Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2641. Juca78 (válaszként erre: 2640. - Sutoczkine)
2013. jún. 5. 15:25

A tanfolyam mellett is kapok egy fix õsszeget.

Nem annyit mint melóval, de nincs sok különbség.

2640. sutoczkine (válaszként erre: 2639. - Juca78)
2013. jún. 5. 14:08
Hát én a melót választanám, de azt nem tudom te melyikkel járnál jobban, az új tudással, szakmával amit a tanfolyam ad vagy a havi fix bevétellel. Én az utóbbival ez biztos.
2639. Juca78
2013. jún. 5. 12:32

Kaptam egy állásajánlatot is tegnap. 90% hogy összejön

És ha bejön.. bszki most bajban vagyok nem tudom mit csináljak

Tanfolyamot nem tudom vissza lehet-e mondani

ez a munkaügyi kpon keresztül lesz

mert valljuk be a munkát jobb választani, nem?

2638. Juca78
2013. jún. 4. 15:57

Ma megjött a papír, jövő hét végén mehetek tanfolyamra.


Azért ez olyan érdekes, kicsit bizonytalan voltam, tényleg el akarok menni. Aztán rábíztam a sorsra. Nem erőltettem, hogy nagyon akarom, mégis egyszerűen csak azt éreztem hogy össze fog jönni.

Így kellene mindennel amit nagyon szeretnénk.

De ha valamit nagyon, akkor az érzések már nem valódiak. Eröltethetünk valamit ha nagyon akarunk, az nem érzés, és ha az nincs meg, akkor hiába. Rem. érthető mit akarok ezzel mondani.

2637. sutoczkine (válaszként erre: 2636. - Juca78)
2013. máj. 30. 20:43
Szerintem igen egyedül lehet hagyni. Én is voltam egyedül hagyva már 9 évesen is. Mondjuk ez egy elég csendes nyugodt város. De, ha a szomszédot meg lehet kérni, hogy figyeljenek az nagyon jó.
2636. Juca78 (válaszként erre: 2635. - Sutoczkine)
2013. máj. 30. 20:30

ÁÁÁ eszébe sem jutna

Jobban félek hogy itthon történik valami, vagy valaki megtudja, hogy egyedül van itthon.

De most jutott eszembe a szomszédokat meg tudom kérni nézzenek rá néha. :-)

Szerintetek 12 éves gyereket itthon lehet hagyni nappal órákra?

2635. sutoczkine (válaszként erre: 2634. - Juca78)
2013. máj. 30. 15:28

Szia!


Biztos minden rendben lesz és lehet még örülni is fog 1 kis szabadságnak. Azt írod kisfiú még, akkor gondolom attól nem kell félteni, hogy elmegy a haverokkal bandázni.

2634. Juca78
2013. máj. 30. 10:49

Jelentkeztem tanfolyamra, tegnap volt az írásbeli felvételi. Nekem egész könnyű volt, nagy a valószínűsége hogy megkapom. Ezt akartam.

Viszont a bibi az, hogy most nyáron kezdődik nekem gyerekem van, és nem tudom ilyen hosszú időre kire bízni. A férjem 3 műszakba dolgozik, lesz olyan is hogy fél napokat egyedül lesz. 12 éves de nagyon féltem. (olyan kisfiú még..)

2633. 77ba6a8308 (válaszként erre: 2632. - Ittmost)
2013. máj. 26. 13:02
Igen, nagyon nagyon jo!Es a legeslegjobb az egeszben, hogy mindenki szamara lehetseges. Ha nekem sikerult, akkor masnak is menni fog. Iszonyu melysegeket jartam meg, attol mar nemis volt lejjebb. Akkor egy keseru pillanatomban leultem es vegiggondoltam az eletem.Igenis minden rosszbol van kiut...ha akarjuk mgtalaljuk a kiutat. Kezdetkent megneztem a Titok c. filmet...megneztem vagy 30-szor...hanganyagban meg ennel is tobbszor meghallgattam...szamtalan ezoterikus konyvet elolvastam es meg mindig van rengeteg melyet el fogok olvasni. Azota sok ido eltelt,s ma mar tudom, a lehetetlen tenyleg nem letezik. Mindent de mindent eltudunk erni, ha elegge akarjuk. '' Nem tudom-Nem birom-Nem lehetseges''---butasag, ilyen nincs is. Az elet tenyleg csodalatos! Legyen csodaszep napotok!!!!! Ne feledjetek: Soha ne adjatok fel!!!!!!!!!
2632. ittmost (válaszként erre: 2626. - 77ba6a8308)
2013. máj. 26. 07:03
Ez nagyon jóóóó :)
2013. máj. 25. 23:08

De aranyos vagy!!!!! :-) Koszonom szepen!!!! En is viszont kivanom Neked, teljes szivembol, hogy minden vagyad valjon valora!!!!!! :-)


Es mindannyiotoknak szivbol kivanom!!!!! :-)

2630. Xdgrfzhz (válaszként erre: 2629. - 77ba6a8308)
2013. máj. 25. 23:05
Like!!!!:))) csuda jo a hozzaallasod!:)))) Pozitív :))) Kívánom,hogy minden sikerüljön neked:)))
2013. máj. 25. 23:03
En teljes mertekben a teremtesre szantam ezt a napot. :-) Szuperjooo volt...es biztos is vagyok benne, hogy a vart siker nem marad el, mint ahogy maskor sem, de a mai kulonleges nap! Teljesen biztos vagyok onmagamban!!!! :-) Szep estet, jo ejszakat mindenkinek! :-)
2013. máj. 25. 22:38
Már lassan csak volt. Egyébként kár, hogy elfeledkeztem róla :-( Pár dolgot biztos másképp teszek.
2627. Xdgrfzhz
2013. máj. 25. 22:30
Ma tízmilliószoros nap van <3
2013. máj. 17. 14:05

- Nincs értelme (...), a lehetetlent nem hiheti el az ember!

- Szerintem nincs elég gyakorlatod (...). Én a te korodban naponta fél órán át csak ezt gyakoroltam. Volt úgy, hogy már reggeli előtt hat lehetetlen dolgot elhittem.


Lewis Carroll



Ezis így igaz!!!!!!!! Sok sikert mindenkinek!!!! :-))))))))))))) ♥

2625. 77ba6a8308 (válaszként erre: 2624. - Vic66)
2013. máj. 17. 14:02
Igazából, ez egy idézet volt, de én alkalmazom és nagyon jól beválik! Sokáig a legnehezebb az volt, hogy elhigyjem, hogy már meg is kaptam azt, amit szeretnék...de mostmár nagyon jól megy. Halomszámra falom az ezoterikus könyveket, rettenetesen sokat lehet belőlük tanulni és nem mellékesen óriási erőt adnak!!!! :-)
2624. Vic66 (válaszként erre: 2533. - 77ba6a8308)
2013. máj. 11. 22:59
BRITNEY SPEARS !!! Erről a a 68 perces történetről írnál még???
2623. Vic66 (válaszként erre: 2617. - Ab0319f203)
2013. máj. 11. 22:52

Lencsi, engem nagyon megfogott az írásod!!! Már többször elolvastam és megerősít! Most kell is, mert valahogy megfordultak a dolgok, nem tudom miért de nem úgy alakulnak a dolgok ahogy kellene.


Valaki írta itt, hogy 68 másodpercig ha erősen gondolunk valamire akkor az meg is történik, hát... ez nekem nem igazán akar sikerülni! :( De az elmúlt 1 hétben valahogy semmi, pedig jól érzem magam, meditálok és stb.

2622. ittmost (válaszként erre: 2617. - Ab0319f203)
2013. máj. 9. 18:10
Gondolkodtunk KICSIT:)
2621. 7fbb0788f7 (válaszként erre: 2618. - Miss x)
2013. máj. 8. 15:37
Jól hangzik. Én sose csinálok ilyen előre kitalált dolgokat. Mindig úgy gondolok és érzek, ahogy jön...
2620. aniella (válaszként erre: 2619. - Miss x)
2013. máj. 8. 15:27
köszönöm:) 3-1 módszer beválik?:) lehet kipróbálom...
2619. miss x (válaszként erre: 2598. - Aniella)
2013. máj. 8. 14:24
kitartás, mostanában nekem sem úgy sikerülnek, ahogy szeretném és még a "teremtést" is hanyagoltam, de elhatároztam, hogy ma újrakezdem és szánok rá minden este és reggel 30-30 percet. :)
2618. miss x (válaszként erre: 2614. - Xdgrfzhz)
2013. máj. 8. 14:22

a 3-1 módszer az - röviden -, hogy leülsz meditálni, ellazítod magad, majd levegőt beszív és kifújás közben háromszor elmondod magadban, hogy három három három és közben meg is jeleníted a lelki szemeid előtt. aztán a 2-es szám jön ugyanígy, majd végül az 1-es szám. elvileg ezzel a technikával le tudsz menni a szintedre. ekkor jön az, hogy elképzelsz egy fekete színű tükröt, és abban van az, ami most van. ezt eltolod balra és jobbról megjelenítesz egy fehérkeretes tükröt és abban azt képzeled el, amit szeretnél. későbbiekben már nem kell a fekete tükör (ha a következő nap is akarod ezt a technikát alkalmazni és még mindig ugyanaz az elérendő célod), elég csak a fehér tükör.


amúgy a youtube-on van fent egy gyakorlat, talán 15 perces, az végigvisz hogyan menjél le a szintedre.

2617. ab0319f203 (válaszként erre: 2607. - 00301065a7)
2013. máj. 7. 21:35

"Kérdezz bármiről, BÁRMIRŐL, és eléd tárom a választ.Az egész világmindenséget igénybe veszem erre, csak hallgass, FIGYELJ! És a következő dalban felhangzanak a szavak. Ott lesz a válasz a következő újságcikkben, ami eléd kerül. A történet kibontakozik a következő mozifilmből amit megnézel. Ott vár az esélí a következő személyben, akivel találkozol. Vagy a következő folyó suttogásában,a következő óceán mormolásában, a következő szellőben, mely a füledbe dúdol. Rendelkezésemre állnak mindezek az eszközök, és mindezek az utak nyitva állnak számodra. Beszélek hozzád ha meghallasz, eljövök hozzád, ha meghívsz, és akkor megmutatom, hogy mindig is ott voltam.

Azzal az érzéssel tekintsd jelen ténynek a jövőre vonatkozó álmodat, hogy kívánságod teljesül.

Azzá válsz, aminek érzed magad. Érezd azt, hogy máris tiéd amire vágysz, és a vágyad valóra válik.

Érzéseid megváltoztatása a végzeted megváltoztatása.

Valahányszor az érzéseid harcban állnak a vágyaiddal, az érzések fognak diadalmaskodni.

A tökéletes világodat építheted fel, ha mindenre képesnek tartod a képzeletet, és a világodat megteremtő erőként kezeled. Képzeld el, hogy abban az ideális világban vagy, amire vágysz, és amiről álmodtál! Csak erre az elékpzelt állapotra figyelj, és amint képes leszel teljesen azt érezni, hogy máris ott vagy, az megvalósítja magát és valóságoddá válik.

Hagyj figyelmen kívül minden jelenséget, és körülményt, egyszóval az érzékeid minden olyan bizonyítékát, amely a vágyad beteljesítését tagadná.

Képzeleted mindent képes megadni amit kérsz, de csak annak függvényében, hogy mennyi figyelmet szentelsz neki.

Imádkozz!!!!Nem lesz a tiéd amiért könyörögsz, sem az amit akarsz. Azért, mert éppen a kérésed rögzíti a hiányt, és ha kimondod, hpogy mi után vágyakozozl, azzal pontosan és csakis azt az élményt, akarást hozod létre a valóságodban.

A helyes imádság tehát soha nem az esdeklő könyörgés,hanem a HÁLAADÁS imája.......



EZEN KICSIT GONDOLKODJATOK

2616. Nissi (válaszként erre: 2614. - Xdgrfzhz)
2013. máj. 7. 18:42
Az elmetükre technika az agykontroll egy technikája. Szerintem ird be a google keresöbe ki fogja irni részletesen. A lényeg hogy amikor meditálsz akkor elképzeled magad hogy egy tükörbe nézel és ott már ugy látod magad ahogy szeretnéd. Pl ha 10kgt akarsz fogyni akkor elképzeled hogy a tükörbe látod magad csinosan vékonyan, hallod ahogy dicsérnek hogy lefogytál.
2615. Xdgrfzhz
2013. máj. 7. 18:04
Szintedre ...bocsi elirtam:)
2614. Xdgrfzhz
2013. máj. 7. 18:04
Hallott valaki az elme tükre technikarol?? Mi az hogy menj a színtérre 3-1 módszerrel??:) Ez tényleg hatásos?
2613. Xdgrfzhz (válaszként erre: 2612. - Ittmost)
2013. máj. 6. 22:21
:))) ha tudnám mi a baja jo lenne:))))) de igazad van,bármi megtörténhet:) Rajta leszek az ügyön,de csak óvatosan:)
2612. ittmost (válaszként erre: 2611. - Xdgrfzhz)
2013. máj. 6. 22:07

Én nem láttam lehetetlenek soha,csak inkább úgy gondolom,hogy túl sok energiát nem érdemes beleölni.De semmiképp nem lehetetlen:láttam én már nagyon meglepő dolgokat párkapcsolatban is,meg egyébként is.


de csak így,h lehetetlen?semmi konkrétum nem kapcsolódik hozzá,h miért..hogy mi választ el titeket..miféle gát van..

na jó többször nem kérdezem meg:D

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook