keresztbe a vállamon és kitépem az egyik fülbevalóm.Odakapok,nincs meg...keresgetem a lépcsőn hátha bement alá,vagy a pólomba esett?10 perce állok ott hogy ez nem igaz 10 eve nem kapcsolódott ki és mellesleg lányomé,és nagyon szeretem mert olyan szép!Na mondom feladom ,már azon gondolkodtam mikor tudok másikat vennide az nem'olyan 😢 ....mikor egy férfi odalép aki kávézgat és azt kérdezi hogy ezt keresed?Odarúgták a lábához.Annyira megörültem majdnem a nyakába ugrottam,nemgyőztem megköszönni.Most elkések de le van szarva megvan ❤💙


De kicsit fura hogy pont ezt álmodtam 😊

2820. 14672fd2e5 (válaszként erre: 2819. - Kittus4)
2016. jún. 14. 05:53

Szia!

Nincs már meg az a fórum,megszünt sajnos.

Van a The secret,magyar oldala,ez most is van

és az volt a Titok.

Talán pont az Isti nyitotta.De ez nem biztos.

2819. Kittus4 (válaszként erre: 2810. - 14672fd2e5)
2016. jún. 3. 11:04

Uszika!


Nem tudod veletlenul, hogy mi volt az a forum? En olvastam anno, sot meg talan kommentet is irtam a forumba. Ha jol emlekszem a The Secret magyar honlapjan volt, de mar nem talalom sehol... Megszunt?

Nagyon lelkesito volt olvasni, azt hiszem a lotton nyert egy nagyobb osszeget...

2818. Tulipan86
2016. ápr. 6. 15:21
Köszönöm,hogy hozzászóltatok.Én nem úgy értelmeztem,hogy fogadjam el a helyzetet.Mármint a könyvben azt irj,hogy kérjünk,majd tegyünk úgy mindha az a valami már a miénk lenne,ezek a dolgok beváltak nektek?Nem gazadag akarok lenni,a munka is egyszerü meg a férfi is
2817. a8d0245cbd (válaszként erre: 2816. - Mutáns Jane)
2016. ápr. 6. 14:43

Tudom ajánlani, a Megértés táblázata című könyvet a lélekállapotokról. Ha azt valaki megérti, akkor tudja, hogy melyik állapotban, mit fog bevonzani. Ez elég kézzel fogható?

Számomra az elfogadás pedig azt jelenti, hogy ami most van, azzal elégedett vagyok, arra vágyom, ami van, nem arra, ami nincs.

Egy kézzel fogható példát kértél. Anno, volt egy olyan munkám, amit nem kimondottan szerettem, de szívvel-lélekkel végeztem, mert építkeztünk, és szükség volt a többletbevételre. Nem hőbörögtem, nem kerestem másik helyet, elfogadtam, hogy ez van. Fél év múlva, az álommelómmal kerestek meg, és több fizetéssel, mint amiről álmodtam. Az alázatomnak volt köszönhető nem az akaratomnak, de tudnék még ezer ilyen példát mondani az életemből. Én boldog embernek tartom magam.

2816. Mutáns Jane (válaszként erre: 2815. - A8d0245cbd)
2016. ápr. 6. 13:18
Most én vagyok kénytelen fikázni. Egyrészt copy-paste-elni nem nagy cucc. Saját szavakkal megfogalmazni saját élményeket már egy fokkal jobb. Harmadrészt, az ember csak akkor van tisztában azzal, hogy ténylegesen mit is jelentenek az általad írt idézetben foglaltak, amikor már messze túl van azon a fázison / tapasztalati szinten, amiben a kérdező jelenleg tartózkodik. Pontosan emlékszem arra az önmagamra, amilyen most a kérdező, és arra is, hogy egy ilyen idézet számomra mennyire semmitmondó és semmiben sem segítő volt. Nem mozdított ki a tudati zsákutcából, amiben voltam, hogyan is tehetné, elvégre konkrét, jól megfogható tanácsot nem ad (le tudnád írni pontosan, hogy mit jelent "elfogadni önmagadat, mint teljes egészet"?), a költőien hangzó, elvont dolgokat megjelenítő szóvirágok semmitmondóak (ha valaki mondjuk sikertelenségből kifolyólag súlyosan depressziós, vagy kilátástalan helyzet szélén táncolva nem tud kiszakadni a szorongásból, aligha érzi, hogy az adott pillanatban bármi is felragyog benne, hogy mást ne mondjak). Az meg, hogy jól odavágja, hogy "a tudatállapotoddal vonzol", ilyen kibontatlanul tömören megint csak egy totál semmitmondó általánosság. Szerintem ez a mondás semmire sem jó. Még New Age / Ezotéria téren is ezerszer jobb, gyakorlatban azonnal használható tanácsokat lehet találni manapság egy csomó könyvben.
2815. a8d0245cbd (válaszként erre: 2814. - Tulipan86)
2016. ápr. 6. 11:02
"Nem azokat a körülményeket (egészség, kapcsolatok, pénz stb.) vonzod be az életedbe amiket akarsz és amikre vágysz, hanem azokat aki abban a pillanatban vagy. A tudatállapotoddal vonzol. Azzal a tudatállapottal amit a jelen pillanatban engedsz felragyogni magadban. Tudatosságod fényének mértéke csak Tőled függ. Mennyire vagy hajlandó elfogadni önmagadat mint teljes egészet? Ez a kulcs." - Deepak Chopra
2814. Tulipan86
2016. ápr. 6. 00:47
Sziasztok. Segitenétek nekem?Ne nevesetek ki kezdö vagyok.Hogy alkalmazzam ha egy konkrét munkát akarok és egy konkrét személyt?Vagy naiv vagyok,a
2813. Mária 54
2016. márc. 15. 20:33

Sziasztok! Működik, csak akarni kell. Lányomnak a bőrgyógyász rosszindulatú bőrdaganatot diagnosztizált, a sebész még rátett egy lapáttal. Mikor elmondta, kértem, bízzon a jóban, nem lehet baj. Ő is igyekszik tudatosan élni. Mondta, hogy nem beteg. Én megerősítettem, hogy még nagyon sok feladata van. Fel kell nevelnie a 2 kamasz fiát. Sőt, én már tudom, mennyi minden vár még rá. Nagyon nagy sok munka és öröm. Szövettan természetesen jó lett, nincs szüksége további kezelésekre. Meg is egyeztünk, kemoról szó sem lehet, de gondolati gyógyítás teljes bedobással. Tudtuk, számítottunk a jó hírre, mégis nagy öröm volt.

Csak: nagyon nehéz küzdeni a borúlátókkal. Lányom volt férje, anyósa a kétségbeesést választották. Természetesen az én férjem is inkább. Erősnek kellett lennem, nem engedhettem eltéríteni magam.

Ez sajnos, nem mindig sikerül. Vagyis sikerül, mert nem hagyom meggyőzni magam, hogy nincs rendben valami is körülöttem. Viszont rossz érzéseim támadnak, kicsit kétségbeesem aztán újra akarom a jót.

Mondjátok meg, mit lehet tenni, ha olyan valakivel éltek, aki inkább a negatív dolgokat látja, talán még be is vonzaná, ha nem lennék elég erős! Több, mint 40 év után mégsem válhatok el. De végre egyensúlyt szeretnék az életemben és elégedettséget.

2812. comes
2016. márc. 15. 15:04

Sziasztok !

Egy kis sikertörténet :-)

Már régóta tervezem ,hogy elmegyek hajóra dolgozni /matróznak/ a nyár folyamán az akkori munkám kapcsán feljutottam az Arossa Donna folyami szálloda hajóra ahol magyar kapitány volt /nevezzük X-nek/ , elkezdtünk beszélgetni mondtam,hogy milyen terveim vannak azt mondta szívesen segít megadta a saját tel számát plusz egy e-mail címet ahol tudok jelentkezni munkára .

December lett mire elintéztem minden papírt így küldtem egy levelet arra a címre amit tőle kaptam de nem jött válasz, közben több hajós cégnél is érdeklődtem az egyik válaszolt is,hogy vállalnék a munkát Franciaországban a Rhone folyón visszaírtam ,hogy persze erre kérdezte,hogy mikor tudnánk beszélni , írtam neki,hogy még nem olyan jó a németem egy telefon beszélgetéshez inkább írjon pár sort a munkáról...eltelt két hét aztán ennyi , gondoltam így biztos nem jó neki .

Egyik este eszembe jutott X kapitány ,hogy felhívom hátha tud valamit de mivel már késő volt így nem akartam zavarni másnap de. akartam hívni reggel nézem az e-mailokat na kitől kaptam levelet ? Bizony X kapitánytól :-) a francia fickó aki "eltűnt " mondta neki,hogy keressen meg és beszéljük meg a munkával kapcsolatos részleteket . Hát nem kicsit maradt tátva a szám .

Most ott tartunk ,hogy csütörtökön indulok ki Lyonba :-) :-) :-) .

Ja még egy gondolat a vizualizációról , nyáron kitettem az Arosa Donna nevű hajó képét a számítógépre és mit ad Isten ha nem is a Donnára de a Rosa céghez kerülök tehát ua flotta .

Bocsánat ha kicsit hosszúra eresztettem a történetet de így érthetőbb , de a lényeg,hogy MŰKÖDIK CSAK AKARNI KELL ÉS HINNI BENNE !

Sok sikert mindenkinek !

2016. márc. 7. 07:37

Muszáj leírnom hogy jártam.

Akartam egy munkát ami jól fizet stb stb.De a részleteket persze nem gondoltam át.


Kaptam is egy telefonszámot hogy mehetek dolgozni már hétfőn,bejelenetett munka,nem baj ha nem beszélem a nyelvet,tudok ingázni is.

De amire nem gondoltam hogy a férjem elviszi az autót.....

Pedig ő szólt előre, hogy két hónapig ő a soros.

Most inkább egy másik kocsit kell kérnem az unitól.:( Azután a munkát.

2810. 14672fd2e5 (válaszként erre: 2808. - 5034e3957e)
2016. márc. 7. 07:29

Amikor én olvastam a titkot ,akkor volt egy másik fórum, ahol egy fiatal srác leírta, hogy használja a titkot.Ennek a segítségével tett szert egy nagy nyereményre.Ő volt az Isti82.


Természetesen nem úgy gondoltam,hogy személyesen ismeritek -e ,hanem az írásait.

2809. 5034e3957e (válaszként erre: 2807. - Csinoska2012)
2016. márc. 4. 20:03
Tedd vissza a táblát és rakjál rá férfi képeket.Ha csekk erre jött akkor a pasinak is kellene.
2808. 5034e3957e (válaszként erre: 2805. - 14672fd2e5)
2016. márc. 4. 20:01
Ki az az Isti82?
2807. csinoska2012 (válaszként erre: 2803. - Kittus4)
2016. márc. 4. 14:31
Valóban nehéz át állítani az agyunkat,most ezen munkálkodok én is.Régebben az étkezőben volt egy parafa táblám a falon és mikor jött egy számla oda tüztem fel.Aztán rá jöttem miért nem alakul az anyagi helyzetem sehova, csak jönnek a számlák....mikor haza értem és leültem az étkezöbe enni vagy bármit csináltam oda került a tekintetem mindig a számlákat láttam és gyakorlatilag azzal vonzottam be,miután ki került a tábla és a csekkek egy fiókba kerültek és ott gyűjtöttem szépen lassan alakult az anyagi helyzetem is.Viszont nem tudom igy betudnám-e vonzani a társat.
2016. márc. 4. 11:53
Bocsi, ezt most egy kicsit össze-vissza írtam,de azért remélem érthető.
2805. 14672fd2e5 (válaszként erre: 2804. - 5034e3957e)
2016. márc. 4. 11:50

Ez így van,de szerintem nem olyan könnyű átállítani az agyadat.Sőt.. Nyilván azért csinálod mert valaminek a hiányát érzed.A csekkek csak jönnek, neadj isten ki akarják kapcsolni,és hiába akarsz jóra gondolni minden nap szembesülsz a pénzhiánnyal.

Vagy a társkeresésnél sem lehet egyszerű ha hazamész nem vár senki,nincs kinek főzni.


Mondjuk én sajnos eléggé hangulat ember vagyok,Ilyenkor beveszem a le@rom talettát és így próbálom.Nekem így jó.Ha végképp semmi sem jön össze akkor csak annyit mondok magama,hogy minden úgy alakul ahogy nekem a legjobb.


Az a véleményem,hogy igenis működik a vonzás.

De az ilyen tipusú embereknek mint én is jobb az agykontroll.Sokkal kiszámithatóbb.Még ha ritkán is használom.


Nem tudom hallottatok-e Isti82-ről?

2016. márc. 4. 11:14
Azt olvastam valahol hogy a tudatalattinkat térítjük el rossz irányba,ha azt gondoljuk hogy nincs és nem azt hogy lesz.Ha a hiányra gondolunk akkor úgymond beskatulyáz az agyunk és azt érzi természetesnek.Ha azt gondoljuk hogy jó lesz és majd megoldódik,akkor jobban tudunk figyelni a lehetőségekre,és meglátni olyan dolgokat ami által tényleg sikerül.
2803. Kittus4
2016. márc. 4. 10:26

De jó, hogy feléledt a fórum!

Uzsika te nagyon jol tudod alkalmazni, megtaláltad a saját módszered! Szerintem a legnehezebb része a kételkedés hiánya, mutáns jane jol írtad, teljes mértékben el kell hinned azt amit szeretnel, hogy meg is kapd! Uzsika mikor a hűtő takarítás közben azt mondta "tele lesz" ezt csepp kétely nelkul mondta, szerintem ez a kulcsa!

Én többször vonzottam partnert, egyszerűen összeírtam egy listát, hogy milyen legyen az ideális partnerem, esténként elképzeltem hogy együtt nyaralunk ect ect es tudtam, hogy úton van. Jott is!

Egy kis idézet amivel teljes mértékben egyetértek! "Soha ne számíts arra, amit nem szeretnel, és soha ne vágyj olyan dologra, amire nem számítasz"

2802. Mutáns Jane (válaszként erre: 2800. - 14672fd2e5)
2016. márc. 3. 14:49
Nagyon édes vagy! Köszönöm szépen a választ! Utólagos engedelmeddel ezt a hozzászólást kimásoltam egy txt fájlba, és fölraktam az e-book olvasómra.
2801. 14672fd2e5 (válaszként erre: 2796. - Csinoska2012)
2016. márc. 2. 12:32

Ilyen téren nincs tapasztalatom,de énÚgy csinálnám,hogy pl mész vásárolni ,akkor ránézel a zsömlére és arra gondolsz ,hogy húú ilyet vinni kell mert xy ezt szereti.Este lefekszel elbúcsúzól tőle is.Hétköznapjaidba iktasd be hogy nem egyedül vagy.Sikerülni fog.

Fogd lazán és ne görcsölj rá,mert akkor a hiányra összpontosítasz.

2800. 14672fd2e5 (válaszként erre: 2793. - Mutáns Jane)
2016. márc. 2. 12:25

Szia!

Szerintem nem gáz egyáltalán.Főleg a mai világan.

Amit leirok az a saját tapasztalatom,és minden úgy jött ,hogy nem volt rá "keret" előtte.Sőt örültem ha kajára van.

Kisebb dolgokat is meg a nagyobb dolgokat is csak kigondolom magamban elmondom és kész ,elengedem.Az nálam azt jelenti hogy nem gondolok rá többet.


Pl:vasaltam a ruhákat és hát eléggé nyuzottak,szakadtak voltak.Egyszerűen gondoltam,hogy jövőhéten megyünk ruhát vásárolni. Igen úgy alakult,hogy tudtunk menni.


Ha a hütő tök üres akkor takaritom,és csak annyit gondolok,hogy na ez is a héten tele lesz.Tele tudtam vásárolni.


Én úgy tapasztalom hogy a kisebb dolgokat elég egyszer kétszer elmondanom de a nagyobbakat többször kell.

Még a régi helyen ahol laktunk hát elég pici is volt a ház meg hát egy pár millás felujitás ráfért volna.De hát igy is egy csomó hitelünk volt már,örültünk ha azt kifizettük.


Akkor kitaláltam,hogy eladjuk és veszünk egy olyan házat ami az enyém is lesz,jó nagy helyiségekkel.Nem tudtam elképzelni a ház elosztását meg le se rajzoltam,csak annyi hogy nagy legyen nagy kerttel.Ja meg a hiteleket egy összegbe kifizetni.

Ezt mondtam magamba idönként.A ház 4 hónap alatt elkelt, volt 2 hónapunk arra hogy újat találjunk és költözzünk.

Meglett a nagy ház nagy kerttel,hitelek egyösszegbe kifizetve.



Akkor az agykontrollt is tudom javasolni.Én csak akkor kezdtem bele mikor nagyon gáz volt a helyzet.Páromat elküldték öt hétre külföldre,de persze a fönöke nem utalt fizut,Én meg ott maradtam a két gyerekkel pénz nélkül.Akkor szinte csak a sorsjegy nyereményöl éltünk.

2799. Mutáns Jane (válaszként erre: 2798. - Csinoska2012)
2016. febr. 29. 12:57
Ha adhatok még egy tanácsot, javaslom, hogy koncentrálj arra (mondhatnám, hogy vágyjál arra), hogy az, amit vársz a partneredtől, az annyira spontán, teljesen saját ösztönzésből jöjjön belőle (pl. irányodban), hogy szinte sokkoljon téged, mondhatni hátrahőkölj a meglepetéstől.
2016. febr. 29. 10:23
igen van elképzelésem ill elvárásom.
2797. Mutáns Jane (válaszként erre: 2796. - Csinoska2012)
2016. febr. 28. 22:33
És sikerült sokat tanulni magadról az egyedül töltött idő alatt? Tisztábban látsz, pl. azügyben, hogy mit vársz egy számodra ideális kapcsolattól?
2016. febr. 28. 16:41
nem az vagyok de elég rég óta vagyok egyedül
2795. Mutáns Jane (válaszként erre: 2794. - Csinoska2012)
2016. febr. 27. 16:08
Kapcsolatfüggő vagy?
2794. csinoska2012 (válaszként erre: 2792. - 14672fd2e5)
2016. febr. 27. 13:20
nem pénzt szeretnék,társat.
2793. Mutáns Jane (válaszként erre: 2792. - 14672fd2e5)
2016. febr. 26. 19:25
Tudom, hogy gáz, hogy most ezt én írom, de én speciel igen, és jó lenne tőled néhány tanács.
2016. febr. 26. 18:36

Megmondom őszintén nem tudom mikor van a jó idő.

Egyszerűen kigondoltam és jött.Pl karácsony előtt,fizu után gondoltam ,hogy mlyen jó lenne 100000 ft.Rokonok,hitel kilőve,de akkor is kellett.És jött.

De olyan hihetetlen módon hogy szinte nem is igaz.Tudnék egy csomó

Példát mondani.

Pénzt szeretnél?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook